CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Hardware > XI-626 vs MNW2BPCI alias SMC od wifishop.cz (z Invexu)
123
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
jaltman
Junior Member

Registrován: 15.03.2003
Příspěvků: 145

Ja na MINITAR aneb karty s RT2400 Příspěvek č. 33 

Old Post 11.01.2004 v 14:26
jaltman je offline   Click Here to See the Profile for jaltman   Find more posts by jaltman   Click here to Send jaltman a Private Message   Click Here to Email jaltman     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
neo10
Senior Member

Registrován: 06.10.2003
Příspěvků: 535

PLS help Příspěvek č. 34 

Prosim o nutnou radu. Koupil jsem si PCI adapter WiFi (Minitar). Vse se zdalo, ze pracuje OK. Jen mi to hlasilo, ze nemam signal. Zkousel jsem i 21dB antenu. Zkousel jsem vse nastavit a ono nic. Nevite cim to muze byt? Nemohl by to u nas nekdo rozchodit?

!!!!
Dneska jsem si pujcil PDA s WIFi a plechovkou a chytil signal i v predsini v panelaku!!! U pC ci z okna byl signal zcela vynikajici a ten PC nic nenasel. Prosim radu.

Kartu v obchode predemnou zkouseli a kabel je odskouseny. Pocitac se tvari, ze

P.S.: a jeste mi PLS reknete jestli pri vyhledavani blikaji nebo sviti nejake diody. PLS napiste mi to !Ale jen pri vyhledavani

Old Post 11.01.2004 v 18:57
neo10 je offline   Click Here to See the Profile for neo10   Find more posts by neo10   Click here to Send neo10 a Private Message     Visit neo10's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pns
Newbie

Registrován: 26.08.2002
Příspěvků: 60

Minitar a linux Příspěvek č. 35 

Já osobně jsem s kompilací instalací a spuštěním ovladačů problémy neměl a to jsem kartu zkoušel na asi 3 pc počínaje idt 225 a konče duronem 750 růzené desky distribuce mandrake a slackware, kernel 2.4.20-2.4.23. Karty mají horší citlivost než karty s Prismem či Realtekem ale ping pod 2 většinou kolem 1.5 je docela dost pěknej kam se na ně v tomto hrabou Prism a spol. A k podpoře ze strany výrobce: na stránkách minitaru je diskuzní forum kde jsou velice ochotní a projevují snahu pomoci. Ostatně nápad s diskuzním forem je vynikající a ostatní firmy by si mohli toto počínání vzít za příklad přeci jen psát mail a čekat jestli někdo odpoví či ne ... což se mi nejednou stalo. V současné době provozuju 2x minitar v routeru k tomu 626 a prism54 se 3x minitar byl router dost nestabilní pravda je ze signál byl relativně slabý ale po vyndání jedné karty se zdá že katy fungují jak mají viz k problematice záseků a příslibu nových ovladačů nebo řešení viz forum na strankach minitaru.

Old Post 11.01.2004 v 20:46
pns je offline   Click Here to See the Profile for pns   Find more posts by pns   Click here to Send pns a Private Message   Click Here to Email pns     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
neo10
Senior Member

Registrován: 06.10.2003
Příspěvků: 535

Prosim HELP!!!!!!!! Příspěvek č. 36 

Mam kartu Minitar a pouzivam ji v siti CZFree, ale hlavne k pripojeni k internetu. Vzdy kdyz zapnu PC, tak se pocitac sice do site pripoji, ale nebezi net. Musim vzdy ve vlastnostech karty zmenit nejaky udaj a pak ho vratit zpet. Pak jiz internet nabehne. Nevite kde by mohla byt chyba??

Je mozny ze by byla chyba na AP? Ono to tam kazou chvili blbne. Prosim poradte. Diky moc

Old Post 17.01.2004 v 09:58
neo10 je offline   Click Here to See the Profile for neo10   Find more posts by neo10   Click here to Send neo10 a Private Message     Visit neo10's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Steebe
Junior Member

Registrován: 17.01.2003
Příspěvků: 248

hmm Příspěvek č. 37 

Možná by bylo dobrý napsat co tam změníš .... a potom ti šlape net ...

Old Post 17.01.2004 v 18:54
Steebe je offline   Click Here to See the Profile for Steebe   Find more posts by Steebe   Click here to Send Steebe a Private Message   Click Here to Email Steebe   Visit Steebe's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
neo10
Senior Member

Registrován: 06.10.2003
Příspěvků: 535

Re: hmm Příspěvek č. 38 

Old Post 17.01.2004 v 21:40
neo10 je offline   Click Here to See the Profile for neo10   Find more posts by neo10   Click here to Send neo10 a Private Message     Visit neo10's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
matus18
Newbie

Registrován: 19.10.2007
Příspěvků: 1

Příspěvek č. 39 

mam taky velky problem s tou kartou. som uplny zaciatocnik v linuxe(mandriva) a nemozem ju vobec nainstalovat . skusal som vsetko co sa dalo co som aj vedel ale toho je malo a nijak ju nemozem spojazdnit. mohol by niekto pomoct dat mi presne instrukcie co pisat do konzoly? ak sa niekomu chce . dakujem

Old Post 19.10.2007 v 22:44
matus18 je offline   Click Here to See the Profile for matus18   Find more posts by matus18   Click here to Send matus18 a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:18.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
123  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz