CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Síť > Moje negativni zkusenost s CZFree - Kauza Radotin, MiPal x SIMNET
« 891011121314151617181920 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
chalucha
Newbie

Registrován: 18.09.2002
Příspěvků: 59

Příspěvek č. 209 

Old Post 21.02.2004 v 14:32
chalucha je offline   Click Here to See the Profile for chalucha   Find more posts by chalucha   Click here to Send chalucha a Private Message   Click Here to Email chalucha     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MiM
Newbie

Registrován: 12.09.2002
Příspěvků: 7

Re: Re: Re: Moje zkušenost se SouthPrague.Net Příspěvek č. 210 

__________________

Míla

Old Post 21.02.2004 v 14:50
MiM je offline   Click Here to See the Profile for MiM   Find more posts by MiM   Click here to Send MiM a Private Message   Click Here to Email MiM     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chalucha
Newbie

Registrován: 18.09.2002
Příspěvků: 59

Příspěvek č. 211 

Abych sem napsal aktualni situaci. Momentalne je AP ZeleneUdoli na schvalenem 13tem kanale. To je OK.
Ale stale je slyset prilis na novem sidlisti, tudiz nepokriva pouze smer cementarna, ale rusi nase cleny prave na novem sidlisti.

tady pro porovnani:
ESSID:"RAP-02.SouthPrague.Net"
Link Quality:46/92 Signal level:-63 dBm Noise level:-97 dBm

ESSID:"CZFree.Net.ZeleneUdoli"
Link Quality:24/92 Signal level:-84 dBm Noise level:-100 dBm

Tak a ted jak je to pozicne, tenhle klient je kousek pod RAP5, Zelene udoli je od neho o asi 15-20m vejs a temer kolmo v pravo. Tenhle signal ma na uzce smerove sito, ktere je namireno primo na RAP-02 a ma opacnou polarizaci!!!

Zduraznuji, obe tato AP jsou na stejnem kanale opacna polarizace.

Old Post 21.02.2004 v 14:57
chalucha je offline   Click Here to See the Profile for chalucha   Find more posts by chalucha   Click here to Send chalucha a Private Message   Click Here to Email chalucha     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chalucha
Newbie

Registrován: 18.09.2002
Příspěvků: 59

Re: Re: Re: Re: Moje zkušenost se SouthPrague.Net Příspěvek č. 212 

Old Post 21.02.2004 v 15:06
chalucha je offline   Click Here to See the Profile for chalucha   Find more posts by chalucha   Click here to Send chalucha a Private Message   Click Here to Email chalucha     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zviratko
Newbie

Registrován: 15.08.2002
Příspěvků: 47

Simnet+Deu :) Příspěvek č. 213 

__________________

Zviratko

Old Post 21.02.2004 v 16:26
Zviratko je offline   Click Here to See the Profile for Zviratko   Find more posts by Zviratko   Click here to Send Zviratko a Private Message   Click Here to Email Zviratko   Visit Zviratko's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deu
Node #1

Registrován: 21.12.2000
Příspěvků: 373

Re: Re: Re: Re: Re: Moje zkušenost se SouthPrague.Net Příspěvek č. 214 

Old Post 21.02.2004 v 16:29
Deu je offline   Click Here to See the Profile for Deu   Find more posts by Deu   Click here to Send Deu a Private Message   Click Here to Email Deu   Visit Deu's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chalucha
Newbie

Registrován: 18.09.2002
Příspěvků: 59

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Moje zkušenost se SouthPrague.Net Příspěvek č. 215 

Old Post 21.02.2004 v 16:41
chalucha je offline   Click Here to See the Profile for chalucha   Find more posts by chalucha   Click here to Send chalucha a Private Message   Click Here to Email chalucha     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chalucha
Newbie

Registrován: 18.09.2002
Příspěvků: 59

Příspěvek č. 216 

Jeste si Deu nevysvetlil otazku ohledne toho, co jsi myslel tim, ze se SimNet peeruje s dalsimi nezavyslimi sitemi.
S nami tedy rozhodne ne a pokud vim, tak se nepeeruje, ale proste si stavi dalsi AP kde se jim zachce...
A peerovat se sam se sebou a nazyvat to peerovani s jinymi nezavyslimi sitemi? No prijde mi to dost zvlastni.

Prosim vysvetleni.

Old Post 21.02.2004 v 16:46
chalucha je offline   Click Here to See the Profile for chalucha   Find more posts by chalucha   Click here to Send chalucha a Private Message   Click Here to Email chalucha     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ostruvek
Newbie

Registrován: 06.03.2003
Příspěvků: 8

Co je to SIMNET? Příspěvek č. 217 

Naposledy upravil Ostruvek 21.02.2004 v 17:02

Old Post 21.02.2004 v 16:53
Ostruvek je offline   Click Here to See the Profile for Ostruvek   Find more posts by Ostruvek   Click here to Send Ostruvek a Private Message     Visit Ostruvek's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fisik
Newbie

Registrován: 06.04.2003
Příspěvků: 5

Příspěvek č. 218 

Taky by me zajimalo,proc Simona sem nenapise nic a vsechno za ni musi psat DEU.Docela by me zajimalo,jak se k tomu vyjadri a hlavne jak se vyjadri k ty fotce,co sem sem dal,ptz to byla hodne velka nehoraznost!

Old Post 21.02.2004 v 17:05
Fisik je offline   Click Here to See the Profile for Fisik   Find more posts by Fisik   Click here to Send Fisik a Private Message   Click Here to Email Fisik     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
p.treutner
Newbie

Registrován: 21.02.2004
Příspěvků: 2

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Moje zkušenost se SouthPrague.Net Příspěvek č. 219 

Old Post 21.02.2004 v 17:29
p.treutner je offline   Click Here to See the Profile for p.treutner   Find more posts by p.treutner   Click here to Send p.treutner a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kneza
Member
zastupce cloudu 10.26


Registrován: 19.06.2002
Příspěvků: 59

Příspěvek č. 220 

Dohoda jiz byla jednou uzavrena a byla mnohokrat nespocetnekrat porusovana. Velmi se divim lidem z Radotina, ze takove porusovani dlouhodobe tolerovali.
Co vim jakozto cloud admin teto oblasti tak zadna komunikace s cernosicemi o novem ap simnetu zde napriklad nebyla.
Simona neni schopna zde nic napsat. Vse za ni vyrizuje deu.
Kde je ona snaha o propeerovani? pardon, ale opravdu ji nevidim.
Budovani dalsich spoju pres pripojene klienty a vybudovane AP v Radotine je prasarna nejvetsi a opet vse bez komunikace.

At zije tato krasna komunikace.

__________________

Kneza
SouthPrague.Net Core Administrator
ZAP-03 Node Owner
CZFree.Net South Prague Admin & Mapper

Old Post 21.02.2004 v 18:34
kneza je offline   Click Here to See the Profile for kneza   Find more posts by kneza   Click here to Send kneza a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fyzik
Team Leader

Registrován: 23.05.2002
Příspěvků: 1102

Příspěvek č. 221 

__________________

Old Post 21.02.2004 v 18:36
Fyzik je offline   Click Here to See the Profile for Fyzik   Find more posts by Fyzik   Click here to Send Fyzik a Private Message   Click Here to Email Fyzik   Visit Fyzik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kneza
Member
zastupce cloudu 10.26


Registrován: 19.06.2002
Příspěvků: 59

Příspěvek č. 222 

__________________

Kneza
SouthPrague.Net Core Administrator
ZAP-03 Node Owner
CZFree.Net South Prague Admin & Mapper

Old Post 21.02.2004 v 18:37
kneza je offline   Click Here to See the Profile for kneza   Find more posts by kneza   Click here to Send kneza a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MiPal.cz
Junior Member

Registrován: 29.08.2002
Příspěvků: 161

Příspěvek č. 223 

Ano, dohoda byla davno uzavrena, a neni duvod uzavirat novou, staci jen dohodu dodrzovat. Jak uz jsem psal, jedinou chybu kterou jsme udelali, je ze jsme byli doposud velmi slusni a kdyz jsem se ozval, tak to bylo oznaceno za vyhruzky...

Takze dneska mi Simona volala, ze se chce sejit, domluveno je to predbezne na utery. Jen upozornuji, ze timto tato dsikuze nekonci, jen to oznamuji, at neni nic zatajeno.

Jinak za tim co jsem zde napsal si stale stojim a vsem dekuji za podporu.

Je to priklad a navod pro ostatni jak ,se branit v podobnych pripadech.

__________________

MiPal

Old Post 21.02.2004 v 18:45
MiPal.cz je offline   Click Here to See the Profile for MiPal.cz   Find more posts by MiPal.cz   Click here to Send MiPal.cz a Private Message   Click Here to Email MiPal.cz   Visit MiPal.cz's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fyzik
Team Leader

Registrován: 23.05.2002
Příspěvků: 1102

Příspěvek č. 224 

Pokud mas pocit, ze dohoda byla porusena, tak jedina moznost je OSOBNI jednani, jednani a zase jednani, NE posilani vyhruznych mailu. Jak jsem z vyse napsaneho vyrozumel, tak peerovani se Simnetem, eHAMnetem, ... je nejen mozne, ale z jejich pohledu i zadouci, takze hura do toho.

Verbalni hadky tady na foru mi prijdou fakt detinske a IMHO povedou dlouhodobe pouze ke katastrofe, az si nekdo ze skutecnych ISP uvedomi, jak snadou koristi pro ne jste...

__________________

Old Post 21.02.2004 v 18:47
Fyzik je offline   Click Here to See the Profile for Fyzik   Find more posts by Fyzik   Click here to Send Fyzik a Private Message   Click Here to Email Fyzik   Visit Fyzik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:04.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 891011121314151617181920 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz