CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Plzeň > Plzeň - Free
12
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
redken
Newbie

Registrován: 26.11.2003
Příspěvků: 4

Unhappy nechapu Příspěvek č. 17 

teda lidi ja to asi nechapu, preci jen nemam vam tady do toho zase az tolik co kecat, ale ja jsem si vdycky myslel, alespon do ted, ze myslenka CZFree siti a jejich bratricku a sestricek je o tom spolupracovat a ne si hrat na megalosite typu telecom, eurotel...atd.

k cemu vam je free sit, kdyz k tomu mate uplne stejne uchylnej postoj jako jakakoliv komercni organizace. nechapu proc si hrajete na stejnym piskovisti a nechcete si pujcit babovicky. pokud to takto pujde dal, moc dlouho se myslenka CZFree siti (nejen v plzni diky pf a surfnetu) neudrzi.

delat ze ona sit je fuj nez ta moje a nechti spolupracovat jen proto, ze ten kluk od naproti je nejakej divnej svedci o tech lidech, kteri si hraji na predstavenstvo a velke spravce site. tak uz se konecne probudte a skuste konecne myslet free. nezapomente ze na to nejen doplatite vy, ale i ti "normalni" uzivatele, ktere zase az tolik nezajimaji vase soukrome handrkovani.

tot ode mne vse a komu se to nelibi, tak at se na mne nezlobi. nemyslim to zle ale uz se na to nemuzu divat.

Old Post 28.11.2003 v 14:21
redken je offline   Click Here to See the Profile for redken   Find more posts by redken   Click here to Send redken a Private Message   Click Here to Email redken     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vetrelec
Newbie

Registrován: 06.11.2002
Příspěvků: 43

spojeni Příspěvek č. 18 

Old Post 29.11.2003 v 14:38
Vetrelec je offline   Click Here to See the Profile for Vetrelec   Find more posts by Vetrelec   Click here to Send Vetrelec a Private Message   Click Here to Email Vetrelec     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
redken
Newbie

Registrován: 26.11.2003
Příspěvků: 4

Příspěvek č. 19 

nerejpu, nesnazim se zvedat prach, jen jsem napsal svuj nazor. od toho je tady prece diskuze )

Old Post 29.11.2003 v 16:14
redken je offline   Click Here to See the Profile for redken   Find more posts by redken   Click here to Send redken a Private Message   Click Here to Email redken     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:35.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz