CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 6 > Střešovice, Břevnov
« 1011121314151617181920
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Zlatnik
Newbie

Registrován: 20.11.2003
Příspěvků: 3

Dotaz na připojení Příspěvek č. 241 

Old Post 20.11.2003 v 18:15
Zlatnik je offline   Click Here to See the Profile for Zlatnik   Find more posts by Zlatnik   Click here to Send Zlatnik a Private Message   Click Here to Email Zlatnik     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
longmatys
Newbie

Registrován: 14.03.2003
Příspěvků: 11

Cool Longmatys on-line... Příspěvek č. 242 

Ahoj,
dnes jsem konečně zapojil svůj hw. Z počátku jsem myslel, že použiju standard - pci kartu a linux. Dostal jsem, ale výhodnou nabídku na AP od Signamaxu, tak jsem to vzal. Je to samostatný box, který se ovládá přes ethernet. Umí to AP, AP client, Wireless bridge a multiple bridge.

Dnes jsem namontoval anténu - namířil jsem na Elses. (Před Vánoci jsem zkoušel měření síly signálu pomocí Orinoco karty a bylo to ok)

Teď bych se chtěl i skutečně připojit - může mi někdo sdělit, jaké si mám nastavit parametry na kartě?( Nastavení ESSID, kanálu, IP adresu, WEP příp 802.1x)?

Koukal jsem, že na začátek je konektivita 32kbps share zadarmo, tak bych to zatím chtěl zkusit a dál by se vidělo...

Old Post 08.02.2004 v 16:13
longmatys je offline   Click Here to See the Profile for longmatys   Find more posts by longmatys   Click here to Send longmatys a Private Message   Click Here to Email longmatys     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
longmatys
Newbie

Registrován: 14.03.2003
Příspěvků: 11

MAC adress Příspěvek č. 243 

Nevím, jestli je to důležité, ale moje MAC adresa je:
00-03-2f-17-8c-ff

Old Post 08.02.2004 v 16:21
longmatys je offline   Click Here to See the Profile for longmatys   Find more posts by longmatys   Click here to Send longmatys a Private Message   Click Here to Email longmatys     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vitex
Cyber Hippie
zastupce cloudu 10.111


Registrován: 13.07.2002
Příspěvků: 194

Ip adresa Příspěvek č. 244 

__________________

Old Post 08.02.2004 v 18:22
Vitex je offline   Click Here to See the Profile for Vitex   Find more posts by Vitex   Click here to Send Vitex a Private Message   Click Here to Email Vitex   Visit Vitex's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
longmatys
Newbie

Registrován: 14.03.2003
Příspěvků: 11

Re: Ip adresa Příspěvek č. 245 

Old Post 09.02.2004 v 20:11
longmatys je offline   Click Here to See the Profile for longmatys   Find more posts by longmatys   Click here to Send longmatys a Private Message   Click Here to Email longmatys     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
longmatys
Newbie

Registrován: 14.03.2003
Příspěvků: 11

Maska sítě Příspěvek č. 246 

Nenapsal jsi masku sítě, tak jsem tam šoupnul C-čkovou. Ale tím to asi nebude... (

Old Post 09.02.2004 v 20:27
longmatys je offline   Click Here to See the Profile for longmatys   Find more posts by longmatys   Click here to Send longmatys a Private Message   Click Here to Email longmatys     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
longmatys
Newbie

Registrován: 14.03.2003
Příspěvků: 11

ESSID Příspěvek č. 247 

Vyzkoušel jsem teď všechny ESSID, které jsou uvedeny u nodu Elses, ani s jedním jsem nebyl úspěšný. Nechal jsem zapnuté broadcast ESSID = longmatys. Tak pokud mne někdo uvidíte, tak aspoň dejte vědět, že nesvítím někam úplně do pytle....

Mat

Old Post 09.02.2004 v 21:02
longmatys je offline   Click Here to See the Profile for longmatys   Find more posts by longmatys   Click here to Send longmatys a Private Message   Click Here to Email longmatys     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xchaos
Samozvany gubernator

Registrován: 13.05.2002
Příspěvků: 3362

Team Member: MOD

Re: ESSID Příspěvek č. 248 

__________________

Old Post 09.02.2004 v 21:55
xchaos je offline   Click Here to See the Profile for xchaos   Find more posts by xchaos   Click here to Send xchaos a Private Message   Click Here to Email xchaos   Visit xchaos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
longmatys
Newbie

Registrován: 14.03.2003
Příspěvků: 11

Re: Re: ESSID Příspěvek č. 249 

Old Post 10.02.2004 v 08:11
longmatys je offline   Click Here to See the Profile for longmatys   Find more posts by longmatys   Click here to Send longmatys a Private Message   Click Here to Email longmatys     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aquarius
Team Leader
zastupce cloudu 10.254


Registrován: 20.07.2002
Příspěvků: 340

Team Member: ADMIN

User is Mapper

Re: Re: Re: ESSID Příspěvek č. 250 

Old Post 10.02.2004 v 09:46
aquarius je offline   Click Here to See the Profile for aquarius   Find more posts by aquarius   Click here to Send aquarius a Private Message   Click Here to Email aquarius   Visit aquarius's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xchaos
Samozvany gubernator

Registrován: 13.05.2002
Příspěvků: 3362

Team Member: MOD

Re: Re: Re: Re: ESSID Příspěvek č. 251 

__________________

Old Post 10.02.2004 v 11:31
xchaos je offline   Click Here to See the Profile for xchaos   Find more posts by xchaos   Click here to Send xchaos a Private Message   Click Here to Email xchaos   Visit xchaos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rhodo
Newbie

Registrován: 10.02.2004
Příspěvků: 7

údolí Střešovice, Veleslavín, Kladenská, Červeňák Příspěvek č. 252 

Zdravim
mam zajem o pripojeni, jmeno bodu je PODNOVYM. Oblast je ale terenne dost nesikovna - holt dolik. Na fungujici body je ode mne blbe videt. Je tu nejaka parta ? Nejvic by se mi libil AP na Veleslavinskem kominu , nebo na hotelu Praha. Taky vidim na Borislavku. Do Bohnic taky, ale to uz je asi trochu mimo

Old Post 10.02.2004 v 21:57
rhodo je offline   Click Here to See the Profile for rhodo   Find more posts by rhodo   Click here to Send rhodo a Private Message   Click Here to Email rhodo     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
longmatys
Newbie

Registrován: 14.03.2003
Příspěvků: 11

Horizontální polarizace ... Příspěvek č. 253 

Ahoj,
tak jsem se konečně připojil. Bylo to tou polarizací. Vylezl jsem na stožár, otočil anténu o 90 stupňů a je to ok. Díky za přesnou radu.

Okolo 21 jsem zkoušel stahovat z inetu a šlo to max. 1kB, teď už je to ale v pohodě. Jak můžu změnit stav nódu na connected?

Mat

Old Post 10.02.2004 v 23:09
longmatys je offline   Click Here to See the Profile for longmatys   Find more posts by longmatys   Click here to Send longmatys a Private Message   Click Here to Email longmatys     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vitex
Cyber Hippie
zastupce cloudu 10.111


Registrován: 13.07.2002
Příspěvků: 194

On-Line Příspěvek č. 254 

Nstavil jsem ten status. Příště můžeš i sám v editaci nodu na mapě. Příjemne sosání přeju. Bohužel, je momentálně crusader z elsesu na arachne down, takže vzheldem k tlačenici na wifi záloze ty rychlosti nebudou nic moc, dokud nebude lepší počasí, nebo nový krusader s vytápěním.

__________________

Old Post 11.02.2004 v 00:01
Vitex je offline   Click Here to See the Profile for Vitex   Find more posts by Vitex   Click here to Send Vitex a Private Message   Click Here to Email Vitex   Visit Vitex's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ninja
Senior Member

Registrován: 30.10.2002
Příspěvků: 537

Re: údolí Střešovice, Veleslavín, Kladenská, Červeňák Příspěvek č. 255 

Old Post 11.02.2004 v 10:17
ninja je offline   Click Here to See the Profile for ninja   Find more posts by ninja   Click here to Send ninja a Private Message   Click Here to Email ninja   Visit ninja's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rhodo
Newbie

Registrován: 10.02.2004
Příspěvků: 7

údolí Střešovice, Veleslavín, Kladenská, Červeňák Příspěvek č. 256 

Old Post 13.02.2004 v 06:30
rhodo je offline   Click Here to See the Profile for rhodo   Find more posts by rhodo   Click here to Send rhodo a Private Message   Click Here to Email rhodo     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:43.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 1011121314151617181920  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz