CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Střední Čechy > Sadská a okolí
12345
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
strenght
Newbie

Registrován: 06.04.2003
Příspěvků: 8

Sadská-->Nymburk Příspěvek č. 1 

Bydlim v Sadský a dialup me sere chce to neco vytvorit,je tu nekdo ochotnej?

Old Post 06.04.2003 v 16:30
strenght je offline   Click Here to See the Profile for strenght   Find more posts by strenght   Click here to Send strenght a Private Message   Click Here to Email strenght     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Steebe
Junior Member

Registrován: 17.01.2003
Příspěvků: 248

Nymburk Sadská Příspěvek č. 2 

Mam tam pár kamarádu tak :-) jim dám vědět !! Chtěly by to !! Co to od Sadský dotáhnout do Peček ?- Tam mam taky kamaráda a z Peček do Kolína a z Kolína do Třech Dvor :-) A seš u mne :-)

Old Post 19.04.2003 v 15:32
Steebe je offline   Click Here to See the Profile for Steebe   Find more posts by Steebe   Click here to Send Steebe a Private Message   Click Here to Email Steebe   Visit Steebe's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jantar.czHQ
Member

Registrován: 22.11.2002
Příspěvků: 377

za rohem Příspěvek č. 3 

Teda Tři dvory jsou od sadský zarohem to je na hodně HOPů

Koukni se směrem na kutnou horu tam se něco dělo
a v kolíně jsem taky o někom slyšel


to:strenght
bydlíš na vzdálený straně Sadský

Martin

__________________

M.M.M.
alias suptrebe

Old Post 19.04.2003 v 16:57
jantar.czHQ je offline   Click Here to See the Profile for jantar.czHQ   Find more posts by jantar.czHQ   Click here to Send jantar.czHQ a Private Message   Click Here to Email jantar.czHQ   Visit jantar.czHQ's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Steebe
Junior Member

Registrován: 17.01.2003
Příspěvků: 248

Heh Příspěvek č. 4 

Neboy - ja už jsem dohodnutey s Kolínem , fachá to tu OK !! Zatím 3 AP (2 AP a 1 Repeater) On Line , Mame tu FTP a paříme když si zajedu ke kamarádovi a dam kompa do sítě :-) - Mohl bych spojovat Kaňk atd. Bezva na něj vidím !! V Kolíně na mne bude čekat 24 dbi Směrovka (trochu to vožhavíme :-) Jen jde vo tebe :-) Maš tam ty někoho ?

Old Post 19.04.2003 v 20:07
Steebe je offline   Click Here to See the Profile for Steebe   Find more posts by Steebe   Click here to Send Steebe a Private Message   Click Here to Email Steebe   Visit Steebe's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lucasos
Newbie

Registrován: 30.08.2003
Příspěvků: 36

Exclamation Wi-fi Sadská Příspěvek č. 5 

__________________

Lord Lucasos

Old Post 19.10.2003 v 09:56
Lucasos je offline   Click Here to See the Profile for Lucasos   Find more posts by Lucasos   Click here to Send Lucasos a Private Message   Click Here to Email Lucasos   Visit Lucasos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
parastic
Newbie

Registrován: 07.07.2003
Příspěvků: 9

net Příspěvek č. 6 

cau, taky se o to snazim. napis mi kolik uz mas lidi. ja bych mohl sehnat tak 3-4 lidi. napis mi taky od koho by jsi bral konektivitu. zatim cau parastic

Old Post 20.10.2003 v 14:21
parastic je offline   Click Here to See the Profile for parastic   Find more posts by parastic   Click here to Send parastic a Private Message   Click Here to Email parastic     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lucasos
Newbie

Registrován: 30.08.2003
Příspěvků: 36

Příspěvek č. 7 

Mno zatim taky tak nějak z který části Sadský jsi ??, Neznáme se náhodou Konektivitu poskytne známý z Třebestovic, na fóru vystupuje jako jantar :-)

__________________

Lord Lucasos

Old Post 22.10.2003 v 18:53
Lucasos je offline   Click Here to See the Profile for Lucasos   Find more posts by Lucasos   Click here to Send Lucasos a Private Message   Click Here to Email Lucasos   Visit Lucasos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lucasos
Newbie

Registrován: 30.08.2003
Příspěvků: 36

Re: zájem Příspěvek č. 8 

já bych taky měl zájem, chtělo by to AP na kostele :-)

__________________

Lord Lucasos

Old Post 31.12.2003 v 18:31
Lucasos je offline   Click Here to See the Profile for Lucasos   Find more posts by Lucasos   Click here to Send Lucasos a Private Message   Click Here to Email Lucasos   Visit Lucasos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deepstar
Newbie

Registrován: 10.02.2004
Příspěvků: 13

Arrow Tatce - Sadská a okolí Příspěvek č. 9 

Hledám někoho kdo by měl zájem zkusit spojení v okolí Tatců - Sadská apod. Mám přímou viditelnost na Sadskou, takže tím směrem by to bylo nejlepší.

Old Post 10.02.2004 v 12:59
Deepstar je offline   Click Here to See the Profile for Deepstar   Find more posts by Deepstar   Click here to Send Deepstar a Private Message   Click Here to Email Deepstar     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jantar.czHQ
Member

Registrován: 22.11.2002
Příspěvků: 377

vidíš Třebestovice - ten konec jak je tam ten kravín Příspěvek č. 10 

vidíš Třebestovice - ten konec jak je tam ten kravín

bude AP - snad on víkendu....

__________________

M.M.M.
alias suptrebe

Old Post 10.02.2004 v 15:17
jantar.czHQ je offline   Click Here to See the Profile for jantar.czHQ   Find more posts by jantar.czHQ   Click here to Send jantar.czHQ a Private Message   Click Here to Email jantar.czHQ   Visit jantar.czHQ's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deepstar
Newbie

Registrován: 10.02.2004
Příspěvků: 13

Příspěvek č. 11 

Mám přímý výhled na Sadskou, Třebestovice jsou kousek stranou, ale o něco blíž. Musím se mrknout z půdy jestli na ně vidím. Na tuhle vzdálenost by to ale asi chtělo směrovku co. Já jsem se teď o to začal zajímat, tak zbírám nějaký moudrosti. Kartu mám, anténu bych si zatím nějakou vyrobil, ale nevím jestli bych s ní k tobě "dostřelil". Přes ten tvůj AP je možný se připojit k internetu? Kdyby to ode mě chodilo, tak bych byl samozřejmě ochotný se podílet nějakým paušálem.

Old Post 11.02.2004 v 07:02
Deepstar je offline   Click Here to See the Profile for Deepstar   Find more posts by Deepstar   Click here to Send Deepstar a Private Message   Click Here to Email Deepstar     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jantar.czHQ
Member

Registrován: 22.11.2002
Příspěvků: 377

budování započato Příspěvek č. 12 

budování započato

páteřní spoj by byl...


ale dejte se do mapy!!!!!!!!!!!

__________________

M.M.M.
alias suptrebe

Old Post 22.02.2004 v 22:40
jantar.czHQ je offline   Click Here to See the Profile for jantar.czHQ   Find more posts by jantar.czHQ   Click here to Send jantar.czHQ a Private Message   Click Here to Email jantar.czHQ   Visit jantar.czHQ's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jantar.czHQ
Member

Registrován: 22.11.2002
Příspěvků: 377

mapa Příspěvek č. 13 

Máme tam prapor ...... na AP

__________________

M.M.M.
alias suptrebe

Old Post 22.02.2004 v 22:44
jantar.czHQ je offline   Click Here to See the Profile for jantar.czHQ   Find more posts by jantar.czHQ   Click here to Send jantar.czHQ a Private Message   Click Here to Email jantar.czHQ   Visit jantar.czHQ's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deepstar
Newbie

Registrován: 10.02.2004
Příspěvků: 13

Příspěvek č. 14 

Já bych byl ochoten se také podílet na vybudování sítě. Bydlím sice v Tatcích, ale z baráku mám výhled na Sadskou, vidím kostelík v Sadský a přilehlé okolí. Samozřejmě bych nejdřív potřeboval vyzkoušet jestli mám vůbec šanci se na tu vzdálenost připojit. Už jsem o tom psal Jantarovi, ale na ty Třebestovice by to byl asi problém, protože mám ve výhledu lesík a "kdovícoještě" za lesíkem.

Old Post 25.02.2004 v 14:53
Deepstar je offline   Click Here to See the Profile for Deepstar   Find more posts by Deepstar   Click here to Send Deepstar a Private Message   Click Here to Email Deepstar     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lucasos
Newbie

Registrován: 30.08.2003
Příspěvků: 36

Re: Příspěvek č. 15 

Někde ve fóru na těchto stránkách jsem našel člověka snažícího se o umístění AP na kostel, tudíž proč navyužít dominantu Sadské pro připojení ??? Je na ní výhled z okolní krajiny. Navíc je možnost připojení širokého spektra lidí. Jako ISP bych doporučoval službu Bluetone Angel 1024 mbit/s za 2500 Kč s DPH je pěkná cena.navíc člověk na jejich infolince říkal cosi o možnosti dotáhnout klidně i 2gb/s Záleží na cenách. Navíc služby Bluetone běží na pásmu 3,5 Ghz takže by snad nemělo docházet k rušení

To jantar: někde jsem četl že máš doma XL-626 nemáš i anténu že bychom mohli zkusit připojení od mého domu na tvé AP ))

__________________

Lord Lucasos

Old Post 25.02.2004 v 17:48
Lucasos je offline   Click Here to See the Profile for Lucasos   Find more posts by Lucasos   Click here to Send Lucasos a Private Message   Click Here to Email Lucasos   Visit Lucasos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jantar.czHQ
Member

Registrován: 22.11.2002
Příspěvků: 377

ap Příspěvek č. 16 

je vytaženo AP je tam všesměrovka a HW AP


pokusný klient je druhém konci třebestovic...

__________________

M.M.M.
alias suptrebe

Old Post 25.02.2004 v 17:56
jantar.czHQ je offline   Click Here to See the Profile for jantar.czHQ   Find more posts by jantar.czHQ   Click here to Send jantar.czHQ a Private Message   Click Here to Email jantar.czHQ   Visit jantar.czHQ's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:14.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12345  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz