CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Ústředna > antena na balkone
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
nAvizZark
Newbie

Registrován: 19.09.2003
Příspěvků: 2

antena na balkone Příspěvek č. 1 

cim riskuju, kdyz budu mit antenu na balkone neuzemnenou, ale jenom pripevnenou?

Old Post 21.10.2003 v 11:15
nAvizZark je offline   Click Here to See the Profile for nAvizZark   Find more posts by nAvizZark   Click here to Send nAvizZark a Private Message   Click Here to Email nAvizZark     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ladarozan
Senior Member

Registrován: 30.01.2003
Příspěvků: 825

Příspěvek č. 2 

svoje antény mám na balkoně, a? už je TV , sat atd. a nemám je zemněné. A naprosto bez problému. Čili riziko téměř žádné.
Týká se to ovšem balkonů zapuštěných (třeba panelák).

Old Post 21.10.2003 v 14:19
ladarozan je offline   Click Here to See the Profile for ladarozan   Find more posts by ladarozan       Visit ladarozan's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxinoha
Nemám rád lamy :-)

Registrován: 10.10.2002
Příspěvků: 450

Re: antena na balkone Příspěvek č. 3 

Old Post 21.10.2003 v 18:38
Maxinoha je offline   Click Here to See the Profile for Maxinoha   Find more posts by Maxinoha   Click here to Send Maxinoha a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JeT
Junior Member

Registrován: 10.11.2002
Příspěvků: 224

Příspěvek č. 4 

Nedavno jsem byl u jednoho pana, ma k zabradli pridelanou parabolku (nevodive). Potreboval jsem ji tochu klepe zamirit, tak jsem ji bafnul a abych mel vetsi silu chytil jsem se druhou rukou zabradli......... co vam budu povidat, tolik svatych pohromade jsem jeste nevidel No vybilo se se to zkrz me tak dokonale, ze to i vypnulo pocitac, musel jsem ho na chvili odpojit od site aby se zdroj vzpamatoval, ale vse pak fungovalo. Sahnul jsem na to podrhe a uz nic.. Asi staticka elektrina ci co

Old Post 22.10.2003 v 10:34
JeT je offline   Click Here to See the Profile for JeT   Find more posts by JeT   Click here to Send JeT a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ladarozan
Senior Member

Registrován: 30.01.2003
Příspěvků: 825

samozřejmě... Příspěvek č. 5 

Úplná izolace vodivých částí je špatná. Pospojování není naškodu,
třeba tahle statika může vylekat. Anténní konektory televizorů mají sice oddělenou zem tzv. bezpečnostními kondenzátory, ale u některých výrobců tady bývá značný svod a je možno "koupit" nečekanou ránu. A počítač je vždy spojen s nulákem a představuje "tvrdou zem", tak lze jedině doporučit pospojování právě k vůli drobné statice (obuv, podložka atd.)

Old Post 22.10.2003 v 11:34
ladarozan je offline   Click Here to See the Profile for ladarozan   Find more posts by ladarozan       Visit ladarozan's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bobbik
Junior Member

Registrován: 19.11.2002
Příspěvků: 149

Příspěvek č. 6 

Old Post 22.10.2003 v 21:17
Bobbik je offline   Click Here to See the Profile for Bobbik   Find more posts by Bobbik   Click here to Send Bobbik a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:53.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz