CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Klubovna > REKLAMACE HW v MONIME aneb NIKDY vice!!!!
123456
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
onx
Project Integrator

Registrován: 25.08.2002
Příspěvků: 37

REKLAMACE HW v MONIME aneb NIKDY vice!!!! Příspěvek č. 1 

Nepisi to tu pro to abych si postezoval ale pro to aby se ostatni vyvarovali stejne chyby.
Asi pred mesicem jsem reklamoval MB v Monime (deska nabehla na 1 z 10 pokusu) za 14dni mi ji vratili s tim ze je v poradku coz mi bylo divne nicmene jsem to neresil a desku ulozil do skrine s tim ze ji s Woodym pouzijem na webserver.Po mesici jsem ji vyndal a jen se divil.Ne jenom ze deska nadale stavkovala, ale jsete k tomu jako bonus profici z monimy ulomili stredici kolik u PS2 pro klavesnici.
Tudiz jsme se s Woodym vypravili do M. a ocekavali ze se omluvi a desku nam na miste vyreklamuji....
samozrejme to byl mylny predpoklad ne jenom ze nam desku nevymenili
ale jeste na nas byli sprosti, a vedouci prodejny (Pi. Usejnova) se nechala sliset ze na nas nema cas .....
Evidentne maji cas jen kdyz jim tam nosime penize ale v pripade ze je problem tak cas uz nemaji.
Ponauceni z teto kauzy mam ze se nevyplaci nakupovat u loupezniku.

__________________

--------- <onx>< -----------

Old Post 27.10.2003 v 12:15
onx je offline   Click Here to See the Profile for onx   Find more posts by onx   Click here to Send onx a Private Message   Click Here to Email onx   Visit onx's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mablung
Newbie

Registrován: 21.10.2003
Příspěvků: 12

Wink Příspěvek č. 2 

V Monimě jsou kur..., to je bohužel obecně známo. Je na ně na netu dost stížností. Já u nich nedávno koupil RAM. Když jsem jí strčil do desky a zapnul počítač, ucítil jsem spáleninu. Samozřejmě jsem vzal desku a pamě? a šel to reklamovat. Po (myslím že) 28 dnech byla reklamace vyřízena. Bylo mi řečeno, že deska byla spálena přepětím v síti :-)). Že se deska spálila při instalaci RAMky je nezajímalo. Navíc zkontrolovali jen desku, že by mohla být vadná RAM je vůbec nenapadlo.
U Monimy bych už nikdy nenakupoval a vřele doporučuji všem to samé

__________________

Mablung

Old Post 27.10.2003 v 17:30
Mablung je offline   Click Here to See the Profile for Mablung   Find more posts by Mablung   Click here to Send Mablung a Private Message   Click Here to Email Mablung     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
onx
Project Integrator

Registrován: 25.08.2002
Příspěvků: 37

Taky dobre.... Příspěvek č. 3 

No to je taky dobre
Myslim ze nejsme ani prvni ani posledni co se nechali vochcat od loupezniku.Pochopim ze kdyz tam nekdo prijde se zlomenou deskou na pul a chce ji reklamovat tak ze ho poslou do ..... ale ....
Nejhorsi na tom je ze nase zakony nahravaji takovimto zlodejickum...
Je to celkem skoda protoze tak pred rokem byla Monima docela slusnej obchod se slusnejma cenama ..Ceny zustali relativne nizke ale slusnost se nikam vytratila.
Pokud mate nekdo nejake zkusenosti i z jinych obchodu nebo mate tip kde se da nakoupit a vyreklamovat zbozi aniz by na Vas byli sprosti, prosim piste - Rad se necemu podobnemu v budoucnu vyhnu.
Myslim ze mensi recenze obbchodniku s HW by nebyla o veci
Mensi kotel by asi zaslouzili vsichni
Doufam ze to nekdo nebude povazovat za reklamu a nezkonci to v zumpe Muze to byt prospesne pro nas pro vsechny

__________________

--------- <onx>< -----------

Old Post 27.10.2003 v 18:55
onx je offline   Click Here to See the Profile for onx   Find more posts by onx   Click here to Send onx a Private Message   Click Here to Email onx   Visit onx's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zarao
Newbie

Registrován: 27.09.2002
Příspěvků: 25

Příspěvek č. 4 

No, ja mam s Monimou taky jednu peknou zkusenost...

koupil jsem tam slusny repraky Genius SW-5.1 HT, rezonoval subwoofer.

Tak jsem tam tu 25ti kilovou kravu dovlek MHD kde si ji nechali, ze ji budou testovat. Za tyden jsem tam volal, rekli at jim dovezu i ostatnich 5 repraku, ze to vymenej.

Nuze - dovezl jsem zbytek a cekal na nove. Dali mi numero, se kterym jsem si na webu mohl kontrolovat stav reklamace. Po dobu 30ti dnu byl stejny - "vyrizuje se".

Po 30ti dnech tam volam, co se jako deje, ze se jako nic nedeje. Rekli mi, ze jsem uplne blbej, pac za tricet dni mi prece musej dat novy tak co se ptam a proc neprijedu.

Dali mi tedy novy. Zatim hrajou a ja _pevne_ doufam, ze to vydrzi az do konce zarucni lhuty :(

P.S. Taky jsem tam ted koupil grafiku, ale mel jsem stesti - nebylo treba ji reklamovat. Jinak by mne patrne cekala nemlich stejna anabaze.

Old Post 27.10.2003 v 23:10
zarao je offline   Click Here to See the Profile for zarao   Find more posts by zarao   Click here to Send zarao a Private Message   Click Here to Email zarao   Visit zarao's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xor
Member

Registrován: 25.06.2002
Příspěvků: 474

monima Příspěvek č. 5 

mam pocit, ze v monime snad prodavaj druhorady vyrobky. mame nepoucitelnyho souseda, kterej k nim chodi nakupovat. poprvy koupil komponenty, postavil a po nakym case mu vadnej zdroj odpalil komplet vsechno (snad krome modemu). pres mesic reklamoval, hadal se, ale nakonec to vyreklamoval. pak chtel koupit obycejnej switch, no a sel do monimy. prinesl to domu a ani se nerozsvitila power led. zase mesic reklamace. no a posledni vec mu snad odesla palicka (to neni tak vyjimecny). tak nevim, ale verit obchodu, kde vetsi fronta stoji u reklamaci nez u prodavacu, ktery na vas jeste k tomu kaslou...
naopak vsude doporucuju czechcomputer, ale v jejich novy prodejne sem jeste nebyl, protoze je to krapet z ruky.

__________________

Old Post 27.10.2003 v 23:20
xor je offline   Click Here to See the Profile for xor   Find more posts by xor   Click here to Send xor a Private Message   Click Here to Email xor     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dzus
Member

Registrován: 30.01.2003
Příspěvků: 387

Příspěvek č. 6 

Ja monimou spatny zkusenosti nemam a to jsem taho uz nakoupil docela hodne. Kdyz jsem cca pred 3/4 rokem stavel novej comp, tak jsem u nich kupoval asi polovinu dilu - RAM sice odesla asi po tejdnu, ale bez reci a na miste mi ji vymenili z ruky do ruky

__________________

Dzus - Spojovaci.Net (Strasnice)

Old Post 28.10.2003 v 10:51
Dzus je offline   Click Here to See the Profile for Dzus   Find more posts by Dzus   Click here to Send Dzus a Private Message   Click Here to Email Dzus   Visit Dzus's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mikulas
Member

Registrován: 22.10.2002
Příspěvků: 393

Příspěvek č. 7 

Jojo, ja jsem tam take reklamoval disk - shanel jsem kdysi seagate s fluidnimi lozisky - oni ze tenhle zrovna nemaji, tak rikam... "dejte mi jiny tichy, jde mi o tu hlasitost". Nejaky Sergej za pultem (nehovoril moc cesky) me ubezpecil (jako nejakou lamu) ze Maxtory jsou uplne neslysitelne. Kdyz jsem ho prinesl domu a spustil, tak z toho kocou zalezl pod postel

Nakonec (asi po 3 tydnech) mi ho tedy vymenili za tu barracudu, ale bylo to spis z iniciativy toho typka v servisu, ze ho odepsal jako ze "vydava divne zvuky". Ale uz tam nepujdu.


Stejne tak je na tom Alzasoft - pozor na ne, to jsou uplni magori.
Daji vam vyplnit formular o zavade - kde, kdy, co, a hlavne kolonka "zavada" - no co jsem tam mel psat, proste ze to nefunguje . Odesla mi deska a 256DDR ramka uplne stejne jako Mablungovi - bez sance - jeste jsem malem platil 500,- za neopravnenou reklamaci (ze jsem tam tu ramku pry dal obracene!!!) - no ja bych toho servisaka roztrhl, ale odmitl se se mnou bavit a odesel :E

Mik

Old Post 28.10.2003 v 17:48
Mikulas je offline   Click Here to See the Profile for Mikulas   Find more posts by Mikulas   Click here to Send Mikulas a Private Message   Click Here to Email Mikulas   Visit Mikulas's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chevees
Old Post 28.10.2003 20:44
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] () Příspěvek č. 8 
zarao
Old Post 28.10.2003 22:10
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] () Příspěvek č. 9 
Arcon
Newbie

Registrován: 23.10.2002
Příspěvků: 23

V Monime sou fakt borci Příspěvek č. 10 

Znamej stavel na jare comp. Nakoupil v Monime vsechny potrebny komponenty. Z nich byla vadna klavesnice, procesor(!), a sitova karta. Sitova karta sporadicky prestavala fungovat, byl s ni v ty Monime snad 5x. Ja sam sem v Monime 1/4 roku reklamoval MP3 prehravac NAPA; prisla jim cela vadna serie; musel jsem si od nich 2x prevzit jinej prehravac a vzdycky ho jit druhej den vyreklamovat; pak sem cekal vzdycky mesic; ani za ten mesic vsak jednou tu reklamaci nestacili vyridit...

Spatne zkusenosti mam s Monimou v Dejvicich a ve Skolsky....

__________________

Arcon; Go Wireless!

Old Post 29.10.2003 v 00:10
Arcon je offline   Click Here to See the Profile for Arcon   Find more posts by Arcon   Click here to Send Arcon a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pospik
Newbie

Registrován: 30.09.2003
Příspěvků: 5

Softcom (computershop.cz) Příspěvek č. 11 

Taky prispeju jednou zkusenosti...tentokrat z jineho obchodu. Koupil jsem tam HDD Maxtor Serial-ATA 120GB. Kdyz jsem ho zapojil, deska ho nasla az po hrozne dlouhy chvili, ale jakmile jsem chtel udelat format (nebo low-level format), nic se nedelo. Byl proste zaseknutej. Tak jsem ho sel vratit, ze je nefunknci. Co myslite ty kokoti? Vyzkouseli, zjistili, ze nejde naformavat (divny..) a pak mi rekli, ze ho berou do reklamace, ze to bude trvat asi 30 dni!!! Disk jsem koupil tesne pred zaviraci dobou a sel tam s nim hned druhej den...jsou to smejdi, prodaj smejd a dal uz se nestaraj. No a pak moje holka byla reklamovat HDD IBM 40GB, jak byly ty vadny - madarsky, druhej den ji volali, ze ho uz 3 dny testujou a ze je v pohode..tak je servala, ze je to kravina, ze ho tam vcera dala - tak se omluvili, ze se asi spletli. Proste SOFTCOM NEBRAT!!!

Old Post 29.10.2003 v 07:22
pospik je offline   Click Here to See the Profile for pospik   Find more posts by pospik   Click here to Send pospik a Private Message   Click Here to Email pospik     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mikulas
Member

Registrován: 22.10.2002
Příspěvků: 393

Příspěvek č. 12 

Old Post 29.10.2003 v 08:38
Mikulas je offline   Click Here to See the Profile for Mikulas   Find more posts by Mikulas   Click here to Send Mikulas a Private Message   Click Here to Email Mikulas   Visit Mikulas's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxinoha
Nemám rád lamy :-)

Registrován: 10.10.2002
Příspěvků: 450

Příspěvek č. 13 

Naposledy upravil Maxinoha 01.11.2003 v 17:21

Old Post 29.10.2003 v 10:10
Maxinoha je offline   Click Here to See the Profile for Maxinoha   Find more posts by Maxinoha   Click here to Send Maxinoha a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pospik
Newbie

Registrován: 30.09.2003
Příspěvků: 5

Příspěvek č. 14 

Jo, Czechcomputer je zatim muj nejoblibenejsi...par reklamaci jsem tam mel a vzdycky v pohode...nehlede na to, ze maj na webu ke kazdy veci diskuzni forum, kam i oni sami prispivaj, radej atd...nejlepsi kram pro me..

Old Post 29.10.2003 v 10:17
pospik je offline   Click Here to See the Profile for pospik   Find more posts by pospik   Click here to Send pospik a Private Message   Click Here to Email pospik     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mikulas
Member

Registrován: 22.10.2002
Příspěvků: 393

Příspěvek č. 15 

No ja osobne to delam tak, ze v CzechComputeru ocheckuji situaci, prectu si prispevky atd. a pak to objednam v Softcomu (pres e-shop a pro studenty je to za D1)

CzC ma bohuzel IMHO docela vysoke ceny...

Alzasoft bojkotuji, nikdy tam uz nevkrocim!

Old Post 29.10.2003 v 10:33
Mikulas je offline   Click Here to See the Profile for Mikulas   Find more posts by Mikulas   Click here to Send Mikulas a Private Message   Click Here to Email Mikulas   Visit Mikulas's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jointer
Member

Registrován: 05.07.2002
Příspěvků: 405

Příspěvek č. 16 

Udajne do Czechcomputeru ted nastoupil reklamacni technik z Monimy, tak pokud tam pujdete neco reklamovat tak si dejte pozor.

__________________

>>----------------<<
ALL YOUR WI-FI ARE BELONG TO US!
JOIN(T) US!

Old Post 29.10.2003 v 10:33
jointer je offline   Click Here to See the Profile for jointer   Find more posts by jointer   Click here to Send jointer a Private Message     Visit jointer's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:33.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
123456  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz