CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Klubovna > AP Jizak (Supernetwork)
« 45678910111213
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
frodo
Úlet

Registrován: 01.08.2002
Příspěvků: 726

Re: QoS Příspěvek č. 145 

__________________

:::: whois -h whois.czfree.net 64550|grep ^descr

Old Post 26.02.2004 v 16:14
frodo je offline   Click Here to See the Profile for frodo   Find more posts by frodo   Click here to Send frodo a Private Message   Click Here to Email frodo   Visit frodo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ondrey
Newbie

Registrován: 11.03.2003
Příspěvků: 68

Příspěvek č. 146 

FRODO: tak jiz mi kamos, ktery narozdil ode me rozumi linuxu (na routeru) poradil, v cem byl problem ze mi inet asi tri dni nejel vubec - stacilo pomoci route pridat defaultni gateway xx.xx.xx.1 a zacalo to fungovat. On se trochu divil, jaktoze tato gateway neni nastavena automagicky pomoci dhcp, to jsem mu vsak neumel vysvetlit, nebot tomu nerozumim. Nevim tedy, jestli to byl problem muj, nebo na strane TN...
Ted ale zase mam jiny problem, a to sice, ze net jede velmi pomalu (vetsinou pod 1kB/s) ackoli aktivovano mam 64kbit vyhrazenych. Take jsem koukal, ze se v ip adrese zmenilo 47 na 4, tak jsem to tak prenastavil, ale stale to jede takto pomalu... DIk za radu
STIMPOFF: muzes prosim specifikovat tu malou chybku na strane TN? Mozna mam podobny problem. Jinak TN je pri napravovani chyb velmi korektni, me take onehda okamzite vratili penize, kdyz byla chyba u nich. Ted jen tu chybu najit...

Old Post 29.02.2004 v 20:55
ondrey je offline   Click Here to See the Profile for ondrey   Find more posts by ondrey   Click here to Send ondrey a Private Message   Click Here to Email ondrey   Visit ondrey's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ondrey
Newbie

Registrován: 11.03.2003
Příspěvků: 68

Příspěvek č. 147 

uch, zase zmena ip adresy (koncove dvojcisli)! zajimave ovsem je, ze internet dnes jede dost rychle...

Old Post 01.03.2004 v 19:35
ondrey je offline   Click Here to See the Profile for ondrey   Find more posts by ondrey   Click here to Send ondrey a Private Message   Click Here to Email ondrey   Visit ondrey's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frodo
Úlet

Registrován: 01.08.2002
Příspěvků: 726

Příspěvek č. 148 

__________________

:::: whois -h whois.czfree.net 64550|grep ^descr

Old Post 01.03.2004 v 19:44
frodo je offline   Click Here to See the Profile for frodo   Find more posts by frodo   Click here to Send frodo a Private Message   Click Here to Email frodo   Visit frodo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ondrey
Newbie

Registrován: 11.03.2003
Příspěvků: 68

Příspěvek č. 149 

to je v poho, uz jsem si to zase prenastavil na uctu. snad uz mi to ted zustane:-)
co to je dashboard?

Old Post 01.03.2004 v 19:56
ondrey je offline   Click Here to See the Profile for ondrey   Find more posts by ondrey   Click here to Send ondrey a Private Message   Click Here to Email ondrey   Visit ondrey's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frodo
Úlet

Registrován: 01.08.2002
Příspěvků: 726

Příspěvek č. 150 

__________________

:::: whois -h whois.czfree.net 64550|grep ^descr

Old Post 01.03.2004 v 19:59
frodo je offline   Click Here to See the Profile for frodo   Find more posts by frodo   Click here to Send frodo a Private Message   Click Here to Email frodo   Visit frodo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ondrey
Newbie

Registrován: 11.03.2003
Příspěvků: 68

Wink konecne pochvala:-))) Příspěvek č. 151 

Tak jako ze jsem posledni dobou spise kritizoval, tak ted uz mi pripojeni pres Thundernet nekoli dni jede a to na kilobajt presne podle toho kolik si platim, takze jestli to takhle bude fungovat dal, tak klobouk dolu a jsem unesen:-)

Old Post 07.03.2004 v 16:31
ondrey je offline   Click Here to See the Profile for ondrey   Find more posts by ondrey   Click here to Send ondrey a Private Message   Click Here to Email ondrey   Visit ondrey's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stimpoff
Newbie

Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 92

OK Příspěvek č. 152 

me to de taky dobre.

Stimpoff

Old Post 07.03.2004 v 19:58
Stimpoff je offline   Click Here to See the Profile for Stimpoff   Find more posts by Stimpoff   Click here to Send Stimpoff a Private Message   Click Here to Email Stimpoff     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Doc
Senior Member

Registrován: 27.11.2002
Příspěvků: 2331

Re: OK Příspěvek č. 153 

__________________

Old Post 08.03.2004 v 10:08
Doc je offline   Click Here to See the Profile for Doc   Find more posts by Doc   Click here to Send Doc a Private Message     Visit Doc's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ondrey
Newbie

Registrován: 11.03.2003
Příspěvků: 68

Thumbs up Příspěvek č. 154 

Drive kdyz jsem si poslal prachy na thundernet, tak to obvykle trvalo par dni a musel jsem to urgovat. Tentokrat se mi kredity objevily *tentyz* den kdy jsem je poslal a to jeste v nedeli! Casy se meni:-) Ze by TN aspiroval na "providera snu":-))))?

Old Post 10.03.2004 v 16:31
ondrey je offline   Click Here to See the Profile for ondrey   Find more posts by ondrey   Click here to Send ondrey a Private Message   Click Here to Email ondrey   Visit ondrey's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ondrey
Newbie

Registrován: 11.03.2003
Příspěvků: 68

nemate nekdo disk? Příspěvek č. 155 

sakra, vsechno fachci a me zrovna musi odejit disk z routeru
nemate nekdo nahodou doma pod posteli nakej starej gigac na prodej?

Old Post 11.03.2004 v 20:07
ondrey je offline   Click Here to See the Profile for ondrey   Find more posts by ondrey   Click here to Send ondrey a Private Message   Click Here to Email ondrey   Visit ondrey's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bossbob
Newbie

Registrován: 07.01.2004
Příspěvků: 6

Question podmínky Příspěvek č. 156 

Čus, prosim Vás, kde najdu podmínky internetu, info a tak. Mělo by to být nějak sever.czfree.net, ale to neexistuje....chci si vybrat nějaký připojení a konečně si to už zřídit...

Old Post 17.03.2004 v 21:29
bossbob je offline   Click Here to See the Profile for bossbob   Find more posts by bossbob   Click here to Send bossbob a Private Message   Click Here to Email bossbob     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Doc
Senior Member

Registrován: 27.11.2002
Příspěvků: 2331

Re: podmínky Příspěvek č. 157 

__________________

Old Post 17.03.2004 v 22:53
Doc je offline   Click Here to See the Profile for Doc   Find more posts by Doc   Click here to Send Doc a Private Message     Visit Doc's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jklamo
Junior Member

Registrován: 23.01.2003
Příspěvků: 200

Jizak Příspěvek č. 158 

A jizak uz nam zase nebezi, vsesmerovka ani smerovky. Signal 0. Nastalo asi ve 16:30...

Old Post 10.04.2004 v 17:47
jklamo je offline   Click Here to See the Profile for jklamo   Find more posts by jklamo   Click here to Send jklamo a Private Message   Click Here to Email jklamo     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Doc
Senior Member

Registrován: 27.11.2002
Příspěvků: 2331

Re: Jizak Příspěvek č. 159 

__________________

Old Post 11.04.2004 v 14:17
Doc je offline   Click Here to See the Profile for Doc   Find more posts by Doc   Click here to Send Doc a Private Message     Visit Doc's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
p4vel
Member

Registrován: 13.11.2003
Příspěvků: 446

Příspěvek č. 160 

FRODO nereaguje...

Old Post 12.04.2004 v 09:12
p4vel je offline   Click Here to See the Profile for p4vel   Find more posts by p4vel   Click here to Send p4vel a Private Message   Click Here to Email p4vel   Visit p4vel's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:40.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 45678910111213  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz