CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Ostrava > AP Vratimov
123456
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Albert.Einstein
Junior Member

Registrován: 24.06.2002
Příspěvků: 160

Příspěvek č. 17 

__________________

AE e=m*c^2

Old Post 06.03.2004 v 17:36
Albert.Einstein je offline   Click Here to See the Profile for Albert.Einstein   Find more posts by Albert.Einstein   Click here to Send Albert.Einstein a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
beaver_42
Newbie

Registrován: 29.10.2003
Příspěvků: 27

Příspěvek č. 18 

Myslim ze to vypada asi takhle: neni mozne ze by nektery ze 5 bodu ve vratimove nechytil ani jedno ap v hrabove ... ted jenom staci aby to nekdo premeril a muze se zacit neco delat(coz stejne v zime asi nema cenu) ...

Old Post 06.03.2004 v 21:52
beaver_42 je offline   Click Here to See the Profile for beaver_42   Find more posts by beaver_42   Click here to Send beaver_42 a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pe3k "lama"
Newbie

Registrován: 05.03.2004
Příspěvků: 41

Měření Příspěvek č. 19 

Já myslím že byste (vy znalejší problematiky) měli kontaktovat "Pacánka" který přidal 4.3.04 svůj koncový bod do mapy. Se svým umístěním v Paneláku ma podle mne nejlepší předpoklad se do Hrabové dořvat.
BTW - pokud někdo vlastníte nějaké to měřicí zařízení rád se nechám změřit

Old Post 06.03.2004 v 22:05
Pe3k "lama" je offline   Click Here to See the Profile for Pe3k "lama"   Find more posts by Pe3k "lama"   Click here to Send Pe3k "lama" a Private Message     Visit Pe3k "lama"'s homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
StanislavJ
Newbie

Registrován: 04.11.2003
Příspěvků: 70

internet Vratimov Příspěvek č. 20 

vzhledem k tomu, že čas pokročil, chci se zeptat kolik lidí by mělo zájem o připojení k internetu a kolik měsíčně by jste byli ochotni platit. díky Standa

Old Post 15.03.2004 v 14:14
StanislavJ je offline   Click Here to See the Profile for StanislavJ   Find more posts by StanislavJ   Click here to Send StanislavJ a Private Message   Click Here to Email StanislavJ     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pe3k "lama"
Newbie

Registrován: 05.03.2004
Příspěvků: 41

Za kolik ? Příspěvek č. 21 

No nevim, já momentálně používám Eurotel Data non-stop se kterým se mohu připojit kdekoliv v ČR (mobilita je bájo )což mě do konce června se 100min na volání kamkoliv v ČR příjde na 791,78 Kč.
Uvidím jak se operátoři poperou na konci června kdy končí speciální nabídka a co nového nabídnou.

Má představa ceny za rychlejší WiFi NET (alespoň 128) je pod 500,- Kč. Doufám že mě neukamenujete !

Old Post 22.03.2004 v 19:17
Pe3k "lama" je offline   Click Here to See the Profile for Pe3k "lama"   Find more posts by Pe3k "lama"   Click here to Send Pe3k "lama" a Private Message     Visit Pe3k "lama"'s homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
beaver_42
Newbie

Registrován: 29.10.2003
Příspěvků: 27

Příspěvek č. 22 

rekl bych, ze pripojeni by bylo realne pres VSB, ktere je sice dost daleko, ale dostupnost by pry mela byt celkem dobra a afaik se plati 500 za 64+, coz se da ...

__________________

jid: b42@njs.netlab.cz

Old Post 22.03.2004 v 20:52
beaver_42 je offline   Click Here to See the Profile for beaver_42   Find more posts by beaver_42   Click here to Send beaver_42 a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pe3k "lama"
Newbie

Registrován: 05.03.2004
Příspěvků: 41

Question Tak co bude ? Příspěvek č. 23 

Old Post 14.04.2004 v 20:41
Pe3k "lama" je offline   Click Here to See the Profile for Pe3k "lama"   Find more posts by Pe3k "lama"   Click here to Send Pe3k "lama" a Private Message     Visit Pe3k "lama"'s homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shake
Moderator

Registrován: 02.01.2003
Příspěvků: 1018

Team Member: MOD

Příspěvek č. 24 

Proc czFreetimov?
Hele signal od CZFree Ostrava .. To je jako byste ocekavali, ze vam tam zacneme nejaky signal poustet, jeste vas vsechny obejdeme jestli se nechcete pripojit, hmm samozrejme osobne a pomuzeme s instalaci a ehm ..
Proste od CZFree neocekavejte nic co si sami neudelate. V podstate myslim, ze propojeni s Ostravou je nejmensi problem, ale za 1 musite mit uz neco funkcniho, aby bylo co propojovat. Najit si body v ostrave na ktere vidite, nebo byste mohli videt, a nasledne kontaktovat prislusne spravce a domluvit se jakym zpusobem vyresit propojeni ..
Jinak na otazku co mam udelat sis ve zbytku odpovedel, takze muzes zacit

Old Post 14.04.2004 v 22:18
Shake je offline   Click Here to See the Profile for Shake   Find more posts by Shake   Click here to Send Shake a Private Message   Click Here to Email Shake     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pe3k "lama"
Newbie

Registrován: 05.03.2004
Příspěvků: 41

Tak jsem začal ! Příspěvek č. 25 

Old Post 15.04.2004 v 18:21
Pe3k "lama" je offline   Click Here to See the Profile for Pe3k "lama"   Find more posts by Pe3k "lama"   Click here to Send Pe3k "lama" a Private Message     Visit Pe3k "lama"'s homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pecanek
Newbie

Registrován: 16.04.2004
Příspěvků: 6

mozny AP ve Vratimove Příspěvek č. 26 

Old Post 16.04.2004 v 11:50
Pecanek je offline   Click Here to See the Profile for Pecanek   Find more posts by Pecanek   Click here to Send Pecanek a Private Message   Click Here to Email Pecanek   Visit Pecanek's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
StanislavJ
Newbie

Registrován: 04.11.2003
Příspěvků: 70

Re: mozny AP ve Vratimove Příspěvek č. 27 

problém je otázka financí, myslím že nemá moc smysl kohokoliv oslovovat dokud nebude v provozu alespoň jedno AP, ale jisté je že to bude něco stát, nejlepší bude aby ti co jsou ochotni se nějakým způsobem podílet na výstavbě sítě ve Vratimově,zašli někam na pivo. Standa

Old Post 16.04.2004 v 15:09
StanislavJ je offline   Click Here to See the Profile for StanislavJ   Find more posts by StanislavJ   Click here to Send StanislavJ a Private Message   Click Here to Email StanislavJ     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pe3k "lama"
Newbie

Registrován: 05.03.2004
Příspěvků: 41

Re: Re: mozny AP ve Vratimove Příspěvek č. 28 

Tak to už jsme 3 kdo se chceme sejít ! Dnes jsem komunikoval s Pecánkem a vypadá to že s pomocí vytvoří 1 Vratimovské AP Domlouval jsem se s Pecánkem na schuzce která se uskuteční zřejmě v příštím týdnu ! Prý si rád odpočine od učení !
Tak někdo navrhněte nějaký objekt a dobu (nějaké klidné místo kde se moc nekouří) ! Já jsem casove neomezen takže se přizpusobím !

Naposledy upravil Pe3k "lama" 16.04.2004 v 15:36

Old Post 16.04.2004 v 15:32
Pe3k "lama" je offline   Click Here to See the Profile for Pe3k "lama"   Find more posts by Pe3k "lama"   Click here to Send Pe3k "lama" a Private Message     Visit Pe3k "lama"'s homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
StanislavJ
Newbie

Registrován: 04.11.2003
Příspěvků: 70

Re: Re: Re: mozny AP ve Vratimove Příspěvek č. 29 

Navrhuju zajít k Šodkovi, kdykoliv po 18 hodině. ahoj standa

Old Post 17.04.2004 v 08:07
StanislavJ je offline   Click Here to See the Profile for StanislavJ   Find more posts by StanislavJ   Click here to Send StanislavJ a Private Message   Click Here to Email StanislavJ     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
beaver_42
Newbie

Registrován: 29.10.2003
Příspěvků: 27

Re: Re: Re: Re: mozny AP ve Vratimove Příspěvek č. 30 

__________________

jid: b42@njs.netlab.cz

Old Post 18.04.2004 v 16:35
beaver_42 je offline   Click Here to See the Profile for beaver_42   Find more posts by beaver_42   Click here to Send beaver_42 a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pecanek
Newbie

Registrován: 16.04.2004
Příspěvků: 6

Novy HW a stav signalu Příspěvek č. 31 

Tak lidi, mam novy HW, zadne Pentium 120, sehnal jsem od "tchana" Cel 366, znackovy Autocont, takze uz jen HW na AP a povoleni. Co se tyce signalu, dnes jsem kontaktoval HERO, protoze se mi jej podarilo chytit, navic mam jeste dalsi signal a to na pitomou plechovku, ktera neni kompletni ) Dam vedet co bude dal, zatim caute

Old Post 19.04.2004 v 06:33
Pecanek je offline   Click Here to See the Profile for Pecanek   Find more posts by Pecanek   Click here to Send Pecanek a Private Message   Click Here to Email Pecanek   Visit Pecanek's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slim
Junior Member

Registrován: 18.02.2003
Příspěvků: 181

Příspěvek č. 32 

Opravdu jsi chytil Hera ? Jeho ESSID je CzFree.Net.Hrabova.Apollo2. Pokud jsi chytil HEROONE, tak to z CzFree nikdo neni, ale je to nejake AP, vysilajici hodne pres povoleny vykon nekde na Hrabuvce. | tech panelaku by si mohl chytat i moje AP CzFree.Net.Hrabova.Slim, vyhled na ne mam (bezproblemovy alespon na posledni patra).

Old Post 19.04.2004 v 06:57
Slim je offline   Click Here to See the Profile for Slim   Find more posts by Slim   Click here to Send Slim a Private Message   Click Here to Email Slim     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:31.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
123456  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz