CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Žumpa > www.microshop.cz -> obsloužíme vás jen když budeme mít náladu...
1234
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Caryfuk
Newbie

Registrován: 02.12.2002
Příspěvků: 64

Příspěvek č. 33 

Old Post 09.11.2003 v 14:34
Caryfuk je offline   Click Here to See the Profile for Caryfuk   Find more posts by Caryfuk   Click here to Send Caryfuk a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xchaos
Samozvany gubernator

Registrován: 13.05.2002
Příspěvků: 3362

Team Member: MOD

Re: Re: jak je libo Příspěvek č. 34 

__________________

Naposledy upravil xchaos 09.11.2003 v 15:51

Old Post 09.11.2003 v 15:21
xchaos je offline   Click Here to See the Profile for xchaos   Find more posts by xchaos   Click here to Send xchaos a Private Message   Click Here to Email xchaos   Visit xchaos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ropacek
Junior Member

Registrován: 15.12.2002
Příspěvků: 134

Re: Re: Re: jak je libo Příspěvek č. 35 

__________________


--
Ropacek
University of Life :-) , Pilsen

Old Post 09.11.2003 v 16:11
Ropacek je offline   Click Here to See the Profile for Ropacek   Find more posts by Ropacek   Click here to Send Ropacek a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jointer
Member

Registrován: 05.07.2002
Příspěvků: 405

Příspěvek č. 36 

Souhlasim s xchaosem, vyjimecne neudelal chaos ale poradek. Kdybyste se radeji radeji venovali necemu lepsimu nez se hadat o 20m kabelu. Me Caryfuk 17m kabelu nameril a jsem mu do dneska vdecnej, Abadonic nebo kdo musel mit bud velmi zarputily vyraz v obliceji nebo velmi prijemneho tatku.

__________________

>>----------------<<
ALL YOUR WI-FI ARE BELONG TO US!
JOIN(T) US!

Old Post 09.11.2003 v 18:17
jointer je offline   Click Here to See the Profile for jointer   Find more posts by jointer   Click here to Send jointer a Private Message     Visit jointer's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shake
Moderator

Registrován: 02.01.2003
Příspěvků: 1018

Team Member: MOD

Příspěvek č. 37 
FAQ Kandidát

Proboha jak odmerujete kabel? Vsimli jste si, ze na tech kabelech (nevim jak H1000, ale cekal bych to podobne jako u RLA-10 a ostatnich normalnich) jsou ocislovane metry?
20m kabelu jsem schopny odmerit za 10 vterin a nepotrebuju ho ani rozmotavat ani k tomu nepotrebuju zadny nastroj.

Old Post 09.11.2003 v 18:46
Shake je offline   Click Here to See the Profile for Shake   Find more posts by Shake   Click here to Send Shake a Private Message   Click Here to Email Shake   Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Caryfuk
Newbie

Registrován: 02.12.2002
Příspěvků: 64

Příspěvek č. 38 

Naposledy upravil Caryfuk 09.11.2003 v 22:14

Old Post 09.11.2003 v 18:50
Caryfuk je offline   Click Here to See the Profile for Caryfuk   Find more posts by Caryfuk   Click here to Send Caryfuk a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shake
Moderator

Registrován: 02.01.2003
Příspěvků: 1018

Team Member: MOD

Příspěvek č. 39 

Fajn tak kdyz je to pro vas takovy problem tak proc to prodavate?
Nebo proc vubec neco prodavate? Nejak nechapu .. do obchodu kde by udelali tohle bych uz v zivote nepachnul. Jinak je mi to venkoncem jedno, protoze nejsem z Prahy, jen jsem chtel pomoct ohledne toho mereni, ale zjevne to byla jen vymluva

Old Post 09.11.2003 v 18:56
Shake je offline   Click Here to See the Profile for Shake   Find more posts by Shake   Click here to Send Shake a Private Message   Click Here to Email Shake     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Caryfuk
Newbie

Registrován: 02.12.2002
Příspěvků: 64

Příspěvek č. 40 

Old Post 09.11.2003 v 19:00
Caryfuk je offline   Click Here to See the Profile for Caryfuk   Find more posts by Caryfuk   Click here to Send Caryfuk a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xchaos
Samozvany gubernator

Registrován: 13.05.2002
Příspěvků: 3362

Team Member: MOD

Příspěvek č. 41 

__________________

Old Post 09.11.2003 v 21:30
xchaos je offline   Click Here to See the Profile for xchaos   Find more posts by xchaos   Click here to Send xchaos a Private Message   Click Here to Email xchaos   Visit xchaos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jointer
Member

Registrován: 05.07.2002
Příspěvků: 405

Příspěvek č. 42 

Aquarko??? To se budu muset nekdy prijit podivat, nejak mi chybi to ktery bylo v nasi puvodni firme (Caryfuk vi).

__________________

>>----------------<<
ALL YOUR WI-FI ARE BELONG TO US!
JOIN(T) US!

Old Post 09.11.2003 v 22:32
jointer je offline   Click Here to See the Profile for jointer   Find more posts by jointer   Click here to Send jointer a Private Message     Visit jointer's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Abadddonik
Newbie

Registrován: 31.10.2003
Příspěvků: 9

Odpovědi pro čarifuka ... Příspěvek č. 43 

Abych to upřesnil :
Tak 1) nebyl jsem jediný jak jsem psal že jsem chtěl poprví těch 10m tak to jsem nebyl přímo já, ale byl jsem ten zatim mim kámošem kterej to chtěl (psal jsem to pro zjednonušení) ale v konečný fázi to dopadne stejně ... Abych ti tu situaci objasnil - přišli sjme tam jestli nemáte 10m kabelu jeden prodavač nám řek že tomu nerozumí a zavolal ti a ty jsi mu řek že přijedeš za 20min(byl jsi pro koberec) tak jsme 20min čekali venku (nato si nestěžuju pohoda) a když si přijel tak jsme tam šli znova a ty jsi nám řek že nám ho nenaměříš a kdyby tam nebyl ten člověk kterej nám řek že tu máme 20min počkat a nebylo by mu to blbý že sme tam 20min čekali tak se odešli s prázdnou ... Ale ten kabel nakonec naměřil on a ještě mu ten kámoš pomáhal (ikdyž neni obsluha a ty jsi seděl za stolem a smál si se a pak hledal fo?ák že si ho musíš vyfotit při práci)
2) Můj otec prones pár nadávek to sice jo ale nic hroznýho... Jen to že jsi blbeček (mno vono jako když někam jedeš že si něco koupíš a voni ti to neprodaj a přesně si pamatuju tvůj argument - Tatík se ptal proč nám to jako neodměříte a ty - se mi nechce - tak to se pak nesmíš divit že se někdo naštve) Snad by to nebyl takovej problém - jako musíš uznat že sme tam přišli slušně pozdravili a vklidu sme se snažili domluvit.. ale ty neeee.. (a tomu druhýmu co tam vedle tebe seděl taky bylo blbě že to nemoch oděřit ??
3) řikáš že na metry neprodáváte - mno ale na netu to na metry máte tak si tam napište že to na metry neprodáváte a jeto... A taky byste nám to minule neprodali že ) ale když se vám chce tak to prodáte )

jo a teď pro toho černovlasého : mnooo jak si řek nabidl jsi nám 100m klubo a ještě jste ho neměli ) mnoo dobře... a kevšemu ste ho měli protože jsem se ptal jestli ho máte vy prej jo a teprv potom co jsem řekl že chci 20m tak jste mi řekli že mi ho nenaměříte ...

Jo a už jsi někde viděl hostinskýho kterýmu by jsi řek o pivko a von ti řek že ti ho nenatočí a pak ti nabíd celýho suda ???Tohle bych jako neřešil... Prostě jde oto že v ceníku ho máte a když chcete tak ho prodáte, ale když nechcete tak ho neprodáte... TO MUSÍŠ UZNAT.. Onic víc tu nejde já jenom, aby to potenciální zákazníci věděli... A ty nadávky ? byla to jedna a jako zato vaše chování se ani nedivim...

A ještě jedna věc : jak sme se chovali do tý doby než jsi nám řek důvod že se ti nechce odměřovat ???

A k tomu obchodnímu zákoníku : v kliku já jen informuju že jsou tak milí a hodný )

Old Post 10.11.2003 v 07:08
Abadddonik je offline   Click Here to See the Profile for Abadddonik   Find more posts by Abadddonik   Click here to Send Abadddonik a Private Message   Click Here to Email Abadddonik     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Abadddonik
Newbie

Registrován: 31.10.2003
Příspěvků: 9

A ještě jdna věc.. Příspěvek č. 44 

Fakt nechci kazit jméno tomuto obchodu koupil jsem tam XI-626 asi před 3mi měsíci o cenu 300 menší než uvšech prodejců ... Jako fakt pohodovej obchod... Ale jako nebyl jsem jedinej ) to musíte uznat )
A taky kdyby jsi si řek třeba 50 nebo 100 za odměření ) a jak jsi řek 3 další lidi mnoo to tam ty 2 další mohli měřit ) nebo jeden a jako minule bych pomoch já místo kámoše....

Old Post 10.11.2003 v 07:13
Abadddonik je offline   Click Here to See the Profile for Abadddonik   Find more posts by Abadddonik   Click here to Send Abadddonik a Private Message   Click Here to Email Abadddonik     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ropacek
Junior Member

Registrován: 15.12.2002
Příspěvků: 134

Re: Odpovědi pro čarifuka ... Příspěvek č. 45 

Myslim, ze kdyz si prectes zaverecne Caryfukovy prispevky, tak celkem jasne pochopil, ze udelal chybu. Omluvil se za ni a rad by ji napravil. Vim to, jeste jsme si pak v pohode chvili mailovali. Takze taky vim, ze te vcera shanel, aby to nejak vyresil. Nevim, kdy ti dnes odpovi, protoze pry jim v praci nejde net, neco predelavaji. Ale i ja bych byl rad, kdybyste se nejak zkontaktovali a "udobrili" - cimz by to myslim cele dobre dopadlo :-). Ten prubeh uz asi neni potreba "pitvat" :-)

__________________


--
Ropacek
University of Life :-) , Pilsen

Old Post 10.11.2003 v 08:24
Ropacek je offline   Click Here to See the Profile for Ropacek   Find more posts by Ropacek   Click here to Send Ropacek a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Caryfuk
Newbie

Registrován: 02.12.2002
Příspěvků: 64

Příspěvek č. 46 

Dekuji Ropackovi ze se me alespon jednou zastal
Net nam jde ted dost improvizovane, takze skoro nejde.

Abadddonik a pripadne nekdo dalsi koho jsem si nejspis spojil s Abadddonikem dohromady:

Nechci to uz znova rozebirat. Co mam udelat pro to aby sme pro tebe nebyli nejhorsi a nejlinejsi obchodnici na svete?

Old Post 10.11.2003 v 12:26
Caryfuk je offline   Click Here to See the Profile for Caryfuk   Find more posts by Caryfuk   Click here to Send Caryfuk a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gwartass
Senior Member

Registrován: 14.01.2003
Příspěvků: 651

Příspěvek č. 47 

Dat si panaka a vysrat se na cizi kecy ;-D

__________________


vlasaty spravce AP Gwartass, Ostrava - Svinov
********
NH! ..a ve slove "krava" se nad prvnim "a" pise carka!!!

Old Post 10.11.2003 v 13:12
gwartass je offline   Click Here to See the Profile for gwartass   Find more posts by gwartass   Click here to Send gwartass a Private Message     Visit gwartass's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kocour
Newbie

Registrován: 28.01.2003
Příspěvků: 19

Re: Odpovědi pro čarifuka ... Příspěvek č. 48 

Old Post 10.11.2003 v 13:18
Kocour je offline   Click Here to See the Profile for Kocour   Find more posts by Kocour   Click here to Send Kocour a Private Message   Click Here to Email Kocour     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:14.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
1234  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz