CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Severní Čechy > Jablonec nad Nisou
« 78910111213141516171819 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
jfkalfa
Junior Member

Registrován: 14.11.2002
Příspěvků: 297

Příspěvek č. 193 

co ten petrin ? co svedska ?

Old Post 21.05.2003 v 21:55
jfkalfa je offline   Click Here to See the Profile for jfkalfa   Find more posts by jfkalfa   Click here to Send jfkalfa a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
n.e.o.c.z
Senior Member

Registrován: 24.07.2002
Příspěvků: 1125

Příspěvek č. 194 

švédská v pohodě, momentálně se řeší administrativní záležitosti. ostatně s tebou bych se rád opět sešel, navrhni termín, v jbc jsem od pátku do soboty.

__________________

----------------------------------------------
|Autor je možná lama a v sítích vůbec nevyzná|
----------------------------------------------

Old Post 21.05.2003 v 22:25
n.e.o.c.z je offline   Click Here to See the Profile for n.e.o.c.z   Find more posts by n.e.o.c.z   Click here to Send n.e.o.c.z a Private Message     Visit n.e.o.c.z's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
n.e.o.c.z
Senior Member

Registrován: 24.07.2002
Příspěvků: 1125

Příspěvek č. 195 

__________________

----------------------------------------------
|Autor je možná lama a v sítích vůbec nevyzná|
----------------------------------------------

Old Post 25.05.2003 v 19:27
n.e.o.c.z je offline   Click Here to See the Profile for n.e.o.c.z   Find more posts by n.e.o.c.z   Click here to Send n.e.o.c.z a Private Message     Visit n.e.o.c.z's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
n.e.o.c.z
Senior Member

Registrován: 24.07.2002
Příspěvků: 1125

Aktualizace přidělení ip adres pro jablonecko Příspěvek č. 196 

__________________

----------------------------------------------
|Autor je možná lama a v sítích vůbec nevyzná|
----------------------------------------------

Old Post 31.05.2003 v 01:28
n.e.o.c.z je offline   Click Here to See the Profile for n.e.o.c.z   Find more posts by n.e.o.c.z   Click here to Send n.e.o.c.z a Private Message     Visit n.e.o.c.z's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vic
Junior Member

Registrován: 29.04.2003
Příspěvků: 123

Příspěvek č. 197 

Jenom mala technicka :)
Pri pristi aktualizaci adresniho prostoru prosim o opraveni Male vsi na Malou Skalu ...
Muhehe :D

Old Post 03.06.2003 v 13:43
Vic je offline   Click Here to See the Profile for Vic   Find more posts by Vic   Click here to Send Vic a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jfkalfa
Junior Member

Registrován: 14.11.2002
Příspěvků: 297

Příspěvek č. 198 

Old Post 29.07.2003 v 20:44
jfkalfa je offline   Click Here to See the Profile for jfkalfa   Find more posts by jfkalfa   Click here to Send jfkalfa a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pb001
Newbie

Registrován: 07.01.2003
Příspěvků: 34

Angry stav v Jbc Příspěvek č. 199 

Mozna by stalo za to lehce zesumarizovat aktualni stav:

Podle neoverenych informaci (jfkalfa) prodal n.e.o.c.z. svuj AP, ke kteremu jsme byli pripojeni, firme Grepa. Takze jsme zase bez a muzeme zacit znova. Skoda, uz jsem si na to zacinal zvykat :-(

Jak jste na tom?

Ja mam na pude (Lovecka 12, kousek od autobusaku, vyhled na Sumavu, Mseno, centrum a Zizkac) rozchozeny pocitac s linuxem, XI626 a smerovou yagi antenou (a po dome roztahany ethernet). Muzu tam rozchodit AP, ale v dany okamzik nemam inet konektivitu.

Jo a 8-24.8. jsem v Rumunsku, takze nedostupny.

PB

Old Post 30.07.2003 v 12:24
pb001 je offline   Click Here to See the Profile for pb001   Find more posts by pb001   Click here to Send pb001 a Private Message   Click Here to Email pb001   Visit pb001's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hwsoft
Moderator
zastupce cloudu 10.101


Registrován: 11.10.2002
Příspěvků: 2100

Re: stav v Jbc Příspěvek č. 200 

__________________

ITF - FreeNet Liberec
DesSto
jabber: hwsoft@linjab.org

Old Post 30.07.2003 v 13:01
hwsoft je offline   Click Here to See the Profile for hwsoft   Find more posts by hwsoft   Click here to Send hwsoft a Private Message     Visit hwsoft's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
n.e.o.c.z
Senior Member

Registrován: 24.07.2002
Příspěvků: 1125

Příspěvek č. 201 

ale nic jsem nikomu neprodal. situace se má trošičku jinak. apčko co jsem měl k dispozici jsem měl zapůjčené. bohužel majitel firmy které to apčko patřilo podle všeho asi zkrachoval, ne lépe řečeno na jakoukoliv činnost v české republice se vy..... všechno prodal a zabalil to tu, jenom mě o tom pozapoměl informovat takže jsem nestihl zasáhnout, tedy apčko odkoupit a nechat ho v dalším provozu.
Současná situace je taková že čekám na rozhodnutí jfkalfy a xmasina. jak se dohodnou oni dva tak se to začne řešit dále. s konektivitou problém není a nikdy nebyl. jediná věc co mi vyhořela byla domluva ohledně apček. tohle měla původně zajistit ta firma co se na to nakonec vys....a. takže se tímto všem zúčastněným omlouvám že se to tak dlouho vleče, situace je navíc komplikovaná tím že řeším zlín a zde se mě pro změnu snaží zničit konkurenční firmy. Což mě nutně vede k zamyšlení, jestli podobné problémy nebudou i v jablonci a pro jistotu si na pomoc před případným bordelem, rušením, vydíráním a tunou dalších unfér praktit co lokální provideři používají, zavolat na ČTÚ.

A abych byl úplně přesný, jak se dodatečně dozvěděl, tak sem leze někdo z Greppy, čte tyto příspěvky a pak po jablonci rozhlašuje že ničím Greppě sí?. Musím tohoto čtenáře upozornit že je mi to opravdu nesmírně líto, ale já už přes dva měsíce jsem na opačném konci republiky, a jaksi se neumím vyskytovat na dvou místech současně.
Pokud si Greppa nedá dopořádku svoje vysílací body, tak se může těšit na návštěvu z ČTÚ. mám pocit, že když provozují komerční sí? a porušují zákony a nařízení vlády, že jim hrozí dost drsná pokuta a pokud to smaží na plný výkon tak je ještě čeká trestní stíhání pro obecné ohrožení a z tohoto titulu také předběžné opatření.

Ach jo, proč mají někteří poskytovatelé připojení natolik pokřivenou morálku že si myslí, že si můžou dovolit všechno? ještě štěstí že boží mlýny melou pomalu ale jistě.

Jinak jfkalfa a xmasin znaji problematiku vybudovani site v jbc. takže je to i o zájmu lidí, pokud se vás dvacet najde, tak stačí říct a do 14dnů by mohla být v jbc plně funkční profi sí? dle platných zákonů, předpisů a nařízení vlády. Nehodlám dělat obstrukce, nebo vydělávat miliardy na internetu, jde mi jenom o to aby se ten přiblej internet rozšířil mezi lidi co nejvíc a já měl nějaké řechtáky na živobytí. Zase nejsem takový samaritán.

__________________

----------------------------------------------
|Autor je možná lama a v sítích vůbec nevyzná|
----------------------------------------------

Old Post 30.07.2003 v 19:47
n.e.o.c.z je offline   Click Here to See the Profile for n.e.o.c.z   Find more posts by n.e.o.c.z   Click here to Send n.e.o.c.z a Private Message     Visit n.e.o.c.z's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hwsoft
Moderator
zastupce cloudu 10.101


Registrován: 11.10.2002
Příspěvků: 2100

Příspěvek č. 202 

__________________

ITF - FreeNet Liberec
DesSto
jabber: hwsoft@linjab.org

Old Post 30.07.2003 v 20:12
hwsoft je offline   Click Here to See the Profile for hwsoft   Find more posts by hwsoft   Click here to Send hwsoft a Private Message     Visit hwsoft's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
n.e.o.c.z
Senior Member

Registrován: 24.07.2002
Příspěvků: 1125

Příspěvek č. 203 

__________________

----------------------------------------------
|Autor je možná lama a v sítích vůbec nevyzná|
----------------------------------------------

Old Post 30.07.2003 v 20:28
n.e.o.c.z je offline   Click Here to See the Profile for n.e.o.c.z   Find more posts by n.e.o.c.z   Click here to Send n.e.o.c.z a Private Message     Visit n.e.o.c.z's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hwsoft
Moderator
zastupce cloudu 10.101


Registrován: 11.10.2002
Příspěvků: 2100

Příspěvek č. 204 

__________________

ITF - FreeNet Liberec
DesSto
jabber: hwsoft@linjab.org

Old Post 31.07.2003 v 06:58
hwsoft je offline   Click Here to See the Profile for hwsoft   Find more posts by hwsoft   Click here to Send hwsoft a Private Message     Visit hwsoft's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jfkalfa
Junior Member

Registrován: 14.11.2002
Příspěvků: 297

Příspěvek č. 205 

ale panove, nechte toho

bohuzel dnesni dest mi narusil akci scanovani na zizkaci, takze zkusim zitra, snad bude lip este zkusim zajit nekam na sumavu

hwsoft: tvoje nabidka inetu (jestli je to tak +/- co si rikal v zime) je gut, ma vsak nekolik uskali: budto vzit konektivitu od vas z kunraticky do jablonce na panelaky v rynovicich, tam uz bychom mozna videli, ale zase tam nikoho nemame :( nebo ji vzit pres vratislavice + prosec ) kam na nektera mista taky vidime. takze babo rad )

neocz: hele, ty tvoje ceny inetu , mno ehmm. u nextry tady v jbc koupim za 16000,- 2Mbit (nemam to overeny, ale je to tak +/-) 512k byla asi za 9000,- i s najmem cisca )

Old Post 31.07.2003 v 18:08
jfkalfa je offline   Click Here to See the Profile for jfkalfa   Find more posts by jfkalfa   Click here to Send jfkalfa a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hwsoft
Moderator
zastupce cloudu 10.101


Registrován: 11.10.2002
Příspěvků: 2100

Příspěvek č. 206 

__________________

ITF - FreeNet Liberec
DesSto
jabber: hwsoft@linjab.org

Old Post 31.07.2003 v 18:27
hwsoft je offline   Click Here to See the Profile for hwsoft   Find more posts by hwsoft   Click here to Send hwsoft a Private Message     Visit hwsoft's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jfkalfa
Junior Member

Registrován: 14.11.2002
Příspěvků: 297

Příspěvek č. 207 

kdyz jsem o tom psal s yardem tady na czfree pred notnou dobou, tak mi psal , ze situace v jablonci neni takova jako u vas, ze se tu da maximalne 512 za 7000? zjistim. zrovna jsem se vratil ze srazu a mame njk plany atd..

Old Post 31.07.2003 v 20:28
jfkalfa je offline   Click Here to See the Profile for jfkalfa   Find more posts by jfkalfa   Click here to Send jfkalfa a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hwsoft
Moderator
zastupce cloudu 10.101


Registrován: 11.10.2002
Příspěvků: 2100

Příspěvek č. 208 

__________________

ITF - FreeNet Liberec
DesSto
jabber: hwsoft@linjab.org

Old Post 31.07.2003 v 20:42
hwsoft je offline   Click Here to See the Profile for hwsoft   Find more posts by hwsoft   Click here to Send hwsoft a Private Message     Visit hwsoft's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:36.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 78910111213141516171819 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz