CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Síť > APčko
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Alpha_letnany
Newbie

Registrován: 30.06.2003
Příspěvků: 51

APčko Příspěvek č. 1 

jak mam nastavit AP???

Naposledy upravil Alpha_letnany 30.12.2003 v 20:41

Old Post 30.12.2003 v 18:55
Alpha_letnany je offline   Click Here to See the Profile for Alpha_letnany   Find more posts by Alpha_letnany   Click here to Send Alpha_letnany a Private Message   Click Here to Email Alpha_letnany     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Zdravím do Letňan Příspěvek č. 2 

Naposledy upravil kabelnet 30.12.2003 v 19:48

Old Post 30.12.2003 v 19:39
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alpha_letnany
Newbie

Registrován: 30.06.2003
Příspěvků: 51

Příspěvek č. 3 

Je fajn ,že sis toho všiml.Je problem o WLAN,Linux ATD... SE zajimam ,ALE V ŽIVOTĚ SEM NEDĚLAL APČKO.TAK LASKAVE NEODPOVIDEJ NA TEMA KE KTEREMU NEMUZES NIC RICT.BUD TAK HODNEJ!!!

Old Post 30.12.2003 v 20:47
Alpha_letnany je offline   Click Here to See the Profile for Alpha_letnany   Find more posts by Alpha_letnany   Click here to Send Alpha_letnany a Private Message   Click Here to Email Alpha_letnany     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alpha_letnany
Newbie

Registrován: 30.06.2003
Příspěvků: 51

Příspěvek č. 4 

a jeste aby sme si nelezli do zeli.Kde ty budes delat AP jestli teda budes delat nic si s Tebe nedelam.Asi si to spatne pochopil to se stava...asi bohuzel nemam takove zkusenosti jako ty antenář.Ale myslim tady ve freenetu o to jde.Cau Filip

Old Post 30.12.2003 v 21:05
Alpha_letnany je offline   Click Here to See the Profile for Alpha_letnany   Find more posts by Alpha_letnany   Click here to Send Alpha_letnany a Private Message   Click Here to Email Alpha_letnany     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Tak tohle jsem Příspěvek č. 5 

nepochopil. Upozornil jsem pouze na viditelný rozpor. Dal jsem ti odkaz na člověka který tomu rozumí. Pokud ty si nerozumíš s ním nebo s ním nechceš komunikovat tak to není můj problém. Navíc jsme v CZFree ve svobodné zemi a upírat právo k vyjadřování tím že něco budeš zakazovat to tady už i bylo. Nejsem ten kdo by si nechal něco zakazovat jen protože, se druhého něco dotklo. jinak každý názor je svobodným názorem a kvůli němu nikdo nebude upírat něco někomu druhému. S tvým přístupem jsem opravdu zvědavý jak budou ty dvě AP vedle sebe fungovat jedno Free a to tvoje? Zajímaly by mne docela podmínky provozu finance, rychlosti volné atd. Jinak ten v Místecký pepíno- Karel Kabel podmínky ala BratrK Yenik Jablonka. Nemyslím že, já budu dělat nějaký problémy na to mám příliš málo času. Je mne s podivem že, se dokážeš nad takovou malicherností naštvat. Místo toho aby jsme si podebatili jakže to tam směruješ a tak dále aby jsme si to tam nerušily kde máš anténu atd. atd. atd. Takže jestli jses naštval nebo dokonce urazil to nebyl účel tak to promiň omluvil jsem se ti i v prvním příspěvku přeji opravdu upřímně hodně zdaru s rozjetím AP. Karel KABEL

Old Post 30.12.2003 v 21:24
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Tak vida Příspěvek č. 6 

moderátor s náma nemá práci vše se vysvětlilo.
AP Místecká v podstatě směrem na Křivoklátskou a Vamberskou a na druhou stranu ale tam jdeš ty takže pokud někdo nebude mít speciální přání tak to nechávám být. Anténa všesměrovka a vadit si koukám asi moc nebudeme jsem ve stínu link přes BratrK tak mne napadá že, by další Ronja. a pak z Letńan do světa. jinak pokud tě to uklidní Linux se já osobně budu muset naučit. Možná uvidím jak bude čas. jinak antény to je pohoda tam jsem ryba ve své vodě. Ahoj Karel

Old Post 30.12.2003 v 21:33
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bratrk
Junior Member

Registrován: 20.12.2002
Příspěvků: 141

pomoc Příspěvek č. 7 

Rad pomuzu, ale bohuzel nevim jak. Otazka typu Jak mam nastavit APcko mi jaksi nestaci :-(...
Pokud to je HW (coz jsem z tvych stranek vyrozumel), tak je to velmi jednoduche a intuitivni. Pokud je to Linuxi, tak ti rad dam svoje skripty...

Kazdopadne budu rad kdyz se ozvete, predpokladam ze se budete chtit zapojit do CZFree, takze potrebujete svuj IP rozsah.
bk

Old Post 30.12.2003 v 22:14
bratrk je offline   Click Here to See the Profile for bratrk   Find more posts by bratrk   Click here to Send bratrk a Private Message   Click Here to Email bratrk   Visit bratrk's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alpha_letnany
Newbie

Registrován: 30.06.2003
Příspěvků: 51

Příspěvek č. 8 

Ja se urcitě nenaštval ani neurazil.Jen mě prostě zarazilo jak si na to odpovedel.Proste v necem sem zacatecnik napr.Linux a v necem už sem delal (wifi).ja sem si urcil misto pro AP Mistecka 449.Kvuli tom ze na to vidi i kamaradi s Frycovicky a o to nam hlavne taky jde.Byl bych rad kdyby nase spoluprace byla vzajemna a hlavne dobra.Protoze si myslim uzavrit se s AP do sebe neni moc dobry napad.Jo a s tim AP jestli HW nebo s Linuxem.Asi to HW. Je nas pro finanancovani asi sest tak to neni tak spatny.Jenom bych chtel poradit kde dostanu ten svuj IP rosah.A na koho se pripojit.....???Diky Filip

Old Post 31.12.2003 v 09:24
Alpha_letnany je offline   Click Here to See the Profile for Alpha_letnany   Find more posts by Alpha_letnany   Click here to Send Alpha_letnany a Private Message   Click Here to Email Alpha_letnany     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bratrk
Junior Member

Registrován: 20.12.2002
Příspěvků: 141

Příspěvek č. 9 

Old Post 31.12.2003 v 11:25
bratrk je offline   Click Here to See the Profile for bratrk   Find more posts by bratrk   Click here to Send bratrk a Private Message   Click Here to Email bratrk   Visit bratrk's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alpha_letnany
Newbie

Registrován: 30.06.2003
Příspěvků: 51

Příspěvek č. 10 

Určite se po Novým roce sejdem.Ja myslel ,že by bylo idelalní se pripojit na Čakovice(na ten komin)ale ten ya to chce nejakz poplatek.Ten IP rosah bych bral kdyby si mi ho prosim Tě zajistil.Ale ted nevim jestli dat AP na Misteckou nebo na Malkovského.Protože ja sem v MAlkoskovským a koukam do pole takže bych musel udělat neco abych se dostal na druhy konec.Jo a stima antenama.To zatim nevíme jak to udělat aby sme se nurusili ,ale kupovat zase dvě sektorovky je pro nas docela financně tezky.Hrajeme na kazdou korunu.Ale az budeme mit toto AP tak jsme pevne rozhodnuty pokryt zbytek Letnan kam nesaha Tvuj signal a kde vubec nic neni,ale to je zase otazka casu...Tak proste navrhni kdy budes mit zacatkem ledna cas a doluvime se...Zatim hoj A_O

Old Post 31.12.2003 v 14:41
Alpha_letnany je offline   Click Here to See the Profile for Alpha_letnany   Find more posts by Alpha_letnany   Click here to Send Alpha_letnany a Private Message   Click Here to Email Alpha_letnany     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mage111
Newbie

Registrován: 31.10.2003
Příspěvků: 56

Příspěvek č. 11 

Jenom doufam ze vrsek Letnan bude pracovat stejne jako pracuje spodek

A jeste 2 Alpha_letnany:Kdyz uz sem das odkaz na homepage,tak by mela existovat...

__________________

Be free,if you can!

Naposledy upravil mage111 01.01.2004 v 17:52

Old Post 01.01.2004 v 16:41
mage111 je offline   Click Here to See the Profile for mage111   Find more posts by mage111   Click here to Send mage111 a Private Message   Click Here to Email mage111     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alpha_letnany
Newbie

Registrován: 30.06.2003
Příspěvků: 51

Příspěvek č. 12 

Je ta adresa takhle wifi-letnany.wz.cz a dík za všimnutí

Old Post 01.01.2004 v 21:10
Alpha_letnany je offline   Click Here to See the Profile for Alpha_letnany   Find more posts by Alpha_letnany   Click here to Send Alpha_letnany a Private Message   Click Here to Email Alpha_letnany     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

malinko jinak Příspěvek č. 13 

Naposledy upravil kabelnet 01.01.2004 v 21:48

Old Post 01.01.2004 v 21:44
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alpha_letnany
Newbie

Registrován: 30.06.2003
Příspěvků: 51

Příspěvek č. 14 

Old Post 02.01.2004 v 08:20
Alpha_letnany je offline   Click Here to See the Profile for Alpha_letnany   Find more posts by Alpha_letnany   Click here to Send Alpha_letnany a Private Message   Click Here to Email Alpha_letnany     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drzhor
Junior Member

Registrován: 03.08.2003
Příspěvků: 184

čus chlapci Příspěvek č. 15 

zdravim,

jo tak sraz bych dal někdy v tydnu třeba cca čtvrtek to už by AP Čakovice mělo jet... //by se to rovnou mohlo zapit//
ujasnili by jsem si trošku topologii sitě (jak rad řika bratrK ) a ja bych potřeboval možna par rad a typu... :O)

vaclav

__________________

Když uchopím svůj blýskající se meč a vezmu spravedlnost do rukou svých, msta na nepřátelích mých vykonána bude, msta na těch, kdož mne napadli. Ó Pane, veď ruku mou a počítej mne mezi své svaté.

**svati na lavici obžalovaných - film**

Old Post 02.01.2004 v 16:53
drzhor je offline   Click Here to See the Profile for drzhor   Find more posts by drzhor   Click here to Send drzhor a Private Message   Click Here to Email drzhor   Visit drzhor's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fireman
Newbie

Registrován: 05.01.2004
Příspěvků: 4

Příspěvek č. 16 

Take by mi bodlo nejake info. Jsem z Olomouce, takze sraz je pro me kousek z ruky, ale aspon by mi tu mohl nekdo poradit. Kdyz uz ste nakousli ty anteny, tak by me zajimalo na kolik tak prijdou ty sektorovky, jestli staci 2 (nebo sou lepsi 3 po 120°) a co za zarizeni doporcujete na AP (planuji D-link 900AP).

Predem DIKY

Old Post 06.01.2004 v 09:32
Fireman je offline   Click Here to See the Profile for Fireman   Find more posts by Fireman   Click here to Send Fireman a Private Message   Click Here to Email Fireman     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:28.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz