CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Žumpa > Bezdrátová poč. sí? RkgNet v Brně..
« 23456789
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
blue4
Junior Member

Registrován: 01.10.2002
Příspěvků: 159

Re: Tak jsem se zkousel zaregistrovat na RkgNet Příspěvek č. 113 

__________________

Old Post 07.01.2004 v 20:24
blue4 je offline   Click Here to See the Profile for blue4   Find more posts by blue4   Click here to Send blue4 a Private Message   Click Here to Email blue4   Visit blue4's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RkgNet
Junior Member

Registrován: 04.02.2003
Příspěvků: 108

Re: Tak jsem se zkousel zaregistrovat na RkgNet Příspěvek č. 114 

Old Post 07.01.2004 v 20:35
RkgNet je offline   Click Here to See the Profile for RkgNet   Find more posts by RkgNet   Click here to Send RkgNet a Private Message     Visit RkgNet's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JaHo
Junior Member

Registrován: 07.01.2003
Příspěvků: 200

Re: Re: Tak jsem se zkousel zaregistrovat na RkgNet Příspěvek č. 115 

2 blue4 - uznavam, nechal jsem se strhnout - nebylo to ode me hezke. Nadruhou stranu, tady ta diskuse nebyla uz o nicem a tam by se dalo pokecat se skutecnymi uzivateli site - neschovanymi za slovo MY.

2 RkgNet: Staci v konfiguraci php spravne nastavit funkci mail. Nema to s XOOPSem nic spolecneho. A bude po problemu. POZOR muze se jednat o bezpecnostni diru, pokud se nekomu podari umistit svuj php script na ten vas server, mohl by prez nej spamovat. Zalezi na tom, jestli poskytujete misto na servru i jinym a podle toho to uvazit.
Nebo se da kod XOOPSu upravit tak, aby emaily neodesilal a uzivatele primo schvaloval. Myslim, ze to bylo nekde v modulu users.php. Nekde jsem na to videl i patch - staci hledat.

Old Post 07.01.2004 v 21:15
JaHo je offline   Click Here to See the Profile for JaHo   Find more posts by JaHo   Click here to Send JaHo a Private Message   Click Here to Email JaHo     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Unyer
Newbie

Registrován: 28.09.2003
Příspěvků: 6

Re: Re: Re: Tak jsem se zkousel zaregistrovat na RkgNet Příspěvek č. 116 

Asi offtopic, ale všimli jste si kolik uživatelů odpovídajících na anketu na stránkách RkgNet používá LINUX?

__________________

Nic není nemožné, jen lidi jsou neschopní ...

Old Post 07.01.2004 v 22:04
Unyer je offline   Click Here to See the Profile for Unyer   Find more posts by Unyer   Click here to Send Unyer a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chevees
Team Leader

Registrován: 30.07.2002
Příspěvků: 1050

Team Member: MOD

Re: Re: Re: Re: Tak jsem se zkousel zaregistrovat na RkgNet Příspěvek č. 117 

__________________

Old Post 07.01.2004 v 22:20
Chevees je offline   Click Here to See the Profile for Chevees   Find more posts by Chevees   Click here to Send Chevees a Private Message     Visit Chevees's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RkgNet
Junior Member

Registrován: 04.02.2003
Příspěvků: 108

RE: ZPX Příspěvek č. 118 

Bonjour všem uživatelům sítě CzFree i ostatním,

četla jsem si až včera pozorně co se zde vlastně napsalo a zaujal mě hlavně příspěvek uživ. ZPX

Abych se představila :

Jmenuji se Katharin Limbergová Grumlová a jsem majitelka a administratorka sítě RkgNet.

Udivuje mě, co jste o naší síti napsal, když o ní nic nevíte.

Je mě 20 let a celou sí? RkgNet jsem postavila já bez pomoci někoho jiného. Než jsem ji začala stavět tak jsem počítačům skoro nerozuměla, sama jsem se musela naučit jak instalovat a spravovat server, jak zapojit UTP kabel do patch panelu atd.., věřte, že pro holku je to docela těžké.

Tu sí? jsem začala stavět jen abych dokázala partičce namyšlenejch kluků, co říkali, že holka nic takového nezvládne, že to holka zvládne. Dokázala jsem to a proto si myslím, že na to, že jsem holka co počítače neznala, jsem vytvořila sí?, která vypadá opravdu dobře. Jediné co se mě vymklo kontrole je to, že jsem sí? nezrušila a nechala ji rozrůstat.


Orevuar, Katharin Limbergová Grumlová.

Old Post 08.01.2004 v 08:23
RkgNet je offline   Click Here to See the Profile for RkgNet   Find more posts by RkgNet   Click here to Send RkgNet a Private Message     Visit RkgNet's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZPX
Junior Member

Registrován: 11.12.2002
Příspěvků: 138

Re: RE: ZPX Příspěvek č. 119 

Old Post 08.01.2004 v 12:48
ZPX je offline   Click Here to See the Profile for ZPX   Find more posts by ZPX   Click here to Send ZPX a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jimmy sublime
Member

Registrován: 28.05.2003
Příspěvků: 308

Re: Re: RE: ZPX Příspěvek č. 120 

Old Post 08.01.2004 v 13:22
jimmy sublime je offline   Click Here to See the Profile for jimmy sublime   Find more posts by jimmy sublime   Click here to Send jimmy sublime a Private Message   Click Here to Email jimmy sublime   Visit jimmy sublime's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shake
Moderator

Registrován: 02.01.2003
Příspěvků: 1018

Team Member: MOD

Re: Re: RE: ZPX Příspěvek č. 121 

Old Post 08.01.2004 v 13:40
Shake je offline   Click Here to See the Profile for Shake   Find more posts by Shake   Click here to Send Shake a Private Message   Click Here to Email Shake     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RkgNet
Junior Member

Registrován: 04.02.2003
Příspěvků: 108

Re: Re: RE: ZPX Příspěvek č. 122 

Old Post 08.01.2004 v 14:22
RkgNet je offline   Click Here to See the Profile for RkgNet   Find more posts by RkgNet   Click here to Send RkgNet a Private Message     Visit RkgNet's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZPX
Junior Member

Registrován: 11.12.2002
Příspěvků: 138

Re: Re: Re: RE: ZPX Příspěvek č. 123 

Old Post 08.01.2004 v 16:03
ZPX je offline   Click Here to See the Profile for ZPX   Find more posts by ZPX   Click here to Send ZPX a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blue4
Junior Member

Registrován: 01.10.2002
Příspěvků: 159

Re: Re: Re: Re: RE: ZPX Příspěvek č. 124 

__________________

Old Post 08.01.2004 v 16:16
blue4 je offline   Click Here to See the Profile for blue4   Find more posts by blue4   Click here to Send blue4 a Private Message   Click Here to Email blue4   Visit blue4's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZPX
Junior Member

Registrován: 11.12.2002
Příspěvků: 138

Re: Re: Re: RE: ZPX Příspěvek č. 125 

Old Post 08.01.2004 v 16:19
ZPX je offline   Click Here to See the Profile for ZPX   Find more posts by ZPX   Click here to Send ZPX a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZPX
Junior Member

Registrován: 11.12.2002
Příspěvků: 138

Re: Re: Re: RE: ZPX Příspěvek č. 126 

Old Post 08.01.2004 v 16:23
ZPX je offline   Click Here to See the Profile for ZPX   Find more posts by ZPX   Click here to Send ZPX a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RkgNet
Junior Member

Registrován: 04.02.2003
Příspěvků: 108

Re: Re: Re: Re: RE: ZPX Příspěvek č. 127 

Old Post 08.01.2004 v 16:31
RkgNet je offline   Click Here to See the Profile for RkgNet   Find more posts by RkgNet   Click here to Send RkgNet a Private Message     Visit RkgNet's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blue4
Junior Member

Registrován: 01.10.2002
Příspěvků: 159

Re: Re: Re: Re: RE: ZPX Příspěvek č. 128 

__________________

Old Post 08.01.2004 v 16:35
blue4 je offline   Click Here to See the Profile for blue4   Find more posts by blue4   Click here to Send blue4 a Private Message   Click Here to Email blue4   Visit blue4's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:02.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 23456789  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz