CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 9 > Letňany
12345678910 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
xtonda
Newbie

Registrován: 30.01.2003
Příspěvků: 12

Re: pozor Příspěvek č. 49 

Old Post 19.02.2003 v 08:46
xtonda je offline   Click Here to See the Profile for xtonda   Find more posts by xtonda         Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bratrk
Junior Member

Registrován: 20.12.2002
Příspěvků: 141

Příspěvek č. 50 

Pojdte se sejit.

Tenhle veekend je fajn volba. Myslim ze bysme to mohli spojit s merenim odemne ze strechy.

Old Post 19.02.2003 v 08:53
bratrk je offline   Click Here to See the Profile for bratrk   Find more posts by bratrk   Click here to Send bratrk a Private Message   Click Here to Email bratrk   Visit bratrk's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xtonda
Newbie

Registrován: 30.01.2003
Příspěvků: 12

sraz a konference Příspěvek č. 51 

Old Post 19.02.2003 v 10:05
xtonda je offline   Click Here to See the Profile for xtonda   Find more posts by xtonda         Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hausik
Newbie

Registrován: 09.10.2002
Příspěvků: 4

nn Příspěvek č. 52 

Old Post 19.02.2003 v 17:39
Hausik je offline   Click Here to See the Profile for Hausik   Find more posts by Hausik   Click here to Send Hausik a Private Message   Click Here to Email Hausik   Visit Hausik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xtonda
Newbie

Registrován: 30.01.2003
Příspěvků: 12

Upřesnění Příspěvek č. 53 

Old Post 19.02.2003 v 20:48
xtonda je offline   Click Here to See the Profile for xtonda   Find more posts by xtonda         Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bratrk
Junior Member

Registrován: 20.12.2002
Příspěvků: 141

AP bratrk Příspěvek č. 54 

zdravim vsechny...

nejsem na nejake proslovy, takze ve strucnosti.

Dnes jsem dostal povoleni od druzstva k instalaci na strechu.

10.3. nejpozdeji, mi prijdou karty z i4. (alespon to tvrdi v kramu). V te dobe uz bude vse pripraveno na spusteni site :-). (pokud se neobjevi tezko pekonatelne problemy, ale to si myslim neobjevi).

Ten samy den dostanu prideleny rozsah IP pro Letnany, konna se schuzka spravcu routeru v oblasti proseka, tak se tam pujdu podivat.

Takze spusteni CZFree v Letnanech bude v tydnu od 10.3. a dale. Az to pobezi tak predelam tu svoji stranku bratrk.webpark.cz a popisu tam vsechno co budete potrebovat k pripojeni.

zatim vyderzaj pioner :-)

Naposledy upravil bratrk 27.02.2003 v 12:41

Old Post 27.02.2003 v 11:00
bratrk je offline   Click Here to See the Profile for bratrk   Find more posts by bratrk   Click here to Send bratrk a Private Message   Click Here to Email bratrk   Visit bratrk's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bratrk
Junior Member

Registrován: 20.12.2002
Příspěvků: 141

Příspěvek č. 55 

dostal jsem svinskou chřipku, takže se vše odkládá o týden :-(..

Old Post 10.03.2003 v 19:02
bratrk je offline   Click Here to See the Profile for bratrk   Find more posts by bratrk   Click here to Send bratrk a Private Message   Click Here to Email bratrk   Visit bratrk's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cz_225
Newbie

Registrován: 05.11.2002
Příspěvků: 6

Příspěvek č. 56 

cau, cca pred tejdnem me nekdo poslal autorizaci na ICQ ohledne czfree v Letnanech. Bohuzel sem v tu chvili zkousel jinyho ICQ klienta, autorizace asi neprosla :-(
Taky si nepamatuju kdo to byl :-), takze jestli mi tedka nekdo nadavate, poslete mi autorizaci znova. Ted uz to zmaknu :-)

Old Post 17.03.2003 v 06:12
cz_225 je offline   Click Here to See the Profile for cz_225   Find more posts by cz_225   Click here to Send cz_225 a Private Message   Click Here to Email cz_225     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lukas594
Newbie

Registrován: 09.10.2002
Příspěvků: 19

Sí? lab Příspěvek č. 57 

Dotaz komu patří sí? lab,vystrčil jsem sí?ovku z okna a hle našel jsem sít lab. Tak kdyby jste mi hohl někdo říct komu patří,pracovní skupinu atd. Díky moc

__________________

Lukas594

Old Post 22.03.2003 v 18:55
Lukas594 je offline   Click Here to See the Profile for Lukas594   Find more posts by Lukas594   Click here to Send Lukas594 a Private Message   Click Here to Email Lukas594     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bratrk
Junior Member

Registrován: 20.12.2002
Příspěvků: 141

Re: Sí? lab Příspěvek č. 58 

Old Post 24.03.2003 v 10:08
bratrk je offline   Click Here to See the Profile for bratrk   Find more posts by bratrk   Click here to Send bratrk a Private Message   Click Here to Email bratrk   Visit bratrk's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bratrk
Junior Member

Registrován: 20.12.2002
Příspěvků: 141

spusteni CZFree.Net.bratrk Příspěvek č. 59 

zdravim vsechny,
tak AP bratrk uz vysila, zatim jde o testovaci provoz. Potrebne informace o pripojeni co nejdrive zverejnim na webpark.cz/bratrk

Old Post 24.03.2003 v 10:10
bratrk je offline   Click Here to See the Profile for bratrk   Find more posts by bratrk   Click here to Send bratrk a Private Message   Click Here to Email bratrk   Visit bratrk's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cz_225
Newbie

Registrován: 05.11.2002
Příspěvků: 6

Forum Příspěvek č. 60 

Old Post 19.04.2003 v 21:02
cz_225 je offline   Click Here to See the Profile for cz_225   Find more posts by cz_225   Click here to Send cz_225 a Private Message   Click Here to Email cz_225     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alpha_letnany
Newbie

Registrován: 30.06.2003
Příspěvků: 51

Smile Letnany Connect Příspěvek č. 61 

šlo by se připojit z letnan???Bydlim v ulici Malkovského 598,šesté parto s výhledem na Dáblice ,Tesco,Prosek....Jenom mi prosím napište jestli by to nebyl takový problém....Velké DÍK

Old Post 30.06.2003 v 09:44
Alpha_letnany je offline   Click Here to See the Profile for Alpha_letnany   Find more posts by Alpha_letnany   Click here to Send Alpha_letnany a Private Message   Click Here to Email Alpha_letnany     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bratrk
Junior Member

Registrován: 20.12.2002
Příspěvků: 141

Příspěvek č. 62 

Já si myslím že by to problém nebyl...
Ale neřek si kam se chceš připojit :-)...

Old Post 30.06.2003 v 11:08
bratrk je offline   Click Here to See the Profile for bratrk   Find more posts by bratrk   Click here to Send bratrk a Private Message   Click Here to Email bratrk   Visit bratrk's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xjoska
Newbie

Registrován: 03.03.2003
Příspěvků: 50

Příspěvek č. 63 

Ja bydlim v 600 a jsem pripojeny na bratrk, ale ty ses na opacnou stranu takze se budes asi muset pripojit na Prosek. Takze se podivej do fora Prosek, je tam nekde na konci odkaz na howto pro zacinajici jako ty.

Old Post 30.06.2003 v 11:42
xjoska je offline   Click Here to See the Profile for xjoska   Find more posts by xjoska   Click here to Send xjoska a Private Message   Click Here to Email xjoska     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alpha_letnany
Newbie

Registrován: 30.06.2003
Příspěvků: 51

Příspěvek č. 64 

a co máš za kartu???antenu???jo a jak je ten proseckej bod vzdálenej od malkáče

Old Post 30.06.2003 v 14:49
Alpha_letnany je offline   Click Here to See the Profile for Alpha_letnany   Find more posts by Alpha_letnany   Click here to Send Alpha_letnany a Private Message   Click Here to Email Alpha_letnany     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:01.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12345678910 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz