CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Strojovna > D-Link DWL-900AP+ rev C2 firmware 3.02 vs firmware 3.07b1
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
_K5_
Newbie

Registrován: 28.11.2003
Příspěvků: 97

Question D-Link DWL-900AP+ rev C2 firmware 3.02 vs firmware 3.07b1 Příspěvek č. 1 

Opět budu trochu prudit s tím, s čím už jsem tu prudil dříve.

Předesílám, že všechny problémy s připojením mé domácí sítě k městské síti při dodržení provozního řádu jsem překonal a funguji přesně tak, jak jsem si přede dvěma měsícama fungovat přál.

BUT NEW FIRMWARE WAS RELEASED

Nejzajímavější je pro zdejší obecenstvo režim Client. Zkoušel jste to někdo? Tak co, pořád to má ty samé chyby co verze 3.06?

__________________

*** Kladno, to je to město ***

Old Post 17.01.2004 v 13:41
_K5_ je offline   Click Here to See the Profile for _K5_   Find more posts by _K5_   Click here to Send _K5_ a Private Message     Visit _K5_'s homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
_K5_
Newbie

Registrován: 28.11.2003
Příspěvků: 97

A co firmware 3.07b2 ? Příspěvek č. 2 

Jaké jsou s ním praktické zkušenosti?

PS: Já mám D-Linka s fw 3.02 v provozu od prosince a nemusel jsem za celou dobu řešit ani jeden problém vypnutím nebo restartem.

__________________

*** Kladno, to je to město ***

Old Post 01.05.2004 v 19:12
_K5_ je offline   Click Here to See the Profile for _K5_   Find more posts by _K5_   Click here to Send _K5_ a Private Message     Visit _K5_'s homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:41.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz