CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Plzeň > Bezdrat sit v Plzni nam jede!
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
bublos
Junior Member

Registrován: 01.10.2002
Příspěvků: 120

Příspěvek č. 1 

Zdravim, mam s par kolegy udelanou sit po Plzni..
Ja jsem na Kosutce, a momentalne mam spoje od sebe na Homolku, slovany, a bory..
vydim takrka na celou plzen ze strechy... Strechu mam plne pristupnou, a mam i prostor, kde mam server pro nasi sit... Vse je legalni.. Jedu na linuxu )

S pozdravem
Lubos Zahradil
spravce site
+420777801959

Old Post 01.10.2002 v 21:07
bublos je offline   Click Here to See the Profile for bublos   Find more posts by bublos   Click here to Send bublos a Private Message   Click Here to Email bublos     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dundee
Junior Member

Registrován: 01.10.2002
Příspěvků: 114

Question Jak na to Příspěvek č. 2 

Ahoj Lubosi.

Chteli by jsme v rakovniku udelat to same.
Muzes mi poskytnout info o hardware, software atd.

Mam tu dost zajemcu. (vypada to tak)

Jen v me blizkosti to bude tak 5 lidi.
Ty sou vlastne dosazitelni kabelem normalni ETHERNET site. Mohli by sme se spojit na bezdrat pojitko s ostatnimi uzivateli v Rakovniku.

Jak tedy na to ?

Jo a navic tu mame 7 km odtud predavaci stanici
Transgazu.

Takze jak zacit.

Da se to rozjet hvezdicovite nebo jak to vubec funguje.
U ne by mohl klidne bezet i server. Vzryt tu bezi uz CZ0NRA pro Packet Radio.

Prosim porad jak na to principielne.
Muzes ale i obsirneji.
Hlavne i ceny atd.

DUNDEE CZ1DUN

__________________

Dundee

Old Post 03.10.2002 v 08:52
Dundee je offline   Click Here to See the Profile for Dundee   Find more posts by Dundee   Click here to Send Dundee a Private Message   Click Here to Email Dundee     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bublos
Junior Member

Registrován: 01.10.2002
Příspěvků: 120

Jak na to.. Příspěvek č. 3 

Cau DUNDEE (CZ1DUN), tady CZ3LZP

Pokud chces vice informaci, tak mi brnkni
na 777801959..
Precijenom se muzes zeptat na co potrebujes..

Lubos CZ3LZP

Old Post 03.10.2002 v 18:47
bublos je offline   Click Here to See the Profile for bublos   Find more posts by bublos   Click here to Send bublos a Private Message   Click Here to Email bublos     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
paja_slovany
Newbie

Registrován: 10.10.2002
Příspěvků: 37

Question Cus Bublo Příspěvek č. 4 

tak uz sem tu taky,ja sem ten jeden,o kterym si lubos mysli,ze je jeho administrator:-)),ja sem ten zapadlej koncovej bod,at zije chipset Prism 2.5...Paja Slovany CZ3PBP***********************************

Old Post 10.10.2002 v 15:37
paja_slovany je offline   Click Here to See the Profile for paja_slovany   Find more posts by paja_slovany   Click here to Send paja_slovany a Private Message   Click Here to Email paja_slovany     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vetrelec
Newbie

Registrován: 06.11.2002
Příspěvků: 43

Thumbs up Cus Bublo 2 Příspěvek č. 5 

ja jsem dalsi ktery se snazi na nej dostat ze Slovan - Homolka.... AP mam, antenu mam, jen ten link nejak chybi ... ale snad to vyresi vetsi stozar... no a pak mozna dalsi XI-626 kterou namirim primo na nej a AP necham pro relativni pristup lidi na mne ,, toto vse .. Nech zije nas sysop a administrator ... hhuuuuaaaa

ale jednou to rozjedem ... kdyz jsem do toho investoval !!!!!

Old Post 06.11.2002 v 17:34
Vetrelec je offline   Click Here to See the Profile for Vetrelec   Find more posts by Vetrelec   Click here to Send Vetrelec a Private Message   Click Here to Email Vetrelec     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:19.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz