CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Severní Morava > Opava a okolí
1234567 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
ovocny
Newbie

Registrován: 01.10.2002
Příspěvků: 44

Příspěvek č. 1 

Naposledy upravil ovocny 09.10.2003 v 23:02

Old Post 01.10.2002 v 23:21
ovocny je offline   Click Here to See the Profile for ovocny   Find more posts by ovocny   Click here to Send ovocny a Private Message   Click Here to Email ovocny   Visit ovocny's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
froid
Newbie

Registrován: 03.10.2002
Příspěvků: 12

Wink take zjistuji Příspěvek č. 2 

bydlim na Stratilce na Kylesovskem kopci. Zatim to pro mne neni akutni, jeste jsem v pataku v Brne na Vejsce, ale diky tomu jsem celkem zmlsany na pripojeni k internetu. Chtelo by to zjistit nejake informace kde se da levne pripojit apod. Mozna by mi kamos mohl sehnat mapu s vyskopisem.. Pokud by se ozvalo vice lidi bylo by to prima. Kdyz tak pisni do diskuze...

Old Post 03.10.2002 v 10:11
froid je offline   Click Here to See the Profile for froid   Find more posts by froid   Click here to Send froid a Private Message   Click Here to Email froid     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ovocny
Newbie

Registrován: 01.10.2002
Příspěvků: 44

Příspěvek č. 3 

Pripojeni na net by nebyl zas takovy problem protoze si poriziju mikrovlnu takze by se dalo podelit o mesicni poplatky a kdyby bylo vic lidi tak to jde spojit se satelitem ale to uz je trochu moc optimisticke kdyz jediny kdo se ozval si ty a to jeste budes "par" mesicu pryc.

Old Post 05.10.2002 v 00:30
ovocny je offline   Click Here to See the Profile for ovocny   Find more posts by ovocny   Click here to Send ovocny a Private Message   Click Here to Email ovocny   Visit ovocny's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petronie
Newbie

Registrován: 26.08.2002
Příspěvků: 8

vytvoreni site Příspěvek č. 4 

Jestlize je nejaky zajemce o bezdratovou sit v Hradci nad Moravici necht se neboji ozvat!!

Old Post 06.10.2002 v 16:54
petronie je offline   Click Here to See the Profile for petronie   Find more posts by petronie   Click here to Send petronie a Private Message   Click Here to Email petronie     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
horn
Newbie

Registrován: 07.10.2002
Příspěvků: 10

Lightbulb je nas tu vic? a opavanet Příspěvek č. 5 

1) chlapi, kolik nas tu je z opavy, kdo by chteli bezdrat? ja vim asi tak o dalsich dvou kamosich, kteri by do toho mozna sli ale chtelo by to nejak ujednotit a udelat mapu zajemcu, viditelnost mezi sebou atd...

2) Nevite taky nekdo nahodou, kolik si v opave za bezdrat inkasuje Opavanet? Rekneme 64kb linka, nesdilena, neomezena data ... (je to realna nabidka)¨
Myslim, ze cokoliv jineho nez min. 64k+nolimit+noshare nema cenu, neniliz pravda

3) Opavanet tedka taky natahal nejakou optiku po celym kylesovskym sidlisti a pry ma v zameru tam udelat bezdratovy AP pro ty co nebydli na sidlisti. Ale jak to bude s cenama za den bezdrat, to je zatim nejak v tajnosti ...

Bydlim tesne pod Kylesovskym kopcem u trati na hradec a na krnov

Old Post 07.10.2002 v 21:35
horn je offline   Click Here to See the Profile for horn   Find more posts by horn   Click here to Send horn a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ovocny
Newbie

Registrován: 01.10.2002
Příspěvků: 44

Příspěvek č. 6 

Ja jsem jako AP v podstate vylouceny protoze jsem ze Suchych Lazec ale vyskove jsem skoro stejne jako opavske sylo (alespon odhadem protoze vidim v podstate vsechno az k nemu). Opavanet nema sice ceny tajne ale zalezi na konkretnim pripadu protoze jsou smluvni (aneb co si neukecas to nemas) ale pri jednani bych rozhodne nevyslovoval nic o pripojovani nejake site protoze by urcite sli mnohem vys nez kdyz to je na 1 pocitac.

Old Post 10.10.2002 v 01:09
ovocny je offline   Click Here to See the Profile for ovocny   Find more posts by ovocny   Click here to Send ovocny a Private Message   Click Here to Email ovocny   Visit ovocny's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
froid
Newbie

Registrován: 03.10.2002
Příspěvků: 12

take zjistuji Příspěvek č. 7 

zdravim ovocneho, uz jsem ti psal na icq, ale pisi i zde. dneska pri pohledu z okna mne napadlo jake krasne misto je ubytovna stavebky primo u tyrsaku. sice uz je tam ted spousta radiotechniky, ale myslim ze jako AP by to bylo idealni jak pro mne ktery jsem na kopci tak i pro nekoho z kylesovic. Muselo by se zjistit zda by se to tam nedalo nejak domluvit, jsem ale asi moc velky optimista. Nicmene jak uz jsem rikal, uvazuji o tom az asi za rok, ted na to nemam finance.. ale rad vas podporim.. zkusim se zeptat na tu mapu s vyskopisem..

Old Post 13.10.2002 v 22:21
froid je offline   Click Here to See the Profile for froid   Find more posts by froid   Click here to Send froid a Private Message   Click Here to Email froid     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
magen
Newbie

Registrován: 13.10.2002
Příspěvků: 1

Talking Re: vytvoreni site Příspěvek č. 8 

__________________

MaGeN

Old Post 13.10.2002 v 23:22
magen je offline   Click Here to See the Profile for magen   Find more posts by magen   Click here to Send magen a Private Message   Click Here to Email magen     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ovocny
Newbie

Registrován: 01.10.2002
Příspěvků: 44

AP Příspěvek č. 9 

Naposledy upravil ovocny 18.11.2002 v 04:50

Old Post 13.10.2002 v 23:43
ovocny je offline   Click Here to See the Profile for ovocny   Find more posts by ovocny   Click here to Send ovocny a Private Message   Click Here to Email ovocny   Visit ovocny's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
froid
Newbie

Registrován: 03.10.2002
Příspěvků: 12

Příspěvek č. 10 

no rozhodne nejsem zadny genius ale napadlo mne, ze mozna by pro zacatek slo domluvit a poridit par fotek z te budovy,nejake panorama. musim se nejdrive zeptat,ale v opave jsem ted vetsinou jen o vikendech, takze to asi chvilku potrva.

Old Post 14.10.2002 v 09:00
froid je offline   Click Here to See the Profile for froid   Find more posts by froid   Click here to Send froid a Private Message   Click Here to Email froid     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
froid
Newbie

Registrován: 03.10.2002
Příspěvků: 12

Příspěvek č. 11 

Old Post 14.10.2002 v 09:14
froid je offline   Click Here to See the Profile for froid   Find more posts by froid   Click here to Send froid a Private Message   Click Here to Email froid     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
horn
Newbie

Registrován: 07.10.2002
Příspěvků: 10

uciliste Příspěvek č. 12 

Jo to stavebni uciliste by bylo asi dobre viditelny bod ale mam pocit, ze domluva s tamnim reditelem asi bude tezka, nebot co vim z doslechu i opavanet tam vlastne do dneska nema bod, nebote pry meli problemy se domluvit prave s tamnim reditelem.

J2ovocny: neznas nahodou nejakeho Vaska Skuplika z Lazcu?

Old Post 16.10.2002 v 08:52
horn je offline   Click Here to See the Profile for horn   Find more posts by horn   Click here to Send horn a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
froid
Newbie

Registrován: 03.10.2002
Příspěvků: 12

Příspěvek č. 13 

Ten pan reditel se jmenule Ladislav Kubecka, zkusim se o vikendu zeptat kamarada, ten by mozna mohl vedet vice.. a pak se uvidi. ale na strese jejich ubytovny je vysilacu celkem dost, takze nekomu se to urcite povedlo, asi $telocom$ ,kdo vi.. ALe i kdyby nam dal souhlas k instalaci, pak bude mozna orisek vyresit topologii vysilacu na te strese tak, aby nedoslo k vzajemnemu ruseni.

Old Post 16.10.2002 v 11:29
froid je offline   Click Here to See the Profile for froid   Find more posts by froid   Click here to Send froid a Private Message   Click Here to Email froid     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ovocny
Newbie

Registrován: 01.10.2002
Příspěvků: 44

Příspěvek č. 14 

horn: neznam, netusim . mozna priblizit v ktere casti bydli a treba si vzpomenu. <br> Froid : no to ruseni bude asi nejvedsi problem protoze jestli nekomu zkratime dosah a ten dotycny za to nainstalovani anteny zaplatil tak nas urcite vyhodi (pokud se to vubec podari zaridit zvlast kdyz nedostanou $ coz bude nejvedsi problem).

Old Post 16.10.2002 v 22:32
ovocny je offline   Click Here to See the Profile for ovocny   Find more posts by ovocny   Click here to Send ovocny a Private Message   Click Here to Email ovocny   Visit ovocny's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
froid
Newbie

Registrován: 03.10.2002
Příspěvků: 12

Příspěvek č. 15 

zdravim, tak kamos mi napsal:
.. No nicméně, jestli chceš něco vyšpekulovat, tak ti rád pomůžu,
> protože výškopis Opavy (a celé ČR) tady máme a k tomu ty snímky a
> nejrůznější mapky, rastry a zabagedy. Je to na tobě, jestli něco chceš,
> napiš mi co konkrétně a já se pokusím to vykutit. Měj se fajn. Čus.

takze prosim, at pisete co by to melo byt. Ja se zatim tak moc v tom nevyznam. Ale asi by bylo potreba nejdrive napsat adresy. Mozna i v jake vysce od terenu by mela byt umistena antena. Kdo s tim ma zkusenosti, ktere veci je potreba ziskat at pisne, ja mu pak mailnu. zatim ..

Old Post 17.10.2002 v 09:55
froid je offline   Click Here to See the Profile for froid   Find more posts by froid   Click here to Send froid a Private Message   Click Here to Email froid     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
horn
Newbie

Registrován: 07.10.2002
Příspěvků: 10

Příspěvek č. 16 

Naposledy upravil horn 08.12.2002 v 13:54

Old Post 17.10.2002 v 23:32
horn je offline   Click Here to See the Profile for horn   Find more posts by horn   Click here to Send horn a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:42.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
1234567 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz