CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha venkov & blízké okolí Prahy > Velké Přílepy
12
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
FbuMAKE
Newbie

Registrován: 08.08.2002
Příspěvků: 3

Unhappy Velké Přílepy - 50° 9' 31,68" 14° 18' 12,84" Příspěvek č. 1 

Mám vůbec nejakou šanci na připojení. Dobrá viditelnost pouze na východ a to jen pole, pole a pole

Old Post 08.08.2002 v 11:01
FbuMAKE je offline   Click Here to See the Profile for FbuMAKE   Find more posts by FbuMAKE   Click here to Send FbuMAKE a Private Message   Click Here to Email FbuMAKE     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DofiCZ
Newbie

Registrován: 12.09.2002
Příspěvků: 28

Thumbs up pripojeni v oblasti Velke Prilepy, Tursko, Svrkyne, Holubice, Kozinec bude !!! Příspěvek č. 2 

Zdravim,
pripojeni v oblasti Velke Prilepy, Tursko, Svrkyne, Holubice, Kozinec bude !!!

Vsichni kdo jste z teto lokality, ozvete se mi co nejdrive.
Todle jiz nemuze cekat.
Mam neomezenou linku internetu, akorat mi chybi finnance na plosne pokryti, ale pokud pojedeme timto zpusobem zvladneme to !

S pozdravem

Doficz@seznam.cz

Old Post 12.09.2002 v 18:35
DofiCZ je offline   Click Here to See the Profile for DofiCZ   Find more posts by DofiCZ   Click here to Send DofiCZ a Private Message   Click Here to Email DofiCZ     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruby
Newbie

Registrován: 08.10.2002
Příspěvků: 12

Smile Velké Přílepy Příspěvek č. 3 

Nezoufej, plánuji CZFreeNet ve VP, takže pokud máš zájem ozvi se mi na e-mail.

__________________

Ruby

Old Post 05.05.2003 v 07:51
Ruby je offline   Click Here to See the Profile for Ruby   Find more posts by Ruby   Click here to Send Ruby a Private Message   Click Here to Email Ruby     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DofiCZ
Newbie

Registrován: 12.09.2002
Příspěvků: 28

Pokryto na 90% Příspěvek č. 4 

No, od té doby co jsem psal tento příspěvek již uplynulo docela dost času, a Přílepy jsou na věšině území pokryty.

Myslím, že není třeba stavět další APčko :-)

Jen stačí se mi ozvat, a domluvit se.

Old Post 05.05.2003 v 09:50
DofiCZ je offline   Click Here to See the Profile for DofiCZ   Find more posts by DofiCZ   Click here to Send DofiCZ a Private Message   Click Here to Email DofiCZ     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruby
Newbie

Registrován: 08.10.2002
Příspěvků: 12

Lightbulb RE: Pokryto na 90% Příspěvek č. 5 

Internetem možná, ale nejde mi jen o internet jako takovej.
Chci mít, či vybudovat připojení k CZfreeNetu.

__________________

Ruby

Old Post 05.05.2003 v 10:05
Ruby je offline   Click Here to See the Profile for Ruby   Find more posts by Ruby   Click here to Send Ruby a Private Message   Click Here to Email Ruby     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lunix
Junior Member

Registrován: 26.10.2002
Příspěvků: 216

Příspěvek č. 6 

cau, jestli mate zajem o pripojeni do czfree, tak byste mohli videt na me AP (z nejvyssich baraku ve VP), zkuste chytit signal z moji vsesmerovky, funkcni spoj by proti vsesmerovce na takovou dalku udelat nesel, ale signal by se mel dat chytit. essid CZFree.Net, nickname lunix.czf, node lunix. mame primou linku na plysaka (hanspaulka, stresovice) a na JH (bohnice), mame taky vlastni konektivitu (zatim asi 700kbps), planujeme velmi solidni ceny. (cca 300 za 64/256, etc.)

Old Post 05.05.2003 v 11:01
lunix je offline   Click Here to See the Profile for lunix   Find more posts by lunix   Click here to Send lunix a Private Message   Click Here to Email lunix     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DofiCZ
Newbie

Registrován: 12.09.2002
Příspěvků: 28

Příspěvek č. 7 

jo, jak vidím tak s Lunixem se dá dohodnout,
takže není zas takovej problém ty sítě propojit.

Otázkou zůstává, jakou to bude mít výhodu.

Old Post 05.05.2003 v 11:25
DofiCZ je offline   Click Here to See the Profile for DofiCZ   Find more posts by DofiCZ   Click here to Send DofiCZ a Private Message   Click Here to Email DofiCZ     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruby
Newbie

Registrován: 08.10.2002
Příspěvků: 12

Příspěvek č. 8 

O tom připojení přes tebe Lunixi jsem již přemýšlel, nicméně jsem tě již na toto téma kontaktoval. Zkusím to proměřit odkud by to bylo nejlepší. Pak se ozvu a určitě bych rozjel s tebou směrový spoj.

__________________

Ruby

Old Post 05.05.2003 v 12:16
Ruby je offline   Click Here to See the Profile for Ruby   Find more posts by Ruby   Click here to Send Ruby a Private Message   Click Here to Email Ruby     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lunix
Junior Member

Registrován: 26.10.2002
Příspěvků: 216

Příspěvek č. 9 

Old Post 05.05.2003 v 12:42
lunix je offline   Click Here to See the Profile for lunix   Find more posts by lunix   Click here to Send lunix a Private Message   Click Here to Email lunix     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruby
Newbie

Registrován: 08.10.2002
Příspěvků: 12

Příspěvek č. 10 

Pro mě to má taky spoustu výhod když mám skoro všechny přátele na CZFreeNetu. A zcela se s tebou stotožnuji Lunixi.
O přechodu klientů si myslím, že je to věc tich daných lidí, kterých se to týká. A? se rozhodnou jak chtějí. Ale alespoň mají šanci a z čeho vybírat, jinak je to svobodná volba.
A i já za to nic nemám, stotožnuji se s politikou hlásanou CZFreeNetem.
Nicméně proměřím ten případný spoj na tebe a? už se s tím projektem pohne dál.

__________________

Ruby

Old Post 05.05.2003 v 12:58
Ruby je offline   Click Here to See the Profile for Ruby   Find more posts by Ruby   Click here to Send Ruby a Private Message   Click Here to Email Ruby     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DofiCZ
Newbie

Registrován: 12.09.2002
Příspěvků: 28

Příspěvek č. 11 

S tím že máš na CZFree nějaké známé,
neznamená, že s musíš být napojen na CZF

Přece stejně s nimi komunikuješ přez internet, třeba maily, icq,
nebo s nimi můžeš pařit hry.
Pokud se pletu, tak samozřejmě se rád nechám poučit.

To že bychom brali konektivitu přez CZF to asi nehrozí, spíš ji můžemem dodávat.

Je to jen o tom vytvořit nějaký speciální tarif. Něco, daleko více sdíleného než je v naší síti běžné, bez garancí. Prostě stejně tak jak to chodí v CZF
Pak samozřejmě můžou být nižší ceny.

Mimochodem naše komunita je rozsáhlá možná více než CZF, je zde spousta skvělých lidí. Na výměnu souborů používáme DC++, na které se samořejmně nevztahují rychlosti podle zaplacené linky. Je to přece v rámci sítě.

Taktéž bych ti někdy přál vidět, jaké se pořádají akce, pářky a podobně.
Záleží na tom co od sítě očekáváš.

Nejsme Telecom, ani Pemac, ale provider s lidovými cenami.
Co děláme špatně, že i tak jsme "ti zlý"?

Old Post 05.05.2003 v 15:14
DofiCZ je offline   Click Here to See the Profile for DofiCZ   Find more posts by DofiCZ   Click here to Send DofiCZ a Private Message   Click Here to Email DofiCZ     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lunix
Junior Member

Registrován: 26.10.2002
Příspěvků: 216

Příspěvek č. 12 

Old Post 05.05.2003 v 16:27
lunix je offline   Click Here to See the Profile for lunix   Find more posts by lunix   Click here to Send lunix a Private Message   Click Here to Email lunix     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DofiCZ
Newbie

Registrován: 12.09.2002
Příspěvků: 28

Příspěvek č. 13 

Myslím že jsi to příliš nepochopil.
Tady jde o něco jiného.


S tím tarifem, to opravdu tak nízko nedostanu.
Ale pokud ty ano, tak se rád připojím.


Vlastní fórum samozřejmně máme, ale samozřejmně popularita internetu zadarmo je samozřejmě mnohem větší.
Nechci se na ničem přiživovat, ale prostě monitoruji co se děje v mém okolí. Na nějaké příspěvky ovšem musím zareagovat.



Český človíček, stále hledá cestu jak se k něčemu dostat zadarmo
nebo alespoň hodně levně.



No nic, nehodlám se tu s tebou hádat. Ty máš svojí pravdu, já taky.
Která je ta správná tu stejně takto nevyřešíme.

Old Post 05.05.2003 v 19:32
DofiCZ je offline   Click Here to See the Profile for DofiCZ   Find more posts by DofiCZ   Click here to Send DofiCZ a Private Message   Click Here to Email DofiCZ     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lunix
Junior Member

Registrován: 26.10.2002
Příspěvků: 216

Příspěvek č. 14 

Old Post 05.05.2003 v 21:11
lunix je offline   Click Here to See the Profile for lunix   Find more posts by lunix   Click here to Send lunix a Private Message   Click Here to Email lunix     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DreamerWave
Newbie

Registrován: 29.10.2002
Příspěvků: 2

Velké Přílepy Příspěvek č. 15 

Old Post 25.02.2004 v 21:26
DreamerWave je offline   Click Here to See the Profile for DreamerWave   Find more posts by DreamerWave   Click here to Send DreamerWave a Private Message   Click Here to Email DreamerWave     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Doc
Senior Member

Registrován: 27.11.2002
Příspěvků: 2331

Re: Velké Přílepy Příspěvek č. 16 

__________________

Old Post 10.03.2004 v 16:52
Doc je offline   Click Here to See the Profile for Doc   Find more posts by Doc   Click here to Send Doc a Private Message     Visit Doc's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:57.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz