CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Troubleshooting > jsem pripojen do site a presto se nikam nedostanu - help!
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
mujahedin
Newbie

Registrován: 21.08.2003
Příspěvků: 7

Angry jsem pripojen do site a presto se nikam nedostanu - help! Příspěvek č. 1 

Uz par dnu mam problem s pripojenim do CZFree pres AP Olsanka.
At uz natvrdo nebo pres dhcp je vysledek stejny - dhcp server mi priradi moji ip, ip brany, dns...ale ja se presto nikam nedostanu, pinguju akorat loopback a svoji ip, ip brany ani nic dalsiho uz ale ne. Provider tvrdil, ze u nej problem neni, ze mam asi nejakou haluz ve svym tcpip. Tak jsem dnesni odpoledne venoval instalaci cistyho systemu do novy partition, ale problem je porad stejny. Takze mam bud zahadne porouchanou kartu anebo je problem skutecne u providera...
Nemate nekdo podobnou zkusenost? Da se nejak dukladne otestovat karta?
Bezi mi tu XPecka, karta xi626.
Help...zacinam z toho silet! :-)

Old Post 01.04.2004 v 19:25
mujahedin je offline   Click Here to See the Profile for mujahedin   Find more posts by mujahedin   Click here to Send mujahedin a Private Message   Click Here to Email mujahedin     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ninja
Senior Member

Registrován: 30.10.2002
Příspěvků: 537

Příspěvek č. 2 

jestli pingnes apcko, zkus jeste spustit traceroute (tracert, tracepath) a podivej se, jestli te to posila na apcko, nebo jestli se to zustava na tvem pocitaci.

Jeslti to dojde na IP APcka a dal ne tak je problem tam a ne u tebe - na 99,9%

Old Post 01.04.2004 v 21:36
ninja je offline   Click Here to See the Profile for ninja   Find more posts by ninja   Click here to Send ninja a Private Message   Click Here to Email ninja   Visit ninja's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mujahedin
Newbie

Registrován: 21.08.2003
Příspěvků: 7

dodatek Příspěvek č. 3 

Spatne jsi me pochopil, pisu preci, ze AP nepingnu...

Old Post 01.04.2004 v 21:58
mujahedin je offline   Click Here to See the Profile for mujahedin   Find more posts by mujahedin   Click here to Send mujahedin a Private Message   Click Here to Email mujahedin     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mujahedin
Newbie

Registrován: 21.08.2003
Příspěvků: 7

Lightbulb heuréka! Příspěvek č. 4 

Problem odstranen ale nevyjasnen!
(podrobnosti v clanku viz dale :-)

Na moji zadost a radu :-) mi spravce pridelil jinou IP a svete div se, uz se normalne pripojuju.
Nicmene spravce tvrdi, ze tu puvodni nijak neblokoval a ze netusi, cim to je... nejaky napad?

Old Post 02.04.2004 v 11:09
mujahedin je offline   Click Here to See the Profile for mujahedin   Find more posts by mujahedin   Click here to Send mujahedin a Private Message   Click Here to Email mujahedin     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pokluda
Member
zastupce cloudu 10.25


Registrován: 03.07.2002
Příspěvků: 131

Re: heuréka! Příspěvek č. 5 

__________________

Správce AP zvahov, AS64525 a domény pjih.czf
Óm guru díp namahá.

Old Post 02.04.2004 v 15:47
pokluda je offline   Click Here to See the Profile for pokluda   Find more posts by pokluda   Click here to Send pokluda a Private Message   Click Here to Email pokluda   Visit pokluda's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:14.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz