CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Klubovna > Stabilita site CZfree
123
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
FaKa
Newbie

Registrován: 14.10.2002
Příspěvků: 7

Question Stabilita site CZfree Příspěvek č. 1 

Ahoj vsem,

jsem jiz nejakou dobu pres CZfree pripojen (P4, Podoli) a jsem spokojeny. Ovsem co se tyce stability site je to uz o poznani horsi. Posledni dobou se mi nestane, aby net alespon 5x a vice za hodinu spadl na dobrych 5 minut (nekdy i vice :-( . Chtel bych se proto zeptat vas ostatnich, jak vam to ve vasi lokalite "beha" - pada ci nepada... moc bych to ocenil, diky. Rad bych vedel, cim to je, protoze pred 2 mesici to bylo o moc lepsi. icq: 145390252

Old Post 05.02.2003 v 17:24
FaKa je offline   Click Here to See the Profile for FaKa   Find more posts by FaKa   Click here to Send FaKa a Private Message   Click Here to Email FaKa     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Blaikie
Newbie

Registrován: 06.10.2002
Příspěvků: 22

Příspěvek č. 2 

ahoj,
mam podobne zkusenosti. jsem pripojen cca mesic v karline a pres cely den zaznamenavam kratsi ci delsi vypadky.
icq 203467677

Old Post 05.02.2003 v 20:33
Blaikie je offline   Click Here to See the Profile for Blaikie   Find more posts by Blaikie   Click here to Send Blaikie a Private Message   Click Here to Email Blaikie     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vaclav.stepan
Junior Member

Registrován: 23.11.2002
Příspěvků: 113

Příspěvek č. 3 

Old Post 05.02.2003 v 21:12
vaclav.stepan je offline   Click Here to See the Profile for vaclav.stepan   Find more posts by vaclav.stepan   Click here to Send vaclav.stepan a Private Message   Click Here to Email vaclav.stepan   Visit vaclav.stepan's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fyzik
Team Leader

Registrován: 23.05.2002
Příspěvků: 1102

Příspěvek č. 4 

pokud chcete vazne dskutovat tato temata, doporucuji Connected forum.

__________________

Old Post 05.02.2003 v 21:40
Fyzik je offline   Click Here to See the Profile for Fyzik   Find more posts by Fyzik   Click here to Send Fyzik a Private Message   Click Here to Email Fyzik   Visit Fyzik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oook
Senior Member

Registrován: 28.06.2002
Příspěvků: 2325

Příspěvek č. 5 

Old Post 05.02.2003 v 22:59
oook je offline   Click Here to See the Profile for oook   Find more posts by oook   Click here to Send oook a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fyzik
Team Leader

Registrován: 23.05.2002
Příspěvků: 1102

Příspěvek č. 6 

to me nikterak netrapi, ale na CF jsou zverejne nastroje, ktere toto monitoruji, cimz je mozne zjistit uzke hrdlo stability.

Nepredpokladam, ze by nekdo ocekaval, ze sit postavena na WiFi a PC routerech mela stavilitu/RTT/proustnost site postavene na optickych vlaknech a CISCu, ze

osobni pozorovani -> Z meho mista (6 wifi hopu od iGW do TGN) je sit po poslednich vychytavkach pred asi mesicem velmi stabilni, obcas vypadne signal na 5 minut (stary-pomaly resetator), kdyz se kousne router na TGN, jinak vsechny stroje a spoje obdivuhodne drzi.

__________________

Old Post 05.02.2003 v 23:14
Fyzik je offline   Click Here to See the Profile for Fyzik   Find more posts by Fyzik   Click here to Send Fyzik a Private Message   Click Here to Email Fyzik   Visit Fyzik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gogoo
Member

Registrován: 27.09.2002
Příspěvků: 416

Connected forum Příspěvek č. 7 

nevim proc, ale zacinam mit takovej divnej svrbivej pocit za krkem. Slovo connected forum se zacina vyslovovat jako nejake zaklinadlo, sem tam se ve foru objevi nejaka ocernujici zprava, kterou neni nikdo schopen presvedcive dementovat. Jestli jsou to blbe shody nahod, tak by si czfree mela najit a zaplatit nejakeho image makera

__________________

Michal Klečka

Old Post 05.02.2003 v 23:33
gogoo je offline   Click Here to See the Profile for gogoo   Find more posts by gogoo   Click here to Send gogoo a Private Message     Visit gogoo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fyzik
Team Leader

Registrován: 23.05.2002
Příspěvků: 1102

Příspěvek č. 8 

Ty zapisajesca dobrovolcom?



sit bude takova, jakou si ji udelame.

Connected Forum je to magicke misto, kde menime vodu na vino a sutr na zlato, to je prece kazdemu jasne

__________________

Naposledy upravil Fyzik 06.02.2003 v 00:01

Old Post 05.02.2003 v 23:55
Fyzik je offline   Click Here to See the Profile for Fyzik   Find more posts by Fyzik   Click here to Send Fyzik a Private Message   Click Here to Email Fyzik   Visit Fyzik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PanT
Newbie

Registrován: 03.11.2002
Příspěvků: 11

CF Příspěvek č. 9 


kdo tam jednou byl, zmeni se navzdy

Old Post 06.02.2003 v 00:25
PanT je offline   Click Here to See the Profile for PanT   Find more posts by PanT   Click here to Send PanT a Private Message   Click Here to Email PanT     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
michael
Newbie

Registrován: 27.06.2002
Příspěvků: 79

router na TGN Příspěvek č. 10 

> osobni pozorovani -> Z meho mista (6 wifi hopu od iGW do TGN) je sit po
> poslednich vychytavkach pred asi mesicem velmi stabilni, obcas vypadne signal
> na 5 minut (stary-pomaly resetator), kdyz se kousne router na TGN, jinak
> vsechny stroje a spoje obdivuhodne drzi.


Fyziku nevim, ale formulace "kdyz se kousne router na TGN" je zavadejici a muze naznacovat, ze TGnet ma problemy s routerem - to vsak NENI pravda. Mel by si asi presneji napsat, ze kdyz se kousne router czfree.netu na bode TGN.

Michael

Old Post 06.02.2003 v 07:03
michael je offline   Click Here to See the Profile for michael   Find more posts by michael   Click here to Send michael a Private Message   Click Here to Email michael   Visit michael's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
michael
Newbie

Registrován: 27.06.2002
Příspěvků: 79

Příspěvek č. 11 

Old Post 06.02.2003 v 07:08
michael je offline   Click Here to See the Profile for michael   Find more posts by michael   Click here to Send michael a Private Message   Click Here to Email michael   Visit michael's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vaclav.stepan
Junior Member

Registrován: 23.11.2002
Příspěvků: 113

Příspěvek č. 12 

Jsem presvedcen, ze by umozneni pristupu na Connected forum zvenku bylo jen k dobremu:

1) Mene veci by se resilo duplicitne
2) Lide, kteri hledaji informace o nodech by zbytecne nepokladali otazky, na ktere
jim nikdo neodpovi, protoze to se prece probralo v Connected foru

Vaclav Stepan

Old Post 06.02.2003 v 11:08
vaclav.stepan je offline   Click Here to See the Profile for vaclav.stepan   Find more posts by vaclav.stepan   Click here to Send vaclav.stepan a Private Message   Click Here to Email vaclav.stepan   Visit vaclav.stepan's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fyzik
Team Leader

Registrován: 23.05.2002
Příspěvků: 1102

Příspěvek č. 13 

michael> jo, presne to jsem chtel rict. Kdyz se kousne CZF router umisteny na TGN PoP.

__________________

Old Post 06.02.2003 v 11:17
Fyzik je offline   Click Here to See the Profile for Fyzik   Find more posts by Fyzik   Click here to Send Fyzik a Private Message   Click Here to Email Fyzik   Visit Fyzik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FaKa
Newbie

Registrován: 14.10.2002
Příspěvků: 7

Příspěvek č. 14 

Cus,

dekuji, ze jste si nasli cas a neco mi sem take napsali. Tak to vypada, ze na vypadcich na 5min a vice se shodneme. Pokud se s tim opravdu neda nic delat, prekousnu to (ac nerad). Jestli vsak nejaka moznost odstraneni existuje, rad bych ji znal a podilel se na jeji realizaci (pokud toho budu schopen). Jiste uznate, ze vypadky i 20x za hodinu (!!!) se na online hry ABSOLUTNE nehodi a stahovani tolikrat prerusene... casto soubory dochazeji poskozene apod. :-( . Na co pak mam mit doma 256Kbps, kdyz na browseni a icq by mi stacila pouha 32Kbps... o pingu uz vubec nemluvim. Pokud ale je vse v poradku a vypadky nejsou, jsem s CZfree na vysost spokojen (hlavne s rychlosti po CR). Stabilnimu internetu zdar!

Old Post 06.02.2003 v 22:32
FaKa je offline   Click Here to See the Profile for FaKa   Find more posts by FaKa   Click here to Send FaKa a Private Message   Click Here to Email FaKa     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hero[doll]
Newbie

Registrován: 03.01.2003
Příspěvků: 1

Příspěvek č. 15 

2FaKa> jestli ti to pada 20x za hodinu, tak to neni problem CZF ale tvuj. Ja osobne jsem mel podobny problem - jakmile jsem pustil jakoukoliv zatez (prenos) a to i interni a ne jen inet, spadlo to. Tri dny jsem se s tim trapil a nadaval na wifi ale bylo to, jak jsem pak zjistil, ze jsem na windows update povolil upgrade ovladace sitovky (nejaky IEEE 802 .... Lan). Mam z-comax 626 PCI a jakmile na ni pustms "whql" drivery, jsem v hajzlu. Pouzivej original drivery.

Jestli nemas z-com 626, tak i tak hledej problem u sebe. A nebo neprehanej s tim 20x za hodinu

Honza

__________________

------------
herodes

Old Post 07.02.2003 v 09:47
hero[doll] je offline   Click Here to See the Profile for hero[doll]   Find more posts by hero[doll]   Click here to Send hero[doll] a Private Message   Click Here to Email hero[doll]     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Clock
Senior Member

Registrován: 10.04.2002
Příspěvků: 976

Karta zasekava PCI sbernici Příspěvek č. 16 

Slysel jsem ze pry xi626 pri ztrate signalu a podobnych mene obvyklych stavech zaseknou PCI sbernici, takze router nema sanci to prezit (zbernici zmasakruje karta, nema to s driverem nic spolecneho). Je to pravda? Pokud ano tak takove karty jsou celkem k nicemu (tak leda k podkladani viklave zidle u stolu).

__________________

Neposílejte prosím žádosti o uživatelskou podporu od Ronji na moje PM, ale posílejte je na Ronja mailing list.

Old Post 07.02.2003 v 18:17
Clock je offline   Click Here to See the Profile for Clock   Find more posts by Clock   Click here to Send Clock a Private Message     Visit Clock's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:34.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
123  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz