CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Bazaar > UPSKA na servery
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
ahoj
Junior Member

Registrován: 17.01.2003
Příspěvků: 238

User is Mapper

UPSKA na servery Příspěvek č. 1 

Prodam velkou UPSKU APC SMART 2200. Bez kabelu a jetejma beterkama. Baterky zatim jedou ale nemam poneti jak moc (nemam to cim zatizit). Testoval jsem ji na pocitaci a po hodine mne zacala bolet hlava tak jsem ji vypnul...

Cena? mam nejakou predstavu ale fakt doma prekazi. Rozumne vysoka nabidka sito odveze. Pokud se najde nekdo kdo najde uziti.

Old Post 21.04.2004 v 21:47
ahoj je offline   Click Here to See the Profile for ahoj   Find more posts by ahoj   Click here to Send ahoj a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SAGAT
Newbie

Registrován: 03.12.2003
Příspěvků: 28

Příspěvek č. 2 

Odkud jsi??? A jakou mas asi predstavu ohledne ceny???

Old Post 22.04.2004 v 08:51
SAGAT je offline   Click Here to See the Profile for SAGAT   Find more posts by SAGAT   Click here to Send SAGAT a Private Message   Click Here to Email SAGAT   Visit SAGAT's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mohyla
Junior Member

Registrován: 15.01.2003
Příspěvků: 261

Re: UPSKA na servery Příspěvek č. 3 

Ja bych ji bral, jsem takovej zběratel UPS . Nemam tedka moc penez takze bych ti mohl dat tak 500-1000 podle stavu baterek ale chtel bych si ji vyzkouset (alespon tak na 1den pujcit a otestovat baterky...). Jinak jsem z Prahy 6 (Petriny).

Old Post 22.04.2004 v 14:39
mohyla je offline   Click Here to See the Profile for mohyla   Find more posts by mohyla   Click here to Send mohyla a Private Message   Click Here to Email mohyla     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ahoj
Junior Member

Registrován: 17.01.2003
Příspěvků: 238

User is Mapper

Umisteni Příspěvek č. 4 

Jsem z Prahy 6- Dejvic.

Old Post 22.04.2004 v 15:11
ahoj je offline   Click Here to See the Profile for ahoj   Find more posts by ahoj   Click here to Send ahoj a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zajsoft
Pan hodný

Registrován: 04.01.2004
Příspěvků: 1017

Zajem Příspěvek č. 5 

Tez bych jevil zajem, kdy a kam se na ni muzu prijet podivat?

__________________

Super Stupid Nesquick Rabbit
Nastal čas změn...!!!

Old Post 22.04.2004 v 15:47
Zajsoft je offline   Click Here to See the Profile for Zajsoft   Find more posts by Zajsoft   Click here to Send Zajsoft a Private Message     Visit Zajsoft's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ahoj
Junior Member

Registrován: 17.01.2003
Příspěvků: 238

User is Mapper

Rozhodnuti Příspěvek č. 6 

Rozhoupal jsem se pro finalni cenu. Cini 3000Kc. Mozna vymena ze nejaky komponenty (AGP grafika, dimm)
Vydrz 150W 3hodiny a 35min. Kabeli stale nejsou a urcite nebudou. Testovani je mozny na soucasnych ne orginalnich.
K videni je po dohode na tel 608540459 ci zde.

Old Post 26.04.2004 v 21:43
ahoj je offline   Click Here to See the Profile for ahoj   Find more posts by ahoj   Click here to Send ahoj a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ahoj
Junior Member

Registrován: 17.01.2003
Příspěvků: 238

User is Mapper

Prodano Příspěvek č. 7 

Dekuji vsem zajemcum. Jiz je prodano vyexpedovano.

Old Post 28.04.2004 v 19:14
ahoj je offline   Click Here to See the Profile for ahoj   Find more posts by ahoj   Click here to Send ahoj a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:16.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz