CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Brno > slatina
12
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
vik
Newbie

Registrován: 12.10.2002
Příspěvků: 3

Slatina Příspěvek č. 1 

Old Post 12.10.2002 v 18:17
vik je offline   Click Here to See the Profile for vik   Find more posts by vik   Click here to Send vik a Private Message   Click Here to Email vik   Visit vik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Klobouk
Newbie

Registrován: 21.08.2002
Příspěvků: 23

Ten nevim co mas na mysli?! Příspěvek č. 2 

Hele Air-neT jsme dali do kupy s kamosem a je to planovano jako pod sit CZFREE.NET ...jestli myslis ze maji pretizenou databazi...to si nemyslim, ten PHP formular funguje pekne!! Hele Viku, postni mi na mail klobouk@sss-ou.cz od kud presne ve Slatine jsi at si Te muzu ulozit do mapky )))

Zatim diky!!

Cago -klobouk-
ICQ: 88961586

Old Post 14.10.2002 v 08:42
Klobouk je offline   Click Here to See the Profile for Klobouk   Find more posts by Klobouk   Click here to Send Klobouk a Private Message   Click Here to Email Klobouk   Visit Klobouk's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vik
Newbie

Registrován: 12.10.2002
Příspěvků: 3

Příspěvek č. 3 

otazkou je, jestli uz jste pripojeni na czfree. nebo jak daleko je od vas nejblizsi nod. videl jsem, ze jeden z vas je na drazni ulici, coz je kousek od me - to by mohla byt vyhoda. jsem zvedavej, co vymyslime na tom srazu

<font size="5"><b>26.10. Las Pegas 17h</b></font>

Old Post 18.10.2002 v 21:42
vik je offline   Click Here to See the Profile for vik   Find more posts by vik   Click here to Send vik a Private Message   Click Here to Email vik   Visit vik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Klobouk
Newbie

Registrován: 21.08.2002
Příspěvků: 23

Slatina, sraz, prispevky!! Příspěvek č. 4 

Lidi please piste do fora na pandore...sem precijen nechodi kazdej!!

Add Vik: CZFREE zatim taky nema nody...a my aby jsi to pochopil musime vyvudovat sit ve Slatine...CZFREE je metropolitni, ale musi se dat do kupy lidi z jednotlivych mestskych casti, vytvorit sit, ktera se pak muze propojit s nejblizsi siti v jine oblasti, komprende?! )))

Cili pripojeni do CZFREE neni vubec nejaka podminka!! A Jamir bydli kousek od Tebe ...a urcite to k necemu bude!

Zatim cago!!

Uvidime se 26.10. v LAS PEGAS!! 17:00!!

Old Post 21.10.2002 v 07:19
Klobouk je offline   Click Here to See the Profile for Klobouk   Find more posts by Klobouk   Click here to Send Klobouk a Private Message   Click Here to Email Klobouk   Visit Klobouk's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zarathustra
Newbie

Registrován: 02.08.2002
Příspěvků: 36

What? Příspěvek č. 5 

A kde všude ještě se mám registrovat?Pandora co to je?Já potřebuju mít slušný přístunp na net a ne jen o se něčem bavit!

Old Post 21.10.2002 v 19:47
Zarathustra je offline   Click Here to See the Profile for Zarathustra   Find more posts by Zarathustra   Click here to Send Zarathustra a Private Message   Click Here to Email Zarathustra     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Klobouk
Newbie

Registrován: 21.08.2002
Příspěvků: 23

What what?? Příspěvek č. 6 

Old Post 22.10.2002 v 07:20
Klobouk je offline   Click Here to See the Profile for Klobouk   Find more posts by Klobouk   Click here to Send Klobouk a Private Message   Click Here to Email Klobouk   Visit Klobouk's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zarathustra
Newbie

Registrován: 02.08.2002
Příspěvků: 36

A Příspěvek č. 7 

Kdyby to bylo tak jednoduchý tak už dávno něco dělám sám ty chytrej!Jen tvrdím že bavit se někde na Pandoře to je dost slabý-ty máš učitě net z práce já ne o tom to je!

Old Post 22.10.2002 v 19:52
Zarathustra je offline   Click Here to See the Profile for Zarathustra   Find more posts by Zarathustra   Click here to Send Zarathustra a Private Message   Click Here to Email Zarathustra     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Klobouk
Newbie

Registrován: 21.08.2002
Příspěvků: 23

Jo a Ne!! Příspěvek č. 8 

Prijdes mi dost neinteligentni....kdyby jsi si tu konferenci precetl (www.pandora.cz/conference/air-net-slatina) tak mozna zjistis, ze ted v sobotu je sraz...ze pravdepodobne kolem listopadu se budou kupovat zarizeni na testovani....udela se pripojnej bod...a to jak ty rikas, je pro tebe asi nadlidskej vykon!! A pak je problem v tom, ze si kazdej rekne, kdyby to bylo tak jednoduchy, tak uz davno neco delam...a co to treba jenom zkusit...ja sice net v praci mam, ale na tomdle miste budu uz jen 8 mesicu...a taky chci net doma, ale pro to se musi milej-zlatej neco delat!! A ne si ric, joooo, dyby to bylo tak jednoduchy!!! Jednoduchy to nebude, ale je porad lepsi nez takhle remcat, roznest letaky, zjistit, jestli lidi maji zajem, domlouvat se s nima ze zacatku po netu, mobilem nejak....todle vsechno jsem uz udelal!! A to jsem moc dobre vedel, ze to nebude prdel...na prvni letaky co jsem roznesl se nechytnul ani jeden clovek, coz by tebe asi odradilo a vysral by ses na to!! ....pak se najendou naslo par lidi na netu, druha varka letaku uz par lidi prinesla!! Mimojine ty lidi maji znamy...staci se jen zeptat!!

Co vic Ti na to mam asi rict, nevis?!

Old Post 23.10.2002 v 07:32
Klobouk je offline   Click Here to See the Profile for Klobouk   Find more posts by Klobouk   Click here to Send Klobouk a Private Message   Click Here to Email Klobouk   Visit Klobouk's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zarathustra
Newbie

Registrován: 02.08.2002
Příspěvků: 36

Lightbulb a Příspěvek č. 9 

Chci říct:pokecat si na Pandoře je pouze pro lidi co mají přístup k netu a ne pro lidi co nemají na net žádný přístup a snižovat se k takovým slabým invektívám jako ty se nebudu.A ty mě znáš asi dost dobře když píšeš že bych to brzo vzdal co ty o tom víš!

Old Post 23.10.2002 v 19:17
Zarathustra je offline   Click Here to See the Profile for Zarathustra   Find more posts by Zarathustra   Click here to Send Zarathustra a Private Message   Click Here to Email Zarathustra     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alprop
Moderator

Registrován: 13.05.2002
Příspěvků: 114

Re: a Příspěvek č. 10 

panove vyrikejte si to jinde, treba pres PM

jako moderator fora Brno bych chtel aby zde zaznivaly prispevky, ktere jsou k veci a prinasi nove ceci do diskuze, nikoliv napadani

pokud mate zajem muzeme zajit na poharek moku a pokecat v klidu

alprop

Old Post 24.10.2002 v 07:06
alprop je offline   Click Here to See the Profile for alprop   Find more posts by alprop   Click here to Send alprop a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Klobouk
Newbie

Registrován: 21.08.2002
Příspěvků: 23

Tak znova... Příspěvek č. 11 

Pokecat si na pandore neni jen pro lidi co maj nonstop pristup k netu...napr. bratr se pripojuje pres modem a taky na te konferenci je!! Koukam, ty taky na net vecer muzes, taky nejspis pres modem...a spousta takovejch je a ctou si tu konferenci...asi jsi to nepochopil, protoze to je mailova konference...staci si stahnout postu, jen se musis zaregistrovat!! Mimoje diky tem slabym invektivam jak pises, jsem sehnal pomerne dost lidi, kteri maji zajem, a samozrejme to hlavni se probere az na osobnim srazu!! Proc teda porad pises, ze se Ti do toho nechce, jen mluvis...v podstate jsi sam naznacil, ze bys to tak dlouho nevydrzel!! ...cituji: "Kdyby to bylo tak jednoduchy, tak uz neco davno delam sam" - ani jsi to tedy nezkusil....ja jsem napsal co jsem udelal....roznesl jsem letaky, mluvil jsem s tema lidma po telefonu, s nekteryma uz i osobne, zorganizoval jsem sraz....udelal jsi neco takovyho?? To je vazne na prd si jen stezovat, ze na net muzes jen vecer pres modem!! Ja jsem taky netil pres modem a jak dlouho, ale vysral jsem se na to ...pochopitelne protoze se dosatnu na net v praci...ale o weekendu ne...tak si taky postu ctu pres modem, protoze chci vedet, jestli lidi neco nepsali do konference, chapes!! Je to o tom, ze musis chtit neco dokazat a to ja sakra chci ...taky chci mit net doma, co myslis!! Jestli jsi ze Slatiny, nevim...neodpovedel jsi na to, ale klidne prijd do Pegasu na ten sraz....muzem vsecko probrat osobne, kdyz je pro tebe pandora podurovnova!! Nemyslim to zle...ale jak jinak tedy chces ty veci resit?!

Old Post 24.10.2002 v 07:19
Klobouk je offline   Click Here to See the Profile for Klobouk   Find more posts by Klobouk   Click here to Send Klobouk a Private Message   Click Here to Email Klobouk   Visit Klobouk's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Klobouk
Newbie

Registrován: 21.08.2002
Příspěvků: 23

2Alprop Příspěvek č. 12 

Omlouvam se, ale uznej, ze s takovym pristupem je to docela k nicemu!! Takhle bychom se nikam nedostali!! :-((

Old Post 24.10.2002 v 07:22
Klobouk je offline   Click Here to See the Profile for Klobouk   Find more posts by Klobouk   Click here to Send Klobouk a Private Message   Click Here to Email Klobouk   Visit Klobouk's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vik
Newbie

Registrován: 12.10.2002
Příspěvků: 3

Question Příspěvek č. 13 

<b>Klobouk: </b> chapu to tak, ze se napred musime spojit my ve slatine a potom se pripojit k nejakymu jednomu THE GREATEST NODu v brne, ke kterymu se zaroven pripoji i jine oblasti (lisen, zidenice atp.)?
<b>Zarathustra: </b>odkud jsi?

Old Post 25.10.2002 v 12:13
vik je offline   Click Here to See the Profile for vik   Find more posts by vik   Click here to Send vik a Private Message   Click Here to Email vik   Visit vik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zarathustra
Newbie

Registrován: 02.08.2002
Příspěvků: 36

Ach jo Příspěvek č. 14 

Kdyby bylo po mým tak klidně dám k dispozici net i přes ten můj modem-ale má to cenu?A taky podle tebe je každý odborník na všechno?Hardware mi problém nedělá ale nakonfigurovat a provozovat Linux server to přece není pro každého.A taky potřebuješ co možná nejvýšší bod aby jsi mohl pokrýt skoro všechny okolo a to já asi nemám.Že si stěžuju a co mám asi tak jinýho dělat?Neviděl jsem že by byl už v Brně nějaký aktivní bod-jestli je tak mě prosím oprav.A jestli je Pandora podúrovńová to nevím,jde mi o to že kde všude se mám dívat a registrovat,byl jsem se tam dívat hned jak o tom pasl Alprop a bylo tam mrtvo.A jsem z Modřic asi ti to bude vadit ale proč nemůže být diskuze i na tohle jak vlastně dostat ke všem net.

Old Post 25.10.2002 v 22:17
Zarathustra je offline   Click Here to See the Profile for Zarathustra   Find more posts by Zarathustra   Click here to Send Zarathustra a Private Message   Click Here to Email Zarathustra     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Klobouk
Newbie

Registrován: 21.08.2002
Příspěvků: 23

Je to slozity!! Příspěvek č. 15 

Cau chlapi!!

Vik:
Chapes to ...rekneme "spatne" :-) Podstatu jsi pojal na vybornou - tedy pokud se jedna o nas Slatinaky...musime se domluvit (jak jsme to udelali v sobotu v Pegasu) a pospojovat co nejvic lidi!! Stejne tak jako jsme se domluvili mi by se meli domluvit lidi z Lisne, Bohunic (atp.) potazmo i z Modric!! Ti si vytvori sve vlastni Wi-Fi site a potom se jednotlive body techto siti, spoji...nebude jeden hlavni NOD - to jsi pochopil spatne...mrkni na prazsky CZFREE ...maji nodu jak nasranejch a zadnej hlavni (hlavni jsou da se rict pouze ty, ze kterych je konektivita do I-netu!! Spojit ty nody samozrejme taky chceme, ale neni to tak, ze bude jeden hlavni!! Proste si nejakej nas, kterej bude mit nejvhodnejsi pozici spojime s jinym kterej k nam uvidi a bude treba v lisni!!

Zara:
No jasne...co mas delat, nez si stezovat... :-)))
Linux neni prdel, to uznavam, ale udelat router je celkem sranda!! Ja ho taky neumel, delam s nim asi pul roku, protoze se to chci naucit...bavi me to, i kdyz to neni sranda a vsechno mi taky hned nefunguje!! Ale prece spravu vsech serveru nebude delat jeden clovek z celyho Brna....snad si nemyslis, ze Ti s tim lidi nepomuzou, ja osobne jsem ochotnej Ti klidne helpnout!!
Pravdou je, ze zatim neni zadnej aktivni bod, ale taky to v Brne zacalo fungovat teprve pred 2ma mesicama!! Tak nemuzes po lidech chtit aby honem honem vyplazli 10 tisic (Wi-fi sada + router) a delali pripojny body....prvne se ty lidi musi nejak dohodnout!!
Nevim co mam jeste vysvetlovat...tak treba udelej v Modricich bod...pak rekni, ze mas nod a myslim si, ze se urcite nekdo najde, kdo se o to bude zajimat!!

Old Post 29.10.2002 v 08:22
Klobouk je offline   Click Here to See the Profile for Klobouk   Find more posts by Klobouk   Click here to Send Klobouk a Private Message   Click Here to Email Klobouk   Visit Klobouk's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Klobouk
Newbie

Registrován: 21.08.2002
Příspěvků: 23

Talking Dalsi sraz, ptaci :o))) Příspěvek č. 16 

!!!OZNAMENI O DALSIM SRAZU LIDI V SITI AIR-NET!!!

DATUM KONANI: 3. 11. 2002 (nedele)
POCATEK: 18:30
MISTO KONANI: RESTAURACE LAS PEGAS
UPRESNENI: Opet dole v hospode, nejspis stejny stul!!


CAGO -KLOBOUK-

Old Post 31.10.2002 v 06:52
Klobouk je offline   Click Here to See the Profile for Klobouk   Find more posts by Klobouk   Click here to Send Klobouk a Private Message   Click Here to Email Klobouk   Visit Klobouk's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:36.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz