CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Jižní Morava > Zlín a okolí
« 567891011121314
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
cipis
Senior Member

Registrován: 23.01.2003
Příspěvků: 4997

Re: Oživení fóra Příspěvek č. 161 

Oživuji také :-)
Byl jsem u příbuzenstva, jen pro srandu jsem vzal 5420AP od ovise a zkusil něco změřit:
NETOPEN_W 0060B31936B8 11. kanál
BASTLSIT_Jiznaky_02 00022D902C61 11. kanál
qfsuw73 00601D1EBAF3 11. kanál
-none- 004096530EBB 13. kanál

Je tu někdo, kdo o těch AP ví víc?

Z baráku je vidět snad na celý zlín, akorát na střed zavazí jeden velkej barák, je to ulice Hradská.
Akorát jsem měl krátký kabel, tak jsem to nedostal moc na střechu, jen střešním oknem, tak nic moc.

Zájem by byl akorát o internet, náhrada místo telekomu.
Kdybych tam bydlel, tak určitě o víc, ale ukážu se tam párkrát do roka.

Naposledy upravil cipis 15.02.2004 v 21:48

Old Post 15.02.2004 v 18:30
cipis je offline   Click Here to See the Profile for cipis   Find more posts by cipis   Click here to Send cipis a Private Message   Click Here to Email cipis   Visit cipis's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cenda.zlin
Newbie

Registrován: 30.04.2003
Příspěvků: 3

Hledám někoho kdo by se mnou sdílel adsl . Najde se někdo? Příspěvek č. 162 

Lokalita Kvítková - bří. Jaroňků- ševcovská tel. 608713938 , zřizuji do konce měsíce. zařízení seženu .

Old Post 15.02.2004 v 19:13
cenda.zlin je offline   Click Here to See the Profile for cenda.zlin   Find more posts by cenda.zlin   Click here to Send cenda.zlin a Private Message   Click Here to Email cenda.zlin     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
duchman-zl
Newbie

Registrován: 28.07.2003
Příspěvků: 30

TAK TY ZNAM Příspěvek č. 163 

Old Post 15.02.2004 v 21:39
duchman-zl je offline   Click Here to See the Profile for duchman-zl   Find more posts by duchman-zl   Click here to Send duchman-zl a Private Message   Click Here to Email duchman-zl     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cipis
Senior Member

Registrován: 23.01.2003
Příspěvků: 4997

Re: TAK TY ZNAM Příspěvek č. 164 

Old Post 15.02.2004 v 22:00
cipis je offline   Click Here to See the Profile for cipis   Find more posts by cipis   Click here to Send cipis a Private Message   Click Here to Email cipis   Visit cipis's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Letecz
Newbie

Registrován: 13.10.2003
Příspěvků: 7

Rušení Příspěvek č. 165 

Old Post 27.02.2004 v 10:22
Letecz je offline   Click Here to See the Profile for Letecz   Find more posts by Letecz   Click here to Send Letecz a Private Message     Visit Letecz's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
duchman-zl
Newbie

Registrován: 28.07.2003
Příspěvků: 30

Příspěvek č. 166 

uvedl jsi prilis malo informaci. musis presne ohranicit problem: zkontrolovat trasu napr. dlouhym pingem na AP atd. zavada muze byt i v tvojem klientovi atd.
kdyby sis nevedel rady ozvi se treba na moje icq 49988108
situace je vazna,nikoli vsak zoufala :-)

Old Post 27.02.2004 v 11:26
duchman-zl je offline   Click Here to See the Profile for duchman-zl   Find more posts by duchman-zl   Click here to Send duchman-zl a Private Message   Click Here to Email duchman-zl     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Letecz
Newbie

Registrován: 13.10.2003
Příspěvků: 7

Příspěvek č. 167 

Old Post 27.02.2004 v 16:51
Letecz je offline   Click Here to See the Profile for Letecz   Find more posts by Letecz   Click here to Send Letecz a Private Message     Visit Letecz's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
duchman-zl
Newbie

Registrován: 28.07.2003
Příspěvků: 30

Příspěvek č. 168 

ok prave jsem ti poslal mail

Old Post 27.02.2004 v 20:01
duchman-zl je offline   Click Here to See the Profile for duchman-zl   Find more posts by duchman-zl   Click here to Send duchman-zl a Private Message   Click Here to Email duchman-zl     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
David Edison
Newbie

Registrován: 06.03.2004
Příspěvků: 2

Neznáte někdo tyto APcka?? Příspěvek č. 169 

Zdarte lidicky vcera jsem na Batrošově Čtvrti zkoušel kámošovu Wi-fi kartu s mojí podomácku vyrobenou anténou a povedlo se mi zachytit tyto APcka nevite kde se nachazi?? A co jsou zač?. Povedlo se mi identifikovat jedno a zjistil jsem že jsem od něj vzdálen asi 2300m
dík všem


zetlan
NETOPEN 2300m
gfsuw73
jf_240
2462
default
jf_175
aise2

Old Post 07.03.2004 v 12:23
David Edison je offline   Click Here to See the Profile for David Edison   Find more posts by David Edison   Click here to Send David Edison a Private Message   Click Here to Email David Edison     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MiP
Newbie

Registrován: 11.07.2003
Příspěvků: 4

Štípa Příspěvek č. 170 

Je to jiz nejaky ten patek, co sem se ptal ohledne netu ve Stipe. Ptam se znova, je tu nekdo ze Stipy, pripadne Kostelce, kdo stale hleda, jak se pripojit? Nebo ste to vsichni vzdali?

Old Post 09.03.2004 v 09:55
MiP je offline   Click Here to See the Profile for MiP   Find more posts by MiP   Click here to Send MiP a Private Message   Click Here to Email MiP     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sparky
Newbie

Registrován: 10.03.2004
Příspěvků: 1

Štefánikova Příspěvek č. 171 

Zdravím, hrozně rád bych se připojil,ale vůbec netuším, jestli je tady u mě pokrytí(Štefánikova hned naproti ZUŠ) a pokud by byl, zajímalo by mě, na kolik vychazi instaltace a nejake dalsi naklady. Predem vsem moc dekuji za odpoved, jelikoz mam ADSL a to v soucasne podobe je pro me nepouzitelne.
ICQ: 72779877

Naposledy upravil Sparky 10.03.2004 v 22:12

Old Post 10.03.2004 v 21:52
Sparky je offline   Click Here to See the Profile for Sparky   Find more posts by Sparky   Click here to Send Sparky a Private Message   Click Here to Email Sparky   Visit Sparky's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cpk
Newbie

Registrován: 25.02.2003
Příspěvků: 51

Konečně se to tu zase trošíčko rozhýbalo Příspěvek č. 172 

Old Post 11.03.2004 v 13:39
cpk je pryč   Click Here to See the Profile for cpk   Find more posts by cpk   Click here to Send cpk a Private Message   Click Here to Email cpk     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mashe
Newbie

Registrován: 18.04.2003
Příspěvků: 3

pro CPK Příspěvek č. 173 

nezlob se na me ale ne kazdy disponuje dostatkem casu na procteni celeho fora .... kdyz jsem sem zavital prvne tak jsem si tech prvnich pet nebo kolik bylo tehdy stranek procetl ... ale abych ted procital vsechny ... to ne ... radsi budu za vola a budu se ptat bez ohledu na to jestli to uz nekdo rikal ... ale fakt nemam cas na projiti vseho.

a mam pocit (jak sleduju) ze nejsem sam

jinak ... je nekde na netu mapka pokryti zlina? predpokladam ze u Male Sceny (s vyhledem na jiznaky) asi problem nebude ale i tak bych rad znal sve vyhlidky na wi-fi .... a propo muzete mi nekdo prosim rict pribliznou rychlost wi-fi ve Zline?

dikes

Mashe

ps: viz vyse ... nechci se nikoho dotknout ale fakt mam malo casu a vsechno proste cist nemuzu

Old Post 27.03.2004 v 06:03
Mashe je offline   Click Here to See the Profile for Mashe   Find more posts by Mashe   Click here to Send Mashe a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cipis
Senior Member

Registrován: 23.01.2003
Příspěvků: 4997

Re: pro CPK Příspěvek č. 174 

Old Post 27.03.2004 v 11:42
cipis je offline   Click Here to See the Profile for cipis   Find more posts by cipis   Click here to Send cipis a Private Message   Click Here to Email cipis   Visit cipis's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cpk
Newbie

Registrován: 25.02.2003
Příspěvků: 51

Mapka Zlína_pro ty co nechějí pročítat forum Příspěvek č. 175 

Old Post 27.03.2004 v 13:31
cpk je pryč   Click Here to See the Profile for cpk   Find more posts by cpk   Click here to Send cpk a Private Message   Click Here to Email cpk     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
David Edison
Newbie

Registrován: 06.03.2004
Příspěvků: 2

wi-fi Bartoska Příspěvek č. 176 

Lidicky najde se nekdo kdo by mel zajem o pripojeni do netu pres wi-fi sit, ktera se chysta vybudovat na Bartosove ctvrti.?? Predpokladane pokryti cela bartoska. Rychlost slílená 1Mbit

Old Post 05.04.2004 v 07:35
David Edison je offline   Click Here to See the Profile for David Edison   Find more posts by David Edison   Click here to Send David Edison a Private Message   Click Here to Email David Edison     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:48.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 567891011121314  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz