CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Jižní Morava > Zlín a okolí
1234567891011 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
kenny
Junior Member

Registrován: 19.10.2002
Příspěvků: 160

Příspěvek č. 65 

Old Post 10.02.2003 v 19:44
kenny je offline   Click Here to See the Profile for kenny   Find more posts by kenny   Click here to Send kenny a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tomka
Newbie

Registrován: 11.02.2003
Příspěvků: 1

připojení - Uh.Hradiště Příspěvek č. 66 

Chtěl jsem se jen informovat zda by bylo realizovatelné připojení i v Uh.Hradišti? Je nás tady celkem dost na to abysme se do toho pustili,ale nevíme co k tomu bude zapotřebí.
WIFIny se koupí v tom není problém, spíš by mě zajímalo jak se připojit k czfree.net....podle toho co sem tady četl je asi nejbližší AP v Brně a něco tady padlo i o Zlíně, ale jak to dostat do UH o tom bych se rád poradil.
Díky za příspěvky.

__________________

Tomáš Ondruch

Old Post 11.02.2003 v 00:30
tomka je offline   Click Here to See the Profile for tomka   Find more posts by tomka   Click here to Send tomka a Private Message   Click Here to Email tomka     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cpk
Newbie

Registrován: 25.02.2003
Příspěvků: 51

Příspěvek č. 67 

-

Naposledy upravil cpk 06.01.2024 v 10:07

Old Post 25.02.2003 v 16:39
cpk je pryč   Click Here to See the Profile for cpk   Find more posts by cpk   Click here to Send cpk a Private Message   Click Here to Email cpk     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zbyna
Newbie

Registrován: 23.10.2002
Příspěvků: 3

Příspěvek č. 68 

Old Post 07.03.2003 v 13:22
zbyna je offline   Click Here to See the Profile for zbyna   Find more posts by zbyna   Click here to Send zbyna a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
duchman_zl
Newbie

Registrován: 08.11.2002
Příspěvků: 43

Příspěvek č. 69 

to je uplna hovadina distancovat se, smyslem czfree je vymena zkusenosti s ostatnimi lidmi kteri se tim zabyvaji v cele republice. Na zaklade techto poznatku se pak buduji site v jednotlivych lokalitach,ktere jsou mezi sebou propojene maximalne pres venkovni internet, nedokazu si predstavit jak by nekdo chtel spojovat treba prahu se zlinem ve vnitrni siti czfree.

pokud nebudou informace o siti napr. v otrokovicich primo na czfree.net, nikdo vas nenajde. POkud vam o to jde,tak prosim.

Old Post 09.03.2003 v 09:52
duchman_zl je offline   Click Here to See the Profile for duchman_zl   Find more posts by duchman_zl   Click here to Send duchman_zl a Private Message   Click Here to Email duchman_zl     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RADEK HAJDA
Newbie

Registrován: 26.07.2002
Příspěvků: 15

Příspěvek č. 70 

__________________

Radek Hajda
radek.hajda@seznam.cz

Old Post 10.03.2003 v 06:36
RADEK HAJDA je offline   Click Here to See the Profile for RADEK HAJDA   Find more posts by RADEK HAJDA   Click here to Send RADEK HAJDA a Private Message   Click Here to Email RADEK HAJDA     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cpk
Newbie

Registrován: 25.02.2003
Příspěvků: 51

www o wifi Otrok a zlin Příspěvek č. 71 

Old Post 10.03.2003 v 14:13
cpk je pryč   Click Here to See the Profile for cpk   Find more posts by cpk   Click here to Send cpk a Private Message   Click Here to Email cpk     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mavrick
Newbie

Registrován: 07.01.2003
Příspěvků: 4

Připojení v Otrokovicích Příspěvek č. 72 

Zdar lidi...

Jen by mě dost zajímalo, jest-li někdo může mi říct, kolik je už zájemců ( ale myslím jen ty co to myslí vážně ) o připojení v otrokovicích??? Dejte mi někdo vědět a jak to tady za tu dobu co jsem tu nebyl postoupilo...


Zatím zdar....

Old Post 11.03.2003 v 21:09
mavrick je offline   Click Here to See the Profile for mavrick   Find more posts by mavrick   Click here to Send mavrick a Private Message     Visit mavrick's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cpk
Newbie

Registrován: 25.02.2003
Příspěvků: 51

BENZINKY shell , hotely a telepointy Příspěvek č. 73 

Old Post 19.03.2003 v 18:11
cpk je pryč   Click Here to See the Profile for cpk   Find more posts by cpk   Click here to Send cpk a Private Message   Click Here to Email cpk     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
korka
Newbie

Registrován: 10.04.2003
Příspěvků: 2

Příspěvek č. 74 

Zdravim, jsem ze Zlína(čtvr? Mokrá) a jsem taky pro něco vybudovat.Peníze by nějaké byly a střecha taky s vyhledem na Jižní Svahy.
Tak bysme se mohli sejít v nějaké hospodě ve Zlíně a prodiskutovat to u pivka.Třeba koncem dubna.Co vy na to?

Old Post 10.04.2003 v 13:57
korka je offline   Click Here to See the Profile for korka   Find more posts by korka   Click here to Send korka a Private Message   Click Here to Email korka     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kenny
Junior Member

Registrován: 19.10.2002
Příspěvků: 160

Příspěvek č. 75 

nj. no nevim co bys jsi spis rekl tam polovine kvetna ? z duvodu jistych zkousek ve skole (u mne)

kdyztak pridej svou pozici do tabaze na nodedb.com

Old Post 10.04.2003 v 14:10
kenny je offline   Click Here to See the Profile for kenny   Find more posts by kenny   Click here to Send kenny a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
korka
Newbie

Registrován: 10.04.2003
Příspěvků: 2

Příspěvek č. 76 

Klidně mužem i v puli května,mě je to fuk.Zkoužky už nějak zvladnu.Nejak se pokusim oznacit na tom Nodu.Tak se nějak domluvte,jastli se znáte.Zatím

Old Post 10.04.2003 v 18:12
korka je offline   Click Here to See the Profile for korka   Find more posts by korka   Click here to Send korka a Private Message   Click Here to Email korka     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kenny
Junior Member

Registrován: 19.10.2002
Příspěvků: 160

czfree.net - zlin Příspěvek č. 77 

tak jsem rozjel stranky czfree-net-zlin.wz.cz si to uzijte
pripominky, navrhy nekam napiste ( apokud bude cas tak si je i prectu a mozna se podle nich zaridim. a kdo bude chtit vyssi prava mail me

Old Post 15.04.2003 v 19:28
kenny je offline   Click Here to See the Profile for kenny   Find more posts by kenny   Click here to Send kenny a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DjHawk
Newbie

Registrován: 21.10.2002
Příspěvků: 36

Příspěvek č. 78 

__________________

vse si delam sam

Naposledy upravil DjHawk 15.04.2003 v 21:15

Old Post 15.04.2003 v 20:57
DjHawk je offline   Click Here to See the Profile for DjHawk   Find more posts by DjHawk   Click here to Send DjHawk a Private Message   Click Here to Email DjHawk   Visit DjHawk's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cpk
Newbie

Registrován: 25.02.2003
Příspěvků: 51

FOR KENNY a dalsim Příspěvek č. 79 

Old Post 16.04.2003 v 16:43
cpk je pryč   Click Here to See the Profile for cpk   Find more posts by cpk   Click here to Send cpk a Private Message   Click Here to Email cpk     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kenny
Junior Member

Registrován: 19.10.2002
Příspěvků: 160

Příspěvek č. 80 

to cpk

take jsem ty stranky presunul protoze se to tam slusne rozjelo takze jeste tam dam redirect a bude (imhio take se na tom stroji mnohem rychleji generuji )

no snazil jsem se aby to bylo co nejvice cesky jen nektere veci jeste nejsou prelozene (nebyly v distrib nebo jsem je nenasel) takze to jeste dodalam. (ten engine na forum je phpbb a ten je uz take v prevazne casti v cestine jen semtam neco ujede)

takze jak budu mit cas tak to dodelam do komletne ceske podoby (to byl zamer) a teke by to mnely byt stranky jako zlinskejho okoli atd. takzepokud jsi pro slouceni tak jo kdyztak napsi co budes od toho potrebovat a nejk to vymyslim

Muj node v nodedb.com je jsmenuje se k3 vzniko to tak, ze ve vetsine pripadu pouzivam nick k3^^y a tak jsem to zkratil. k3 takze to je ten muj
Karty na ndoe prijdou nad jiz pristi tyden,a le cas na zprovozneni a testy budu mit asi tak za 4 tydny. drzte mi palce jekikoz jsem dutej jak bambus a mam jit k maturite

to DjHawk

jak jsi psal o te wiane tak neco takoveho by bnebylo spatne vyrobit. system na kontrolu pristupu k siti. no jak budemuj node tak bych se o neco pokusil take to muze casem byt spojene s uctovacim systemem(kdo plati/neplati, ma/nema pristup na net , filtrovane adresy atd) bude to zajmavy projekt

zajmavy bnapad s aliasem zkusim se informovat.

Old Post 16.04.2003 v 18:30
kenny je offline   Click Here to See the Profile for kenny   Find more posts by kenny   Click here to Send kenny a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:39.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
1234567891011 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz