CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 9 > Klánovice
123456789101112 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
WarHawk
Newbie

Registrován: 21.10.2003
Příspěvků: 38

Příspěvek č. 81 

Co ja sem slysel tak urad plati za net krvavy prachy

Old Post 11.10.2004 v 14:30
WarHawk je offline   Click Here to See the Profile for WarHawk   Find more posts by WarHawk   Click here to Send WarHawk a Private Message   Click Here to Email WarHawk     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WarHawk
Newbie

Registrován: 21.10.2003
Příspěvků: 38

Příspěvek č. 82 

>Petr211> Prid si pro tu antenu at odskousis spojeni s VladaV, chci ji uz montovat.
>All> nejsem tet aktivni, nak mi to nejede, asi pigtail, protoze kabely jsem zkousel dva a nic...:-(

Old Post 11.10.2004 v 14:39
WarHawk je offline   Click Here to See the Profile for WarHawk   Find more posts by WarHawk   Click here to Send WarHawk a Private Message   Click Here to Email WarHawk     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Petr211
Newbie

Registrován: 15.05.2003
Příspěvků: 23

test Příspěvek č. 83 

test

Old Post 11.10.2004 v 18:35
Petr211 je offline   Click Here to See the Profile for Petr211   Find more posts by Petr211   Click here to Send Petr211 a Private Message   Click Here to Email Petr211   Visit Petr211's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Petr211
Newbie

Registrován: 15.05.2003
Příspěvků: 23

konecne Příspěvek č. 84 

tak to vypada ze muzu prispivat do fora, coz se bajecny. Tak co chi rict. 1.) mam pristup k nejnovejsim informacim o tom co se deje na urade a ta rozhledna tam stat bude. Kdyz ne rozhledna tak obyc telekomunikacni vez, coz pro nas neni az zas tak zasadni rozdil. 2.)Ted nebylo moc casu a nemoh sem s tim nejak vyrazne pohnout, ale ted je ho vic, a tak se na to zas vrhnu, takze ja si nekdy zajdu pro tu antenku k Patrikovi a zkusim strelit na wi-fijet a na Vladu.

Old Post 11.10.2004 v 18:38
Petr211 je offline   Click Here to See the Profile for Petr211   Find more posts by Petr211   Click here to Send Petr211 a Private Message   Click Here to Email Petr211   Visit Petr211's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Petr211
Newbie

Registrován: 15.05.2003
Příspěvků: 23

10 dni nazpet :) Příspěvek č. 85 

Nazdar
Vecko je odzkouseno... Myslel sem ze je tohle forüm mrtvy tak jak to na zacatku bylo, ale zas to tu ozilo.. Takze ted D-link. -> je tu sice o neco slobsi nez-li planet 54Mb client PCI, ale nekolika nasobne lepsi nezli ty karty za osm stovek kery maji skoro vsichni (micronet,realtek,...). Takze za tu cenu se mi to zda jako idealni komponent na kterym by se to mohlo zalozit. Jinak jsme zkusili i ten quad a funguje perfektne (stejne jako plechovka), teda na tu vzdalenost na kerou sme to testovali coz se 150m, ale na delsi vzdalenosti muze byt nepouzitelny, to ja nevim, kazdopadne plechovka funguje vsude. . Tak dal. Vlado, taky se bojim ze vsichni cekaj jen na internet a mam duvody proc si to myslet.. -> vim tu pobliz me o dalsich 2-3 zajemcich kery do toho pudou jen jestli se zprovozni internet ( z takovich lidi je mi spatne, cekaj ze jem ten internet zavedem pod nos, dojdem jim koupit komponenty, vyrobyme plechovky, vsecko vemem na svoje triko a pak bych se nedivil ze si to po mesici stejne rozmyslej, ale no co se da delat, potrebujem tu i tyhle lidi.. :( ). Dal sem se chtel zeptat co je to za antenu na urade? Vypada to jako wi-fi apcko. A jestli jo, tak k cemo tam slouzi a jestli je volne dostupny, a tudis pro nas pouzitelny? Jinak urcite by bylo potreba dat nejak celilm klanovicim vedet ze tu teda bude fungovat ta sit a to by se teda dalo prostrednictvim tech novin nebo nastenek. TO CAPY> jo bydlim naproti kinu, muzes se podivat jak tam cni APcko. Ja teda nevim jestli te vidim, ale kamarad co je na me napojenej tak, ze pres me miri i na tebe rikal ze te chyta perfektne. Takze se na nas muzes provizorne zkusit napichnout. SSID-x211x CHANELL-9. Kdy chcete dat sraz? To je odemne zatim vse <-- to sem sepsal pred 10 dny ale tosem jeste nemoh prispivat do fora, ale uz muzu

Old Post 11.10.2004 v 18:40
Petr211 je offline   Click Here to See the Profile for Petr211   Find more posts by Petr211   Click here to Send Petr211 a Private Message   Click Here to Email Petr211   Visit Petr211's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
capy
Newbie

Registrován: 09.07.2002
Příspěvků: 93

Příspěvek č. 86 

to Petr211: s tim ze lidi cekaj hlavne na internet se bohuzel neda nic delat a taky je to bohuzel vec, diky ktery ztroskotaly moje pokusy tady neco rozjet cca pred uz skoro dvema lety, ale to je jina pohadka... takove lidi bych zatim ignoroval a radeji slovo internet ve spojeni s nasi cinnosti tady bych vubec nevyslovoval

kde bydli clovicek co se na tebe pripojuje a me slysi??? zajima me to protoze bych rad vedel jakou charakteristiku ma ta moje home made antenka ;o)

behem pristiho az prespristiho tydne budu muset koupit novou wifinu a ubastlit novou antenu, pak to zkusim propojit na tebe, bohuzel tu co mam ted nemuzu odklonit, sousedum by se jaxi asi nelibilo, kdybych jim odstrihl net. ;o)

ohledne srazu tu tusim byly navrhy na 25.10. pokud to bude ve vecernich hodinach, tak s tim souhlasim

capy

__________________

S úsměvem jde všechno lépe. ;o)

Old Post 13.10.2004 v 18:32
capy je offline   Click Here to See the Profile for capy   Find more posts by capy   Click here to Send capy a Private Message   Click Here to Email capy     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WarHawk
Newbie

Registrován: 21.10.2003
Příspěvků: 38

Příspěvek č. 87 

>Capy> Jsetli budes bastlit antenu, ozvi se, mam doma udelanou 16Dbi trychtyrovou a mam na to sablony, tak ti je muzu pucit.(Funguje vyborne, k Petrovi 211 to mam tak 400 metru, bez trychtyre (jen plechovka) jsem mel v stumbleru asi -87- -83Dbi, ted mam -67DBi)
>All> Tak uz mi to zase jede, tak jestli si nekdo chcete pucit antenu tak do soboty, pak ji uz budu davat na pevno na barak a nebudu ji sundavat:-P

Old Post 13.10.2004 v 18:47
WarHawk je offline   Click Here to See the Profile for WarHawk   Find more posts by WarHawk   Click here to Send WarHawk a Private Message   Click Here to Email WarHawk     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
capy
Newbie

Registrován: 09.07.2002
Příspěvků: 93

Příspěvek č. 88 

WarHawk: super ozvu se, ja jsem jinak delal z plechu napocitanou plechovku s presnejma rozmerama, jen jde o to ze nikdo nevi jakou to ma presne charakteristiku ;o)

jinak jako prioritu mam ted udelani ty mapky

capy

__________________

S úsměvem jde všechno lépe. ;o)

Old Post 14.10.2004 v 09:28
capy je offline   Click Here to See the Profile for capy   Find more posts by capy   Click here to Send capy a Private Message   Click Here to Email capy     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VladaV
Newbie

Registrován: 26.03.2004
Příspěvků: 88

AP jede Příspěvek č. 89 

přátelé, po delší době mi opět jede AP na kanále č.1, SSID je Klanet.VladaV.CZF, MAC adresa je: 00:32:4F:2F:A5:2B takže alespoň toliko. Routování mi nejede, ačkoli se Eurotel u mne vyskytuje, ale nějak to nejsem schopen dát dohromady ani za pomoci Jirky IOJ. Ale není všem dnům konec. Já jsem teď omarodil, takže jsem pořád doma až do pátku resp. neděle. Ale 25.10. asi budu opět v Brně zatím nevím!! Pokud se to nepovede naroutovat, asi budu muset sáhnout k jinému řešení za pomoci PC. Ale to bych nerad!! Na INVEXU bylo snad tucet prodejců WiFi komponentů a měli celkem zajímavé ceny....
zatím vše s pozdravem VladaV

Old Post 16.10.2004 v 17:38
VladaV je offline   Click Here to See the Profile for VladaV   Find more posts by VladaV   Click here to Send VladaV a Private Message   Click Here to Email VladaV   Visit VladaV's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VladaV
Newbie

Registrován: 26.03.2004
Příspěvků: 88

Příspěvek č. 90 

Omlouvám se, ale asi dnes naposled,
dal jsem do sousedních threadů informaci o našich zkušebních AP s žádostí o info o poslechu. Doufám, že to k něčemu bude. Pokud ne sorry.
Stále neumím dát svůj bod do monitoru, mohl by mi někdo prosím pomoci!?!...Děkuji předem.
s pozdravem VladaV

Old Post 16.10.2004 v 19:21
VladaV je offline   Click Here to See the Profile for VladaV   Find more posts by VladaV   Click here to Send VladaV a Private Message   Click Here to Email VladaV   Visit VladaV's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
habakuk
Newbie

Registrován: 25.04.2003
Příspěvků: 25

Re: AP jede Příspěvek č. 91 

Old Post 16.10.2004 v 19:22
habakuk je offline   Click Here to See the Profile for habakuk   Find more posts by habakuk   Click here to Send habakuk a Private Message   Click Here to Email habakuk     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VladaV
Newbie

Registrován: 26.03.2004
Příspěvků: 88

Příspěvek č. 92 

Sorry jak jsem psal, jsem marod a tím pádem neprovozovatelnej.
Poklud chceš, zastav se třeba zítra,, není problém, ale nemám zatím nic na půjčení a asi do konce týdne ne, pak už není problém jestli USB nebo PCI. No a anténu a svod se domluvíme.
s pozdravem VladaV

Old Post 16.10.2004 v 19:37
VladaV je offline   Click Here to See the Profile for VladaV   Find more posts by VladaV   Click here to Send VladaV a Private Message   Click Here to Email VladaV   Visit VladaV's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VladaV
Newbie

Registrován: 26.03.2004
Příspěvků: 88

AP Klánovice Příspěvek č. 93 

pánové, na mé zprávy se ozval "ptak" a zanesl naše oba nódy jako full AP v provozu, tedy bíle. Takže již není kam cuknout. Já tedy jedu, už jsem se připojil k sobě i s notesem s PCMCIA kartou. Ale upgradnul jsem firmware na WP11B+ a nevím jestli jsem udělal dobře. Routování mi pořád nejede a teď už ani Wifijet.....
Chybama se člověk učí. S pozdravem VladaV

Old Post 17.10.2004 v 13:30
VladaV je offline   Click Here to See the Profile for VladaV   Find more posts by VladaV   Click here to Send VladaV a Private Message   Click Here to Email VladaV   Visit VladaV's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
habakuk
Newbie

Registrován: 25.04.2003
Příspěvků: 25

Příspěvek č. 94 

no ja doma nemam vubec nic. a asi bych radsi to PCI cko, melo by s tim bejt min problemu. tak az se uzdravis, tak napis a nejak to sestavime. dik a cau

Old Post 17.10.2004 v 13:32
habakuk je offline   Click Here to See the Profile for habakuk   Find more posts by habakuk   Click here to Send habakuk a Private Message   Click Here to Email habakuk     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
capy
Newbie

Registrován: 09.07.2002
Příspěvků: 93

Příspěvek č. 95 

tak jsem si dnes koupil wifinu, doma uz na me ceka P200 co zkusim jako router, tak to tam naboucham, rozbeham monowall a zkusim se pripojit k Petr211, mam k tomu nejakou antenku co k tomu byla v cene, vypada celkem zajimave, studovat ji budu ale az doma... pak dam vedet jak dopadl muj pokus

capy

__________________

S úsměvem jde všechno lépe. ;o)

Old Post 19.10.2004 v 15:35
capy je offline   Click Here to See the Profile for capy   Find more posts by capy   Click here to Send capy a Private Message   Click Here to Email capy     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pepr
Newbie

Registrován: 05.11.2002
Příspěvků: 23

další AP jede Příspěvek č. 96 

Old Post 19.10.2004 v 22:57
pepr je offline   Click Here to See the Profile for pepr   Find more posts by pepr   Click here to Send pepr a Private Message   Click Here to Email pepr     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:40.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
123456789101112 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz