CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Klubovna > Klicenky / snury s motivem czfree
123456789101112
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
repy_dedo
Newbie

Registrován: 25.05.2003
Příspěvků: 44

Re: S logem souhlas!!! Příspěvek č. 81 

Old Post 06.06.2004 v 19:25
repy_dedo je offline   Click Here to See the Profile for repy_dedo   Find more posts by repy_dedo   Click here to Send repy_dedo a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 82 

__________________

Old Post 07.06.2004 v 02:05
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mikulas
Member

Registrován: 22.10.2002
Příspěvků: 393

Příspěvek č. 83 

ad futral - myslim ze je to dost individualni zalezitost, takze necht si kazdy dokoupi futral zvlast. Stejne je to pro ruzne typy jinek velke, ne?

ad logo - a je, toho jsem se trochu bal :( No prave je tu ten problem, ze tricka se vyrabela nezavisle na nejakem hlasovani o logo czfree, resp. hlasovalo se, ale k zadnemu zaveru se nedoslo. Jsou dva typy a tak je vas 50:50, co byste radeji to sve.

Proto jsem zvolil tuto cestu, tedy vytvorit logo nove, jakysi corporate identity, ktere by mohlo byt nadale uz unifikovane. Popravde, na te klicence zas tolik nezalezi, ale jak jsem rikal hned ze zacatku - jde mi o to, abych mel hezkou klicenku a na ni CZFREE, tedy "dobrou a zajimavou" reklamu, to je hlavni duvod proc jsem to inicioval. Tohle logo od ninjy se mi nelibi - neni uplne zle, ale IMHO pro komunitu lidi tocicich se nejakych par let kolem pocitacu trochu "obsolete". Kazdopadne, ninjovo logo by na klicence vypadalo divne.

Probuh, ale nechci vyvolavat nejaky flamewar...

Me logo a design klicenky tak trochu koresponduje s pripravovanym (novym) designem czf fora (pokud to vyjde), doufam, ze to vas alespon trochu ovlivni

Je mi jasna ta spojitost s trickem, ale myslete take do budoucna.

Mik

Old Post 07.06.2004 v 07:41
Mikulas je offline   Click Here to See the Profile for Mikulas   Find more posts by Mikulas   Click here to Send Mikulas a Private Message   Click Here to Email Mikulas   Visit Mikulas's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cvachtal
Newbie

Registrován: 22.01.2003
Příspěvků: 87

Unhappy Uznávám, Miku ale... Příspěvek č. 84 

co mám dělat dyž se mi to původní logo líbí podstatně víc? Zcela bez urážky mi ten tvůj návrh do voka nepad - připomíná mi to spíš tlačítko u výtahu (to je věcnej komentář-ne urážka
BTW-logo na klíčence je IMHO stejně spíš pro potěchu oka a duše majitele než reklamu - na to je ten obrázek příliš malej.Nech? reklamu dělá tričko.

__________________

Never say never!

Old Post 07.06.2004 v 09:18
cvachtal je offline   Click Here to See the Profile for cvachtal   Find more posts by cvachtal   Click here to Send cvachtal a Private Message   Click Here to Email cvachtal   Visit cvachtal's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
p0l0us
Junior Member

Registrován: 28.11.2003
Příspěvků: 261

Příspěvek č. 85 

Chtelo by to vyhlasit sber navrhu log czfree, ze kterych by se pote vybralo to nejlepci. Vsechno poradne roztroubit.....

Shistem napr:
1) 14dni sbirani navrhu - aby meli cas i ti, co by chteli pridat svou trosku do mlyna, ale jeste tak neudelali.

2) Tyden hlasovani ze vsech navrhu -> 2-4 nelepci

3) Tyden z nejlepsich-> vytez.

Vysledek az za mesic, ale konencny....

btw. tohle je taky moc pekny .. skoda ze tam nejni ten panacek

__________________

p0l0us

Old Post 07.06.2004 v 10:04
p0l0us je offline   Click Here to See the Profile for p0l0us   Find more posts by p0l0us   Click here to Send p0l0us a Private Message   Click Here to Email p0l0us     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
neo.gameone
Junior Member

Registrován: 28.09.2003
Příspěvků: 201

Příspěvek č. 86 

__________________

NODE/AP neovo - 10.15.70.144

Old Post 07.06.2004 v 12:28
neo.gameone je offline   Click Here to See the Profile for neo.gameone   Find more posts by neo.gameone   Click here to Send neo.gameone a Private Message   Click Here to Email neo.gameone   Visit neo.gameone's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
neo.gameone
Junior Member

Registrován: 28.09.2003
Příspěvků: 201

Příspěvek č. 87 

__________________

NODE/AP neovo - 10.15.70.144

Old Post 07.06.2004 v 12:33
neo.gameone je offline   Click Here to See the Profile for neo.gameone   Find more posts by neo.gameone   Click here to Send neo.gameone a Private Message   Click Here to Email neo.gameone   Visit neo.gameone's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Red
Former as MikeRoland

Registrován: 17.04.2004
Příspěvků: 584

User is Mapper

Příspěvek č. 88 

__________________

Já jsem jenom malej blázen...

-----Ursprüngliche Nachricht-----
Von: Ernst Ingmar Bergman <ingmar.bergman@coopergay.cz>
Gesendet: 16-2, 2:14

Old Post 07.06.2004 v 13:57
Red je offline   Click Here to See the Profile for Red   Find more posts by Red   Click here to Send Red a Private Message   Click Here to Email Red   Visit Red's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
neo.gameone
Junior Member

Registrován: 28.09.2003
Příspěvků: 201

Příspěvek č. 89 

__________________

NODE/AP neovo - 10.15.70.144

Old Post 07.06.2004 v 14:06
neo.gameone je offline   Click Here to See the Profile for neo.gameone   Find more posts by neo.gameone   Click here to Send neo.gameone a Private Message   Click Here to Email neo.gameone   Visit neo.gameone's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Red
Former as MikeRoland

Registrován: 17.04.2004
Příspěvků: 584

User is Mapper

Příspěvek č. 90 

__________________

Já jsem jenom malej blázen...

-----Ursprüngliche Nachricht-----
Von: Ernst Ingmar Bergman <ingmar.bergman@coopergay.cz>
Gesendet: 16-2, 2:14

Old Post 07.06.2004 v 14:34
Red je offline   Click Here to See the Profile for Red   Find more posts by Red   Click here to Send Red a Private Message   Click Here to Email Red   Visit Red's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mikulas
Member

Registrován: 22.10.2002
Příspěvků: 393

Příspěvek č. 91 

No jak vidim, s tim logem to nebyl dobry tah :((( Pojdte nejprve doresit tu klicenku, logo zatim nechme byt. Jinak se nikam nedostanem... co vy na to?

Jestli vetsina z vas chce mit na klicence ninjovo logo, tak me asi trefi slak, ale slibil jsem klicenky, takze budou.

Ale jak uz jsem jednou rikal. Trika jsou dve, loga jsou tri (jeste napr. to na tehle strankach) - kazdemu se libi neco jineho a vetsina ma tvrdou hlavu, uz se to jednou rozdelilo, takze myslim, ze stejne nema smysl trvat v teto chvili na jednom ci druhem.

Pokud chcete neco jineho, hodte sem svuj navrh. Bohuzel neni mozne se zavdecit kazdemu, prosto se o to snazim

Mik

Old Post 07.06.2004 v 15:57
Mikulas je offline   Click Here to See the Profile for Mikulas   Find more posts by Mikulas   Click here to Send Mikulas a Private Message   Click Here to Email Mikulas   Visit Mikulas's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chevees
Team Leader

Registrován: 30.07.2002
Příspěvků: 1050

Team Member: MOD

Příspěvek č. 92 

Teda mě osobně se na tu šňůru víc než to ninjovo logo líbí ten Mikulasuv návrh se zelenou a modrou šipkou, protože ty barvy ten špagát příjemě oživí - není to taková šedivá nuda...
(a je mi úplně jedno že to nebude stejný jako na triku)

__________________

Old Post 07.06.2004 v 16:45
Chevees je offline   Click Here to See the Profile for Chevees   Find more posts by Chevees   Click here to Send Chevees a Private Message     Visit Chevees's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mikulas
Member

Registrován: 22.10.2002
Příspěvků: 393

Příspěvek č. 93 

Ja bych se za BARVY take primlouval. Cerna na snuru je otazka prakticnosti, to je jasna vec, ale napr. drtiva vetsina navrhovanych log pro czfree byla cernobila, popripade v odstinech sede. To je podle me docela skoda...

Mik

Old Post 07.06.2004 v 17:16
Mikulas je offline   Click Here to See the Profile for Mikulas   Find more posts by Mikulas   Click here to Send Mikulas a Private Message   Click Here to Email Mikulas   Visit Mikulas's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Red
Former as MikeRoland

Registrován: 17.04.2004
Příspěvků: 584

User is Mapper

Příspěvek č. 94 

__________________

Já jsem jenom malej blázen...

-----Ursprüngliche Nachricht-----
Von: Ernst Ingmar Bergman <ingmar.bergman@coopergay.cz>
Gesendet: 16-2, 2:14

Old Post 07.06.2004 v 20:23
Red je offline   Click Here to See the Profile for Red   Find more posts by Red   Click here to Send Red a Private Message   Click Here to Email Red   Visit Red's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeňýček
Newbie

Registrován: 18.05.2004
Příspěvků: 26

Příspěvek č. 95 

Stale jsem pro logo stejne jako je na soucasnych trickach, protoze pak mit tricko a klicenku a kazde s jinym logem a tvrdit ze jde o jedno sdruzeni mi prijde docela divoke. A barva? Zasadne pro cernou s plastovou karabinou.

A co treba udelat pro lidi co chteji logo zeleno-nejake zeleno-nejake logo na klicenky, pro ty co chteji stejne logo jako je na trickach udelat je s takovym logem?

__________________

Jeňýček
PGP fingerprint: 980D 4F1B C835 108E 3E37 6A66 2A57 A5DA E0D0 9B4C
PGP ID: 0xE0D09B4C

Old Post 07.06.2004 v 21:08
Jeňýček je offline   Click Here to See the Profile for Jeňýček   Find more posts by Jeňýček   Click here to Send Jeňýček a Private Message   Click Here to Email Jeňýček     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Red
Former as MikeRoland

Registrován: 17.04.2004
Příspěvků: 584

User is Mapper

Příspěvek č. 96 

__________________

Já jsem jenom malej blázen...

-----Ursprüngliche Nachricht-----
Von: Ernst Ingmar Bergman <ingmar.bergman@coopergay.cz>
Gesendet: 16-2, 2:14

Old Post 07.06.2004 v 21:15
Red je offline   Click Here to See the Profile for Red   Find more posts by Red   Click here to Send Red a Private Message   Click Here to Email Red   Visit Red's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:33.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
123456789101112  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz