CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Klubovna > Klicenky / snury s motivem czfree
12345678 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
JANCZ3RT
Newbie

Registrován: 09.03.2004
Příspěvků: 57

NO JE TO DECELA DOBREJ NAPAD Příspěvek č. 17 

Jediny co se mi zda trochu vysoky je cenovka.Jinak super napad. Neni mozny pouzit nejaky levny material tak aby to stalo tak 50? Nevim, ale odhaduju, ze vetsina lidi si to za 100 nekoupi (vetsina chudacku jako ja!).

__________________

JANCZ3RT - HE WHO KNOWZ - JANCZ3RT

Old Post 25.05.2004 v 18:49
JANCZ3RT je offline   Click Here to See the Profile for JANCZ3RT   Find more posts by JANCZ3RT   Click here to Send JANCZ3RT a Private Message   Click Here to Email JANCZ3RT   Visit JANCZ3RT's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mikulas
Member

Registrován: 22.10.2002
Příspěvků: 393

Příspěvek č. 18 

100Kc je horni hranice ke ktere bychom se mohli dostat. Samozrajme zalezi na materialu a poctu vrstev ci barev. To uz je pouze vec dohody mezi vami. Nejlevnejsi jsou myslim od 60Kc.

Mik

Old Post 25.05.2004 v 19:14
Mikulas je offline   Click Here to See the Profile for Mikulas   Find more posts by Mikulas   Click here to Send Mikulas a Private Message   Click Here to Email Mikulas   Visit Mikulas's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mikulas
Member

Registrován: 22.10.2002
Příspěvků: 393

Příspěvek č. 19 

Jeste jsem zvazil alternativu prispevku pro czf a umistil jsem hlasovatko do formulare...

Mik

Old Post 25.05.2004 v 19:44
Mikulas je offline   Click Here to See the Profile for Mikulas   Find more posts by Mikulas   Click here to Send Mikulas a Private Message   Click Here to Email Mikulas   Visit Mikulas's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
repy_dedo
Newbie

Registrován: 25.05.2003
Příspěvků: 44

Příspěvek č. 20 

Old Post 25.05.2004 v 21:05
repy_dedo je offline   Click Here to See the Profile for repy_dedo   Find more posts by repy_dedo   Click here to Send repy_dedo a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Red
Former as MikeRoland

Registrován: 17.04.2004
Příspěvků: 584

User is Mapper

Příspěvek č. 21 

Ja bych dal prednost tomu druhemu zleva (The Phone house).
Na tom tretim se mi nelibi ta docela masivni plastova spona.

__________________

Já jsem jenom malej blázen...

-----Ursprüngliche Nachricht-----
Von: Ernst Ingmar Bergman <ingmar.bergman@coopergay.cz>
Gesendet: 16-2, 2:14

Old Post 25.05.2004 v 21:41
Red je offline   Click Here to See the Profile for Red   Find more posts by Red   Click here to Send Red a Private Message   Click Here to Email Red   Visit Red's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jjwu
Newbie

Registrován: 16.10.2002
Příspěvků: 59

ten druhej? Příspěvek č. 22 

je mi to teda celkem fuk, ale ten treti zleva treba vic vydrzi...

__________________

jid> honza@brucek.net, icq> 341226319
http://honza.brucek.net

Old Post 25.05.2004 v 22:17
jjwu je offline   Click Here to See the Profile for jjwu   Find more posts by jjwu   Click here to Send jjwu a Private Message   Click Here to Email jjwu     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Red
Former as MikeRoland

Registrován: 17.04.2004
Příspěvků: 584

User is Mapper

Re: Klicenky / snury s motivem czfree Příspěvek č. 23 

__________________

Já jsem jenom malej blázen...

-----Ursprüngliche Nachricht-----
Von: Ernst Ingmar Bergman <ingmar.bergman@coopergay.cz>
Gesendet: 16-2, 2:14

Old Post 26.05.2004 v 08:39
Red je offline   Click Here to See the Profile for Red   Find more posts by Red   Click here to Send Red a Private Message   Click Here to Email Red   Visit Red's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
repy_dedo
Newbie

Registrován: 25.05.2003
Příspěvků: 44

Příspěvek č. 24 

Old Post 26.05.2004 v 21:46
repy_dedo je offline   Click Here to See the Profile for repy_dedo   Find more posts by repy_dedo   Click here to Send repy_dedo a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mikulas
Member

Registrován: 22.10.2002
Příspěvků: 393

Příspěvek č. 25 

Spona je mj. take proto, aby se tam dala dat koncovka na mobil ci na klice a nebo klasicka karabina. Dnes se pokusim dodat vice nahledu a mozna nejaky navrh.

Mik

Old Post 27.05.2004 v 08:41
Mikulas je offline   Click Here to See the Profile for Mikulas   Find more posts by Mikulas   Click here to Send Mikulas a Private Message   Click Here to Email Mikulas   Visit Mikulas's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
repy_dedo
Newbie

Registrován: 25.05.2003
Příspěvků: 44

Příspěvek č. 26 

Old Post 27.05.2004 v 14:33
repy_dedo je offline   Click Here to See the Profile for repy_dedo   Find more posts by repy_dedo   Click here to Send repy_dedo a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
neo.gameone
Junior Member

Registrován: 28.09.2003
Příspěvků: 201

hrnecky Příspěvek č. 27 

hrnecky sou dobrej napad

__________________

NODE/AP neovo - 10.15.70.144

Old Post 27.05.2004 v 14:37
neo.gameone je offline   Click Here to See the Profile for neo.gameone   Find more posts by neo.gameone   Click here to Send neo.gameone a Private Message   Click Here to Email neo.gameone   Visit neo.gameone's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mikulas
Member

Registrován: 22.10.2002
Příspěvků: 393

Příspěvek č. 28 

Hrnecky prosim jinam... diky moc.

Zatim probehl jenom update formulare. Nejak zvlastne se to vypisovalo, tak jsem to spravil. Ted uz je to ok.

Mik

Old Post 27.05.2004 v 15:51
Mikulas je offline   Click Here to See the Profile for Mikulas   Find more posts by Mikulas   Click here to Send Mikulas a Private Message   Click Here to Email Mikulas   Visit Mikulas's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
neo.gameone
Junior Member

Registrován: 28.09.2003
Příspěvků: 201

Příspěvek č. 29 

__________________

NODE/AP neovo - 10.15.70.144

Old Post 27.05.2004 v 15:57
neo.gameone je offline   Click Here to See the Profile for neo.gameone   Find more posts by neo.gameone   Click here to Send neo.gameone a Private Message   Click Here to Email neo.gameone   Visit neo.gameone's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Red
Former as MikeRoland

Registrován: 17.04.2004
Příspěvků: 584

User is Mapper

Příspěvek č. 30 

Trika jsou moc pěkná - chválím !

__________________

Já jsem jenom malej blázen...

-----Ursprüngliche Nachricht-----
Von: Ernst Ingmar Bergman <ingmar.bergman@coopergay.cz>
Gesendet: 16-2, 2:14

Old Post 27.05.2004 v 18:03
Red je offline   Click Here to See the Profile for Red   Find more posts by Red   Click here to Send Red a Private Message   Click Here to Email Red   Visit Red's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JANCZ3RT
Newbie

Registrován: 09.03.2004
Příspěvků: 57

Urcite je to dobrej napad Příspěvek č. 31 

CO TAKHLE ALE PRODEJ? BUDE TO OSOBNI ODBER? OBJEDNAVKA PRES INTERNET A POTOM DOPRAVA napr. DPD?

To by me zajimalo

JINAK NO COMMENT

__________________

JANCZ3RT - HE WHO KNOWZ - JANCZ3RT

Old Post 27.05.2004 v 22:03
JANCZ3RT je offline   Click Here to See the Profile for JANCZ3RT   Find more posts by JANCZ3RT   Click here to Send JANCZ3RT a Private Message   Click Here to Email JANCZ3RT   Visit JANCZ3RT's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
repy_dedo
Newbie

Registrován: 25.05.2003
Příspěvků: 44

Re: Klicenky / snury s motivem czfree Příspěvek č. 32 

Old Post 28.05.2004 v 07:46
repy_dedo je offline   Click Here to See the Profile for repy_dedo   Find more posts by repy_dedo   Click here to Send repy_dedo a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:11.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12345678 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz