CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Ostrava > Povoleni instalace zarizeni na objekt
12
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Stealth
Newbie

Registrován: 11.03.2004
Příspěvků: 86

Povoleni instalace zarizeni na objekt Příspěvek č. 1 

Kdyz jsem stavel nase AP a sveho klienta snazil jsem se ziskat co nejvice informaci o legalni ceste instalace site v nasem panelovem dome. Kdyz jsem se poptaval, tak mi prislo ze nejaka povoleni nikdo neresi a kasle se na ne.
Takze asi tak. Pokud ma nekdo zajem pomoci s realizaci povoleni jsem ochoten pokud budu mit cas pomoci a poskytnout potrebnou dokumentaci. Ja jsem povoleni vyrizoval asi mesic, ale to jenom pro to, ze jsem na zacatku vubec nevedel co potrebuji - nakonec mi se vsim pomohlo druzstvo (SDB vitkovice) ktere vychazelo velice vstricne.
Takze co budete potrebovat ?
Technickou dokumentaci - kudy co tahat, technicke parametry atd..
Smlouvu provozovatele s druzstvem - ma ma asi 4 strany, resi se prava a povinnosti, najem STA, placeni elektriny atd...
Vyjadreni 50% najemniku objektu - podpis poloviny lidi, ze proti tomu nic nemaji
Vyjadreni VSECH najemniku, kteri maji byt v osobnim vlastnictvi
Zapis ze schuze - zapis ze schuze kde si odhlasujete najem za STA, my jsme si odhlasovali 0Kc, vse je otazka domluvy, ale vzdy se najde nejaka p..a ktera bude proti a nebude to chapat.

Tak tohle je asi vse, kdyz jsem mel vsechny papiry pohromade, druzstvo mi to povolilo behem 3 dnu. Vse mam legalne a kdyz mi prijde do objektu nejake poda nebo netopyr muzu ho klidne poslat do haje.
Mam klid, elektrinu beru ze spolecnych prostor, switche mam v kazdem vchode a nikdo mi nemuze nic rict.

Old Post 03.06.2004 v 21:30
Stealth je offline   Click Here to See the Profile for Stealth   Find more posts by Stealth   Click here to Send Stealth a Private Message   Click Here to Email Stealth   Visit Stealth's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Albert.Einstein
Junior Member

Registrován: 24.06.2002
Příspěvků: 160

Re: Povoleni instalace zarizeni na objekt Příspěvek č. 2 

__________________

AE e=m*c^2

Old Post 04.06.2004 v 09:13
Albert.Einstein je offline   Click Here to See the Profile for Albert.Einstein   Find more posts by Albert.Einstein   Click here to Send Albert.Einstein a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stealth
Newbie

Registrován: 11.03.2004
Příspěvků: 86

Příspěvek č. 3 

S Ing. Liskou s kym jinym ze, kdyz ma tohle na starost. Nejdrive jsem na nej dost nadaval, protoze se mu skoro nic nelibilo, ale taky mi dost pomahal, dal mi vzor smlouvy abych vedel jak ma vypadat, coz vubec nemusel. A jak jsem rekl po predlozeni finalni verze vsech dokumentu jsem mel povoleno do 3 dnu.

Old Post 04.06.2004 v 09:36
Stealth je offline   Click Here to See the Profile for Stealth   Find more posts by Stealth   Click here to Send Stealth a Private Message   Click Here to Email Stealth   Visit Stealth's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dracula
Senior Member

Registrován: 20.01.2003
Příspěvků: 514

instalace Příspěvek č. 4 

S postupem zde uvedenym lze jen souhlasit. Ale pozor! Co pripad to jiny postup. Jinak pokud to jde doporucuji se dohodnout. Kdyz to nejde....tak nic neresit a hodit do na strechu. Co Vam mohou udelat? Nez to dojde k soudu budete vousati a pripojeni pres dsl ci jinak.

__________________

********************
dracula(opicak)napivu.com
www.napivu.com

Old Post 04.06.2004 v 14:32
dracula je offline   Click Here to See the Profile for dracula   Find more posts by dracula   Click here to Send dracula a Private Message     Visit dracula's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gugo
Member

Registrován: 08.01.2003
Příspěvků: 329

Re: instalace Příspěvek č. 5 

__________________

°°°°°°° Free neznamená zadarmo °°°°°°°

Old Post 04.06.2004 v 15:13
gugo je offline   Click Here to See the Profile for gugo   Find more posts by gugo   Click here to Send gugo a Private Message     Visit gugo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Albert.Einstein
Junior Member

Registrován: 24.06.2002
Příspěvků: 160

Příspěvek č. 6 

__________________

AE e=m*c^2

Old Post 05.06.2004 v 07:11
Albert.Einstein je offline   Click Here to See the Profile for Albert.Einstein   Find more posts by Albert.Einstein   Click here to Send Albert.Einstein a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stealth
Newbie

Registrován: 11.03.2004
Příspěvků: 86

Příspěvek č. 7 

Ano, zminoval jsem se o czfree, pak se me zeptal jestli nejsem ten clovek, ktery s nim mluvil pred nejakym casem, ze mame pry podobna jmena ci co. Rikal, ze ten clovek byl strasne zmateny a nespolehlivy ci co a predstavoval si to jako hurvinek valku. Nevim jak prisel na podobne jmeno, tedy Lukasu je v ostrave asi moc, ale lukasu s polskym prijmenim v czfree asi ne.
Jinak pokud budete jednat s Ing. Liskou - nekdo se zminival ze SBD vitkovice je na povoleni nejhorsi v Ostrave, tak se chovejte k nemu slusne, budu zarizovat legalni pripojeni jeste jednoho objektu a premislim i o prevesu - taky legalnim. A prosim nebombardujte me maily o materialy, az je dam do kupy, budou k dispozici na meme webu, mozna uz tento vikend.

Old Post 05.06.2004 v 18:17
Stealth je offline   Click Here to See the Profile for Stealth   Find more posts by Stealth   Click here to Send Stealth a Private Message   Click Here to Email Stealth   Visit Stealth's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Albert.Einstein
Junior Member

Registrován: 24.06.2002
Příspěvků: 160

Příspěvek č. 8 

__________________

AE e=m*c^2

Old Post 05.06.2004 v 20:20
Albert.Einstein je offline   Click Here to See the Profile for Albert.Einstein   Find more posts by Albert.Einstein   Click here to Send Albert.Einstein a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stealth
Newbie

Registrován: 11.03.2004
Příspěvků: 86

Příspěvek č. 9 

Tim ze uzaviras smlouvu se druzstvem, se ty i druzstvo zavazujete tyto podminky plnit, tedy druzstvo nesmi branit v provozu meho zarizeni, takze pokud stozar STA ma pronajata nejaka spolecnost, musi se ji dotazat zdali s tim souhlasi - to je tvuj pripad. Dr. postupovalo naprosto spravne. Pokud by se mi nejaky provider rozhodl dat na strechu andrewy 24 i kdyz jenom pro vytvoreni retranslacni stanice, proste bych jim to nedovolil, protoze jak vsichni vime 3 oddelene kanaly. BTW kdyz jsem s Liskou mluvil tak poda nerekl ani jednou, za to nekolikrat vychvaloval dokumentaci od Netopyra. Dalsi vec, takovou smnouvu muze uzavrit jen s nejakym provozovatelem, tj. nemuze si 14-lety student vymyslet, ze chce mit na strese antenu a tak si ji tam teda da, musi se zajistit nejake postupy pri montazi atd... Posli mi tu dokumentaci, ja se na ni podivam.

Old Post 06.06.2004 v 01:07
Stealth je offline   Click Here to See the Profile for Stealth   Find more posts by Stealth   Click here to Send Stealth a Private Message   Click Here to Email Stealth   Visit Stealth's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shake
Moderator

Registrován: 02.01.2003
Příspěvků: 1018

Team Member: MOD

Příspěvek č. 10 

Mnojo, ale rec byla o optickem pojitku ne o 3 antenach andrew. U me na apcku je cesky mobil, samozrejme taky smlouva, ze se musi zadat, a od nich akorat prislo, ze ta zarizeni nesmi byt ve 120ti stupnich pred jejich btskama, aby jim to nestinilo fyzicky. Proste pochopili, ze nase zarizeni se rusit nebudou a je to .. Ovsem pro ne nejsem konkurence ze, no je to tezko rict, ale podu nemam rad
Jinak Lukas s polskym prijmenim, myslim, ze vsichni vime o koho jde..
Mimochodem hledal jsem v mape a nemohl jsem to AP najit ..?

Naposledy upravil Shake 06.06.2004 v 10:30

Old Post 06.06.2004 v 10:22
Shake je offline   Click Here to See the Profile for Shake   Find more posts by Shake   Click here to Send Shake a Private Message   Click Here to Email Shake     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xlibor
Member

Registrován: 17.02.2003
Příspěvků: 324

Příspěvek č. 11 

__________________

LINUX - belongs to my world
--
Kdyz ji milujes, neni co resit.

Old Post 06.06.2004 v 14:57
xlibor je offline   Click Here to See the Profile for xlibor   Find more posts by xlibor   Click here to Send xlibor a Private Message   Click Here to Email xlibor     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dracula
Senior Member

Registrován: 20.01.2003
Příspěvků: 514

re AP Stealth Příspěvek č. 12 

Ja AP Stealth v mape taky nenasel...jak to teda je?

__________________

********************
dracula(opicak)napivu.com
www.napivu.com

Old Post 06.06.2004 v 16:06
dracula je offline   Click Here to See the Profile for dracula   Find more posts by dracula   Click here to Send dracula a Private Message     Visit dracula's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dejvyd
Newbie

Registrován: 03.06.2003
Příspěvků: 54

AP Stealth Příspěvek č. 13 

No je to asi tak, ze AP Stealth je v mape AP Dejvyd-Plzenska. Nechal jsem se premluvit a k memu puvodniho koncovemu bodu jsem pridal router, switch a kluci ze smeru Moravska se slozili na HW AP a antenu. Jelikoz byl z jejich strany hlavnim inciatorem Lukas (stealth), tak maji na tom jejich hwap essid stealth.

Old Post 06.06.2004 v 21:05
Dejvyd je offline   Click Here to See the Profile for Dejvyd   Find more posts by Dejvyd   Click here to Send Dejvyd a Private Message   Click Here to Email Dejvyd     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dracula
Senior Member

Registrován: 20.01.2003
Příspěvků: 514

AP Stealth Příspěvek č. 14 

No ale v tom pripade delate binec v mape!
Chtelo by to do mapy zanest nazev bodu, ktery nejak koresponduje s ESSID

__________________

********************
dracula(opicak)napivu.com
www.napivu.com

Old Post 07.06.2004 v 12:27
dracula je offline   Click Here to See the Profile for dracula   Find more posts by dracula   Click here to Send dracula a Private Message     Visit dracula's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukasw
Junior Member

Registrován: 16.07.2002
Příspěvků: 166

lukasw -> stealth Příspěvek č. 15 

já jsem taky lukáš s polským příjmením, myslel jsi mě? pokud ano tak to napiš konkrétně a nepomlouvej. Jinak čistě pro tvoji info na SBD vítkovice jsem NIKDY nebyl a ani netuším kde to je,
Byl jsem a dodnes nadávám na SBD Nová Hu?, ale to je neco jiného, a když někde jednám tak jednám SVÝM jménem a CZF do toho nezatahuju,
Ty sis toho možná nevšiml, ale jednat jménem CZF není vůbec jednoduché a celkem nechápu jak to někdo může dělat.

Old Post 07.06.2004 v 12:34
lukasw je offline   Click Here to See the Profile for lukasw   Find more posts by lukasw   Click here to Send lukasw a Private Message     Visit lukasw's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukasw
Junior Member

Registrován: 16.07.2002
Příspěvků: 166

lukas taky s polskym prijmenim Příspěvek č. 16 

muzes prosimte nejak konkretizovat svoje jednani na SBD vitkovice o zmatenem lukasi s polskym prijmenim - treba priblizne kdy , kde to druzstvo je a podobne, jelikoz tech lukasu tady zase tolik neni a celkem se cítím dotčen. navíc si myslím že se nejedná o mne ale díky tvému příspěvku si to spousta lidí může myslet, takže příště bud konkrétní nebo drž hubu. dekuji

Old Post 07.06.2004 v 12:44
lukasw je offline   Click Here to See the Profile for lukasw   Find more posts by lukasw   Click here to Send lukasw a Private Message     Visit lukasw's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:16.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz