CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 8 > Libeň, čtvrť Palmovka
1234567 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
valoun
Newbie

Registrován: 03.05.2002
Příspěvků: 31

Příspěvek č. 1 

Haloo haloo,
vsichni z teto oblasti se zaregistrujte do mapy, at je nas tu co nejvic. Je to tu peknej dolik, kazdej nod bude dobrej.

Valoun

__________________

Ondrej Valek

Old Post 05.09.2002 v 13:37
valoun je offline   Click Here to See the Profile for valoun   Find more posts by valoun   Click here to Send valoun a Private Message   Click Here to Email valoun     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasan
Newbie

Registrován: 19.10.2002
Příspěvků: 4

Příspěvek č. 2 

Zdar lidi,
na rovinu musím přiznat že tomuto projektu moc nerozumím.Ale chtěl sem se zeptat, jestli by šlo připojit se z Palmovky do sítě czfree.net.Toto spojení bych určitě uvítal a možná nejen já.Jak je známo na palmovce sídlí televize Prima, není tu kabel a v podstatě žádný jiný slušný connect. Prosím tedy,kdo tomu rozumí,aby mi řekl jestli je připojení palmovky možné.Děkuji.

Old Post 19.10.2002 v 12:52
Rasan je offline   Click Here to See the Profile for Rasan   Find more posts by Rasan   Click here to Send Rasan a Private Message   Click Here to Email Rasan     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alp
Junior Member

Registrován: 11.06.2002
Příspěvků: 153

Příspěvek č. 3 

Pripojeni na palmovce mozne je a jsou zde jiz i pripojeni uzivatele. Pokud mas zajem o pripojeni a jsi ochoten do toho zainvestovat a navic mas moznost dat si na strechu antenu, tak ti nic nebrani. Kdyztak mi posli PMko s founem a muzem se nekde sejit a promluvit si.

Cuz
ales.alp

Old Post 19.10.2002 v 17:36
alp je offline   Click Here to See the Profile for alp   Find more posts by alp   Click here to Send alp a Private Message     Visit alp's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasan
Newbie

Registrován: 19.10.2002
Příspěvků: 4

Phone Příspěvek č. 4 

Nevíš kolik to všechno stojí? Zřízení, měsíční poplatky atd, a jakou budu mít odezvu (ping) na online hry?

Naposledy upravil Rasan 13.03.2011 v 15:09

Old Post 19.10.2002 v 17:44
Rasan je offline   Click Here to See the Profile for Rasan   Find more posts by Rasan   Click here to Send Rasan a Private Message   Click Here to Email Rasan     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alp
Junior Member

Registrován: 11.06.2002
Příspěvků: 153

Příspěvek č. 5 

Zrizeni cca do 10tisic. (zalezi na strese, da se to udelat i za polovic). Mesicni poplatky podle pripojeni na net. S online hrama nepocitej. Z povahy bezdratu ti nikdo nemuze zarucit stabilni delay ...

Old Post 19.10.2002 v 17:51
alp je offline   Click Here to See the Profile for alp   Find more posts by alp   Click here to Send alp a Private Message     Visit alp's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stoupa88
Newbie

Registrován: 05.09.2002
Příspěvků: 7

Příspěvek č. 6 

Cus Alpe :-)) Jestli mate nekdo zajem o pripojeni na Palmovce a vidite na ul. Novákových 2 tak me kontaktujte.

__________________

s88

Old Post 20.10.2002 v 22:21
stoupa88 je offline   Click Here to See the Profile for stoupa88   Find more posts by stoupa88   Click here to Send stoupa88 a Private Message   Click Here to Email stoupa88     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
valoun
Newbie

Registrován: 03.05.2002
Příspěvků: 31

Question Ping delay Příspěvek č. 7 

__________________

Ondrej Valek

Old Post 21.10.2002 v 11:18
valoun je offline   Click Here to See the Profile for valoun   Find more posts by valoun   Click here to Send valoun a Private Message   Click Here to Email valoun     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alp
Junior Member

Registrován: 11.06.2002
Příspěvků: 153

Příspěvek č. 8 

V principu bezdratu je to blby na hrani kvuli tomu, ze se ztracej obcas nejaky pakety (ruseni apod.) To nema nic spolecnyho s vlastnim inetem, ale je to proste charakteristika bezdratovych siti. Nejsem parmen, takze nevim, jak moc na to jsou ktery hry haklivy, ale na strilecky to moc neni ....

Old Post 21.10.2002 v 13:27
alp je offline   Click Here to See the Profile for alp   Find more posts by alp   Click here to Send alp a Private Message     Visit alp's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ViruS
Newbie

Registrován: 31.10.2002
Příspěvků: 21

Okolí Kašparovo náměstí Příspěvek č. 9 

Čau lidi.. bydlím Krejčího 1841/14 3 patro a mám skvělej výhled od budovy Sazky až po petřín.... Myslíte, že bych se mohl k někomu připojit ? Jsem schopnej i zainvestovat pár tisíc navíc ;o) kontakt na mě je virus@vircom.cz

Old Post 04.11.2002 v 09:21
ViruS je offline   Click Here to See the Profile for ViruS   Find more posts by ViruS   Click here to Send ViruS a Private Message   Click Here to Email ViruS     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sf2
Newbie

Registrován: 13.04.2002
Příspěvků: 10

Wink Přípojení Palmovka Příspěvek č. 10 

Palmovka opravdu jiz jede a jsem velice štasten po takove dobe a diky Stoupovi88 a mam pocit ze ten dalsi sikovny clovicek byl Alp. Jeste jednou díky a pokud bude potřebovat pomoc v čemkoliv na další rozvoj, tak jsem k službám...SF2

__________________

S pozdravem,
SF2

Old Post 08.11.2002 v 00:14
sf2 je offline   Click Here to See the Profile for sf2   Find more posts by sf2   Click here to Send sf2 a Private Message   Click Here to Email sf2   Visit sf2's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stoupa88
Newbie

Registrován: 05.09.2002
Příspěvků: 7

Příspěvek č. 11 

Ja to jen upresnim, ze ten hlavni diky kteremu jede Palmovka je ALP a timto mu dekuji verejne take :-))

__________________

s88

Old Post 08.11.2002 v 10:53
stoupa88 je offline   Click Here to See the Profile for stoupa88   Find more posts by stoupa88   Click here to Send stoupa88 a Private Message   Click Here to Email stoupa88     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dast
Newbie

Registrován: 02.12.2002
Příspěvků: 14

Re: Okolí Kašparovo náměstí Příspěvek č. 12 

Old Post 05.12.2002 v 15:46
Dast je offline   Click Here to See the Profile for Dast   Find more posts by Dast   Click here to Send Dast a Private Message   Click Here to Email Dast     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gajda
Newbie

Registrován: 18.11.2002
Příspěvků: 5

Re: Re: Okolí Kašparovo náměstí Příspěvek č. 13 

Old Post 07.12.2002 v 12:18
gajda je offline   Click Here to See the Profile for gajda   Find more posts by gajda   Click here to Send gajda a Private Message   Click Here to Email gajda   Visit gajda's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stoupa88
Newbie

Registrován: 05.09.2002
Příspěvků: 7

Příspěvek č. 14 

to uz se nikdo nechce na palmovce pripojit?? Ap pokryva zenklovu ulici zhruba +/- 30stupnu

__________________

s88

Old Post 15.12.2002 v 15:46
stoupa88 je offline   Click Here to See the Profile for stoupa88   Find more posts by stoupa88   Click here to Send stoupa88 a Private Message   Click Here to Email stoupa88     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gajda
Newbie

Registrován: 18.11.2002
Příspěvků: 5

Dast Příspěvek č. 15 

Dast by na tebe měl taky vidět. Otázka je, jestli může vylézt na střechu s tak.

Old Post 15.12.2002 v 15:59
gajda je offline   Click Here to See the Profile for gajda   Find more posts by gajda   Click here to Send gajda a Private Message   Click Here to Email gajda   Visit gajda's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dast
Newbie

Registrován: 02.12.2002
Příspěvků: 14

Příspěvek č. 16 

Liben Příspěvek č. 1

Zdravim Vás ,

omlouvám se ale byl jsem mimo Prahu - tenhle týden, tak nevím jak to pokračuje v libni s pokrytím.

Chtěl jsem se zeptat Gajdy jestli sehnal anténu abych mohl změřit ten signál.
Jinak na střechu přístup mám )), kromě mně tam mají přístup ještě holubi - což je PEKLO ,.

JO a ještě mám otázku na STOUPU88, jestli vidí na ZŠ Na Korábě popř. na novou budovu CCS ?

A poslední dotaz a to a ViruSe který bydlí kousek od mého bydliště, jestli už náhodou nemá změřený signál.

Všem dík a vyčkávám na vaše reakce.

P.S. Krásné vánoční svátky

Dast

Old Post 16.12.2002 v 11:43
Dast je offline   Click Here to See the Profile for Dast   Find more posts by Dast   Click here to Send Dast a Private Message   Click Here to Email Dast     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:27.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
1234567 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz