CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Bazaar > Prodám 2x ovislink Wla5000AP
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
rouchi
Junior Member

Registrován: 28.09.2005
Příspěvků: 113

Prodám 2x ovislink Wla5000AP Příspěvek č. 1 

Zdravím prodám dvě tyto AP, ve verzi jedna , jsou naprosto v pořádku, samozřejmě i se zdrojem, stáří cca půl roku, ale nikde nemůhu najít záruční list, takže bez záruky.

při koupi obou najednou navíc přidám zdarma 1x ovislink Wla5000APv2 do kterého jsem špatně přehrál firmware (myslel jsem že je to v1 a nahrál jsem do něj firmware pro verzi1, od te doby sem se na něj nedostal...)

Cenu nabídněte.


EDIT: PRODÁNO

__________________

Sice vim o sítích maalinečko, ale i tak mě to bavíí :-)

Naposledy upravil rouchi 21.09.2007 v 16:45

Old Post 15.09.2007 v 07:13
rouchi je offline   Click Here to See the Profile for rouchi   Find more posts by rouchi   Click here to Send rouchi a Private Message     Visit rouchi's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rouchi
Junior Member

Registrován: 28.09.2005
Příspěvků: 113

Re: Prodám 2x ovislink Wla5000AP Příspěvek č. 2 

__________________

Sice vim o sítích maalinečko, ale i tak mě to bavíí :-)

Old Post 19.09.2007 v 11:43
rouchi je offline   Click Here to See the Profile for rouchi   Find more posts by rouchi   Click here to Send rouchi a Private Message     Visit rouchi's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JIMMY_V
Newbie

Registrován: 04.12.2003
Příspěvků: 11

Příspěvek č. 3 

za kolik?
asi urcite je vezmu.. jsi mi to ochotny poslat postou? (dobirka)

Old Post 20.09.2007 v 09:48
JIMMY_V je offline   Click Here to See the Profile for JIMMY_V   Find more posts by JIMMY_V   Click here to Send JIMMY_V a Private Message   Click Here to Email JIMMY_V     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:21.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz