CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Bazaar > kam na UTP kabel
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
ahoj
Junior Member

Registrován: 17.01.2003
Příspěvků: 238

User is Mapper

kam na UTP kabel Příspěvek č. 1 

Resim jiz delsi dobu kde sehnat levny UPT kabel a konektory. Sam kupuji DXTcomputers (sedy) kabel za 13Kc/m a konektory za 5Kc a 5Kc stoji ochrana guma na konektor (sprcka). Konentory maji celkem dobrou cenu- nebo alespon lepsi nez GM- Electronic. Rozhodne ale cena zaten kabel mi nepripada tak dobra. Jsem normalni smrtelnik takze kupuji tak 10-20m. Samozdrejme platim normalne i DPH.

Old Post 09.02.2004 v 12:23
ahoj je offline   Click Here to See the Profile for ahoj   Find more posts by ahoj   Click here to Send ahoj a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bikerzigi
Junior Member

Registrován: 18.09.2003
Příspěvků: 222

Re: kabel Příspěvek č. 2 

Old Post 10.02.2004 v 09:32
bikerzigi je offline   Click Here to See the Profile for bikerzigi   Find more posts by bikerzigi   Click here to Send bikerzigi a Private Message   Click Here to Email bikerzigi   Visit bikerzigi's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jbohac
Team Leader

Registrován: 16.05.2002
Příspěvků: 329

bps-alpha Příspěvek č. 3 

__________________

let's meet on IRC!
#czfree.net/IRCNet (irc.felk.cvut.cz)
#czfree.net/irc.czf

Old Post 10.02.2004 v 10:16
jbohac je offline   Click Here to See the Profile for jbohac   Find more posts by jbohac     Click Here to Email jbohac   Visit jbohac's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gwartass
Senior Member

Registrován: 14.01.2003
Příspěvků: 651

Příspěvek č. 4 

__________________


vlasaty spravce AP Gwartass, Ostrava - Svinov
********
NH! ..a ve slove "krava" se nad prvnim "a" pise carka!!!

Old Post 10.02.2004 v 10:23
gwartass je offline   Click Here to See the Profile for gwartass   Find more posts by gwartass   Click here to Send gwartass a Private Message     Visit gwartass's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ahoj
Junior Member

Registrován: 17.01.2003
Příspěvků: 238

User is Mapper

Dekuji Příspěvek č. 5 

Old Post 10.02.2004 v 16:15
ahoj je offline   Click Here to See the Profile for ahoj   Find more posts by ahoj   Click here to Send ahoj a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RPELKA
Member

Registrován: 19.02.2003
Příspěvků: 331

Cool Příspěvek č. 6 

Nas ve skole ucily ze cim vetsi freqence tim vyc se cpe k okraji vodice. Jelikos lanko ma nejakych (asi) 7 dratku, tak podle mneho usudku je lepsi vodic signalu nez drat.

Old Post 10.02.2004 v 17:31
RPELKA je offline   Click Here to See the Profile for RPELKA   Find more posts by RPELKA   Click here to Send RPELKA a Private Message     Visit RPELKA's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jointer
Member

Registrován: 05.07.2002
Příspěvků: 405

Příspěvek č. 7 

Chceme pripojovat sousedni dum, je to asi 20m, chceme pouzit stinenej kabel, nechceme tahat nosny drat. Nevite nekdo jestli se treba nedela taky nejaka venkovni varianta? Predpokladam ze drat bude v tahu lepsi nez lanko (mam zkusenosti s koaxem RG58 co mame doma s kamosem a nic moc, ten drat tam budeme muset dat)

__________________

>>----------------<<
ALL YOUR WI-FI ARE BELONG TO US!
JOIN(T) US!

Old Post 10.02.2004 v 19:53
jointer je offline   Click Here to See the Profile for jointer   Find more posts by jointer   Click here to Send jointer a Private Message     Visit jointer's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bikerzigi
Junior Member

Registrován: 18.09.2003
Příspěvků: 222

Re Jantar.cz Příspěvek č. 8 

Já mám propojené dva pokoje venke pres okna a pod balkonem. Je to asi 17m. Pouzil jsem lanko jelikoz je pevnejsi. Beha to absolutne v pohode 0% packet loss.

Old Post 10.02.2004 v 20:03
bikerzigi je offline   Click Here to See the Profile for bikerzigi   Find more posts by bikerzigi   Click here to Send bikerzigi a Private Message   Click Here to Email bikerzigi   Visit bikerzigi's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jointer
Member

Registrován: 05.07.2002
Příspěvků: 405

Příspěvek č. 9 

Heh, no to je jasny, 0% PL, me zajima jak moc se to muze vytahnout, ten koax doma jsem pritahoval asi 3x za cca 6 let co ho tam mame, ale uz se mi nechce. Provesuje se to docela dost, je to cca 10m na strom (celkem 130m pres 3 zahrady po podezdivce)

__________________

>>----------------<<
ALL YOUR WI-FI ARE BELONG TO US!
JOIN(T) US!

Old Post 10.02.2004 v 20:40
jointer je offline   Click Here to See the Profile for jointer   Find more posts by jointer   Click here to Send jointer a Private Message     Visit jointer's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
discovery
Junior Member

Registrován: 26.11.2002
Příspěvků: 143

BOMBA CENY KABELU Příspěvek č. 10 

Kdyz to tak procitam, zda se mi, ze GM Electronic ma asi bezkonkurencni cenu jak na kabel, tak na konektory, porovnejte sami:

WS8-8 - koncovka ethernet za MC 3Kč s DPH, VC 100 je 1.96Kc bez DPH

RG-UTP C5 mají za 6.50,-Kč vč DPH maloobchod (metráž), balení za 3,19Kc bez DPH. Nevim, jestli se s timhle muze nekdo srovnavat...

--------------------------

Ceny jsou aktualni k dnesnimu dni, katalogove ceny jsou stare, Maloobchodni cena je platna od zitra.

Old Post 11.02.2004 v 07:38
discovery je offline   Click Here to See the Profile for discovery   Find more posts by discovery   Click here to Send discovery a Private Message   Click Here to Email discovery   Visit discovery's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chevees
Team Leader

Registrován: 30.07.2002
Příspěvků: 1050

Team Member: MOD

Příspěvek č. 11 

__________________

Old Post 11.02.2004 v 09:41
Chevees je offline   Click Here to See the Profile for Chevees   Find more posts by Chevees   Click here to Send Chevees a Private Message     Visit Chevees's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bikerzigi
Junior Member

Registrován: 18.09.2003
Příspěvků: 222

Konektory Příspěvek č. 12 

To jste mně fakt překvapili s těma konektorama. Já vůbec nevěděl, že existují dva druhy. To jsem měl štěstí, že jsem dostal ty správné

Old Post 11.02.2004 v 10:34
bikerzigi je offline   Click Here to See the Profile for bikerzigi   Find more posts by bikerzigi   Click here to Send bikerzigi a Private Message   Click Here to Email bikerzigi   Visit bikerzigi's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CoBool
Junior Member

Registrován: 18.09.2002
Příspěvků: 143

UTP - 305m Příspěvek č. 13 

Mam tady na prodej uplne novy klubko UTP kabelu - 305m lanko cat 5E. Prodám za 1830,-

Old Post 11.02.2004 v 21:43
CoBool je offline   Click Here to See the Profile for CoBool   Find more posts by CoBool   Click here to Send CoBool a Private Message   Click Here to Email CoBool   Visit CoBool's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:49.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz