CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 4 > Pankrác, ul. Družstevní ochoz a okolí
« 45678910111213141516 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
lazna
Senior Member

Registrován: 29.10.2002
Příspěvků: 2614

User is Mapper

Příspěvek č. 145 

Takze:

Dnes nainstalovana druha karta, vysilaci antena a propojovaci kabel. Bohuzel spolehlive overeno, ze spojeni na p3t je nerealne (alespon v soucasne dobe). Ted cekam jen na instalaci linuxu a zacnu s pokusnym provozem AP. Muzete si zacit nakupovat veci, ted uz je to nevratnej proces. Jakmile bude odstartovan pokusny provoz AP, budete o tom vsichni informovani a pravdepodobne probehne dalsi schuzka ohledne financi.

L.

__________________

Old Post 18.03.2003 v 23:23
lazna je offline   Click Here to See the Profile for lazna   Find more posts by lazna   Click here to Send lazna a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ultra
Junior Member

Registrován: 05.11.2002
Příspěvků: 155

diky Příspěvek č. 146 

Zasluhy za montaz:
Jetse jednou diky:

p3t - za pigtail
petr100 - za pomoc.

U.

Old Post 19.03.2003 v 15:33
Ultra je offline   Click Here to See the Profile for Ultra   Find more posts by Ultra   Click here to Send Ultra a Private Message   Click Here to Email Ultra   Visit Ultra's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ldvk
Newbie

Registrován: 12.03.2003
Příspěvků: 3

Question Aktualni stav etc. Příspěvek č. 147 

Zdravim,
chtel bych vas znovu poprosit o zpravu o aktualnim stavu ...

4Ultra: Diky za odpoved, ale uz 2 tydny cekam marne na to kdy se ozves, 18.3. si psal, ze se o vikendu ozves. Kdyz si tim nejsi jistej, tak to neslibuj ;-)).

Jinak stale plati, ze mam zajem se s vami spolupodilet, ale taky stale plati, ze nevim na koho se mam obratit/s kym se dohodnout. Cely mi to pripada, jako kdyz si sami neco kuchtite nemajic zajem o podporu jinych, kteri by nakym zpusobem mohli i s necim pomoc 8-|. Tak doufam, ze se nekdo ozvete... Ciao.

Old Post 04.04.2003 v 11:38
ldvk je offline   Click Here to See the Profile for ldvk   Find more posts by ldvk   Click here to Send ldvk a Private Message   Click Here to Email ldvk     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lazna
Senior Member

Registrován: 29.10.2002
Příspěvků: 2614

User is Mapper

Příspěvek č. 148 

2 ldvk:

AP je umisteno u me v garsonce, takze Ultra beze me nemuze nic, ani kdyby se rozkrajel (a ze je to u nas asi ten nejiniciativnejsi clovek).

Ja jeste ke svy normalni praci systemaka, delam po vecerech pro ruzny firmy v Show biz (hlavne divadlo). Bohuzel behem unora a brezna se mi nakupily dva docela velky projekty a to jsem pred premierou vytizenej na 120%. Mezi nima jsem stihnul jeste 10 dni marodit :-( Behem nemoci se nastesti podarilo namontovat vysilaci aparaturu a antenu.

Vcera nam doma staveli patro na spani a jelikoz je to garsonka, tak si dovedete predstavit, ze se vsechno muselo odvalit na druhej konec pokoje. Jeste porad to neni uklizeny.

Mejte trpelivost, urcite to dotahnu do konce, uz jenom kvuli tomu, ze jsem do toho vrazil tolik penez ;-)

L.

BTW: Stejne nemame internetovou konektivitu. Pokud nekdo ma zname v barakach na Nuselske nebo Kloboucnicke ulici, zhruba nekde okolo téčka s ulici Na jezerce, mozna by nam to moc pomohlo.

__________________

Old Post 04.04.2003 v 15:08
lazna je offline   Click Here to See the Profile for lazna   Find more posts by lazna   Click here to Send lazna a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chariot
Newbie

Registrován: 29.03.2003
Příspěvků: 9

Příspěvek č. 149 

Old Post 05.04.2003 v 00:03
chariot je offline   Click Here to See the Profile for chariot   Find more posts by chariot   Click here to Send chariot a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chvatal
Junior Member

Registrován: 18.02.2003
Příspěvků: 111

Příspěvek č. 150 

Ja tedy nevim, podle mne nejlepsi predpoklady na zrizeni lokalniho nuselskyho full AP maji kluci -R2D2-. Jsou videt jak zezhora od Jezerky, tak i z druhy strany od Vrsovickyho nadrazi, mozna i od Synkace. Ale neni mi vubec jasny, jestli neco v tomhle hodlaj podnikat nebo ne.

Jinak, pokud by se naslo dost zajemcu, tak muzu full AP zridit ja, jsem pripojenej na "tone" ve Vrsovicich a slape to jako vino.

__________________

ALEX, node <P E G A S> v Nuslich

Old Post 05.04.2003 v 00:13
chvatal je offline   Click Here to See the Profile for chvatal   Find more posts by chvatal   Click here to Send chvatal a Private Message   Click Here to Email chvatal   Visit chvatal's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ultra
Junior Member

Registrován: 05.11.2002
Příspěvků: 155

hnuto.. Příspěvek č. 151 

Tak vcera vecer jsem komunikoval z jednim clovekem z 5. Kvetna.
On jedna s Pragonetem, kterej mimochodem sidli v Kongresovem Centru - na ktery vidime, otazka je jak. Nevim jak to dopadne ale slo by asi o primy spoj do otiky 2Mbs. (konektivita ven !! a somozrejme i do NIXu ) Zkusebni doba 3 mesice....
Vsechno je predcasne, jen je tu takova moznost.

Myslenka pichnou to na Toneho - vylucuji
duvody:

1) Je to daleko. ( Jedu na nej (potazmo celej barak) , slape to suprove - i po zhorseni packet loss 0-8% skoro bez vypadku)
Ale realizovat tudy spoj ... ne to opravdu nelze.

2) Nemohl by nam poskytnout vice nez 128kbit/s. Chce mit moznost svoji linku nabidnout co nejvice lidem, a to by jsme to ucpali. A sami nemohli nabidnout nic.

3) Pro testovani neni spatny, signal tu mame vcelku dobrej i na horsi anteny nez moje 24ka.

U.

BTW: Jdu neco delat at se to pohne.

Old Post 05.04.2003 v 09:07
Ultra je offline   Click Here to See the Profile for Ultra   Find more posts by Ultra   Click here to Send Ultra a Private Message   Click Here to Email Ultra   Visit Ultra's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CISTICZ
Newbie

Registrován: 02.08.2002
Příspěvků: 12

CISTICZ-P4 Příspěvek č. 152 

cau,
bydlim na 5.kvetna 4, snazim se tu vybudovat AP.
Treba bych vas nejak pokryl, zatim ale sam pripojeni na sit nemam.
Uz jsem byl na ty schuzce na skalce.
Zatim cuz

Old Post 05.04.2003 v 11:47
CISTICZ je offline   Click Here to See the Profile for CISTICZ   Find more posts by CISTICZ   Click here to Send CISTICZ a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lazna
Senior Member

Registrován: 29.10.2002
Příspěvků: 2614

User is Mapper

AP ON AIR Příspěvek č. 153 

__________________

Old Post 16.04.2003 v 07:58
lazna je offline   Click Here to See the Profile for lazna   Find more posts by lazna   Click here to Send lazna a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lazna
Senior Member

Registrován: 29.10.2002
Příspěvků: 2614

User is Mapper

Příspěvek č. 154 

Dostal jsem nejaky reference, ze kanal 10 neni nejvhodnejsi, takze ho asi budu menit. Nevim jeste kam, ale SSID zustava stejny. Zkousejte to vickrat, uz nekolikrat jsem nasel APcko zatuhly (dost laboruju s konfiguraci).

L.

__________________

Old Post 17.04.2003 v 08:04
lazna je offline   Click Here to See the Profile for lazna   Find more posts by lazna   Click here to Send lazna a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dodo
Senior Member

Registrován: 11.08.2002
Příspěvků: 704

Příspěvek č. 155 

dejte si tam resetátor. od té doby, co ho tam máme my, nemusím běhat na střechu.

Old Post 17.04.2003 v 08:23
dodo je offline   Click Here to See the Profile for dodo   Find more posts by dodo   Click here to Send dodo a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lazna
Senior Member

Registrován: 29.10.2002
Příspěvků: 2614

User is Mapper

Příspěvek č. 156 

__________________

Old Post 17.04.2003 v 08:52
lazna je offline   Click Here to See the Profile for lazna   Find more posts by lazna   Click here to Send lazna a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mascha
Newbie

Registrován: 26.04.2003
Příspěvků: 4

Question Praha 4 Nusle (Pankrác) ulice V Zálomu Příspěvek č. 157 

Hledám připojení v ulici V Zálomu (Praha 4 Pankrác). Jsem v přízemí a le na střechu by se to snad dalo domluvit. Dějte mi prod¨sím vědět, dík.

Old Post 26.04.2003 v 17:46
mascha je offline   Click Here to See the Profile for mascha   Find more posts by mascha   Click here to Send mascha a Private Message   Click Here to Email mascha     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lazna
Senior Member

Registrován: 29.10.2002
Příspěvků: 2614

User is Mapper

Příspěvek č. 158 

Jsem taky V zalomu, natahnu Ti to kabelem. Napis presnou adresu.

L.

__________________

Old Post 27.04.2003 v 21:21
lazna je offline   Click Here to See the Profile for lazna   Find more posts by lazna   Click here to Send lazna a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mascha
Newbie

Registrován: 26.04.2003
Příspěvků: 4

Příspěvek č. 159 

To by bylo super, ja jsem v 8 v prizemi. Jenze jsem lamer, takze mi prosimte rekni, co to vsechno vlastne obnasi, ja tomu prakticky nerozumim.
Dik

Old Post 28.04.2003 v 19:44
mascha je offline   Click Here to See the Profile for mascha   Find more posts by mascha   Click here to Send mascha a Private Message   Click Here to Email mascha     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lazna
Senior Member

Registrován: 29.10.2002
Příspěvků: 2614

User is Mapper

Příspěvek č. 160 

Jestli to pujde natahnout kabelem, tak se nemusis starat o nic, akorat se pak dohodnem, jak rychlej NET bas chtel a kolik bys mi za nej daval.

L.

__________________

Old Post 30.04.2003 v 08:18
lazna je offline   Click Here to See the Profile for lazna   Find more posts by lazna   Click here to Send lazna a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:41.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 45678910111213141516 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz