CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 10 > Zahradní město
« 78910111213141516171819 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
toms
Newbie

Registrován: 15.07.2003
Příspěvků: 8

Příspěvek č. 193 

Jsem Kousek od bejvalyho kina zvonková ze strechy vidim (kdyz se trochu natahnu) i prez kopec,ale spis je pro mne lepsi smer jih,jihozapad.docela bych uvital nejakej hlp, co vsechno se musi udelat abych mohl na strechu sopnout pipak!
Dik

__________________

Tomas

Old Post 15.07.2003 v 22:16
toms je offline   Click Here to See the Profile for toms   Find more posts by toms   Click here to Send toms a Private Message   Click Here to Email toms     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dwo
Newbie

Registrován: 14.01.2003
Příspěvků: 79

Post info Příspěvek č. 194 

Old Post 15.07.2003 v 23:36
dwo je offline   Click Here to See the Profile for dwo   Find more posts by dwo   Click here to Send dwo a Private Message   Click Here to Email dwo     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dzus
Member

Registrován: 30.01.2003
Příspěvků: 387

Re: info Příspěvek č. 195 

__________________

Dzus - Spojovaci.Net (Strasnice)

Old Post 16.07.2003 v 09:28
Dzus je offline   Click Here to See the Profile for Dzus   Find more posts by Dzus   Click here to Send Dzus a Private Message   Click Here to Email Dzus   Visit Dzus's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dwo
Newbie

Registrován: 14.01.2003
Příspěvků: 79

Wink Re: Re: info Příspěvek č. 196 

Old Post 16.07.2003 v 09:48
dwo je offline   Click Here to See the Profile for dwo   Find more posts by dwo   Click here to Send dwo a Private Message   Click Here to Email dwo     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
solva
Newbie

Registrován: 11.05.2003
Příspěvků: 46

Re: info Příspěvek č. 197 

__________________

Solva
-------------------------------
Kdyz se chce, vsechno jde :-)
a kdyz to nejde, tak se zeptam :-)

Old Post 16.07.2003 v 09:49
solva je offline   Click Here to See the Profile for solva   Find more posts by solva   Click here to Send solva a Private Message   Click Here to Email solva   Visit solva's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dzus
Member

Registrován: 30.01.2003
Příspěvků: 387

Re: Re: Re: info Příspěvek č. 198 

__________________

Dzus - Spojovaci.Net (Strasnice)

Old Post 16.07.2003 v 12:42
Dzus je offline   Click Here to See the Profile for Dzus   Find more posts by Dzus   Click here to Send Dzus a Private Message   Click Here to Email Dzus   Visit Dzus's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dwo
Newbie

Registrován: 14.01.2003
Příspěvků: 79

Re: Re: Re: Re: info Příspěvek č. 199 

Old Post 16.07.2003 v 12:54
dwo je offline   Click Here to See the Profile for dwo   Find more posts by dwo   Click here to Send dwo a Private Message   Click Here to Email dwo     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marcel
Newbie

Registrován: 24.12.2002
Příspěvků: 9

Příspěvek č. 200 

Pravděpodobně do 1/2 roku se budu stěhovat do věžáku vedle ---"dwo", roh Švehlovy ul a Práčské. Rád bych přispěl něčím do mlýna už teď.
Pokud by byl zájem:
Mám zkučenosti s HW AP, jsem připojený na Zeleném pruhu.
Mám volný IBM166 + Linuxovou minidistribuci na router.

Old Post 16.07.2003 v 20:34
marcel je offline   Click Here to See the Profile for marcel   Find more posts by marcel   Click here to Send marcel a Private Message   Click Here to Email marcel     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jakub.Benisek
Newbie

Registrován: 26.04.2003
Příspěvků: 49

Spiš jen pozdrav Příspěvek č. 201 

Ještě žiju... Prázdniny jsou sqělí a plně toho využívám. Víc než po měsíci na netu, jinak furt pod širákem. Testování v ellnerové mírně vázne, každopádně jsem rád, že se začínaj ozývat další nadšenci... Jen tak dál... Zdravim a opět odjíždim pod hvězdičky...

BENY

Old Post 16.07.2003 v 21:34
Jakub.Benisek je offline   Click Here to See the Profile for Jakub.Benisek   Find more posts by Jakub.Benisek   Click here to Send Jakub.Benisek a Private Message   Click Here to Email Jakub.Benisek   Visit Jakub.Benisek's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dwo
Newbie

Registrován: 14.01.2003
Příspěvků: 79

Talking Příspěvek č. 202 

Old Post 16.07.2003 v 22:34
dwo je offline   Click Here to See the Profile for dwo   Find more posts by dwo   Click here to Send dwo a Private Message   Click Here to Email dwo     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marcel
Newbie

Registrován: 24.12.2002
Příspěvků: 9

Příspěvek č. 203 

Pravděpodobnost je 100%.
Počítač je volný okamžítě, kleště a sí?ovky navíc mám taky.
v Praze budu přiští týden tak se ozvu.
mail a ICQ posílám PM

Old Post 17.07.2003 v 20:12
marcel je offline   Click Here to See the Profile for marcel   Find more posts by marcel   Click here to Send marcel a Private Message   Click Here to Email marcel     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dwo
Newbie

Registrován: 14.01.2003
Příspěvků: 79

Question info Příspěvek č. 204 

Mam zpravy z node Ellnerove, ovsem neni to nic pozitivniho. Od Benyho jsem se dozvedel ze ma nakoupen HW, ale do konce prazdnin nebude skoro vubec v Praze :(
Proc wolverine za celou dobu nic nedelal i kdyz mel od Benyho k dispozici HW se nevi. Prosim o upresneni a vyjadreni zminene iniciatory.

Je to skoda, ze AP uz nebezi, protoze u me to vypada na dlouhy lokte (spousta vysvetlovani proc chci "nicit" strechu) - pokud to dopadne dobre tak v sobotu okolo poledniho se uskutecni prvni vystup na strechu, ze ktereho vznikne mereni a fotky. Coz ovsem je etapa c.1, protoze pak se muzou duchodci jeste branit proti dalsim fazim budovani..

cituji: "No to ne, na strechu nikdo nesmi... tam se nesmelo ani za komunistu.. to nepude" :-)) jen pro predstavu s kym se ma clovek snazit vyjednavat..


dwo

Old Post 25.07.2003 v 17:28
dwo je offline   Click Here to See the Profile for dwo   Find more posts by dwo   Click here to Send dwo a Private Message   Click Here to Email dwo     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dwo
Newbie

Registrován: 14.01.2003
Příspěvků: 79

Arrow Fotky z node dwo Příspěvek č. 205 

Old Post 27.07.2003 v 14:42
dwo je offline   Click Here to See the Profile for dwo   Find more posts by dwo   Click here to Send dwo a Private Message   Click Here to Email dwo     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toms
Newbie

Registrován: 15.07.2003
Příspěvků: 8

Unhappy for dwo Příspěvek č. 206 

Je mi lito,ale ten "OSKLIVEJ" oranzovej vezak mi brani totalne ve vyhledu na tebe,a to po cele delce strechy:-((
neco vymyslime,snad

__________________

Tomas

Old Post 03.08.2003 v 20:59
toms je offline   Click Here to See the Profile for toms   Find more posts by toms   Click here to Send toms a Private Message   Click Here to Email toms     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dwo
Newbie

Registrován: 14.01.2003
Příspěvků: 79

Arrow 2toms Příspěvek č. 207 

Old Post 03.08.2003 v 22:43
dwo je offline   Click Here to See the Profile for dwo   Find more posts by dwo   Click here to Send dwo a Private Message   Click Here to Email dwo     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jakub.Benisek
Newbie

Registrován: 26.04.2003
Příspěvků: 49

Příspěvek č. 208 

Před nějakou dobou jsem se vyškrábal na střechu i s notebookem a svou XI-325. Dlouho jsem lovil signál, čas od času vítr něco přivál, ale nic moc. Tohle jsem parkrat zachytil: PROWAG_ap101. Nevim kdo to je, ale...
Chytal jsem to na tu malinkou integaovanou anténku, takže se vůbec divim, že jsem něco chytil. Jinak s Jakubem zatim žádnej kontakt, takže trpělivopst růže přináší... Mějte se fain, zdraví BENY.

Old Post 10.08.2003 v 15:41
Jakub.Benisek je offline   Click Here to See the Profile for Jakub.Benisek   Find more posts by Jakub.Benisek   Click here to Send Jakub.Benisek a Private Message   Click Here to Email Jakub.Benisek   Visit Jakub.Benisek's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:18.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 78910111213141516171819 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz