CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 9 > Horní Počernice
« 1011121314151617181920
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
McMurdo
Newbie

Registrován: 08.11.2004
Příspěvků: 2

Question Připojení v ulici Slatiňanská Příspěvek č. 241 

Chtěl bych se nějak připojit v ulici Slatiňanská (dole u rybníka), WIFI kartu už mam, ale nechytá mi žádnej signál...

Old Post 18.11.2004 v 08:35
McMurdo je offline   Click Here to See the Profile for McMurdo   Find more posts by McMurdo   Click here to Send McMurdo a Private Message   Click Here to Email McMurdo     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 242 

Ahoj,
zkus se domluvit s Pikim je ve stejné ulici jinak se zanes do mapy viz o pár příspěvků níže.
Zdravím Karel

__________________

Naposledy upravil kabelnet 29.11.2004 v 23:18

Old Post 23.11.2004 v 18:37
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 243 

Zdravím,
linka z Kyjí na Počernice byla dnes spuštěna. Drobné sekání způsobuje script restartování podle odezvy od Gookina.

Jede se na kanále 10 vertikálně. Případné problémy způsobené rušením u Vás mne napište nebo zavolejte
Jedeme na d-linku a viz výše jsem psal pár dnů zpět toto píši v pondělí v noci kdy jediným problémem je to že, linka D-Link není propojen s routrem žádná karta s routrem nemluvila zítra jedu pro kartu k Pacínkovi takže snad dnes v úterý.
dík Karel

__________________

Naposledy upravil kabelnet 29.11.2004 v 23:23

Old Post 27.11.2004 v 01:18
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaxwellCZ
Newbie

Registrován: 28.11.2004
Příspěvků: 2

Jak se pripojit... Příspěvek č. 244 

Lidi prosim sem z Pocernic, skenoval sem ze strechy signal a nasel sem tu "czf.kabel.HMNet.jipa" potreboval bych vedet jak se muzu pripojit, jak nastavit wifi atd. pokud mozno nejak jako pro blbeho

Old Post 28.11.2004 v 11:40
MaxwellCZ je offline   Click Here to See the Profile for MaxwellCZ   Find more posts by MaxwellCZ   Click here to Send MaxwellCZ a Private Message   Click Here to Email MaxwellCZ     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Ahoj Příspěvek č. 245 

__________________

Naposledy upravil kabelnet 29.11.2004 v 23:20

Old Post 29.11.2004 v 22:48
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaxwellCZ
Newbie

Registrován: 28.11.2004
Příspěvků: 2

Příspěvek č. 246 

No tak sem to tam zanesl, jinak uz sem na icq tak se potom ozvi

Old Post 30.11.2004 v 09:40
MaxwellCZ je offline   Click Here to See the Profile for MaxwellCZ   Find more posts by MaxwellCZ   Click here to Send MaxwellCZ a Private Message   Click Here to Email MaxwellCZ     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 247 

Koukl jsem na monitor a optimální by bylo se připojit na Toma Vitvara nebo JirkuF.
JirkaF je určitě na ICQ jako JirkaF Tom Vitvar nevím jinak stačí kliknout o pm nebo cokoliv jiného pod příspěvkem daného človíčka.
Pokud by se ti neozvali dej mne vědět Připojil bych tě.
Jinak je upozorním že, máš zájem o připojení. kontakty na mne níž zdravím Karel

__________________

Old Post 01.12.2004 v 04:03
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lem_spse
Newbie

Registrován: 02.12.2004
Příspěvků: 2

Jak mohu být on-line? Příspěvek č. 248 

Zdravím všech,
pokud někdo můžete, vyjádřete se, prosím k mé situaci.

Bydlím v HP, v ulici Lipí, mam notebook s Wi-fi, rad bych se stal on-line. Pokud se i zde podari najit pristupnou sit je ji KAHOBU6 nebo Spolnet. Mam Win XP, ty pozaduji tzv. Network Key. Netusite tedy nekdo jak vyplnit toto pole, pripadne, jake mam moznosti z hlediska pripojeni se k siti internet?..


Dekuji za vas cas. S pozdravem Marek LE.

__________________

LE Marek
le.marek@gmail.com

Old Post 02.12.2004 v 16:06
lem_spse je offline   Click Here to See the Profile for lem_spse   Find more posts by lem_spse   Click here to Send lem_spse a Private Message   Click Here to Email lem_spse     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lem_spse
Newbie

Registrován: 02.12.2004
Příspěvků: 2

Znate nekdo KAHOBU6? Příspěvek č. 249 

Obcas najdu dostupnou sit kahobu6, netusite kdo ji spravuje?...

__________________

LE Marek
le.marek@gmail.com

Old Post 02.12.2004 v 18:08
lem_spse je offline   Click Here to See the Profile for lem_spse   Find more posts by lem_spse   Click here to Send lem_spse a Private Message   Click Here to Email lem_spse     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 250 

Ahoj,
domluv se s JirkouF nebo Tomem Vitvarem záleží koho máš blíž. Jinak aby věděli co a jak je docela dobré se zanést do mapy viz pár přípspěvků zpět.
pokud by byla potřeba osobní asistence mapa apod. zavolej na tel viz níž zdravím Karel

__________________

Old Post 08.12.2004 v 11:23
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 251 

Omluva za výpadek na Kyjeroutru kdy jsem se naštval a předělal kompletně kabeláž. Takže střídavě nešli linky Gookin<>Kyje, Kyje<> Pacínek a AP. Výpadky na multilinku mohli ovlivnit provoz i v HMNetu.
Děkuji Gookinovi za spolupráci. Přeji hezké vánoce. Zdravím Karel

__________________

Old Post 24.12.2004 v 02:11
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deepstar
Newbie

Registrován: 10.02.2004
Příspěvků: 13

Příspěvek č. 252 

Chci se zeptat jestli je možné se připojit z ulice Lipí (je to u těch vysokých paneláků), bod Aceman, zatím jsme ještě nezkoušeli vylézt na střechu a najít nějaký signál.

Old Post 07.01.2005 v 10:34
Deepstar je offline   Click Here to See the Profile for Deepstar   Find more posts by Deepstar   Click here to Send Deepstar a Private Message   Click Here to Email Deepstar     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 253 

__________________

Old Post 07.01.2005 v 21:24
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

IP rozsahy Příspěvek č. 254 

Takže, jak jsem slíbil JirkovyF píšu sem o změně rozsahu pro Horní Počernice.
Tedy nejdřív to odůvodním vzhledem k tomu že, nekteré akce ustaly jiné se naopak rozjeli už cca 3 mesíce na JirkuF svítí link z Kyjí bohužel ne tolik sluníčko oboje mu nerozpouští led a sníh na střeše. Tedy přislíbil mne že, z jara sena to vrhne a bude spojen s Kyjema nebo Pacínkem. Vzhledem k smeru rozvoje cloudu Jihovýchod-HMNet smerem na Jih i východ a tomu že, do budoucna propojení smer Prosek bych považoval spíš za otázku peerování navrhl jsem toto:
Cloudu severovýchod se vrátí rozsah 10.33.0.26 a Gookin IP mapper koordinátor pro Vás připravil rozsahy od 10.41.0.40 - 10.41.0.49. Další na požádání nejsou problém. JirkaF si asi zřejmě veme 40 Tom vitvar 41 atd. o spolusprávu IP rozsahů bych asi požádal JirkuF.
Připomínky pokud budou mne písněte kam uznáte za vhodné PM,ICQ,SMS neb e-mail.
Mimo jiné výhody odpadne asi na déle podle vývoje clouduBGP už, jen protože chci požádat VladuV klanet o používání našeho rozsahu ze stejných důvodů.
zdravím Karel

__________________

Old Post 06.02.2005 v 05:38
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZoZo
Newbie

Registrován: 24.03.2005
Příspěvků: 5

Pripojeni v Hoco Poco Příspěvek č. 255 

Ahoj lidi,
mel bych zajem se pripojit do site.
Jsem z Libosovske ulice. Mam nejakou moznost?
Sledoval jsem monitor a vypada to myslim dobre. Jinak jsem ale newbie (ve Wi-Fi teda :-))
Predem diky za odpoved
Jarda

Old Post 29.03.2005 v 12:16
ZoZo je offline   Click Here to See the Profile for ZoZo   Find more posts by ZoZo   Click here to Send ZoZo a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Piki_HPocernice
Newbie

Registrován: 05.12.2003
Příspěvků: 35

Re: Pripojeni v Hoco Poco Příspěvek č. 256 

Old Post 29.03.2005 v 20:13
Piki_HPocernice je offline   Click Here to See the Profile for Piki_HPocernice   Find more posts by Piki_HPocernice   Click here to Send Piki_HPocernice a Private Message   Click Here to Email Piki_HPocernice     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:32.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 1011121314151617181920  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz