CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 8 > Kobylisy
« 11121314151617181920212223 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
djdodo
CZNET

Registrován: 20.11.2002
Příspěvků: 1344

cs server Příspěvek č. 257 

cau,cs server nam bezi na 10.32.1.3,napis mi icq a pustim ho

__________________

http://shop.cznet.cz

Old Post 04.07.2003 v 19:25
djdodo je offline   Click Here to See the Profile for djdodo   Find more posts by djdodo   Click here to Send djdodo a Private Message   Click Here to Email djdodo   Visit djdodo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cred
Junior Member

Registrován: 10.07.2002
Příspěvků: 131

Příspěvek č. 258 

toDodo:ICQ:81553534,btw:vzhledem ktomu,ze jsem pres "Palac" u kteryho se neda(asi docasna zalezitost)pripojit na net(jak Internet tak dal do czfree)tak na ICQ jsem jen prilezitostne.... toBerk:uz jsem na 50%(43-63%)

Old Post 06.07.2003 v 15:58
Cred je offline   Click Here to See the Profile for Cred   Find more posts by Cred   Click here to Send Cred a Private Message   Click Here to Email Cred     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cred
Junior Member

Registrován: 10.07.2002
Příspěvků: 131

Příspěvek č. 259 

to AP Palaciky za privatni adresu!Jenom by to chtelo vyladit,tedka to nejede dal nez k vam...:( Ale i tak dik.

Old Post 10.07.2003 v 16:55
Cred je offline   Click Here to See the Profile for Cred   Find more posts by Cred   Click here to Send Cred a Private Message   Click Here to Email Cred     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
olin
Newbie

Registrován: 27.08.2002
Příspěvků: 18

Sraz 6.8.? Příspěvek č. 260 

Čau, jestli bude 6.8. sraz, tak se nejspíš nedostavím, vracím se z dovolený pozdě večer.

__________________

olin

Old Post 29.07.2003 v 09:19
olin je offline   Click Here to See the Profile for olin   Find more posts by olin   Click here to Send olin a Private Message   Click Here to Email olin     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
djdodo
CZNET

Registrován: 20.11.2002
Příspěvků: 1344

Sraz Příspěvek č. 261 

Sraz bude jako vzdy pristi stredu v ladvi,ve vegasu,akorat navrhuju vyjimecne zacit ve 20.hod na misto 19.00 hod????

__________________

http://shop.cznet.cz

Old Post 29.07.2003 v 09:34
djdodo je offline   Click Here to See the Profile for djdodo   Find more posts by djdodo   Click here to Send djdodo a Private Message   Click Here to Email djdodo   Visit djdodo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Passi
Junior Member

Registrován: 23.12.2001
Příspěvků: 208

sraz 20oo Příspěvek č. 262 

Stejne se tam slejzame jak svabi na pivo - klidne bych drzel tech 19oo, ono se toho do 20oo zase tolik nestane (aspon budeme komplet, az prijdes


Passi

__________________

-= InIt_0 =-

Old Post 29.07.2003 v 10:33
Passi je offline   Click Here to See the Profile for Passi   Find more posts by Passi   Click here to Send Passi a Private Message   Click Here to Email Passi   Visit Passi's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jenny
Newbie

Registrován: 29.07.2003
Příspěvků: 1

Pripojeni Příspěvek č. 263 

Nazdar kluci, rada bych se k vam pripojila, nejlepsi by asi bylo kdybych k vam mohla prijit na ten sraz. Date mi nekdo cislo na mobil at se muzem dohodnout?

Kdyztak bydlim v ulici Na Ladvi. Muj mobil je 736460701. Moc tomu vsemu nerozumim, ale muj pritel mi to vysvetloval a hrozne me to nadchlo . Date mi vedet?

Old Post 29.07.2003 v 21:45
Jenny je offline   Click Here to See the Profile for Jenny   Find more posts by Jenny   Click here to Send Jenny a Private Message   Click Here to Email Jenny     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mako
Newbie

Registrován: 28.07.2003
Příspěvků: 5

pomoc Příspěvek č. 264 

Ahoj vespolek, hledám někoho kdo by mi poradil s připojením, jsem z Mirovické ulice v Kobylisých, připojil jsem se na Palác a vůbec mi to nechodí, signál mám ale stránky se mi vůbec nenačítaj, předem děkuji

Old Post 31.07.2003 v 11:54
mako je offline   Click Here to See the Profile for mako   Find more posts by mako   Click here to Send mako a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
djdodo
CZNET

Registrován: 20.11.2002
Příspěvků: 1344

re Příspěvek č. 265 

__________________

http://shop.cznet.cz

Old Post 31.07.2003 v 12:16
djdodo je offline   Click Here to See the Profile for djdodo   Find more posts by djdodo   Click here to Send djdodo a Private Message   Click Here to Email djdodo   Visit djdodo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Iceman
Junior Member

Registrován: 23.10.2002
Příspěvků: 246

CZFree versus Internet Příspěvek č. 266 

Ahoj,
jak si jiste vsichni DCckujici ( v ramci CZF ) lidicky z Kobylis vsimli, ve ctvrtek Dodo nastavil stejnou rychlost resp. propustnost jeho APcka jak do Internetu, tak do CZFree. Pro nas 32jkare se tak CZFree stal stejne rychle jdoucim Internetem, coz je IHMO velka skoda. Duvodem tohoto omezeni, jak uvadi Dodo, bylo velke zatizeni jeho APcka. Pro pouzivani Internetu je to urcite prinos, ale pro CZFree nikoliv.

Jeste nez se ve stredu slezeme, navrhuji probrat, kdo ma jake priority ( vsechno je preci otazkou priorit ze? ) a vymyslet nejake dobre reseni Naklonovat Doda ci vymyslet jinou cestu do CZF.

Iceman

Old Post 31.07.2003 v 19:45
Iceman je offline   Click Here to See the Profile for Iceman   Find more posts by Iceman   Click here to Send Iceman a Private Message   Click Here to Email Iceman     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
djdodo
CZNET

Registrován: 20.11.2002
Příspěvků: 1344

re Příspěvek č. 267 

to omezeni nebylo zamerne,ale nastalo to v dusledku reorganizace systemu.Zatim to jinak technicky vymyslet nejde,pokud by to slo nejak jinak vymyslet ke spokojenosti priznivcu czfree a vsech co touzi rychle sdilet warez z czfree a pritom neucpavat uz takhle slabe pasmo wifi,tak budu jedine rad.
djdodo czfree

__________________

http://shop.cznet.cz

Old Post 31.07.2003 v 19:59
djdodo je offline   Click Here to See the Profile for djdodo   Find more posts by djdodo   Click here to Send djdodo a Private Message   Click Here to Email djdodo   Visit djdodo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cred
Junior Member

Registrován: 10.07.2002
Příspěvků: 131

Příspěvek č. 268 

A co to takhle vyresit predelanim hlavnich uzlu na 54Mb? Kdyby kazdy dal par stovek,tak by to urcite slo,ne? btw: od kolika je sraz?

Naposledy upravil Cred 15.09.2003 v 23:02

Old Post 02.08.2003 v 08:43
Cred je offline   Click Here to See the Profile for Cred   Find more posts by Cred   Click here to Send Cred a Private Message   Click Here to Email Cred     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
djdodo
CZNET

Registrován: 20.11.2002
Příspěvků: 1344

re Příspěvek č. 269 

54mbit dosahnes jen s min.99% signalem,museli bychom grilovat holuby,nebo jet na malou vzdalenost.
Cekam,ze budoucnost je na jiny frekvenci (5,nebo 10.5 atd)
Sraz je tedy od 19.00 hod

__________________

http://shop.cznet.cz

Old Post 02.08.2003 v 09:53
djdodo je offline   Click Here to See the Profile for djdodo   Find more posts by djdodo   Click here to Send djdodo a Private Message   Click Here to Email djdodo   Visit djdodo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
djdodo
CZNET

Registrován: 20.11.2002
Příspěvků: 1344

sraz czfree Příspěvek č. 270 

Dnes od 19 hod je sraz czfree v Ladvi,v baru Desperado-Vegas

__________________

http://shop.cznet.cz

Old Post 06.08.2003 v 17:44
djdodo je offline   Click Here to See the Profile for djdodo   Find more posts by djdodo   Click here to Send djdodo a Private Message   Click Here to Email djdodo   Visit djdodo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cred
Junior Member

Registrován: 10.07.2002
Příspěvků: 131

Příspěvek č. 271 

Naposledy upravil Cred 15.09.2003 v 23:01

Old Post 14.08.2003 v 08:01
Cred je offline   Click Here to See the Profile for Cred   Find more posts by Cred   Click here to Send Cred a Private Message   Click Here to Email Cred     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hatanat
Newbie

Registrován: 21.08.2003
Příspěvků: 1

Příspěvek č. 272 

Old Post 21.08.2003 v 20:59
hatanat je offline   Click Here to See the Profile for hatanat   Find more posts by hatanat   Click here to Send hatanat a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:38.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 11121314151617181920212223 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz