CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 9 > Horní Počernice
« 1314151617181920
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
NTI
Newbie

Registrován: 06.12.2005
Příspěvků: 8

Příspěvek č. 289 

Old Post 15.12.2005 v 15:28
NTI je offline   Click Here to See the Profile for NTI   Find more posts by NTI   Click here to Send NTI a Private Message     Visit NTI's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wich
Newbie

Registrován: 17.10.2004
Příspěvků: 48

Příspěvek č. 290 

Co se tyce nodu NTI2, tak je to asi zbytecny, protoze zhruba ted o vikendu, budu zprovoznovat AP-Kremek hned vedle , ktery bude propojeno 5GHz s AP-Wich a dal prez Kyje do czf. Jestli se chces teda pripojit, tak mi napis PM a domluvime se.

Kdybys vedel o nekom, prez koho by se to dalo vest dal do pocernic, tak by se to mohlo protahnout dal do Pocernic. Zatim o nikom moc nevime.

Old Post 15.12.2005 v 15:53
wich je offline   Click Here to See the Profile for wich   Find more posts by wich   Click here to Send wich a Private Message     Visit wich's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NTI
Newbie

Registrován: 06.12.2005
Příspěvků: 8

Talking Příspěvek č. 291 

Chtelo by to sehnat nekoho v tech vysokejch panelakach na Behounsky, ja muzu nabidnout jen 4 patrovy barak (viz node:NTI)
jinak jsem pripadne schopen za urcitych podminek zainvestovat i do AP

Old Post 15.12.2005 v 16:50
NTI je offline   Click Here to See the Profile for NTI   Find more posts by NTI   Click here to Send NTI a Private Message     Visit NTI's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 292 

Zdravím NTI, Wich ti nabídl Inet navíc ho má za velmi rozumné ceny. také mne přijde zbytečné dělat dvě AP vedle sebe. Takže si myslím že, by nebylo od věci se domluvit pokud mne neco uniklo tak mne netlučte
Co se týká vlastního Internetu tak Wich je 2 hopy od optiky. zdravím Karel

__________________

Old Post 15.12.2005 v 19:34
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NTI
Newbie

Registrován: 06.12.2005
Příspěvků: 8

Příspěvek č. 293 

Diky Wich je node NTI2 vyresen

co se tyce te AP mel jsem namysli v bliskosti node NTI :(

Old Post 16.12.2005 v 11:09
NTI je offline   Click Here to See the Profile for NTI   Find more posts by NTI   Click here to Send NTI a Private Message     Visit NTI's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 294 

Tak tu odpověd jsem trochu nepochopil.
Pokud chápu správně node NTI2 jste vyřešili s Wichem.
NTI dosud není vyřešen. Pošli mne fotky s NTI třeba něco vymyslíme zdravím Karel

__________________

Old Post 18.12.2005 v 11:19
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NTI
Newbie

Registrován: 06.12.2005
Příspěvků: 8

Příspěvek č. 295 

Naposledy upravil NTI 06.06.2006 v 20:38

Old Post 05.02.2006 v 20:01
NTI je offline   Click Here to See the Profile for NTI   Find more posts by NTI   Click here to Send NTI a Private Message     Visit NTI's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 296 

Hurááá kouknu na ne doma dík karel odpoved v ps

__________________

Old Post 05.02.2006 v 20:06
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NTI
Newbie

Registrován: 06.12.2005
Příspěvků: 8

Příspěvek č. 297 

Old Post 08.06.2006 v 11:08
NTI je offline   Click Here to See the Profile for NTI   Find more posts by NTI   Click here to Send NTI a Private Message     Visit NTI's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 298 

odpovídal jsem v tom prvním asi tu je ted vzheledem k přesunu vlákna z různých strojů trochu i díky mne víe vláken tohle je tedy původní. Kontaktuj mne sejdeme se podívám se řeknu možnosti a můžeme tě připojit. Zdravím Karel

__________________

Old Post 08.06.2006 v 18:42
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danny


Registrován: 12.05.2002
Příspěvků: 5247

Team Member: ADMIN

User is Mapper

Příspěvek č. 299 

Old Post 08.06.2006 v 19:21
danny je pryč   Click Here to See the Profile for danny   Find more posts by danny         Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NTI
Newbie

Registrován: 06.12.2005
Příspěvků: 8

Příspěvek č. 300 

Zdar, tak jak to vypada, zatim jsme nejak zamrzli :(

Old Post 11.12.2006 v 08:42
NTI je offline   Click Here to See the Profile for NTI   Find more posts by NTI   Click here to Send NTI a Private Message     Visit NTI's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 301 

nezamrzli už se přibližuju aktuálně stvím ap na hutích přes které se půjde připojit dál do HP a k tobě takže definitivně bych to viděl na jaro 2007. Karel

__________________

Old Post 01.01.2007 v 19:50
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wich
Newbie

Registrován: 17.10.2004
Příspěvků: 48

Příspěvek č. 302 

Nechci ti kazit iluze, ale z Huti tam podle me videt nebude. Povedlo se mi ale trochu pohnout s vyjednavanim strechy na pomeranci. Vypada to ze by to mohlo vijit, ale nevim kolik tam budu moct dat anten a hlavne jak velky. Videl bych to tak na 2 max. 3 + nakej ten wrap. Coz by ale mohlo stacit na spoj k NTI a propojeni Klanovic. Az to budu vedet na jisto, tak bysme se nak domluvili jak ty spoje provedem.

__________________

Správce nodů Wich a Kremek, Praha 9 Horní Počernice
www.hopofree.net

Old Post 02.01.2007 v 13:44
wich je offline   Click Here to See the Profile for wich   Find more posts by wich   Click here to Send wich a Private Message     Visit wich's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 303 

Já jsem to myslel tak že se dostanu z hutí na ten zadní z dvou prvních věžáků u hřiště k Bufallo billovy (kouká do centra i na hutě) takže on tam má někoho na druhé straně domu směrem z centra. Nebo případně někoho nově připojeného požádat domluvit se zda by to k sobě nevzal.

Jinak pokud bude ten pomeranč tak to by bylo super asi bych tam dal 5 GHZ AP (vyjímka) na to okolní AP a na linky Klánovice, kyje a něco.
Karel

__________________

Old Post 02.01.2007 v 14:04
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
monsoon
Newbie

Registrován: 30.03.2003
Příspěvků: 5

Příspěvek č. 304 

Old Post 11.02.2007 v 00:02
monsoon je offline   Click Here to See the Profile for monsoon   Find more posts by monsoon   Click here to Send monsoon a Private Message   Click Here to Email monsoon     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:28.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 1314151617181920  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz