CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 9 > Prosek
« 9293949596979899100101102103104 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
soptadv
Newbie

Registrován: 21.02.2004
Příspěvků: 49

AP Flick Příspěvek č. 1553 

Old Post 22.11.2007 v 20:09
soptadv je offline   Click Here to See the Profile for soptadv   Find more posts by soptadv   Click here to Send soptadv a Private Message   Click Here to Email soptadv   Visit soptadv's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
simandl
zástupce 10.33

Registrován: 15.07.2002
Příspěvků: 1219

router teplicka Příspěvek č. 1554 

Ahoj,
je toho vic.
Jede router teplicka 10.33.0.20 a zbyva, pokud to pujde, dodelat link teplicka-kasik. Ted ma link na vlada a orgj(docasny).

ztop prisel o posledni xi626 a link na flicka tedy jede na atherosu a na 5G to prevedem snad zitra.

router jablonka ma novejsi zelezo jede konecne link na jipeho

hezky vecer

__________________

Old Post 24.11.2007 v 18:53
simandl je offline   Click Here to See the Profile for simandl   Find more posts by simandl   Click here to Send simandl a Private Message   Click Here to Email simandl   Visit simandl's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kaug
Newbie

Registrován: 29.11.2007
Příspěvků: 2

Příspěvek č. 1555 

Zdravim,

mam dotaz, teta bydli na Proseku (ulice Vysocanska) a chce domu internet, je mozne se napojit na router Jablonecka? Pripadne co k tomu potrebuje? priznam se, ze do techhle veci moc nevidim, tak budu vdecna za kazdou radu..

diky

Kata

Old Post 29.11.2007 v 14:41
kaug je offline   Click Here to See the Profile for kaug   Find more posts by kaug   Click here to Send kaug a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 1556 

Zdravím,
zajímalo by mne o kterou Vysočanskou tedy číslo popisné se jedná a patro. Pokud by to bylo zajímavé pro nás mohu do začátku nabídnout HW a pod. díky za odpověď. K.

__________________

Old Post 29.11.2007 v 17:01
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kaug
Newbie

Registrován: 29.11.2007
Příspěvků: 2

Příspěvek č. 1557 

Je to Vysocanska 564, treti patro, vyhled na hlavni. Na tu Jabloneckou jsem prisla diky tomu, ze kdyz jsme pripojeni zkouseli, ukazalo nam to, ze Jabloneckou vidi (i kdyz slabe - kolem 20%).

Old Post 30.11.2007 v 10:37
kaug je offline   Click Here to See the Profile for kaug   Find more posts by kaug   Click here to Send kaug a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
simandl
zástupce 10.33

Registrován: 15.07.2002
Příspěvků: 1219

Příspěvek č. 1558 

__________________

Old Post 01.12.2007 v 13:02
simandl je offline   Click Here to See the Profile for simandl   Find more posts by simandl   Click here to Send simandl a Private Message   Click Here to Email simandl   Visit simandl's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kozel
Newbie

Registrován: 23.10.2002
Příspěvků: 61

Mi do toho vcera trochu fouklo :-) Příspěvek č. 1559 

__________________

Kozel ¤ ICQ#71252479

Old Post 03.12.2007 v 09:40
Kozel je offline   Click Here to See the Profile for Kozel   Find more posts by Kozel   Click here to Send Kozel a Private Message   Click Here to Email Kozel   Visit Kozel's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
simandl
zástupce 10.33

Registrován: 15.07.2002
Příspěvků: 1219

Rada CZF Příspěvek č. 1560 

__________________

Old Post 03.12.2007 v 10:52
simandl je offline   Click Here to See the Profile for simandl   Find more posts by simandl   Click here to Send simandl a Private Message   Click Here to Email simandl   Visit simandl's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kozel
Newbie

Registrován: 23.10.2002
Příspěvků: 61

Příspěvek č. 1561 

takze krome jarova jsem ostatni spoje opravil
to velke sito na jarov se na druhy (ted jediny) stozar uz neveslo, pokusim se to co nejdriv nejak vyresit

__________________

Kozel ¤ ICQ#71252479

Old Post 03.12.2007 v 16:08
Kozel je offline   Click Here to See the Profile for Kozel   Find more posts by Kozel   Click here to Send Kozel a Private Message   Click Here to Email Kozel   Visit Kozel's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kozel
Newbie

Registrován: 23.10.2002
Příspěvků: 61

Fotky z vyroci Příspěvek č. 1562 

__________________

Kozel ¤ ICQ#71252479

Old Post 03.12.2007 v 17:34
Kozel je offline   Click Here to See the Profile for Kozel   Find more posts by Kozel   Click here to Send Kozel a Private Message   Click Here to Email Kozel   Visit Kozel's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
soptadv
Newbie

Registrován: 21.02.2004
Příspěvků: 49

AP Flick Příspěvek č. 1563 

Ahoj lidičky,
tak dneska po mírném souboji s větrem jsme se Símou předělali spoj z Flicka na ZTop na 5GHz, takže se omlouvám za předem nehlášený výpadek.

Soptadv

Old Post 26.01.2008 v 14:22
soptadv je offline   Click Here to See the Profile for soptadv   Find more posts by soptadv   Click here to Send soptadv a Private Message   Click Here to Email soptadv   Visit soptadv's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mac
Newbie

Registrován: 05.10.2002
Příspěvků: 18

CZFree pres www.jablonka.cz Příspěvek č. 1564 

Dobry den,
Jsem dlouholetym clenem CZFree a nekolik let jsem pripojen (zatim) pres Simandla (nyni jablonka) do teto komunitni site. Z hruba pred mesicem bez upozorneni zacala cleny CZFree, kteri se pres jablonku pripojovali bezdratove do CZFree, snizovat rychlost na 8kbyte/s . Jedna se ze zacatku o cleny, kteri bydli pobliz jablonky a jejich domy jsou jablonkou metalicky zasitovane. Sdruzeni dava takto o sobe vedet, ze je nutne platit. Pokud se stanou cleny jablonky (v CZFree uz tim padem byt nemusi, v jejich stanovach jsem to nenasel) muzou za poplatek 50,- mesicne dal vyuzivat komunitni site CZFree, na tomto miste musim zduraznit, ze se nejedna o internet.
Chapu, ze v dnesni dobe neni nic zadarmo a na pionyrske zacatky CZFree Prosek uz muzu jenom vzpominat ale presto bych mel dotaz a byl bych rad, aby mi nekdo z jablonky odpovedel.
Jablonka je neziskove obcanske sdruzeni, takze negeneruje zisk. Jakym zpusobem tedy dosla k cene 50,- za energie za kazdeho clena sdruzeni, ktery se chce pripojit pouze do CZFree?
Tato cena je stejna pro cleny CZFree tak pro cleny jablonky, kteri jeste musi platit provoz dalsiho zarizeni na provoz pripojeni konektivity, prispevky za distribuci DVB-T za provozovani sluzeb atd.
Pokud se bude pocitat provoz routeru, ktery vas bude "spojovat" do CZFree, tak na pocet klientu vychazi castka v jednotkach korun mesicne a s rostoucim poctem lidi by mela klesat castka za energii.

Dalsi dotaz je, kdy prijde rada (od ktereho data) na cleny CZFree , kteri nemaji v dome "Jablonku" jsou pripojeny do CZFree pres jablonku ale maji vlastni internet z duvodu, ze napr. potrebuji danovy doklad o internetovem pripojeni a z nejakeho neznameho duvodu nechteji byt cleny Jablonky.

Dekuji za odpoved
MAC

__________________

mac

Old Post 13.02.2008 v 20:48
mac je offline   Click Here to See the Profile for mac   Find more posts by mac   Click here to Send mac a Private Message   Click Here to Email mac   Visit mac's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sinda
Newbie

Registrován: 08.01.2003
Příspěvků: 12

Příspěvek č. 1565 

Ahoj, nejsem si uplne jisty jak chapes pojem "clen CZFree", mozna by bylo dobre to upresnit.
"Clena CZFree" PAV74 (to je ten o kterem se mluvi v predchozim prispevku) se nam nepodarilo kontaktovat na icq (odmitl mi udelit autorizaci), tak jsem mu omezil rychlost, aby nas kontaktoval on sam. Chteli jsme se domluvit na uvolneni AP a prepojeni na LAN, ktera je uz priblizne 1,5 roku v dome kde bydli vybudovana. Take aby, pokud by to nevadilo, zacal na sit kterou vyuziva prispivat.

Naposledy upravil sinda 14.02.2008 v 01:18

Old Post 14.02.2008 v 01:10
sinda je offline   Click Here to See the Profile for sinda   Find more posts by sinda   Click here to Send sinda a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danny


Registrován: 12.05.2002
Příspěvků: 5247

Team Member: ADMIN

User is Mapper

Příspěvek č. 1566 

Old Post 14.02.2008 v 07:22
danny je pryč   Click Here to See the Profile for danny   Find more posts by danny         Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mac
Newbie

Registrován: 05.10.2002
Příspěvků: 18

CZFree pres www.jablonka.cz Příspěvek č. 1567 

Ahoj,
Pojem clen CZFree se od roku 2002 nezmenil, apon doufam, ze ne.
O PAV74 v prispevku nemluvim, mluvim prece o mne. Vzdyt je to z clanku jasne. Ptam se kdy prijde na mne rada s omezovanim rychlosti, protoze jsem pouze prispel od roku 2002 jednorazovou castkou 1000,- a daroval CZFree Prosek pocitac.
Pouze JA neprispivam do Jablonky castkou 50,- mesicne .
Duvod jsem uvedl, nezda se mi poplatek 50,- /mesicne adekvatni pro provoz AP CZFree.

Sima mi vcera tel. sdelil ,ze datum jeste neni stanoven a je to vec, kterou musi projednat.

(co se tyce PAV74, ktery bydli ve Sluknovske, urcite mu doporucim aby vstoupil do Jablonky, protoze je to pro nej vyhodne a nevidim duvod proc za 100,- neodebirat internet. )

S pozdravem
MAC

__________________

mac

Old Post 14.02.2008 v 07:23
mac je offline   Click Here to See the Profile for mac   Find more posts by mac   Click here to Send mac a Private Message   Click Here to Email mac   Visit mac's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Duch
Junior Member

Registrován: 10.08.2002
Příspěvků: 132

Re: CZFree pres www.jablonka.cz Příspěvek č. 1568 

Ty jsi pripojeny do CZF, dal jsi prispevek a pocitac a vsechno ti chodi jak ma. User PAV74 je pripojeny pres APcko Jablonky, nic nedal, na kontakt prozatim nereguje a divi se, ze mu to jede pomalu. Chapu to dobre?

Old Post 14.02.2008 v 15:21
Duch je offline   Click Here to See the Profile for Duch   Find more posts by Duch   Click here to Send Duch a Private Message   Click Here to Email Duch   Visit Duch's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:04.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 9293949596979899100101102103104 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz