CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Ostrava > Připojení ve Frýdku-Místku
1234567891011
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
f1ek
Newbie

Registrován: 18.02.2004
Příspěvků: 3

Okoli Hájku Příspěvek č. 81 

Zdravim vas lidicky vidim ze se tady konecne zacalo dit, zajimalo by me jestli je tady nekdo smerem berlin, hajek pac ja jsem az za nim uz jsou to Sedliste ale i tady by se jiste par lidi naslo. Idealni by jiste byla ta vez ale pokud to nekomu z vas nepatri nevim, nevim. diky za info

to Hasman: Proc jsi nerekl ze to chces u vas promerit jsem ti rikal ze bych pomohl :-) je to otazka chvilky.

Praci cest ..at to jde od ruky Flek

Old Post 01.09.2004 v 21:30
f1ek je offline   Click Here to See the Profile for f1ek   Find more posts by f1ek   Click here to Send f1ek a Private Message   Click Here to Email f1ek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
malwick
Newbie

Registrován: 20.08.2004
Příspěvků: 3

Re: Re: nemocnice Příspěvek č. 82 

Old Post 02.09.2004 v 11:34
malwick je offline   Click Here to See the Profile for malwick   Find more posts by malwick   Click here to Send malwick a Private Message   Click Here to Email malwick     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hasman
Newbie

Registrován: 13.08.2004
Příspěvků: 4

Re: Okoli Hájku Příspěvek č. 83 

Old Post 04.09.2004 v 10:58
Hasman je offline   Click Here to See the Profile for Hasman   Find more posts by Hasman   Click here to Send Hasman a Private Message   Click Here to Email Hasman     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
peak
Junior Member

Registrován: 05.06.2003
Příspěvků: 218

Příspěvek č. 84 

Tak jsem zpet z dovolene.. v brzke dobe odpovimim na maily... Jsem rad, ze se to tu trochu rozjelo ..

Na mapovem portalu a obnoveni funkcnosti webu se prscuje .. mejte strpeni .. snad tento ci pristi tyden ..

__________________

Old Post 05.09.2004 v 02:10
peak je offline   Click Here to See the Profile for peak   Find more posts by peak   Click here to Send peak a Private Message   Click Here to Email peak   Visit peak's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JNr
Newbie

Registrován: 05.09.2004
Příspěvků: 1

Pripojeni smerem na Frydecky les a mapa. Příspěvek č. 85 

Old Post 05.09.2004 v 22:24
JNr je offline   Click Here to See the Profile for JNr   Find more posts by JNr   Click here to Send JNr a Private Message     Visit JNr's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
morpho
Newbie

Registrován: 19.08.2004
Příspěvků: 53

Informační schůzka a měření signalu Příspěvek č. 86 

Ahoj všem z F-M,
vzhledem k vytizenosti Alium jsem vymyslel informační schůzku a měření signalu připadným zájemcům. Navrhuji sobotu 10:00 Cafe Pauza. Co vy na to?


Morpho

__________________

Morpho

komunitní sí? Frýdek-Místek
morpho@postmaster.co.uk
AP: CZFree.NET.Frydek-Mistek.Magion

Old Post 07.09.2004 v 16:05
morpho je offline   Click Here to See the Profile for morpho   Find more posts by morpho   Click here to Send morpho a Private Message   Click Here to Email morpho     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
peak
Junior Member

Registrován: 05.06.2003
Příspěvků: 218

Re: Pripojeni smerem na Frydecky les a mapa. Příspěvek č. 87 

__________________

Old Post 08.09.2004 v 10:23
peak je offline   Click Here to See the Profile for peak   Find more posts by peak   Click here to Send peak a Private Message   Click Here to Email peak   Visit peak's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
peak
Junior Member

Registrován: 05.06.2003
Příspěvků: 218

schuzka Příspěvek č. 88 

Skod aze v sobotu nemohu, jdu na svatbu. Takze nekdy priste, ale muzete se na ni dohodnout s Alliem at mi bere telefony, jinak AP-Marusku zrusim.

__________________

Old Post 10.09.2004 v 13:14
peak je offline   Click Here to See the Profile for peak   Find more posts by peak   Click here to Send peak a Private Message   Click Here to Email peak   Visit peak's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Agad
Newbie

Registrován: 16.09.2004
Příspěvků: 2

Chtělo by to mapu Příspěvek č. 89 

CZFree ve Frýdku-Místku je sice moc prima, ale chtělo by to něhakou aktuální a relativně malou mapu (max 100KB), kde jsou vyznačeny všechny apéčka. Především by mě zajímalo jestli je nějaký signál kolem úřadu na ulici politických obětí. A jaké je pokrytí kolem Místeckého náměstí.

Old Post 10.09.2004 v 17:04
Agad je offline   Click Here to See the Profile for Agad   Find more posts by Agad   Click here to Send Agad a Private Message   Click Here to Email Agad     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
morpho
Newbie

Registrován: 19.08.2004
Příspěvků: 53

Re: Chtělo by to mapu Příspěvek č. 90 

__________________

Morpho

komunitní sí? Frýdek-Místek
morpho@postmaster.co.uk
AP: CZFree.NET.Frydek-Mistek.Magion

Old Post 10.09.2004 v 21:24
morpho je offline   Click Here to See the Profile for morpho   Find more posts by morpho   Click here to Send morpho a Private Message   Click Here to Email morpho     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
morpho
Newbie

Registrován: 19.08.2004
Příspěvků: 53

Re: Informační schůzka a měření signalu Příspěvek č. 91 

__________________

Morpho

komunitní sí? Frýdek-Místek
morpho@postmaster.co.uk
AP: CZFree.NET.Frydek-Mistek.Magion

Old Post 10.09.2004 v 21:28
morpho je offline   Click Here to See the Profile for morpho   Find more posts by morpho   Click here to Send morpho a Private Message   Click Here to Email morpho     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gwartass
Senior Member

Registrován: 14.01.2003
Příspěvků: 651

Re: Re: Chtělo by to mapu Příspěvek č. 92 

__________________


vlasaty spravce AP Gwartass, Ostrava - Svinov
********
NH! ..a ve slove "krava" se nad prvnim "a" pise carka!!!

Old Post 15.09.2004 v 13:15
gwartass je offline   Click Here to See the Profile for gwartass   Find more posts by gwartass   Click here to Send gwartass a Private Message     Visit gwartass's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Meiki
Newbie

Registrován: 13.09.2004
Příspěvků: 3

Connect new AP! Příspěvek č. 93 

..zda se mi to takove neprehledne mno ale to je jedno....Takze lidi situace je takova ze se chci pripojit uz jsem domlouval wifi ale my jsme OKD barak a to na strechu nepovoli nikomu kdo je OKD proto pokud me nekdo pripoji tak klidne si do druheho dne koupim WIFI a AP neni problem (myslim cim vis AP v FM tim vic pripojnych bodu ne??takze rozvoj wifi site) koupil bych si tedy toto prislusenstvi a dal to na muj balkon (3 patro nic moc) bydlim na ulici:FOERSTROVA 719 vedle Č.S.A. v Mistku vidim trosku na TESCO jinac dobře na Č.S.A. vežové domy (3) a vsude kolem no. moznost vyhledu i smerem ke gymnaziu petra bezruce.....vim ze ty anteny co jsou v Mistku jsou vsude kolem me (nejaka je na kolařikove...atd.) to by se teoreticky taky dalo JEN TO ZMĚŘIT....no proste neni problem abych se hned do druheho dne pripojil toto vse pisi s velkou vaznosti takze budu rad kdyz mi s tim nekdo z vas pomuze moje ICQ: 176436246, email:Insideway@email.cz

Predem dik za pomoc MeikoS

Old Post 15.09.2004 v 17:37
Meiki je offline   Click Here to See the Profile for Meiki   Find more posts by Meiki   Click here to Send Meiki a Private Message   Click Here to Email Meiki     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
morpho
Newbie

Registrován: 19.08.2004
Příspěvků: 53

Re: Re: Re: Chtělo by to mapu Příspěvek č. 94 

__________________

Morpho

komunitní sí? Frýdek-Místek
morpho@postmaster.co.uk
AP: CZFree.NET.Frydek-Mistek.Magion

Old Post 15.09.2004 v 18:36
morpho je offline   Click Here to See the Profile for morpho   Find more posts by morpho   Click here to Send morpho a Private Message   Click Here to Email morpho     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
morpho
Newbie

Registrován: 19.08.2004
Příspěvků: 53

Re: Connect new AP! Příspěvek č. 95 

__________________

Morpho

komunitní sí? Frýdek-Místek
morpho@postmaster.co.uk
AP: CZFree.NET.Frydek-Mistek.Magion

Old Post 15.09.2004 v 18:38
morpho je offline   Click Here to See the Profile for morpho   Find more posts by morpho   Click here to Send morpho a Private Message   Click Here to Email morpho     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
morpho
Newbie

Registrován: 19.08.2004
Příspěvků: 53

Veřejná odpoved na dotaz uzivatele fmpoint Příspěvek č. 96 

Ahoj vsem,
obdrzel jsem tento vyhruzny email, prominte prosim vulgaritu:

Tak ty mi nechces dat informace?
memo A tim kurva myslis co? Nechces mi dat informace. Mam podekovat uzivateli SSID. Dobre!!!! Choval jsem se slusne. Zil jsem v domeni, ze to co delate delate pro zabavu a pro ostatni. Myslel jsem si , ze se k vam muze pripojit kdokoliv, a ze jednim mladym schopnym vyvojarem nepohrdnete. Fajn. Nasral jsi me na nejvyzsi uroven. Ted nezadam, ted ti davam ultimatum. Pokud nedostanu prehlednou mapu vsech AP ve F-M do data odeslani teto zpravy(ktere teprve nastane, coz si muzes zkontrolovat(27.9.2004)), Tak se bez dalsiho varovani zacnou dit velice neprijemne veci.


Odpovidam na nej takto:
Tve ultimatum mily fmpoint neprijimam a tvuj email s pozdravem preposilam PCR.

S pozdravem

Morpho

__________________

Morpho

komunitní sí? Frýdek-Místek
morpho@postmaster.co.uk
AP: CZFree.NET.Frydek-Mistek.Magion

Naposledy upravil morpho 15.09.2004 v 18:50

Old Post 15.09.2004 v 18:42
morpho je offline   Click Here to See the Profile for morpho   Find more posts by morpho   Click here to Send morpho a Private Message   Click Here to Email morpho     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:26.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
1234567891011  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz