CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 2 > Čiklova, Slavojova, pomezí Nuslí
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
ddave7
Newbie

Registrován: 28.11.2002
Příspěvků: 18

Exclamation Čiklova, Slavojova Příspěvek č. 1 

Pro lokalitu Čiklova, Slavojova a castecne i Krokova je planovano APcko pro pripojeni lidi kteri jsou odstineni od jinzch bodu a zprovozneni StreetAccesu

__________________

ddave7
-dd7-
mail: ddave7 {at} itip {dot} cz
UIN: 18807367

Naposledy upravil ddave7 17.09.2004 v 12:53

Old Post 17.09.2004 v 00:39
ddave7 je offline   Click Here to See the Profile for ddave7   Find more posts by ddave7   Click here to Send ddave7 a Private Message   Click Here to Email ddave7     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ptak
Team Leader
zastupce cloudu 10.27


Registrován: 17.09.2002
Příspěvků: 755

Team Member: ADMIN

User is Mapper

Příspěvek č. 2 

zkus tu informaci trochu uprasnit a doplnit at to nemusim hned stehovat do zumpy

__________________

Old Post 17.09.2004 v 08:26
ptak je offline   Click Here to See the Profile for ptak   Find more posts by ptak       Visit ptak's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ddave7
Newbie

Registrován: 28.11.2002
Příspěvků: 18

Upraveno Příspěvek č. 3 

Tak jsem to tedy upravil a doplnil snad uz na dostatecny popis. Ok? Zaozil jsem to protoze jsem chtel k nodu dat odkaz na thread jak je to v editaci nodu. Tak a sem to tedy je. Doufam ze je to tak spravne...

__________________

ddave7
-dd7-
mail: ddave7 {at} itip {dot} cz
UIN: 18807367

Old Post 17.09.2004 v 12:56
ddave7 je offline   Click Here to See the Profile for ddave7   Find more posts by ddave7   Click here to Send ddave7 a Private Message   Click Here to Email ddave7     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aldor
Newbie

Registrován: 09.12.2004
Příspěvků: 6

Příspěvek č. 4 

Bydlim ve Slavojove ul. a chtel bych se pripojit. Ale nevyznam se a potreboval bych poradit.
Tusim, ze budu potrebovat transciever atd. , ale nevim jaky je dobrý. Asi by mi stacil nejaky second-hand.
Navic se mi nechce to zkouset z Windows, ale v Linuxu jsem uplny zacatecnik.
Mohl byste nekdo poradit? Nebo alespon poradit postup?

Old Post 06.01.2005 v 17:06
Aldor je offline   Click Here to See the Profile for Aldor   Find more posts by Aldor   Click here to Send Aldor a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ddave7
Newbie

Registrován: 28.11.2002
Příspěvků: 18

Pripojeni Příspěvek č. 5 

__________________

ddave7
-dd7-
mail: ddave7 {at} itip {dot} cz
UIN: 18807367

Old Post 06.01.2005 v 17:28
ddave7 je offline   Click Here to See the Profile for ddave7   Find more posts by ddave7   Click here to Send ddave7 a Private Message   Click Here to Email ddave7     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aldor
Newbie

Registrován: 09.12.2004
Příspěvků: 6

Příspěvek č. 6 

Prima, diky.
Kolik chci dat jeste nevim presne. Podle toho, co jsem tady cetl, tak s hardware bych se vesel tak do 3000?
Co od toho ocekavam je zbaveni se Telecomu. To je mozna prastenej duvod, ale ja bych chtel alespon zjistit, jestli je to prakticky mozne.
Moje predstava byla zrusit Telecom, nechat si na prichozi kontakty nekde nejaky mobil a odchozi komunikaci resit pres net a to tak, abych neplatil Telecomu ani sprostredkovane za draty. A cela pointa je, ze krom nezavislosti odhaduju, ze by to melo vyjit cenove srovnatelne.
Je to cele realne?

Up date:
Tak jsem jako spravna trubka az ted cetl nektere z relevantnich threadu. Takze bych se asi mimo jine mel zeptat, jestli mas (ddave) zkusenost s VoIP uvnitr CZF.
Diky.

Naposledy upravil Aldor 20.01.2005 v 14:43

Old Post 06.01.2005 v 20:22
Aldor je offline   Click Here to See the Profile for Aldor   Find more posts by Aldor   Click here to Send Aldor a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
clibin009
Newbie

Registrován: 20.10.2017
Příspěvků: 2

Příspěvek č. 7 

Old Post 21.11.2018 v 06:49
clibin009 je offline   Click Here to See the Profile for clibin009   Find more posts by clibin009   Click here to Send clibin009 a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
clibin009
Newbie

Registrován: 20.10.2017
Příspěvků: 2

Příspěvek č. 8 

Old Post 21.11.2018 v 06:52
clibin009 je offline   Click Here to See the Profile for clibin009   Find more posts by clibin009   Click here to Send clibin009 a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rameshcfarm
Newbie

Registrován: 12.12.2020
Příspěvků: 2

pc matic login Příspěvek č. 9 

Old Post 12.12.2020 v 05:47
rameshcfarm je offline   Click Here to See the Profile for rameshcfarm   Find more posts by rameshcfarm   Click here to Send rameshcfarm a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:04.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz