CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Žumpa > Uhříněves
« 44454647484950515253545556 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
krk
Junior Member

Registrován: 11.02.2004
Příspěvků: 101

Příspěvek č. 785 

Old Post 28.11.2004 v 20:41
krk je offline   Click Here to See the Profile for krk   Find more posts by krk   Click here to Send krk a Private Message   Click Here to Email krk     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vantomas
Junior Member

Registrován: 03.02.2003
Příspěvků: 134

Příspěvek č. 786 

__________________

Clen a pseudoadmin AS64588

Old Post 28.11.2004 v 20:56
vantomas je offline   Click Here to See the Profile for vantomas   Find more posts by vantomas   Click here to Send vantomas a Private Message   Click Here to Email vantomas   Visit vantomas's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krk
Junior Member

Registrován: 11.02.2004
Příspěvků: 101

Příspěvek č. 787 

Old Post 28.11.2004 v 20:58
krk je offline   Click Here to See the Profile for krk   Find more posts by krk   Click here to Send krk a Private Message   Click Here to Email krk     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Red
Former as MikeRoland

Registrován: 17.04.2004
Příspěvků: 584

User is Mapper

Příspěvek č. 788 

__________________

Já jsem jenom malej blázen...

-----Ursprüngliche Nachricht-----
Von: Ernst Ingmar Bergman <ingmar.bergman@coopergay.cz>
Gesendet: 16-2, 2:14

Old Post 28.11.2004 v 21:02
Red je offline   Click Here to See the Profile for Red   Find more posts by Red   Click here to Send Red a Private Message   Click Here to Email Red   Visit Red's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krk
Old Post 28.11.2004 21:04
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] () Příspěvek č. 789 
krk
Junior Member

Registrován: 11.02.2004
Příspěvků: 101

Příspěvek č. 790 

Old Post 28.11.2004 v 21:06
krk je offline   Click Here to See the Profile for krk   Find more posts by krk   Click here to Send krk a Private Message   Click Here to Email krk     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Red
Former as MikeRoland

Registrován: 17.04.2004
Příspěvků: 584

User is Mapper

Příspěvek č. 791 

__________________

Já jsem jenom malej blázen...

-----Ursprüngliche Nachricht-----
Von: Ernst Ingmar Bergman <ingmar.bergman@coopergay.cz>
Gesendet: 16-2, 2:14

Old Post 28.11.2004 v 21:07
Red je offline   Click Here to See the Profile for Red   Find more posts by Red   Click here to Send Red a Private Message   Click Here to Email Red   Visit Red's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krk
Old Post 28.11.2004 21:09
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] () Příspěvek č. 792 
vantomas
Junior Member

Registrován: 03.02.2003
Příspěvků: 134

Příspěvek č. 793 

__________________

Clen a pseudoadmin AS64588

Old Post 28.11.2004 v 21:10
vantomas je offline   Click Here to See the Profile for vantomas   Find more posts by vantomas   Click here to Send vantomas a Private Message   Click Here to Email vantomas   Visit vantomas's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Red
Old Post 28.11.2004 21:10
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] () Příspěvek č. 794 
Red
Old Post 28.11.2004 21:13
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] () Příspěvek č. 795 
krk
Junior Member

Registrován: 11.02.2004
Příspěvků: 101

Příspěvek č. 796 

Old Post 28.11.2004 v 21:19
krk je offline   Click Here to See the Profile for krk   Find more posts by krk   Click here to Send krk a Private Message   Click Here to Email krk     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vocko
Newbie

Registrován: 29.01.2003
Příspěvků: 87

Abych se taky zapojil... Příspěvek č. 797 

V Uhri se to hnulo...

- dava se dohromady OS
- prestehovalo se (nebo spis vytvorilo) new "AP Banhof"
- sbiraji se prispevky na dalsi paterni AP

Proc to jde tak pomalu ? ...prace, skola, nestihacka...

Pokud chceme postavit kvalitni pater prez Uhri je zapotrebi OS aby se dalo na legalni forme jednat s majiteli baraku o umisteni anten.

Mozna je to divny, ale kdyz prijdu domu v 18 tak uz se mi moc nechce lezt po strechach...

Zatim tu mame presne 3 lidi co se vyznaj v sitich (to nemyslim sebe).

Plno lidi do toho narvalo uz celkem dost penez a to jen proto aby to bylo poradne a ne zpraskly na noze.

Na ten sraz se pokusim dorazit... abycha alespon vratil desky...

__________________

... jestlize mi nemas cim rucit, budu ti muset zprerazet obe nohy !!!

Old Post 29.11.2004 v 15:17
vocko je offline   Click Here to See the Profile for vocko   Find more posts by vocko   Click here to Send vocko a Private Message   Click Here to Email vocko     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krk
Old Post 29.11.2004 20:03
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] () Příspěvek č. 798 
Red
Old Post 29.11.2004 20:29
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] () Příspěvek č. 799 
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 800 

Zdravím,
přijde mne poněkud podivné proč tu neřešit věci okolo Uhřiněvsi.

Osobně mne překvapilo odtržení se a založení vlastního OS by? se hovořilo o spojení s HMNet.

Nevím jak dalece to platí ale, když jsem kdesi cosi jednal s Fyzikem tak se to domluvilo jako AS cloud Měcholupy, Uhřiněves, Petrovice. Dle domluv a podle rozsahů to snad ještě platí.
Dále vím že, jsem domluvil ale, i ostatní s Edorasem že hranice mezi cloudem HMNet a Říčany je fyzicky hranice bývalého okresu Pha-Východ a hl.m.Prahou fakticky volně dle možností připojení nebo i nepřipojení.
Bylo by dobré si tedy zde nebo na srazu rozdat karty co proč jak.
Dost dobře nechápu proč Benice rozvíjí aktivity v Uhřiněvsi když to rozjíždí lidi v Uhřiněvsi sami sice pomalu ale, jistě.
Já osobně se Uhřiněvsi do toho nechci plést.
Jediné co nabízím na zvážení je propojení na AP Kyje chystám i vhodné mezi AP v blízkosti Uhřiněvsi cca 3 km.

__________________

Old Post 29.11.2004 v 23:47
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:28.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 44454647484950515253545556 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz