CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Bazaar > case AT, HDD do 800MB, Simm 16MB, mysi serial, kopirky
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
ahoj
Junior Member

Registrován: 17.01.2003
Příspěvků: 238

User is Mapper

case AT, HDD do 800MB, Simm 16MB, mysi serial, kopirky Příspěvek č. 1 

Old Post 19.11.2004 v 09:09
ahoj je offline   Click Here to See the Profile for ahoj   Find more posts by ahoj   Click here to Send ahoj a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ahoj
Junior Member

Registrován: 17.01.2003
Příspěvků: 238

User is Mapper

prikladam Příspěvek č. 2 

Vazeni, zatim moc zajem neni ale co uz...

Nasel jsem dalsi poklad:
mam tady dva HDD WD Caviar maji kapacitu 1624,6MB.
Nejsou uplne ale ok
disk1) jede bez problemu ale podle Win scandisku ma na samem konci (98%) nekolik vadnych slusteru - lze ho uzivat bez potizi
disk2) po zapojeni se roztoci pak vnem poklepe a tot vse

za oba disky dohromady chci 150Kc

Old Post 20.11.2004 v 13:21
ahoj je offline   Click Here to See the Profile for ahoj   Find more posts by ahoj   Click here to Send ahoj a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ahoj
Junior Member

Registrován: 17.01.2003
Příspěvků: 238

User is Mapper

Dosly case Příspěvek č. 3 

Jiz jsem vyskladnil posledni AT skrin z pudy. Takze tedka doporucim brat Case od tatranky.
Take jsem prodal 500MB HDD takze disku ubylo.

Zacina na mne tlacit situace: takze kdo chce tu velkou kopirku za odvoz?

Old Post 22.11.2004 v 22:00
ahoj je offline   Click Here to See the Profile for ahoj   Find more posts by ahoj   Click here to Send ahoj a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Memory
Junior Member

Registrován: 17.06.2004
Příspěvků: 134

Re: Dosly case Příspěvek č. 4 

__________________

Old Post 23.11.2004 v 10:58
Memory je offline   Click Here to See the Profile for Memory   Find more posts by Memory   Click here to Send Memory a Private Message   Click Here to Email Memory     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ahoj
Junior Member

Registrován: 17.01.2003
Příspěvků: 238

User is Mapper

obejvaj srotiste Příspěvek č. 5 

Vazeni uz nemam dve kopirky ale jen jednu(mensi). a HDD do 800MB mam uz jen dva kusi

Old Post 24.11.2004 v 21:31
ahoj je offline   Click Here to See the Profile for ahoj   Find more posts by ahoj   Click here to Send ahoj a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dzavy
Junior Member

Registrován: 21.03.2003
Příspěvků: 174

Příspěvek č. 6 

A máš tam ještě 16MB SIMM? Když dáš lepší nabídku než Horst, vemu dvě od Tebe. Ale pozor, Horst dává navíc BBB

Old Post 24.11.2004 v 21:43
Dzavy je offline   Click Here to See the Profile for Dzavy   Find more posts by Dzavy   Click here to Send Dzavy a Private Message     Visit Dzavy's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
honza.jd
Member

Registrován: 27.08.2004
Příspěvků: 320

AT CASE Příspěvek č. 7 

shání-li někdo AT+case mám zásoby

cenu zkuste navrhnout, je-li vubec nejaka....

Old Post 24.11.2004 v 22:24
honza.jd je offline   Click Here to See the Profile for honza.jd   Find more posts by honza.jd   Click here to Send honza.jd a Private Message   Click Here to Email honza.jd     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ahoj
Junior Member

Registrován: 17.01.2003
Příspěvků: 238

User is Mapper

velke HDD a simmy jsou pryc Příspěvek č. 8 

Vazeni s rodosti vam zdeluji ze ten 1,6GB HDD je fuc.
Take se zda ze moje zelezna zasoba 16MB ramek je taky fuc.
Takze mam jen disky do 800MB(max dva lahvace) a ramky do 8MB (lahvac za par).

p.s. zapomel jsem rici ze schanim drevene sanky(bezesrandy)

Old Post 29.11.2004 v 09:03
ahoj je offline   Click Here to See the Profile for ahoj   Find more posts by ahoj   Click here to Send ahoj a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ahoj
Junior Member

Registrován: 17.01.2003
Příspěvků: 238

User is Mapper

zpet na stromi Příspěvek č. 9 

Oprava k predeslemu prizpevku. Nasledkem neuzpesnych upgrade mam este posledni ctyri 16MB simmy.

HDD se rozebiraj a tak zde mam uz jen 540MB qantum a 630 caviar.
Stale je zde mala kopirka Cannon FC2
ATX zdroj je na dobro pryc.
Jo a mam na prodej UPS od znacky APC 2200 bez baterii.

stale trva poptavka po drevenych sankach.

Old Post 02.12.2004 v 06:43
ahoj je offline   Click Here to See the Profile for ahoj   Find more posts by ahoj   Click here to Send ahoj a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vlk
Newbie

Registrován: 03.01.2003
Příspěvků: 54

posledni ctyri 16MB simmy Příspěvek č. 10 

kolik bys za ně chtěl?

Můžeš i na PM

Old Post 02.12.2004 v 14:41
vlk je offline   Click Here to See the Profile for vlk   Find more posts by vlk   Click here to Send vlk a Private Message   Click Here to Email vlk   Visit vlk's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jkt
Senior Member

Registrován: 04.04.2003
Příspěvků: 1111

Re: zpet na stromi Příspěvek č. 11 

__________________

cd /local/pub && more beer > /dev/mouth

Old Post 03.12.2004 v 19:19
jkt je offline   Click Here to See the Profile for jkt   Find more posts by jkt   Click here to Send jkt a Private Message   Click Here to Email jkt     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ahoj
Junior Member

Registrován: 17.01.2003
Příspěvků: 238

User is Mapper

Simmy Příspěvek č. 12 

Zrovinka jsem se s vitexem potkal ale verim ze na svem stroji ma urcite vetsi pamet nez 64MB. Krom toho pamet je uz snad na dobro pryc. Doufam zetito nevadi a tedy zkousnes soucasnou funkcnost DC.
Diky Ahoj

Old Post 03.12.2004 v 20:31
ahoj je offline   Click Here to See the Profile for ahoj   Find more posts by ahoj   Click here to Send ahoj a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jkt
Senior Member

Registrován: 04.04.2003
Příspěvků: 1111

Příspěvek č. 13 

ja jsem jenom cet diskuzy na dc-chatu o pametech na hubu a pochopil jsem to tak, ze ji je tam malo a cokoliv >8MB by se hodilo, nicmene jsem to asi pochopil spatne. a nakonec nejen DC ziv je clovek :-)

__________________

cd /local/pub && more beer > /dev/mouth

Old Post 03.12.2004 v 20:39
jkt je offline   Click Here to See the Profile for jkt   Find more posts by jkt   Click here to Send jkt a Private Message   Click Here to Email jkt     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ahoj
Junior Member

Registrován: 17.01.2003
Příspěvků: 238

User is Mapper

jaka pamet muze pomoc? Příspěvek č. 14 

No pokud jsi to cetl tak se te tedy ptam: pomuze jako dar 8MB simmy? Protoze toje jednine co zde mam.

Old Post 03.12.2004 v 20:42
ahoj je offline   Click Here to See the Profile for ahoj   Find more posts by ahoj   Click here to Send ahoj a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jkt
Senior Member

Registrován: 04.04.2003
Příspěvků: 1111

Příspěvek č. 15 

tu nabizel spenat.basa, ale zajem nebyl, ze prej to nic neresi, pomohla by jenom vetsi (zrejme jsou vsechny sloty plny osmicek), takze 16 by mela pomoct.
lec tu ty nemas, takze to muzes nechat lezet.

__________________

cd /local/pub && more beer > /dev/mouth

Old Post 03.12.2004 v 20:52
jkt je offline   Click Here to See the Profile for jkt   Find more posts by jkt   Click here to Send jkt a Private Message   Click Here to Email jkt     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:37.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz