CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Klubovna > Krach Supernetworku Vraceni Penez
123456
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
drzhor
Junior Member

Registrován: 03.08.2003
Příspěvků: 184

Lightbulb Supernetwork DLUŽNIK CFREE.NET KOMUNITĚ > Vraceni Penez Příspěvek č. 1 

__________________

Když uchopím svůj blýskající se meč a vezmu spravedlnost do rukou svých, msta na nepřátelích mých vykonána bude, msta na těch, kdož mne napadli. Ó Pane, veď ruku mou a počítej mne mezi své svaté.

**svati na lavici obžalovaných - film**

Naposledy upravil drzhor 11.01.2005 v 11:51

Old Post 06.01.2005 v 19:35
drzhor je offline   Click Here to See the Profile for drzhor   Find more posts by drzhor   Click here to Send drzhor a Private Message   Click Here to Email drzhor   Visit drzhor's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
samaell
Master Lama
zastupce cloudu 10.43


Registrován: 12.02.2003
Příspěvků: 226

Příspěvek č. 2 

co k tomu dodat? ja tam mam "jenom" 240 Kc, ale i tak me to stve!

__________________

V den, kdy vás očistím ode všech vašich nepravostí, osídlím města, a co je v troskách, bude vystavěno.

Old Post 06.01.2005 v 19:39
samaell je offline   Click Here to See the Profile for samaell   Find more posts by samaell   Click here to Send samaell a Private Message   Click Here to Email samaell   Visit samaell's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Virnik
Senior Member

Registrován: 13.01.2004
Příspěvků: 604

Příspěvek č. 3 

Oproti drzhorovi je to drobotina, ale mam u nich neco okolo 380-420Kč. Jak se situace bude vyvíjet, nevim. Prachy se hodí, ale bojim se že je už nikdy neuvidim. To si spíš počkám až se ten mamlas ukáže v Praze, a rozmlátim mu držku.

__________________

V.I.R.N.I.K: Vigiliant Individual Responsible for Nocturnal Infiltration and Killing
Resistance is, and always has been futile...

Old Post 06.01.2005 v 19:43
Virnik je offline   Click Here to See the Profile for Virnik   Find more posts by Virnik   Click here to Send Virnik a Private Message   Click Here to Email Virnik   Visit Virnik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HonzaMa
Newbie

Registrován: 03.10.2003
Příspěvků: 3

Angry Ja tam mam neco pres 400 Příspěvek č. 4 

Ne ze by me to vytrhlo, ale kdyztak se pridam ...

Old Post 06.01.2005 v 19:46
HonzaMa je offline   Click Here to See the Profile for HonzaMa   Find more posts by HonzaMa   Click here to Send HonzaMa a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
net man
Newbie

Registrován: 02.09.2003
Příspěvků: 50

Dluh Příspěvek č. 5 

Za skupinu kolem AP Net Man cca. 1600,-
To je pech co?

Old Post 06.01.2005 v 19:54
net man je offline   Click Here to See the Profile for net man   Find more posts by net man   Click here to Send net man a Private Message   Click Here to Email net man     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drzhor
Junior Member

Registrován: 03.08.2003
Příspěvků: 184

4500 kč Příspěvek č. 6 

už jsme na cca 4500 kč

__________________

Když uchopím svůj blýskající se meč a vezmu spravedlnost do rukou svých, msta na nepřátelích mých vykonána bude, msta na těch, kdož mne napadli. Ó Pane, veď ruku mou a počítej mne mezi své svaté.

**svati na lavici obžalovaných - film**

Naposledy upravil drzhor 11.01.2005 v 10:40

Old Post 06.01.2005 v 19:58
drzhor je offline   Click Here to See the Profile for drzhor   Find more posts by drzhor   Click here to Send drzhor a Private Message   Click Here to Email drzhor   Visit drzhor's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
goce
Newbie

Registrován: 29.04.2004
Příspěvků: 2

Mě peníze spravuje Drzhor :) Příspěvek č. 7 

OK, já bych byl pro předání peněz connection.cz, aby pokračovali s již zavedenými účty.

Ale na mě asi sotva záleží.

Naposledy upravil goce 06.01.2005 v 20:09

Old Post 06.01.2005 v 19:58
goce je offline   Click Here to See the Profile for goce   Find more posts by goce   Click here to Send goce a Private Message   Click Here to Email goce     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
klapik
Newbie

Registrován: 28.07.2003
Příspěvků: 39

AP Trebo Příspěvek č. 8 

Naposledy upravil klapik 06.01.2005 v 20:56

Old Post 06.01.2005 v 20:35
klapik je offline   Click Here to See the Profile for klapik   Find more posts by klapik   Click here to Send klapik a Private Message   Click Here to Email klapik   Visit klapik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jarda v
Newbie

Registrován: 12.08.2003
Příspěvků: 5

Příspěvek č. 9 

Ja jsem na tom stejne cca 400-Kc

Old Post 06.01.2005 v 21:02
jarda v je offline   Click Here to See the Profile for jarda v   Find more posts by jarda v   Click here to Send jarda v a Private Message   Click Here to Email jarda v     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
medlin
Newbie

Registrován: 09.03.2003
Příspěvků: 6

Taky tam něco mám Příspěvek č. 10 

...500 Kč. Rád se připojím k vymáhání.

Old Post 06.01.2005 v 21:36
medlin je offline   Click Here to See the Profile for medlin   Find more posts by medlin   Click here to Send medlin a Private Message   Click Here to Email medlin     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HonzaL
Newbie

Registrován: 22.05.2002
Příspěvků: 27

I já mám u SN prašule... Příspěvek č. 11 

... dělá to sice "jen" 880,- Kč ale kdyby se podařilo je nějak dostat zpátky, bylo by to lepší... :-(

__________________

Světlo na konci tunelu může být i blížící se rychlík...

ICQ - 320713962

Old Post 06.01.2005 v 21:45
HonzaL je offline   Click Here to See the Profile for HonzaL   Find more posts by HonzaL   Click here to Send HonzaL a Private Message   Click Here to Email HonzaL     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drzhor
Junior Member

Registrován: 03.08.2003
Příspěvků: 184

6085 kč Příspěvek č. 12 

6085 kč

__________________

Když uchopím svůj blýskající se meč a vezmu spravedlnost do rukou svých, msta na nepřátelích mých vykonána bude, msta na těch, kdož mne napadli. Ó Pane, veď ruku mou a počítej mne mezi své svaté.

**svati na lavici obžalovaných - film**

Old Post 06.01.2005 v 21:58
drzhor je offline   Click Here to See the Profile for drzhor   Find more posts by drzhor   Click here to Send drzhor a Private Message   Click Here to Email drzhor   Visit drzhor's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bonez
Newbie

Registrován: 14.07.2003
Příspěvků: 10

nez jsem ten ucet stopnul .. Příspěvek č. 13 

... zbylo na nem 978.8Kc

Old Post 06.01.2005 v 22:59
bonez je offline   Click Here to See the Profile for bonez   Find more posts by bonez   Click here to Send bonez a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Angry Já mám nejvíc Příspěvek č. 14 

letmo rozepsáno:
1) Nedodaný net v měsících 9-12/04 z 1024 pouze 512 kbps.
2) Náhradní připojení 9-12/04 512 kbps.
3) vybudování náhradního připojení.
4) Průsery které jsem díky tomu nedodání platil jiným.

Celkem 54000,- Kč a to bez jakékoliv legrace. Tak zní i podání připravené ČTÚ a Soudu nebo vymahačce.
Zdravím Karel

__________________

Old Post 07.01.2005 v 00:55
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kolo
Newbie

Registrován: 11.07.2003
Příspěvků: 3

Příspěvek č. 15 

342;-

Old Post 07.01.2005 v 07:38
kolo je offline   Click Here to See the Profile for kolo   Find more posts by kolo   Click here to Send kolo a Private Message   Click Here to Email kolo     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Looser
Team Leader

Registrován: 04.01.2003
Příspěvků: 316

Team Member: MOD

Příspěvek č. 16 

pocitejte i se mnou 488,-

Old Post 07.01.2005 v 14:45
Looser je offline   Click Here to See the Profile for Looser   Find more posts by Looser   Click here to Send Looser a Private Message   Click Here to Email Looser   Visit Looser's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:04.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
123456  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz