CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Klubovna > Krach Supernetworku Vraceni Penez
123456
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
omaly
Newbie

Registrován: 12.12.2004
Příspěvků: 20

Příspěvek č. 33 

497.60.

Zaplatil jsem 500,- a odebral 3 dny netu (neco jeste z kreditu zdarma). Samozrejme me to nezabije, ale jsou to me nejdrazsi tri dny surfovani v zivote. Doufam, ze tenhle rekord nikdy neprekonam

Old Post 10.01.2005 v 18:59
omaly je offline   Click Here to See the Profile for omaly   Find more posts by omaly   Click here to Send omaly a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drzhor
Junior Member

Registrován: 03.08.2003
Příspěvků: 184

:-/ Příspěvek č. 34 

__________________

Když uchopím svůj blýskající se meč a vezmu spravedlnost do rukou svých, msta na nepřátelích mých vykonána bude, msta na těch, kdož mne napadli. Ó Pane, veď ruku mou a počítej mne mezi své svaté.

**svati na lavici obžalovaných - film**

Naposledy upravil drzhor 11.01.2005 v 11:29

Old Post 11.01.2005 v 10:28
drzhor je offline   Click Here to See the Profile for drzhor   Find more posts by drzhor   Click here to Send drzhor a Private Message   Click Here to Email drzhor   Visit drzhor's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drzhor
Junior Member

Registrován: 03.08.2003
Příspěvků: 184

Příspěvek č. 35 

__________________

Když uchopím svůj blýskající se meč a vezmu spravedlnost do rukou svých, msta na nepřátelích mých vykonána bude, msta na těch, kdož mne napadli. Ó Pane, veď ruku mou a počítej mne mezi své svaté.

**svati na lavici obžalovaných - film**

Old Post 11.01.2005 v 11:34
drzhor je offline   Click Here to See the Profile for drzhor   Find more posts by drzhor   Click here to Send drzhor a Private Message   Click Here to Email drzhor   Visit drzhor's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oook
Senior Member

Registrován: 28.06.2002
Příspěvků: 2325

Re: :-/ Příspěvek č. 36 

Old Post 11.01.2005 v 14:08
oook je offline   Click Here to See the Profile for oook   Find more posts by oook   Click here to Send oook a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drzhor
Junior Member

Registrován: 03.08.2003
Příspěvků: 184

od pravnika Příspěvek č. 37 

PELLVY --- --- 16.01:55 11.1.2005
DRZHOR: Zkuste je nabonzovat na ČTÚ, že neuzavírají smlouvy o poskyt. telkom služeb v písemné formě a neposílají vyúčtování atd. prostě neplnění povinností uložených zákonem o telekomunikacích, podívejte se jestli vůbec mají telkom licenci nebo podali se registrovali ke "generální licenci". Když ne , trestní oznámení na neoprávněné podnikání...

__________________

Když uchopím svůj blýskající se meč a vezmu spravedlnost do rukou svých, msta na nepřátelích mých vykonána bude, msta na těch, kdož mne napadli. Ó Pane, veď ruku mou a počítej mne mezi své svaté.

**svati na lavici obžalovaných - film**

Old Post 11.01.2005 v 17:23
drzhor je offline   Click Here to See the Profile for drzhor   Find more posts by drzhor   Click here to Send drzhor a Private Message   Click Here to Email drzhor   Visit drzhor's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
duf
Newbie

Registrován: 18.12.2002
Příspěvků: 22

Příspěvek č. 38 

__________________

duf, peace love empathy

Old Post 11.01.2005 v 18:49
duf je offline   Click Here to See the Profile for duf   Find more posts by duf   Click here to Send duf a Private Message   Click Here to Email duf     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hwsoft
Moderator
zastupce cloudu 10.101


Registrován: 11.10.2002
Příspěvků: 2100

Re: od pravnika Příspěvek č. 39 

__________________

ITF - FreeNet Liberec
DesSto
jabber: hwsoft@linjab.org

Old Post 11.01.2005 v 18:56
hwsoft je offline   Click Here to See the Profile for hwsoft   Find more posts by hwsoft   Click here to Send hwsoft a Private Message     Visit hwsoft's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 40 

Už jsem mluvil i s panem otcem debata byla jakoby konstruktivní ale, na konec mne řekl že, když se mne to nebude líbit mohu k soudu takže spíš se hraje o čas.
Na firmě mne to zvedá jeho "fakturant" prý dlužím a dlužím nic nedostanu dokud nezaplatím a to přestože zaplaceno mám.
Co jsem se dál dovedel že, to je problém mezi mnou a panem Cendrou takže si mu mám zavolat. Tak jasem se zeptal proč si nezvedá telefon má ho prý přesměrovaný protože mu ho ukradli. Komunikovat mám výhradně po e-mailu.
Jinak prý jsou reprezentanti Casablanci int. zajímalo by mne jestli to ví někdo z vrcholnýho managmentu nebo si to lajsnul jen account manager Casablanci INT.

Takže ráno to celé nesu na čtu. A jdu na policajty pro zneužívání informací v obchodním styku. Přestalo mne to bavit Zdravím Karel

__________________

Naposledy upravil kabelnet 11.01.2005 v 20:26

Old Post 11.01.2005 v 20:12
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 41 

__________________

Naposledy upravil kabelnet 11.01.2005 v 21:02

Old Post 11.01.2005 v 20:17
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
l.pilba
Newbie

Registrován: 11.01.2005
Příspěvků: 1

Příspěvek č. 42 

Ja do toho u pana Cendry zahucel za 1350,- Proto se velmi rad pridam k jakemukoliv hnuti odporu.Nasili nevyjimaje.Jak je totiz videt,nic jineho na tento druh lidi asi neplati.Po dvaceti telefonatech,kdyz uz to nekdo zvednul,se ozvalo tajemne,,moment" a pak jen dlouhe nic.......

Old Post 11.01.2005 v 21:30
l.pilba je offline   Click Here to See the Profile for l.pilba   Find more posts by l.pilba   Click here to Send l.pilba a Private Message   Click Here to Email l.pilba     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drzhor
Junior Member

Registrován: 03.08.2003
Příspěvků: 184

14247 kč Příspěvek č. 43 

__________________

Když uchopím svůj blýskající se meč a vezmu spravedlnost do rukou svých, msta na nepřátelích mých vykonána bude, msta na těch, kdož mne napadli. Ó Pane, veď ruku mou a počítej mne mezi své svaté.

**svati na lavici obžalovaných - film**

Old Post 11.01.2005 v 21:36
drzhor je offline   Click Here to See the Profile for drzhor   Find more posts by drzhor   Click here to Send drzhor a Private Message   Click Here to Email drzhor   Visit drzhor's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
djdodo
CZNET

Registrován: 20.11.2002
Příspěvků: 1344

Re: od pravnika Příspěvek č. 44 

__________________

http://shop.cznet.cz

Old Post 11.01.2005 v 22:23
djdodo je offline   Click Here to See the Profile for djdodo   Find more posts by djdodo   Click here to Send djdodo a Private Message   Click Here to Email djdodo   Visit djdodo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 45 

zítra jdu na CTU a zjistím co a jak zkusím aby sem kompetentní osoba neco postla či případně požádám o vyjádření mne do emilu a přepostnu to.
Zdravím Karel

__________________

Old Post 11.01.2005 v 22:55
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
_the_wolf_
me

Registrován: 27.04.2003
Příspěvků: 239

Příspěvek č. 46 

Old Post 12.01.2005 v 00:43
_the_wolf_ je offline   Click Here to See the Profile for _the_wolf_   Find more posts by _the_wolf_   Click here to Send _the_wolf_ a Private Message     Visit _the_wolf_'s homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
samaell
Master Lama
zastupce cloudu 10.43


Registrován: 12.02.2003
Příspěvků: 226

Příspěvek č. 47 

CTU s tim asi nema spolecneho vubec nic, ale Financni urad by mohlo zajimat, ze neposilali faktury prez vyslovnou zadost klienta. :-p
S.

__________________

V den, kdy vás očistím ode všech vašich nepravostí, osídlím města, a co je v troskách, bude vystavěno.

Old Post 12.01.2005 v 06:02
samaell je offline   Click Here to See the Profile for samaell   Find more posts by samaell   Click here to Send samaell a Private Message   Click Here to Email samaell   Visit samaell's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SMID
Newbie

Registrován: 17.02.2003
Příspěvků: 8

SuperNetwork Příspěvek č. 48 

Taky se připojuji s částkou cca 250Kč. Přimlouvám se za to, aby to převzal ten, kdo v připojení bude pokračovat.

Old Post 12.01.2005 v 08:26
SMID je offline   Click Here to See the Profile for SMID   Find more posts by SMID   Click here to Send SMID a Private Message   Click Here to Email SMID     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:55.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
123456  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz