CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Klubovna > Krach Supernetworku Vraceni Penez
123456
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
drzhor
Junior Member

Registrován: 03.08.2003
Příspěvků: 184

shrnuti Příspěvek č. 49 

__________________

Když uchopím svůj blýskající se meč a vezmu spravedlnost do rukou svých, msta na nepřátelích mých vykonána bude, msta na těch, kdož mne napadli. Ó Pane, veď ruku mou a počítej mne mezi své svaté.

**svati na lavici obžalovaných - film**

Naposledy upravil drzhor 12.01.2005 v 10:48

Old Post 12.01.2005 v 10:05
drzhor je offline   Click Here to See the Profile for drzhor   Find more posts by drzhor   Click here to Send drzhor a Private Message   Click Here to Email drzhor   Visit drzhor's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hwsoft
Moderator
zastupce cloudu 10.101


Registrován: 11.10.2002
Příspěvků: 2100

Re: shrnuti Příspěvek č. 50 

__________________

ITF - FreeNet Liberec
DesSto
jabber: hwsoft@linjab.org

Old Post 12.01.2005 v 10:43
hwsoft je offline   Click Here to See the Profile for hwsoft   Find more posts by hwsoft   Click here to Send hwsoft a Private Message     Visit hwsoft's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drzhor
Junior Member

Registrován: 03.08.2003
Příspěvků: 184

Re: Re: shrnuti Příspěvek č. 51 

__________________

Když uchopím svůj blýskající se meč a vezmu spravedlnost do rukou svých, msta na nepřátelích mých vykonána bude, msta na těch, kdož mne napadli. Ó Pane, veď ruku mou a počítej mne mezi své svaté.

**svati na lavici obžalovaných - film**

Old Post 12.01.2005 v 11:06
drzhor je offline   Click Here to See the Profile for drzhor   Find more posts by drzhor   Click here to Send drzhor a Private Message   Click Here to Email drzhor   Visit drzhor's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 52 

__________________

Naposledy upravil kabelnet 12.01.2005 v 14:46

Old Post 12.01.2005 v 14:42
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 53 

Osvědčení o registraci poskytování telekom.služeb podle generální licence
Dnes je: 12.01.2005

Zpět na Vyhledávací databáze


Nalezeno: 2, aktuálně: 1 - 2
Poř. č. Datum reg. Držitel Č. GL Rozsah

715/2004-610 25.5.2004 SuperNetwork s.r.o.GL - 27/S/2000
Praha
Stráž nad Nisou,
Bilejova 407,
PSČ 463 00
IČO nepřiděleno, osvědčení vydáno dle notářského zápisu, NZ 157/2004 sepsaného dne 5.5.2004 v Liberci.
Poznámka:
IČO nepřiděleno, osvědčení vydáno dle notářského zápisu, NZ 157/2004, sepsaného dne 5.5.2004 v Liberci.


716/2004-610 25.5.2004 SuperNetwork s.r.o.GL - 28/S/2000
a) Praha
Stráž nad Nisou,
Bilejova 407,
PSČ 463 00
IČO nepřiděleno, osvědčení vydáno dle notářského zápisu, NZ 157/2004 sepsaného dne 5.5.2004 v Liberci.
Poznámka:
IČO nepřiděleno, osvědčení vydáno dle notářského zápisu, NZ 157/2004 sepsaného dne 5.5.2004 v Liberci.




1



© ČTÚ Výroba: WEBmedia

__________________

Old Post 12.01.2005 v 14:50
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 54 

Co se týká inetu mne bylo řečeno že, když chci inet tak se mám domluvit s Casablancou cz kterou reprezentují.

Co se týká kreditu zkuste si to přirovnat na GO, Twist, Oskartu. Myslím že, to má u SN tyto vady koupí mobilu předplacené služby uzavíráte taky smlouvu ta u SN chybí alespon kdo neco dostal v formátu pdf tak to platí nebo se to dá brát.

Osobně si myslím že, SN použije co se hodí a hlavně v tom maj bordel předvedl mne to včera pan fakturant který se mne jako dlužné faktury snažil podsunout zrušené jinak a jinou fakturou uhrazené a pak ještě tu kdy mne neposkytli nic ale, systém to zaúčtoval. Mám takový pocit jestli to náhodou nezlikvidovali a ted se budou tvářit že, nic. taky co se týká finančáku prý tam kontrolu meli ale, byla to spíš stresová reakce pana fakturanta jak m ne ošálit. takže výmluvy výmluvy a zase jen výmluvy.
Karel

__________________

Naposledy upravil kabelnet 12.01.2005 v 15:42

Old Post 12.01.2005 v 14:54
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ptak
Team Leader
zastupce cloudu 10.27


Registrován: 17.09.2002
Příspěvků: 755

Team Member: ADMIN

User is Mapper

casa? Příspěvek č. 55 

Mno tak jsem se tak trochu ptal co a kde a dle informacich blizkych casablance, to koupili od cendry oni k 1.1 sakumprask celou sit se vsim vsudy.
Jestli jsem to spravne pochopil tak problemy rostou diky nejakym neschdodam s connection.cz..

Kazdopadne kdyz nic tak mozna by stalo za to cinknout do casablancy a poptat se tam jeslti o tom neco nevedi

__________________

Naposledy upravil ptak 12.01.2005 v 16:31

Old Post 12.01.2005 v 16:01
ptak je offline   Click Here to See the Profile for ptak   Find more posts by ptak       Visit ptak's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fen
Junior Member

Registrován: 03.02.2003
Příspěvků: 234

Můžu jen dotaz... Příspěvek č. 56 

__________________

Fén
#Prosek je město, a to je tam...#
http://www.zrusmekomunisty.cz

Old Post 12.01.2005 v 17:01
fen je offline   Click Here to See the Profile for fen   Find more posts by fen   Click here to Send fen a Private Message   Click Here to Email fen     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 57 

CTU může v rozhodnutí určit i náhrady, plnění a jiné věci související s kauzou. Je to správní úřad státní správy a může.
Kdesi jsem se hádal s telecomem a CTU nařídilo upravit poplatky z 40000,- na 0 Kč a plnit náhrady spojené s poškození PC NT a modemem. Dostal jsem 15kkč a neplatil ani korunu.

Co se týká žalob a oznámení mám pocit že, bych jim jedině musel říct kdy tam půjdu aby mne proti podpisu dal peníze před dveřma hospodářský kriminálky protože, tento spolek si myslí že, je beztrestný. No uvidíme.

Zdravím Karel

__________________

Naposledy upravil kabelnet 12.01.2005 v 17:20

Old Post 12.01.2005 v 17:14
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fen
Junior Member

Registrován: 03.02.2003
Příspěvků: 234

Nestavil bych to tak... Příspěvek č. 58 

Tohle jepodle mého normální nedodržení smlouvy, nebo nedodání služby. Nevím jak to je přesně viz body kdo co má (smlouva, faktura a pod.).
Já bych to řešil žalobou, pokud se nějak dáte dohromady, mám hodně dobrýho právníka, kterej se specializuje na obchodní právo.

Napši mi sumář situace, včetně třeba kopií smluvy a faktury a můžu se ho jen tak zeptat jak to řešit. Podku by viděl rozumné řešení, dá se domluvit i to že by vás zastupoval (pokud bude zájem). Ona ta právnická hlavička má něco do sebe.

Poradnu mám u něj zadáčo, zastupování by asi něco stálo, ale to by stejně skončilo na těch šmejdech. Protože spory co s náma řešil jsem zatím vždy vyhráli.

__________________

Fén
#Prosek je město, a to je tam...#
http://www.zrusmekomunisty.cz

Naposledy upravil fen 15.02.2007 v 17:58

Old Post 12.01.2005 v 17:28
fen je offline   Click Here to See the Profile for fen   Find more posts by fen   Click here to Send fen a Private Message   Click Here to Email fen     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
djdodo
Old Post 12.01.2005 19:41
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] () Příspěvek č. 59 
kubas025
Newbie

Registrován: 13.01.2003
Příspěvků: 1

Příspěvek č. 60 

Tak se jen pridavam se svymi 672,- Kč.

Old Post 12.01.2005 v 22:21
kubas025 je offline   Click Here to See the Profile for kubas025   Find more posts by kubas025   Click here to Send kubas025 a Private Message   Click Here to Email kubas025   Visit kubas025's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jezevec
Newbie

Registrován: 07.08.2002
Příspěvků: 90

Příspěvek č. 61 

2fen: Pokud je odberatelem koncak (= ne firma/podnikatel), tak je to podle obcanskyho, nikoli obchodniho zakoniku.

2All: Pokud net bez pisemne smlouvy, tak s placeni zpetne, nikoli predem. Tim ziskate alespon nejakou paku na dodavatele, protoze riziko nese on => musi se snazit sluzbu dodat.
Jen se obavam, ze na hromadnou zalobu se tu stejne vsici vybodnou, protoze v okamziku kdy zjisti, ze by taky museli neco udelat/sepsat/nekam dojet reknou ze kvuli tem par korunam se na to muzou vybodnout.

Mala rada: Pokud firmu nekdo koupil, tak musi prevzit i zavazky firmy. Nejde prodat firmu a dluhy nechat lezet. Pokud nikoli, tak podejte navrh na konkurz (jako veritele). Cim vic vas bude (a cim vetsi dluzna castka), tim vetsi sance.

Old Post 13.01.2005 v 09:23
Jezevec je offline   Click Here to See the Profile for Jezevec   Find more posts by Jezevec   Click here to Send Jezevec a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jedlicka
Newbie

Registrován: 21.02.2003
Příspěvků: 1

Příspěvek č. 62 

Konečně mi jede net, tak mužu také zdělit, že mi Thnet dluží 253,- !!
- klidně jim to řeknu i slovy a vyhláskuji jim to

Jsem pro aby převedly penízky na Connection.cz!

S pozdravem

Martin

Old Post 15.01.2005 v 10:10
jedlicka je offline   Click Here to See the Profile for jedlicka   Find more posts by jedlicka   Click here to Send jedlicka a Private Message   Click Here to Email jedlicka     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drzhor
Junior Member

Registrován: 03.08.2003
Příspěvků: 184

tak a je to Příspěvek č. 63 

ROZUZLENI

z požadovanch cca 2000 Kč vratili 1500 (+strhnuti paušalni platby na dobu kdy už stejně nedodavali net...) a 500 pravděpodobně použili na "storno" poplatky.


donutil jsem je tim že jsem napsal přimo na jejich podporu s tim že si tam zajedu osobně

NECHCI UŽ S NIMA NIKDY NIC MIT A ANI JA SAM MOC NEVĚŘIM NASTUPUJICI FIRMĚ CONECTION.CZ PROTOŽE JE TEJDEN BOMBARDUJI S TIM KOLIK BUDE STAT NET OD NICH A POD. A ANI JEDNA OZVĚNA (A FRODO JE ZASE JEN TECHNIK CO NIC NEVI...)


pracuji na propojeni sveho AP s djdodem a rozjeti sedla či jineho systemu na možnost distribuce vice I-GW

vaclav

__________________

Když uchopím svůj blýskající se meč a vezmu spravedlnost do rukou svých, msta na nepřátelích mých vykonána bude, msta na těch, kdož mne napadli. Ó Pane, veď ruku mou a počítej mne mezi své svaté.

**svati na lavici obžalovaných - film**

Old Post 15.01.2005 v 13:13
drzhor je offline   Click Here to See the Profile for drzhor   Find more posts by drzhor   Click here to Send drzhor a Private Message   Click Here to Email drzhor   Visit drzhor's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jarda v
Newbie

Registrován: 12.08.2003
Příspěvků: 5

Příspěvek č. 64 

Ja jsem jim psal a poslali mi toto.

Pokud by to byla pravda, tak by to bylo super.




Dobry den,
dekujeme za zajem o nase sluzby.

Nase cenova nabidka :

Internet.Connection 256/64 - 299.00Kc/30 dni
Internet.Connection 512/128 - 499.00Kc/30 dni
Internet.Connection 768/192 - 799.00Kc/30 dni
Internet.Connection 1024/256 - 1199.00Kc/30 dni
Internet.Connection 2048/512 - 2399.00Kc/30 dni
Verejna IP adresa - 100.00Kc/30 dni

Old Post 15.01.2005 v 13:30
jarda v je offline   Click Here to See the Profile for jarda v   Find more posts by jarda v   Click here to Send jarda v a Private Message   Click Here to Email jarda v     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:42.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
123456  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz