CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Brno > Brno
123456789
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
alprop
Moderator

Registrován: 13.05.2002
Příspěvků: 114

sraz Brnaku 26.9. Příspěvek č. 81 

setkani ve ctvrtek - potvzeni rezervace:

protoze se nam ochladilo nebylo by vhodne sedet v plzenske na zahradce, takze jsem predbezne rezervoval salonek uvnitr (pri vstupu je to doleva kolem zachodu a nahoru po schodech)

ctvrtek 26.9. opět v 17 hodin v Plzeňském dvoře na Šumavské (roh Šumavské a Kounicovy pod kolejemi Masarykovy univerzity)

pro zavaznou rezervaci je nutno znat pocet lidi, ktery prijde nahlasil jsem mezi 10-30 lidmi

muzete prosim do zitrka napsat zda prijdete, aby mohl provest zavaznou rezervaci ??

diky alprop


Old Post 23.09.2002 v 12:14
alprop je offline   Click Here to See the Profile for alprop   Find more posts by alprop   Click here to Send alprop a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smidla
Newbie

Registrován: 24.09.2002
Příspěvků: 1

Příspěvek č. 82 

Nevim jak je to tu aktualni a jak je to daleko. Ja jsem v Brne-Komarove, kousek od GITY. Pokud mate zajem, kontaktuje me na: miloshaska@seznam.cz

Ja zajem mam.

Old Post 24.09.2002 v 20:16
Smidla je offline   Click Here to See the Profile for Smidla   Find more posts by Smidla   Click here to Send Smidla a Private Message   Click Here to Email Smidla     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Klobouk
Newbie

Registrován: 21.08.2002
Příspěvků: 23

Slatina ...Air-neT.wz.cz Příspěvek č. 83 

Cago....

Chtel jsem poprosit lidi ...idealne ze Slatiny....juknete na air-net.wz.cz ...potrebujeme sehnat lidi.

Mimojine ....Air-neT je jen nazev site ve Slatine...jakozto podsite CZFREE.NET samozrejme!! :-))

Dik vsem za rozeslani tohoto nfa.

-Klobouk-
ICQ: 88961586

Old Post 02.10.2002 v 06:44
Klobouk je offline   Click Here to See the Profile for Klobouk   Find more posts by Klobouk   Click here to Send Klobouk a Private Message   Click Here to Email Klobouk   Visit Klobouk's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vilda
Newbie

Registrován: 17.10.2002
Příspěvků: 1

Question Žabiny - ďolík u kapličky Příspěvek č. 84 

Zdravím!
Vidíte někdo dolů do Žabin? (kousek od kapličky na Burianovým náměstí, Čajkovského/Fanderlíkova). Měl bych perspektivně zájem se připojit. Sám směrem na centrum nevidím, vidím pouze rádius od budovy radia Proglas na Monte Bú přes Jundrov (špatně), Palačák s výškovou budovou VUT po věžáky nad Makovského náměstím.

Vilda

__________________

----------
Vilda

Old Post 17.10.2002 v 11:30
Vilda je offline   Click Here to See the Profile for Vilda   Find more posts by Vilda   Click here to Send Vilda a Private Message   Click Here to Email Vilda   Visit Vilda's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alprop
Moderator

Registrován: 13.05.2002
Příspěvků: 114

sraz Brnaku ve stredu 23.10. Příspěvek č. 85 


Příští sraz: Ve středu 23.10. opět v 17 hodin v salonku na Plzenskem dvore (roh sumavske a kounicovy pod kolejemi MU, tramvaj číslo 13)

(setkávání bude po 14 dnech aby jsme se neunavili, tj. další pokud mne to bude bavit cca 7.11.)
Program:
1. Seznameni s novými zajemci
2. Uprava seznamu bodu
3. Aktuality v hardware
4. Moznosti internetu
5. Ronja - stavba dvou linek a diskuze
6. Leták czfree a dalsi formy informovani
7. Interaktivní mapa
8. Další (diskuze)
9. diskuze nodu o architekture .........

alprop

Old Post 17.10.2002 v 12:51
alprop je offline   Click Here to See the Profile for alprop   Find more posts by alprop   Click here to Send alprop a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Branislav Trnkocy
Newbie

Registrován: 24.10.2002
Příspěvků: 2

Cerna Pole Příspěvek č. 86 

zdar,
mam dobre misto v Cernych Polich na Hansmannove ul. na strese rodinneho domu s vybornym vyhledem na Vinohrady, cast Lisne, Lesnou a na centrum. Nemam pripojeni ale mam stabilni stozar, UPS-zdroj s velkou kapacitou napeti, a dostatek prostoru. HW a SW neni problem.

__________________

BoTo

Old Post 24.10.2002 v 07:55
Branislav Trnkocy je offline   Click Here to See the Profile for Branislav Trnkocy   Find more posts by Branislav Trnkocy   Click here to Send Branislav Trnkocy a Private Message   Click Here to Email Branislav Trnkocy     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alprop
Moderator

Registrován: 13.05.2002
Příspěvků: 114

sraz Brnaku ve ctvrtek 7.11. Příspěvek č. 87 


Příští sraz: Ve čtvrtek 7.11. opět v 17 hodin v hospůdce Bzenecka Lipka na rohu Čechyňské a Řeznické (tramvaji číslo 9 nebo 12 na konečnou u Zvonařky potom po Čechyňské směr Křenova) viz odkaz na mapu

(setkávání bude po 14 dnech aby jsme se neunavili, tj. další pokud mne to bude bavit cca 21.11.)
Program:
1. Seznameni s novými zajemci
2. Uprava seznamu bodu
3. Aktuality v hardware
4. Pravidla czfree
5. Ronja - stavba dvou linek a diskuze
6. Interaktivní mapa
7. Další (diskuze)
8. diskuze nodu o architekture.........

alprop

Old Post 05.11.2002 v 07:44
alprop je offline   Click Here to See the Profile for alprop   Find more posts by alprop   Click here to Send alprop a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koala
Newbie

Registrován: 11.08.2002
Příspěvků: 25

Re: Žabiny - ďolík u kapličky Příspěvek č. 88 

__________________

Koala

Old Post 05.11.2002 v 17:23
koala je offline   Click Here to See the Profile for koala   Find more posts by koala   Click here to Send koala a Private Message   Click Here to Email koala     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
digipetr
Newbie

Registrován: 05.11.2002
Příspěvků: 65

Jsem New Příspěvek č. 89 

Jsem New, a chci se zeptat zda je se mozné pripojit do internetu v komárově? Co vše c

Old Post 05.11.2002 v 22:05
digipetr je offline   Click Here to See the Profile for digipetr   Find more posts by digipetr   Click here to Send digipetr a Private Message   Click Here to Email digipetr     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alprop
Moderator

Registrován: 13.05.2002
Příspěvků: 114

sraz Brnaku ve ctvrtek 28.11. Příspěvek č. 90 

sraz bude ve ctvrtek 28.11 v Literarni kavarne Hamlet v salonku dole (dozadu a dolu po schodech) na Kounicove, zastavka 12, 13 naproti Polivkove Selepce.

Trvani 17-18.30

Program:

Seznameni lidi (nutny bod, jinak se neposunem)
zkusenosti s xi-626 a linuz AP
ukazka selfmade anten
ukazka Ronji (pokud ji dame dohromady)
pravidla czfree z FIDO
navrh struktury site
Mapa, web
diskuze


alprop

Old Post 25.11.2002 v 11:30
alprop je offline   Click Here to See the Profile for alprop   Find more posts by alprop   Click here to Send alprop a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
burian
Newbie

Registrován: 28.11.2002
Příspěvků: 1

dalsi pripadne body, Stefanikova 9a a Körnerova 3 Příspěvek č. 91 

Adresy Stefanikova 9a (temer zacatek ulice u Luzanek)

Körnerova 3 (spojnice Cejlu a Bratislavské)

na jedne strane bych mohl zridit AP, na druhe jen klienta..
mym cilem je spojit tyto body...a mohl tak na net (kdery je uz v praci na Stefanikove zaveden). Verejne sdileni netu pouze omezene dle konkretni domluvy pri koperaci. (mimo prac.dobu (Po- Pa 6-19hod).

Behem vikendu si zhodnotim vzdalenosti a zda je to na primou viditelnost ze strech..

nekdo v okoli?

Martin Burian
608 755570 nebo 723 266 838
ICQ: 13561111

Old Post 29.11.2002 v 19:14
burian je offline   Click Here to See the Profile for burian   Find more posts by burian   Click here to Send burian a Private Message   Click Here to Email burian   Visit burian's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sorm
Newbie

Registrován: 05.12.2002
Příspěvků: 2

Re: Re: Re: btw zaujimava vec Příspěvek č. 92 

Old Post 05.12.2002 v 22:13
sorm je offline   Click Here to See the Profile for sorm   Find more posts by sorm   Click here to Send sorm a Private Message   Click Here to Email sorm   Visit sorm's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alprop
Moderator

Registrován: 13.05.2002
Příspěvků: 114

sraz Brnaku ve ctvrtek 12.12. Příspěvek č. 93 

Příští sraz: Ve čtvrtek 12.12. opět v 17 hodin v Literarni kavarne Hamlet v salonku dole (dozadu a dolu po schodech) na Kounicove, zastavka 12, 13 (Klusáčkova) naproti Polivkově Šelepce (vedle prodejny Gorenje).
Trváni 17-19.00 hod

Program:

Seznameni lidi (nutny bod, jinak se neposunem)
ukazka selfmade anten
ukazka Ronji (pokud ji dame dohromady)
pravidla czfree z FIDO
navrh struktury site
Mapa, web
diskuze

Pokud můžete přineste fotky: 2-3 ze střechy, 1-2 pohled na váš dům (preferuji jpeg 320x240 rozumná velikost do 100KB, je možné i větší po domluvě)

Old Post 10.12.2002 v 09:23
alprop je offline   Click Here to See the Profile for alprop   Find more posts by alprop   Click here to Send alprop a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alprop
Moderator

Registrován: 13.05.2002
Příspěvků: 114

IP adresy v Brne a doporuceni pro sit Příspěvek č. 94 

Old Post 10.12.2002 v 09:26
alprop je offline   Click Here to See the Profile for alprop   Find more posts by alprop   Click here to Send alprop a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jiří Šíma
Junior Member

Registrován: 25.10.2002
Příspěvků: 139

Příspěvek č. 95 

Abych se přiznal, jsem trochu z toho způsobu organizování brněnské sítě zmatený ale budiž.
Moje nabídka zní:
mám připojení na net (už pomocí Wi-Fi, mám XI-626) a dávám k dispozici možnost připojit se na mě. Jsem v Brně na Červeném kopci a to kam vidím, bych mohl ilustrovat hned fotkami ze střechy mého domečku, jenže nevím jak a kam je umístit. Tedy slovy: vidím od pár paneláků v Kohoutovicích, přes jižní stranu Masarykovy čtvrti, přes část středu města až po část Vinohrad a Líšně. Nabízím možnost dalších přípojných bodů na Matzenauerově 2 (Žabovřesky), Konečného náměstí 3 (Veveří), ulici Tábor (Královo pole). Tyto možnosti jsem už prodiskutoval s odpovědnými lidmi.
Pokud by se někdo chtěl se mnou spojit a prodiskutovat možnost napojení a? mi zavolá nebo pošle SMS na 603-168206.
Jiří Šíma
P.S. Alprope, s uvedením těch tvých antén do provozu ti klidně pomůžu. Malinko se v tom vyznám.

__________________

J.

Old Post 20.12.2002 v 11:29
Jiří Šíma je offline   Click Here to See the Profile for Jiří Šíma   Find more posts by Jiří Šíma   Click here to Send Jiří Šíma a Private Message   Click Here to Email Jiří Šíma     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zarathustra
Newbie

Registrován: 02.08.2002
Příspěvků: 36

To:Jiří Šíma Příspěvek č. 96 

A na jižní stranu Brna máš taky výhled konkrétně Modřice,mám na střeše anténu a v počítači mi zahálí jedna karta zcom 626.

Old Post 21.12.2002 v 22:11
Zarathustra je offline   Click Here to See the Profile for Zarathustra   Find more posts by Zarathustra   Click here to Send Zarathustra a Private Message   Click Here to Email Zarathustra     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:59.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
123456789  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz