CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Hardware > Novy firmware od Intersilu
123456
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
milanc
Member

Registrován: 27.12.2002
Příspěvků: 452

Příspěvek č. 81 

Me se jako nejlepsi jevi 1.8.0. S 1.8.2 mi take dramaticky vzrostli pingy, hlavne byla napr serie 10ti po sobe vypadlych apod. Vratil jsem tedy 1.8.0 a zda se mi o moc lepsi.

Milan

Old Post 02.07.2005 v 14:12
milanc je offline   Click Here to See the Profile for milanc   Find more posts by milanc   Click here to Send milanc a Private Message     Visit milanc's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
phiL
Junior Member

Registrován: 21.10.2002
Příspěvků: 120

jaky je v porovnani s 1.8.0 starsi firmware pls? Příspěvek č. 82 

Chtel bych se zeptat, mam v routeru na kartach trochu starsi firmware, protoze mi win desktop od jisty doby nejak odmita flashovat XI626ky a nezmenilo se nic ani po reinstallu XP apod. Nejak nechapu no, stravil jsem nad tim uz dost hodin a na dobro uz vzdal snahu nejak objevit pricinu.

Na routeru mi prozmenu nejde flashovat, protoze prozmenu nemam nejaky potrebny veci a updatnout OS mam zas obavu, protoze cely je to takovy dost chatrny a dost mozna by to nemuselo dopadnout dobre takovejhle vetsi zasah - zaroven router ale slape naprosto bez vytuhu a jakejchkoliv potizi a nechce se mi zbytecne s tim jen kvuli flashnuti dvou karet sachovat.

Ted jaka je situace:

wlan0 (uplink):
pri 1.1.1
sta 1.7.4

wlan1 (AP):
pri 1.0.7
sta 1.3.6

Dokonce jsem ted zjistil, ze na wlan1 je az takhle moc starej fw, myslel jsem, ze jsou obe 1.7.4

Zajimalo by me, jestli opravdu doporucujete upgrade a jaky eventualni zlepseni muzu ocekavat nebo naopak jaky zapory nejspis takovejhle starej fw muze prinaset a jestli ma vyznam napr. odstavit AP na dobu, kdy bych karty flashnul v jinym PC.

Predem diky moc za posouzeni a zkusenosti.

__________________

___________________
PHOENIX AP | 10.18.9.1
phoenix.dejvice.czf

Old Post 02.07.2005 v 23:33
phiL je offline   Click Here to See the Profile for phiL   Find more posts by phiL   Click here to Send phiL a Private Message   Click Here to Email phiL   Visit phiL's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plnt
HonzaK

Registrován: 04.06.2002
Příspěvků: 804

Team Member: MOD

Re: jaky je v porovnani s 1.8.0 starsi firmware pls? Příspěvek č. 83 

__________________

Old Post 03.07.2005 v 00:14
Plnt je offline   Click Here to See the Profile for Plnt   Find more posts by Plnt   Click here to Send Plnt a Private Message   Click Here to Email Plnt   Visit Plnt's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
milanc
Member

Registrován: 27.12.2002
Příspěvků: 452

a mame tu 1.8.4 Příspěvek č. 84 

Old Post 27.08.2005 v 23:44
milanc je offline   Click Here to See the Profile for milanc   Find more posts by milanc   Click here to Send milanc a Private Message     Visit milanc's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:57.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
123456  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz