CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Site Feedback > 3D model czfree.net
1234567891011 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Clock
Senior Member

Registrován: 10.04.2002
Příspěvků: 976

README a předpoklady pro kompilaci. Příspěvek č. 65 

__________________

Neposílejte prosím žádosti o uživatelskou podporu od Ronji na moje PM, ale posílejte je na Ronja mailing list.

Old Post 07.12.2002 v 16:11
Clock je offline   Click Here to See the Profile for Clock   Find more posts by Clock   Click here to Send Clock a Private Message     Visit Clock's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xchaos
Samozvany gubernator

Registrován: 13.05.2002
Příspěvků: 3362

Team Member: MOD

Příspěvek č. 66 

Ach jo - tyhle linuxovi guruove proste nejsou schopny rozchodit zadny normalni desktopovy aplikace ;-)) Nam to v Labs na vsech compech s 3D grafarnama normalne chodi - stejne jako nam tu chodi Descent 3, Parsec, OpenGL plugin do XMMS, Universe, a vsechny dalsi OpenGL veci... lidi, co si normalne instalujou RedHat 7.3 nebo Mandrake 9 asi vubec ani netusi, co mas vlastne za problem ;-)

__________________

Old Post 07.12.2002 v 16:58
xchaos je offline   Click Here to See the Profile for xchaos   Find more posts by xchaos   Click here to Send xchaos a Private Message   Click Here to Email xchaos   Visit xchaos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Clock
Senior Member

Registrován: 10.04.2002
Příspěvků: 976

Příspěvek č. 67 

__________________

Neposílejte prosím žádosti o uživatelskou podporu od Ronji na moje PM, ale posílejte je na Ronja mailing list.

Old Post 07.12.2002 v 17:05
Clock je offline   Click Here to See the Profile for Clock   Find more posts by Clock   Click here to Send Clock a Private Message     Visit Clock's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Clock
Senior Member

Registrován: 10.04.2002
Příspěvků: 976

Příspěvek č. 68 

A nemysli si xchaosi že bych si to z toho kódu neuměl reverseengineerovat jakou implementaci OpenGL ten program potřebuje a zkompilovat si to. Zkompiloval jsem si tu celej Linux na prázdnej disk včetně kernelu, GCC, glibc a XFree86 pomocí GCC3.2 se zapnutejma optimalizacema přímo na míru procesoru kterej tu mám. A jak fungujou dynamický knihovny a kompilátory taky vím a ten program bych celej od začátku uměl napsat taky, a to i i bez OpenGL a běhal by rychlejc (viz můj grafickej kód do Linkse kterej chodí pomalu i na holícím strojku). Ale já jsem vývojář od toho abych vyvíjel užitečný věci a ne abych opravoval chyby co nasekali ve svých produktech ostatní vývojáři kteří ani nevědí, že velice podstatnou součástí produktu je specifikace v jakém prostředí je zaručeno, že produkt bude chodit.

Já jsem tam nic takovýho nenašel, což se interpretuje tak, že
je zaručeno že to bude chdoti v jakémkoliv prostředí, ale mě to tu nechodí, takže to je chyba programu.

Ve vztahu k 3d ortofotomapě CZFree.NETu jsem uživatel a nazdárek kašpárek. A jestli tu mám Linux From Scratch 4.0,
Redhat, Mandrake, SuSE nebo 1000 jinejch distribucí je z tohohle hlediska naprosto irelevantní.

__________________

Neposílejte prosím žádosti o uživatelskou podporu od Ronji na moje PM, ale posílejte je na Ronja mailing list.

Old Post 07.12.2002 v 17:13
Clock je offline   Click Here to See the Profile for Clock   Find more posts by Clock   Click here to Send Clock a Private Message     Visit Clock's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
element
Junior Member

Registrován: 19.09.2002
Příspěvků: 215

Příspěvek č. 69 

2Clock : Usuzuji, že ti chybí GLUT a to i bez reverseengineeringu . Myslím že tu oto psal, že není žádnej expert (je fakt že knihovny který jsou ke zkompilování potřeba tam hodit mohl ale co naděláš), takže tvoje rozčilování je trochu ve stylu rozmazleného dítěte (sorry clocku ale takhle mi to připadá..). Možná si měl radši oto nechat ten prográmek pro sebe a třeba ty bys časem udělal lepší a rychlejší (nebo taky ne a nic by tu nebylo a nebylo by se o čem bavit - což by ale zase nebyla žádná legrace).

Old Post 07.12.2002 v 19:06
element je offline   Click Here to See the Profile for element   Find more posts by element   Click here to Send element a Private Message   Click Here to Email element   Visit element's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
element
Junior Member

Registrován: 19.09.2002
Příspěvků: 215

Příspěvek č. 70 

P.S.
možná máš jen špatnej den ? alespoň tak usuzuji z bouřlivé reakce na xchaose.

Old Post 07.12.2002 v 19:07
element je offline   Click Here to See the Profile for element   Find more posts by element   Click here to Send element a Private Message   Click Here to Email element   Visit element's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Clock
Senior Member

Registrován: 10.04.2002
Příspěvků: 976

GLUT Příspěvek č. 71 

__________________

Neposílejte prosím žádosti o uživatelskou podporu od Ronji na moje PM, ale posílejte je na Ronja mailing list.

Naposledy upravil Clock 07.12.2002 v 20:58

Old Post 07.12.2002 v 20:47
Clock je offline   Click Here to See the Profile for Clock   Find more posts by Clock   Click here to Send Clock a Private Message     Visit Clock's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xchaos
Samozvany gubernator

Registrován: 13.05.2002
Příspěvků: 3362

Team Member: MOD

Příspěvek č. 72 

__________________

Old Post 07.12.2002 v 20:49
xchaos je offline   Click Here to See the Profile for xchaos   Find more posts by xchaos   Click here to Send xchaos a Private Message   Click Here to Email xchaos   Visit xchaos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oldfrog
Senior Member

Registrován: 28.07.2002
Příspěvků: 772

Příspěvek č. 73 

Hlavne v klidu - zadny rozcilovani. Skoda kazdeho guru, ktery reaguje byt jen lehce povysene ci ironicky. Tak vznika povest o uzavrene nesdilne az namyslene linuxove komunite.

Primarni zajem psat i pro linux je uzitecny, podporujme ho a pomozme. Nedusme. Dekuji.

__________________

Ondrej Nemecek alias 'OldFrog'

Old Post 07.12.2002 v 21:33
oldfrog je offline   Click Here to See the Profile for oldfrog   Find more posts by oldfrog   Click here to Send oldfrog a Private Message   Click Here to Email oldfrog   Visit oldfrog's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zubodravec
Old Post 07.12.2002 22:20
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] () Příspěvek č. 74 
yed
Newbie

Registrován: 10.11.2002
Příspěvků: 31

GLU a glub v MANDRAKE 9.0 Příspěvek č. 75 

Old Post 07.12.2002 v 22:24
yed je offline   Click Here to See the Profile for yed   Find more posts by yed   Click here to Send yed a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
element
Junior Member

Registrován: 19.09.2002
Příspěvků: 215

Příspěvek č. 76 

Old Post 07.12.2002 v 22:26
element je offline   Click Here to See the Profile for element   Find more posts by element   Click here to Send element a Private Message   Click Here to Email element   Visit element's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xchaos
Samozvany gubernator

Registrován: 13.05.2002
Příspěvků: 3362

Team Member: MOD

Re: GLUT Příspěvek č. 77 

__________________

Old Post 07.12.2002 v 22:32
xchaos je offline   Click Here to See the Profile for xchaos   Find more posts by xchaos   Click here to Send xchaos a Private Message   Click Here to Email xchaos   Visit xchaos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oldfrog
Senior Member

Registrován: 28.07.2002
Příspěvků: 772

Příspěvek č. 78 

GLUT - implementuje uzivatelske rozhrani (nabidky apod.)
Pokud se pletu - opravte mne.

__________________

Ondrej Nemecek alias 'OldFrog'

Old Post 07.12.2002 v 22:46
oldfrog je offline   Click Here to See the Profile for oldfrog   Find more posts by oldfrog   Click here to Send oldfrog a Private Message   Click Here to Email oldfrog   Visit oldfrog's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
covex
Member
zastupce cloudu 10.18


Registrován: 26.07.2002
Příspěvků: 234

Příspěvek č. 79 

Smankote lidi, pokud neco kompilujete na RH nebo MDK, tak musite mit nainstalovani DEVEL knihovny, jinak vam to nepujde zkompilovat ani kdybyste meli nainstalovany vsechny binarni baliky distribuce.

Old Post 07.12.2002 v 23:20
covex je offline   Click Here to See the Profile for covex   Find more posts by covex   Click here to Send covex a Private Message     Visit covex's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oldfrog
Senior Member

Registrován: 28.07.2002
Příspěvků: 772

Příspěvek č. 80 

Devel bailky - obvykle obsahuji staticke knihovny (pripoji se napevno k prekladanemu programu) a hlavickove soubory (cast zdrojaku).

__________________

Ondrej Nemecek alias 'OldFrog'

Old Post 07.12.2002 v 23:26
oldfrog je offline   Click Here to See the Profile for oldfrog   Find more posts by oldfrog   Click here to Send oldfrog a Private Message   Click Here to Email oldfrog   Visit oldfrog's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:29.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
1234567891011 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz