CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Kladno > Kladno
« 15161718192021222324252627 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
milank
Newbie

Registrován: 25.11.2002
Příspěvků: 59

Software něco stojí Příspěvek č. 321 

Jeden z nejvhodnějších software pro routery a ostatní chytré prvky na takové síti nic nestojí. Takže to by problém nebyl :-)

Old Post 19.12.2002 v 10:07
milank je offline   Click Here to See the Profile for milank   Find more posts by milank   Click here to Send milank a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nalim
Newbie

Registrován: 18.12.2002
Příspěvků: 9

Takže zkusíme rozjet kampaň? Příspěvek č. 322 

Já bych zkusil rozjet kampaň. Do vyhledávačů bych hodil odkaz na jeníkovy stránky. Kde by bylo dobré nastínit o co se jedná na kolik by je vyšel HW (koncáci + doplatek), že jde o průzkum, kdo by měl zájem aby se zaregistroval. Do registrace bych dal ještě k vyplnění kromě adresy i jak rychlé připojení by potřebovali, kolik jsou ochotni za takové připojení zaplatit, jsou li ochotni a mají li možnost dát na střechu AP.
Když bude dostatek zájemců a myslím že bude, rozjelo by se to. Nemá cenu dělat OS pro 30-50 lidí.

Jeníku myslíš že bys ty stránky mohl takhle upravit? Kdyžtak to můžu udělat na mých.

Old Post 19.12.2002 v 10:36
Nalim je offline   Click Here to See the Profile for Nalim   Find more posts by Nalim   Click here to Send Nalim a Private Message   Click Here to Email Nalim   Visit Nalim's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
milank
Newbie

Registrován: 25.11.2002
Příspěvků: 59

Kampaň Příspěvek č. 323 

Já jsem v tomhle zatím pesimista. Zkuste to, budu Vám držet palce. Ale těch pasesát lidí je podle mne rozumný odhad, ne více. Až lidé zjistí, že si musí koupit kartu, kabely, anténu, hodit to často na střechu atd. atd., zase jich tolik prostě nebude.

Já budu své aktivity zaměřovat spíš k rozvoji sítě a ne její reklamy. Ale od toho je nás více, abychom si ty činnosti rozdělili. Jestli podle Tebe pomohou vyhledávače a víš jak na to, tak to zkus.

Old Post 19.12.2002 v 10:44
milank je offline   Click Here to See the Profile for milank   Find more posts by milank   Click here to Send milank a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alnagon
Newbie

Registrován: 29.08.2002
Příspěvků: 93

Příspěvek č. 324 

A jak to vypadá s našim zastupitelem Jaguárem a jeho aktivitami v této oblasti?

Old Post 19.12.2002 v 10:48
Alnagon je offline   Click Here to See the Profile for Alnagon   Find more posts by Alnagon   Click here to Send Alnagon a Private Message   Click Here to Email Alnagon   Visit Alnagon's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nalim
Newbie

Registrován: 18.12.2002
Příspěvků: 9

Re MilanK Příspěvek č. 325 

Když si zřizuješ od telekomu ISDN nebo jen pitomou linku taky za ní musíš zaplatit. Od toho budou ty stránky kde si to budou moci všichni přečíst a dobrovolně se rozhodnout zda do toho půjdou.
Už nyní bez reklamy nás je cca 20

Old Post 19.12.2002 v 10:53
Nalim je offline   Click Here to See the Profile for Nalim   Find more posts by Nalim   Click here to Send Nalim a Private Message   Click Here to Email Nalim   Visit Nalim's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Beny
Junior Member

Registrován: 19.11.2002
Příspěvků: 261

Přístup do netu Příspěvek č. 326 

Koukám, jak se to rozjíždí krásná debata ohledně placení. Myslím, že s Vámi souhlasím. To co nastínil Milan ohledně placení tzn. nějaký podíl z jeho faktury+náklady na provoz je naprosto v pořádku. My jsme celkem takhle dohodlí z Jeníkem a Standou, na které já vidím. Se Standou to nevím na 100%. Kdyby byly finance už AP mám na střeše. Mě stačí 128 na to co dělám na natu. Více nepotřebuji, takže o tem zbytek co mám na lince se z klukama podělím.
Jak říkám nejsou drobný a kluci jsou rádi, že se budou vůbec moc koupit koncáky. Myslím, že do března by se to mohlo ale dát nějak dohromady.

Old Post 19.12.2002 v 11:07
Beny je offline   Click Here to See the Profile for Beny   Find more posts by Beny   Click here to Send Beny a Private Message   Click Here to Email Beny   Visit Beny's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Beny
Junior Member

Registrován: 19.11.2002
Příspěvků: 261

Rychlost Příspěvek č. 327 

Uz jedu opet na sve rychlosti, takze k pouzizi bych byl, ale ne na prenosy velkych objemu dat, to kdyztak pres noc.

Old Post 19.12.2002 v 12:24
Beny je offline   Click Here to See the Profile for Beny   Find more posts by Beny   Click here to Send Beny a Private Message   Click Here to Email Beny   Visit Beny's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jenik
Junior Member

Registrován: 12.11.2002
Příspěvků: 296

to milank Příspěvek č. 328 

Old Post 19.12.2002 v 12:25
jenik je offline   Click Here to See the Profile for jenik   Find more posts by jenik   Click here to Send jenik a Private Message   Click Here to Email jenik   Visit jenik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mila
Newbie

Registrován: 29.08.2002
Příspěvků: 45

Příspěvek č. 329 

to jenik: vzdyt jsem ti uz tady jednou psal ze mam kartu ale pouze PCI takze jedine ji vrazit do stolniho PC a antena taky neni problem uz ji mam taky takze se ozvi kdy to otestujem ? ale obavam se ze podle popisu ma TELECOM pouze vnitrni AP bez ext. anteny takze hodne maly dosah.

pocitat celkove naklady za provoz AP bude mozne az se minimalne dve postavi a zjisti se presne jake zelezo je potreba a jakou to ma celkem spotrebu takze dohadovat se dnes jestli je 1 kb/sec za 10,5 nebo za 12 Kc je nesmysl
to same letakova akce co chcete ted nabizet kdyz jeste nevime co to bude vsechno umet ??

Old Post 19.12.2002 v 12:51
Mila je offline   Click Here to See the Profile for Mila   Find more posts by Mila   Click here to Send Mila a Private Message   Click Here to Email Mila     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jenik
Junior Member

Registrován: 12.11.2002
Příspěvků: 296

to mila Příspěvek č. 330 

Old Post 19.12.2002 v 13:32
jenik je offline   Click Here to See the Profile for jenik   Find more posts by jenik   Click here to Send jenik a Private Message   Click Here to Email jenik   Visit jenik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nalim
Newbie

Registrován: 18.12.2002
Příspěvků: 9

To: jenik Příspěvek č. 331 

Nejsem z telecomu ani radnice
Starat se o prachy je nevděčná práce pokud je nemáš řádně podložené
Jen jsem se zajímal o finanční stránku projektu.
Jinak dělám účtařinu

Řídit nikoho nehodlám, je to diskuze ne?

Pokud to bude celé free tím líp, tedy pro mě jako koncáka

To Míla
Mílo chtěl jsem se zeptat pokud bych si půjčil kartu mohl bych se na Tebe píchnout? Hned vedle tebe je ještě jeden človíček který by do Toho možná šel taky.

Old Post 19.12.2002 v 14:32
Nalim je offline   Click Here to See the Profile for Nalim   Find more posts by Nalim   Click here to Send Nalim a Private Message   Click Here to Email Nalim   Visit Nalim's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Beny
Junior Member

Registrován: 19.11.2002
Příspěvků: 261

Standa Out Příspěvek č. 332 

Tak jsme dneska prověřili viditelnost Beny-Standa a vše je špatně. Vidím jinej panelák, takže plán jak dostat přes Standu net na APčko do Rozdělova padl.

ad MilanK: Jestli má Milan budku na výtah na střeše z červenou fasadou a nemá tam žádnou společnou anténu, tak je to v pohodě. Jinak ty větší panaláky vidím, ale není to žádnej Milanův.
Chtělo by to nafotit ze střechy od Milana. Jestli se ndeska uvidíme a doufám že ano s Jeníkem, tak to zkusím nějak na zítra dojednat. Pořád koukám na fotky od Míli a Jeníka a není mě to jasné, kterej panelák to od jeníka je. Od Míli to vím, Milan ho označil.

Old Post 19.12.2002 v 14:33
Beny je offline   Click Here to See the Profile for Beny   Find more posts by Beny   Click here to Send Beny a Private Message   Click Here to Email Beny   Visit Beny's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jenik
Junior Member

Registrován: 12.11.2002
Příspěvků: 296

to nalim Příspěvek č. 333 

Jo tak to je presne ono.
Treba se budes hodit jako ucetni a pravni poradce )).
Pocitam ze casem to budeme potrebovat, ale i ja sem pochopil ze tohle je o necem jinym, ze je tohle ciste na jednotlivci :p).

Old Post 19.12.2002 v 14:34
jenik je offline   Click Here to See the Profile for jenik   Find more posts by jenik   Click here to Send jenik a Private Message   Click Here to Email jenik   Visit jenik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jenik
Junior Member

Registrován: 12.11.2002
Příspěvků: 296

to beny,milan Příspěvek č. 334 

Pokud by milan mohl , u mne na strese neni prob vylest a juknout se , treba si svuj panelak pozna pres benyho dalekohled.
Jinak zitra bude snad good pocasi, tak vyfotim milanovy baraky v detailu za peknyho svetla, skusim sehnat fotak s peknym zoomem.

koncim, balim, Christmas Rllz

Old Post 19.12.2002 v 14:37
jenik je offline   Click Here to See the Profile for jenik   Find more posts by jenik   Click here to Send jenik a Private Message   Click Here to Email jenik   Visit jenik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mila
Newbie

Registrován: 29.08.2002
Příspěvků: 45

fotky Příspěvek č. 335 

to beny: viz asi 20 prispevku zpet jsem popisoval ktery dum to asi na 90 % je zkus se podivat je to myslim 26 fotka od jenika

to nalim: pokud bude zajem abych u sebe udelal plne AP tak jo zatim to ale vypada ze jsem moc nizko a nikdo vzdalenjsi na mne nevidi, moje spasa je asi milank.

Old Post 19.12.2002 v 14:43
Mila je offline   Click Here to See the Profile for Mila   Find more posts by Mila   Click here to Send Mila a Private Message   Click Here to Email Mila     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Beny
Junior Member

Registrován: 19.11.2002
Příspěvků: 261

To Mila Příspěvek č. 336 

Tu fotku jsem zkoumal, jestli je to ten jak ríkaš, tak ten já vůbec nevidím. Je to na mě moc nízko. Já mám schovanej i ten velkej žlutej. Pokosíme něco nafotit zítra s Jeníkem a půjčím i ten Standův dalekohled jestli mě nazabije za to.

Old Post 19.12.2002 v 14:58
Beny je offline   Click Here to See the Profile for Beny   Find more posts by Beny   Click here to Send Beny a Private Message   Click Here to Email Beny   Visit Beny's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:26.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 15161718192021222324252627 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz