CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 8 > Libeň, čtvrť Palmovka
« 345678910
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
jven
Newbie

Registrován: 24.07.2006
Příspěvků: 1

Libeň Příspěvek č. 129 

Chci se připojit k czfree a internetu.
Bydlím na ubytovně Mazanka (7patrová budova 70m jižne od staré vodárenské věže) pokoj směr východ.

__________________

jven

Old Post 25.07.2006 v 11:32
jven je offline   Click Here to See the Profile for jven   Find more posts by jven   Click here to Send jven a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
djdodo
CZNET

Registrován: 20.11.2002
Příspěvků: 1344

Re: Libeň Příspěvek č. 130 

__________________

http://shop.cznet.cz

Old Post 26.07.2006 v 18:14
djdodo je offline   Click Here to See the Profile for djdodo   Find more posts by djdodo   Click here to Send djdodo a Private Message   Click Here to Email djdodo   Visit djdodo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
algida
Newbie

Registrován: 30.06.2005
Příspěvků: 10

Liben - Františka Kadlece Příspěvek č. 131 

Zdravim, potreboval bych se pripojit na uvedenem miste, netusite, jestli tam WiFi pujde, pripadne na koho se obratit?
Diky A.

Old Post 04.08.2006 v 10:57
algida je offline   Click Here to See the Profile for algida   Find more posts by algida   Click here to Send algida a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
milanjasko
Newbie

Registrován: 15.12.2003
Příspěvků: 7

Připojení P8 Příspěvek č. 132 

Do této doby jsem pokrýval (a vlastně ještě stále pokrývám) tuto lokalitu já.. Avšak vypadá to tak, že se budeme brzo stěhovat a router si beru sebou, v nové lokalitě, jak už mám zjištěno, najde své uplatnění...

Old Post 01.09.2006 v 21:54
milanjasko je offline   Click Here to See the Profile for milanjasko   Find more posts by milanjasko   Click here to Send milanjasko a Private Message   Click Here to Email milanjasko     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
algida
Newbie

Registrován: 30.06.2005
Příspěvků: 10

Příspěvek č. 133 

A existuje jina moznost v teto lokalte? Jeste sem bohuzel nemel sanci to vyzkouset.
Dekuji A.

Old Post 03.09.2006 v 17:45
algida je offline   Click Here to See the Profile for algida   Find more posts by algida   Click here to Send algida a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
milanjasko
Newbie

Registrován: 15.12.2003
Příspěvků: 7

Snad ano.. Příspěvek č. 134 

Možná bys mohl kontaktovat Landa z Palmovky, najdi na mapě (node Land), pokud bys měl nějakou lepší antenu, mohl by ses napojit na něj přímo.. Nebo pokud bys přímo viděl na node Dust_Pha8, můžeš to zkusit na něj..Každopádně by ses měl zanést do mapy, pokud chceš jet přes CZFREE.NET, bez toho asi nikdo nebude s tebou moc komunikovat, to je to první...

Další variantou, o které moc nevím, je Duhová sít, která v této lokalitě taky operuje, to bych tě odkázal na node Vasin, ten s nima má nějaké zkušenosti..

Hodně štěstí..

Old Post 03.09.2006 v 18:42
milanjasko je offline   Click Here to See the Profile for milanjasko   Find more posts by milanjasko   Click here to Send milanjasko a Private Message   Click Here to Email milanjasko     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jakub
Member
zastupce cloudu 10.28


Registrován: 03.10.2002
Příspěvků: 78

User is Mapper

Příspěvek č. 135 

Ahoj,

zkus se připojit na jeden z našich bodů. Jsou to body:

CZFree.Net.land
CZFree.Net
CZFree.Net.palmovka
CZFree.Net.stemar
CZFree.Net.liso
CZFree.Net.demon
CEK.gymlit

Všechny body jsou připojeny na CZFree.Net.land, odkud je připojení do netu přes optiku.

Hodně zdaru ;-)

__________________

Naposledy upravil Jakub 21.05.2013 v 11:46

Old Post 03.09.2006 v 23:18
Jakub je offline   Click Here to See the Profile for Jakub   Find more posts by Jakub   Click here to Send Jakub a Private Message   Click Here to Email Jakub     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pucko
Newbie

Registrován: 19.12.2004
Příspěvků: 1

Nadrazi Liben Příspěvek č. 136 

Ahoj potrebuju se pripojit na ulici freyova. Je to hned vedle nadrazi liben

Je tam nejaka moznost. Dikz Jri Hnizdil

Old Post 11.09.2006 v 09:13
pucko je offline   Click Here to See the Profile for pucko   Find more posts by pucko   Click here to Send pucko a Private Message   Click Here to Email pucko     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
elldor
Newbie

Registrován: 25.09.2006
Příspěvků: 2

Cool Praha 8 Pivovarnická Příspěvek č. 137 

Zdravím všechny nadšence.Prosím o radu.Bydlím v pivovarnické 13 v 1.Patře.Stelekomem už končím tak přemýšlím o wifině,jenže mám problém že anténu mužu akorát vystrčit z okna na střechu se bohužel nedostanu.Zkoušel jsem najít na czfree nějakej přípojnej bod ale nějak se nezadařilo.Chtěl bych jenom vědět jestli se tady dá na někoho připíchnout samozřejmě že ne zadarmo.Díky za odpověd Martin

Old Post 28.09.2006 v 16:22
elldor je offline   Click Here to See the Profile for elldor   Find more posts by elldor   Click here to Send elldor a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
berdyx
Newbie

Registrován: 23.10.2007
Příspěvků: 1

Příspěvek č. 138 

Old Post 23.10.2007 v 09:08
berdyx je offline   Click Here to See the Profile for berdyx   Find more posts by berdyx   Click here to Send berdyx a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dj-bobr
Debugger

Registrován: 24.11.2002
Příspěvků: 814

Příspěvek č. 139 

Ahoj,
stěhuji se do lokality Františka Kadlece. V následujících dnech udělám skeny z ulice a z bytu (ze střechy zatím ne, ještě jsme neukecali důchodce - majitele domu, aby nás pustil na střechu). Doufám, že se mi podaří připojit na blízký AP Demon, popřípadě na LanD.
Byl by kdyžtak zájem o malé street-access APčko? Namířené spíš asi na sever, nahoru... i když bylo by to o dohodě. Zatím ještě nemám uplink

__________________

B!

Old Post 24.03.2008 v 20:18
dj-bobr je offline   Click Here to See the Profile for dj-bobr   Find more posts by dj-bobr   Click here to Send dj-bobr a Private Message   Click Here to Email dj-bobr   Visit dj-bobr's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GeorgiusK
Newbie

Registrován: 21.04.2008
Příspěvků: 1

Příspěvek č. 140 

Ahoj,
pro spřízněnou duši v ulici Vosmíkových (nevím číslo, nemohu zatím zanést do mapy) na východní straně sháním připojení. Ještě jsem neměřil signál a nevím přesně, jestli kromě oken na dvůr má šanci vidět i do ulice a tudíž chytit Démona. Pokud by se zadařilo chytit démona, tak street AP nepotřebujeme, jinak by to bylo fajn.

Můžete mi někdo třeba na SZ poslat jaké jsou podmínky připojení na internet - nikde jsem to nenašel (ani na Land ani na Palmovce) :-( ?

Georgius (bohužel jsem si doma zapomněl heslář a tak jsem si musel vyrobit nový nick abych se vůbec dostal do mapy).

Old Post 21.04.2008 v 06:44
GeorgiusK je offline   Click Here to See the Profile for GeorgiusK   Find more posts by GeorgiusK   Click here to Send GeorgiusK a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marketa_king
Newbie

Registrován: 30.10.2008
Příspěvků: 1

Příspěvek č. 141 

Ahoj, v pohodě přijímám na notesu LISO a chtěla bych se do tohohle AP připojit. Píše mi to, že je to nezabezpečneá síť, ale popřipojení to nejede. Jak získám user a Pass? Hledala jsem v uživatelích id LISO, ale nic. A jeho URL taky nejede. Přesto jsou tam nejací mí sousedi připojení. Jsem Sokolovská 228.

Díky. Moc.

Jo btw, sorry, ale nepodařilo se mi najít kterak přidat node do mapy. Any help please?

Díky moc.

Old Post 30.10.2008 v 18:42
marketa_king je offline   Click Here to See the Profile for marketa_king   Find more posts by marketa_king   Click here to Send marketa_king a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hot-sauce
Newbie

Registrován: 18.11.2008
Příspěvků: 1

Příspěvek č. 142 

Old Post 18.11.2008 v 19:31
Hot-sauce je offline   Click Here to See the Profile for Hot-sauce   Find more posts by Hot-sauce   Click here to Send Hot-sauce a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tubus
Newbie

Registrován: 05.06.2009
Příspěvků: 3

Node Demon? Příspěvek č. 143 

Ahoj,
prosel jsem si okoli a nasel nekolik anten miricich smerem k Demon.
Jeste nez zacnu shanet klice od strechy a nejake wifi zarizeni, tak se zeptam: nema nekdo kontakt na pripojeneho cloveka z Krejčího 18?
A vubec, je zastavka Vosmikovych casti Vypalu, Kobylis nebo Jablonky?

Old Post 30.08.2009 v 18:19
tubus je offline   Click Here to See the Profile for tubus   Find more posts by tubus   Click here to Send tubus a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dj-bobr
Debugger

Registrován: 24.11.2002
Příspěvků: 814

Příspěvek č. 144 

Démona už nechytám asi rok a mám pocit, že se odstěhoval.. jinak Vosmíkových bych řekl že patří jasně do vypalu

__________________

B!

Old Post 31.08.2009 v 08:47
dj-bobr je offline   Click Here to See the Profile for dj-bobr   Find more posts by dj-bobr   Click here to Send dj-bobr a Private Message   Click Here to Email dj-bobr   Visit dj-bobr's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:26.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 345678910  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz