CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Bazaar > P: par veci co mi tu lezi
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
nen
Newbie

Registrován: 28.06.2006
Příspěvků: 80

P: par veci co mi tu lezi Příspěvek č. 1 

UTP kabel cca. 31m 8 zilek,drat - propipan a OK

Ve stare skrini AT deska oznacena :

BXcell 100,na ni je zvuk,2xPS/2,stary AT na klavesnici,2xUSB,game port,do PCI grafika S3-1MB,ma slot 1 i Sc.370 v nem je osazen Celeron 433 s chladicem - funkcni.

NoName bezdratova kulickova mys s USB prijimacem,mela by jet nemam jak overit-chybi mikro tuzkove baterie.

Klavesnici s par multimed. tlacitky,cerna, PS/2 - funkcni

Mys cerna opticka PS/2 - funkcni

Infra klavesnici s prijimacem,mela by jet,neovereno

Sektorovou antenu 2,4Ghz,uhly cca. 40/40 stupnu , rozmery 21 x 10 x 3,5cm,mechanicky uchyt na stozar.

EDIT : cena sektoru : 250kc , s kabelem 350kc

Kabel AP > antena,zakonceni SMA > Nmale , 5m , pro 2,4Ghz

Edit :

pridano: Switch Edimax 5 port,ok stav.

obrazky popr.poslu

kdyby to nekdo vzal vse,verim ze se na cene dohodneme.

Praha

EDIT2: pokud nema nekdo zajem po dotazani se na nejake info k veci,pisnete to sem nebo na PM aspon.diky.

nen

Naposledy upravil nen 31.05.2007 v 10:56

Old Post 28.05.2007 v 15:38
nen je offline   Click Here to See the Profile for nen   Find more posts by nen   Click here to Send nen a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LT.CLOUD
Member

Registrován: 14.10.2005
Příspěvků: 449

Re: P: par veci co mi tu lezi Příspěvek č. 2 

Old Post 28.05.2007 v 16:25
LT.CLOUD je offline   Click Here to See the Profile for LT.CLOUD   Find more posts by LT.CLOUD   Click here to Send LT.CLOUD a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nen
Newbie

Registrován: 28.06.2006
Příspěvků: 80

Re: Re: P: par veci co mi tu lezi Příspěvek č. 3 

Old Post 28.05.2007 v 16:36
nen je offline   Click Here to See the Profile for nen   Find more posts by nen   Click here to Send nen a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
topenar01
Newbie

Registrován: 04.02.2003
Příspěvků: 88

Re: P: par veci co mi tu lezi Příspěvek č. 4 

Old Post 28.05.2007 v 17:13
topenar01 je offline   Click Here to See the Profile for topenar01   Find more posts by topenar01   Click here to Send topenar01 a Private Message   Click Here to Email topenar01   Visit topenar01's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nen
Newbie

Registrován: 28.06.2006
Příspěvků: 80

Re: Re: P: par veci co mi tu lezi Příspěvek č. 5 

Old Post 28.05.2007 v 17:20
nen je offline   Click Here to See the Profile for nen   Find more posts by nen   Click here to Send nen a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rohlik
Junior Member

Registrován: 05.05.2004
Příspěvků: 180

MB Příspěvek č. 6 

BXcell 100,na ni je zvuk,2xPS/2,stary AT na klavesnici,2xUSB,game port,do PCI grafika S3-1MB,ma slot 1 i Sc.370 v nem je osazen Celeron 433 s chladicem - funkcni.


co za ni?

Old Post 30.05.2007 v 05:35
rohlik je offline   Click Here to See the Profile for rohlik   Find more posts by rohlik   Click here to Send rohlik a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nen
Newbie

Registrován: 28.06.2006
Příspěvků: 80

Re: MB Příspěvek č. 7 

Old Post 30.05.2007 v 06:26
nen je offline   Click Here to See the Profile for nen   Find more posts by nen   Click here to Send nen a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vlasTIIK
Junior Member

Registrován: 04.10.2002
Příspěvků: 114

BXcel deska s CPU Příspěvek č. 8 

Tak si rikam, ze by se mi mozna ta deska s CPU hodila....
Tak kdyby treba nemel Rohlik zajem, tak ja bych do ni asi sel. Teda jestli je to fakt funkcni komplet.

__________________

VlasTIIK

Old Post 30.05.2007 v 23:10
vlasTIIK je offline   Click Here to See the Profile for vlasTIIK   Find more posts by vlasTIIK   Click here to Send vlasTIIK a Private Message     Visit vlasTIIK's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
standam
Senior Member

Registrován: 06.01.2005
Příspěvků: 512

Příspěvek č. 9 

Docela koukam jak je o takovou desku zajem
Pre cca osmi roky se nic horsiho nedalo sehnat (prodavalo se to pod znackami Matsonic,PCchips a PC100)
Specialni vlastnost - umirani pri vymene(doplneni) pameti, pokud byl zdroj pripojen na napajeni.
Pokud se nepletu je to na SIS chipsetu.

Ale abych jenom nehanil
S procesorem PII/266 mi bezi stejna "znacka" jako router, obslouzi 130 klientu a utahne linku 10Mbs.

Old Post 30.05.2007 v 23:31
standam je offline   Click Here to See the Profile for standam   Find more posts by standam   Click here to Send standam a Private Message   Click Here to Email standam     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nen
Newbie

Registrován: 28.06.2006
Příspěvků: 80

Re: BXcel deska s CPU Příspěvek č. 10 

Old Post 30.05.2007 v 23:50
nen je offline   Click Here to See the Profile for nen   Find more posts by nen   Click here to Send nen a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rohlik
Junior Member

Registrován: 05.05.2004
Příspěvků: 180

MB Příspěvek č. 11 

jj, omlouvam se, ze jsem to nenapsal, tu desku uz nepotrebuji

Old Post 31.05.2007 v 04:57
rohlik je offline   Click Here to See the Profile for rohlik   Find more posts by rohlik   Click here to Send rohlik a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:59.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz